Архив Червень, 2019

Снєгирьов звертається до президента Зеленського з вимогою припинити злочинну практику використання правоохоронних органів, як інструмент у боротьбі з політичними опонентами

Snegirov-Dmitro1-500x264

Напередодні Дня Конституції на сайті Головного управління Національної поліції Київської області була оприлюднена інформація з претензійною назвою «В аеропорту «Бориспіль» поліція Київщини затримала крадія». В цій публікації прямим текстом вказувалися моє ім’я та прізвище: «Дмитро Снегірьов грунтовно підозрювався в заволодінні чужим майном ще у 2018 році. Він викрав гаманець з грошима та мобільний телефон в одного із пасажирів аеропорту «Бориспіль», коли той проходив контроль до приміщення терміналу «D».

Хотілося б нагадати Національній поліції статтю 296 Цивільного кодексу України «Право на використання імені», в якій, зокрема, говориться: «Ім’я фізичної особи, яка затримана, підозрюється чи обвинувачується у вчиненні злочину, або особи, яка вчинила адміністративне правопорушення, може бути використане (обнародуване) лише в разі набрання законної сили обвинувальним вироком суду щодо неї або винесення постанови у справі про адміністративне правопорушення та в інших випадках, передбачених законом».

Тобто Національна поліція, яка мала б захищати законність, свідомо порушує норми Конституції, вказуючи ім’я людини, щодо якої не було вироку суду.

Звертаю увагу прес-служби Головного управління Національної поліції України Київської області на граматичні помилки у тексті, а саме: прізвище «крадія»- СНЄГИРЬОВ.

Щодо інформації Головного управління Національної поліції Київської області про «викрадення» гаманця з грошима та мобільного телефону в одного із пасажирів аеропорту «Бориспіль», коли той проходив контроль до приміщення терміналу «D». На відео чітко зафіксовано лише предмет схожий на чоловіче портмоне. Тобто речники прес-служби дають неправдиву інформацію щодо інциденту, який відбувся рік тому в Бориспільському аеропорту.

В той же час на відео можна побачити: при тому, що так званий «потерпілий» проходить контроль за мною, його портмоне знаходиться між моїх валіз. Фізично це неможливо, єдине пояснення такому явищу – факт свідомої провокації, що має на меті дискредитацію мене в очах суспільства.

Примітно, що відео, яке поліція називає ґрунтовним доказом, було викладене тільки зараз, а не в 2018 році, коли, власне, стався цей інцидент. Утім в кайданках я опинився за три дні після свого звернення до президента України Зеленського щодо призначення на посаду голови Луганської ВЦА ректора Луганського університету внутрішніх справ Комарницького, який, на порушення Закону про міліцію, був з 2010 року депутатом Луганської обласної ради від Партії регіонів і за інформацією ЗМІ, разом зі своєю фракцією у 2014 році голосував за антиукраїнські заяви та рішення цього представницького органу.

Варто зазначити, що заяви керівника прес-служби ГУ НП Київської області Миколи Жуковича про обставини і причини мого затримання не відповідають дійсності.

 

Щодо того, буцімто я переховуюсь від слідства: затриманий я був фактично на виході з Бориспільського суду, до якого я подав дві скарги на дії та бездіяльність співробітників Нацполіції по матеріалах цієї справи (нібито крадіжка гаманця та телефону у 218 році). І коли мав рухатися в бік райвідділу, аби надати документи по матеріалах.

Подібна практика має на меті створення негативного іміджу у суспільстві і формування певної громадської думки. Крім того, ставить під сумнів об”єктивність і неупередженість судового розслідування.

Керівництво НПУ та Департамент комунікацій МВС України має дати чітку оцінку заявам керівника прес-служби ГУ НП Київської області Миколи Жуковича, які свідомо порушують норми Конституції України.

Заяви однієї конкретної людини, а саме: керівника прес-служби ГУ НП Київської області Миколи Жуковича, кидають тінь на роботу великого колективу Головного управління Національної поліції Київської області.

Звертаюся до президента України Зеленського з вимогою припинити злочинну практику використання правоохоронних органів, як інструмент у боротьбі з політичними опонентами.

Дмитро Снєгирьов, для sprotiv.org

СБУ робить вигляд, що не бачить сепаратиста Володимира Струка. Відео. Розслідування

Struk-Volodimir1-500x282

Днями в Рубіжному партія «Опозиційна платформа – За життя» презентувала список своїх кандидатів по мажоритарних округах в Луганській області.

Кандидатів представив співголова партії Юрій Бойко. Списки варті того, щоби більш уважно проаналізувати запропоновані кандидатури і зрозуміти загальні тенденції не тільки в окремій партії, але й в українській політиці взагалі.

Кандидатом по 105-му мажоритарному округу йде Сергій Медведчук, президент ТОВ «Керамбуд». З 1998 по 2006 роки він депутат Львівської обласної ради. Примітно, що Сергій Медведчук – молодший брат Віктора Медведчука – голови політради партії «Опозиційна платформа – За життя».

Кандидатом по 113-му округу став Володимир Струк. Струк позиціонує себе, як юрист і голова наглядової ради ТОВ «ПІНТА Кремінський пивоварний завод». З 2006 року Струк – голова селища Ювілейне в Луганську. З листопада 2012 року – народний депутат Верховної Ради України VII скликання, обраний по 104-му виборчому округу.

До речі, під час передвиборчих парламентських перегонів у 2012 році Струк запросив в Луганськ російську групу «Бутирка». Під час концерту соліст групи Володимир Ждаміров (вражений гостинністю Стука і сп’янілий від подиху весни) заявив, що у разі обрання «Струк і його пацани повирішують всі питання».

У буремному 2014 році Струк і його пацани підтвердили своє реноме і наочно продемонстрували свої організаційні здібності, фактично очоливши проросійські виступи в Луганську. У 2014 році Струк був один з тих, хто створив так званий «загін самооборони». Кістяк незаконного збройного формування – колишні воїни-афганці.

9 травня 2014 року Струк запросив бійців «загону самооборони» для забезпечення громадської охорони під час святкових заходів до Дня Перемоги. «Завдяки народному депутату створено загін самооброни. Все у нас добре. Не треба нас лякати. Це наша Батьківщина, і ми будемо її захищати», – розповідає ватажок «загону самооборони».

На грудях «захисника» красномовно майорить колорадська стрічка. Тому питання, від кого буде захищати моїх краян цей персонаж, виглядає досить риторично.

Не риторичними виглядають на відео обійми народного, на той момент, депутата України Струка з ватажком «загону самооборони».

Утім, Струк вирішив, що одних дружніх обіймів замало. Пацани можуть не зрозуміти, тому вирішив доповнити картину яскравою промовою.

Якщо це буде необхідно, ми захистимо своє місто, свою Луганщину. Не дай Господь тільки нога ступить на землю нашого Донбасу, вони негайно будуть знищені, – сказав він.

Негайно знищені, тільки нога ступить на землю Луганщини…


Досить красномовно. Шкода, що спеціальні служби України так і не спромоглися дати оцінку заявам і, головне, діям Стука щодо створення не передбачених законом воєнізованих або збройних формувань. Виявляється, що справа розслідується з 2014 року, але підозру Струку за цей час так і не вручили.

Є цій справі один цікавий момент. Навіть не момент. Персонаж. Цей цікавий персонаж – Олег Анатолійович Козловський. З березня 2015 по квітень 2018 року Козловський – начальник Управління СБУ в Луганській області. З вересня 2018-го очолює Департамент оперативної підтримки Національної поліції при Міністерстві внутрішніх справ України.

kozlovskyi-oleg1-500x333

Три роки перебування на посаді начальника Управління СБУ в Луганській області не вистачило Козловському щоби оперативно підтримати і вручити підозру Струку за фактом створення не передбачених законом воєнізованих або збройних формувань.

«Права Справа» виправить цю прикру помилку співробітників спеціальних служб і доведе справу до логічного, законного, судового вироку людині, яка під співи «Бутирки» привела на мою землю озброєних послідовників «русского мира» .

А поки СБУ робить вигляд, що не бачить Струка, останній, за інформацією ЗМІ, підкуповує виборців окулярами.

Далі буде…

Дмитро Снєгирьов, ГІ « Права Справа», Національне бюро розслідувань України

Редактор sprotiv.org Гладчук закликав генерала Козловського не перетворюватися на генерала Пукача

kozlovskyi-oleg1-500x333

Ми побачили, що цю статтю про Дмитра Снєгирьова, яка була опублікована на Спротиві саме перед судовим засіданням ДДОСять
https://sprotiv.org/69985
Редактор sprotiv.org Вадим Гладчук та наші журналісти розслідувачі вважають справу Снєгирьова сфабрикованою МВС Авакова певно через критику Олега Анатолійовича Козловського. Ми будемо слідкувати за нею і закликаємо всіх журналістів не лишатися байдужими.
Після посту Гладчука у фейсбуці про арешт Снєгирьова співробітники поліції організували проти нього 26 червня хуліганську провокацію. Ці нелюди кинули під паркан двору дачі журналіста, де живуть собаки, 3 маленьких кошеняти. Для того, щоб собаки підрили лаз під воротами та вискочили на вулицю.
https://sprotiv.org/69975
Відео з камер спостереження, де видно хто вчинив злочин, на фірмі яка його зберігає зникло, як пояснюють через «технічний збій».
Вадим Гладчук звернувся з заявою до Державного бюро розслідування з скаргою на хуліганські дії поліцейських.
Невже генерал Олег Козловський вважає себе крутішим за генерала Олексія Пукача, переслідуючи кожного громадянина за критику своєї персони?
#аваков_відставка

Марцинюк Анастасія, фейсбукНаціональне бюро розслідувань України

Сытник: я обыскиваю — значит я существую. Расследование

Sitnik-Kolom1

Других писателей у меня нет, говорил когда-то товарищ Сталин. Вот и у Коломойского других исполнителей, кроме Богдана, в вертикали нет. И никто, кроме Богдана, не сможет возглавить спецоперацию по отмене запуска энергорынка. Нет, Баканов, конечно, может написать письмо о том, что рыночные тарифы для ферросплавного холдинга Коломойского угрожают национальной безопасности, а Зеленский может внести законопроект о переносе запуска рынка на год. Но все прекрасно понимают, что как для Зеленского, так и для Баканова, запуск энергорынка и, например, запуск адронного коллайдера – явления примерно одного порядка. Они просто выполнили розданное Богданом.

Который, в отличие от них, хорошо понимает задачу. Отмене второго этапа энергореформы в корыстных интересах Коломойского надо придать хотя бы видимость легитимности. А для этого надо, чтобы от реформы публично отказался один из ее провайдеров – НКРЭКУ.

Как когда-то во времена товарища Сталина академику Вавилову рекомендовали отказаться от буржуазной науки генетики, и признать методы народного академика Лысенко. А потом уже с помощью подконтрольной Нацкомиссии регулировать тарифы в интересах Игоря Валерьевича.

Как это сделать? Конечно, с помощью шантажа уголовным делом. Мы уже писали, что главу НКРЭКУ Оксану Кривенко вызывали в АП, где предлагали либо подать в отставку, либо отказаться от планов запуска рынка. После отказа НАБУ провело обыски у Кривенко и экс-члена комиссии Евдокимова по делу о «Роттердам+».

Дело это НАБУ с отрицательным для себя результатом (все проведённые экспертизы признали законность использования формулы) расследует уже больше двух лет. Ключевая деталь сегодняшней ситуации – обыски НАБУ провело не в рабочих кабинетах Кривенко и Евдокимова, а дома. Что является абсолютно абсурдным действием со следственной точки зрения, но очень правильной с точки зрения давления и запугивания.

Адвокат НКРЭКУ Ирина Одинец дала интервью, в котором сообщила о замечательных подробностях следственно-оперативного подхода НАБУ. Принцип этих подходов, несмотря на то, что НАБУ создавалось при поддержке Вашингтона, совсем не американский. А – правильно, чекистский, из 30-50-х годов прошлого века. Методы эти – похоже, часть генома всех правоохранителей бывшего СССР, в каких бы новых органах они ни работали.

«Стараются придумать, как сдвинуть расследование с мертвой точки. Решили недавно то ли завербовать, то ли склонить к сотрудничеству одного из действующих работников Комиссии. Разговор свелся к тому, что «дайте хоть кого-то, у кого был конфликт с Дмитрием Вовком» (экс-глава НКРЭКУ, под руководством которого в марте 2016 года была принята формула «Роттердам+»), и мы тогда сделаем вам «теплую ванну». В смысле, у вас будет все хорошо, если вы найдете обиженных на Вовка людей, которые бы могли что-нибудь по нему рассказать, что можно использовать в деле. То есть, речь уже не идет о том, чтобы выяснять какие-то аспекты, связанные с формулой», — рассказала Одинец.

То есть, донесите на вашего начальника или коллегу, а лучше – докладывайте постоянно, и – мы вас трогать не будем. Ничего нет по формуле? Не беда, давайте все, что есть, любую компрометирующую информацию. Был бы человек, а статья найдется.

А вот еще прекрасное. Судя по всему, НАБУ после двух лет расследования собирается выдвинуть подозрения руководству НКРЭКУ по двум разрывающим унылые юридические шаблоны поводам. Первый – что новое руководство НКРЭКУ «продолжило преступный заговор» с ДТЭК и не отменило «Роттердам+». Хотя каких-либо оснований отменять методику у регулятора не было.

Напротив – все проведенные экспертизы, в том числе КНИИСЭ и Института экономики и прогнозирования НАНУ указывали на отсутствие нарушений законодательства в применении формулы.

Второй повод не менее эффектен, и просто поневоле вновь отсылает нас к затхлым подвалам сталинского следствия. Оказывается, руководство регулятора, вы не поверите, общалось с игроками рынка, в том числе – ДТЭК. Вот это да! Чистая 58-я статья УК РСФСР. По двум пунктам: 58-10 – пропаганда или агитация, опасные разговорчики. И 58-14 – контрреволюционный саботаж. Должны были отменить, но не отменили.

То есть, в трактовке НАБУ, которую озвучивает следствие, уже сам факт знакомства руководства с игроками рынка является признаком преступления. Как говорит в интервью Одинец, «вся логика детективов строится именно на этом. Они говорят: “ну вы же знали, ну вы же могли…». И делают вид, что не понимают, что рынок энергетики закрытый и узкий. И все люди, которые работают на рынке не один год, друг друга знают. Как правило, либо из Комиссии уходят работать в частный сектор, либо наоборот — из частного сектора идут в Комиссию или министерство.

Например, есть совет оптово-розничного рынка электроэнергии, членами которого являются все директора больших компаний, а также представители комиссии, министерства энергетики, Антимонопольного комитета. Понятно, что они все знакомы».

Однако понимание в данном случае не является мотивом следствия. Следователям Берии тоже было понятно, что академик Вавилов не ведет «диверсионно-вредительскую работу» и не занимается шпионажем. У них был приказ, и они работали. Как могли. Детективы НАБУ тоже все понимают. Но другого выхода у них нет. А есть приказ от Сытника, который в большой тревоге.

Потому что Зеленский же грозно так, а, главное – публично, заявил, что дает три месяца НАБУ и САП, «чтобы начать эффективно работать». Тут уж не до формальностей. Да, Артем Сергеевич? Гипс снимают, клиент уезжает. Надо давать хоть что-то. Хоть как-то.

Потому что дать Богдану (конечно, Богдану, а не Зеленскому) результат – это надежда сохранить кресло. А без кресла у токсичного директора НАБУ будет совсем нехорошо. Расследование ФБР о вмешательстве в выборы в США, расследования ГБР по взятке от Крючкова и отдых в охотничьем угодье «Полесское-Сарны» за счет одного авторитетного пацана из Укрспирта.

Целью всей этой операции является не только дешевая электроэнергия для Коломойского, но и контроль над рынком. Коломойский в очередной раз хочет показать, что теперь он банкует. Хочется выглядеть страшным и могущественным. Но пока то, как Игорь Валерьевич через Богдана и Сытника пытается кошмарить НКРЭКУ и конкурентов, выглядит смешно. В отличие от РФ, в Украине власть меняется часто, и бизнес научился выживать. И попытки устроить ручное управление в стиле Януковича Коломойским – это фекалии в презервативах от Игоря Валерьевича. И добросить их, как в случае с парадом, не удастся. Просто потому что время уже не то, и нельзя в году 2019-м вот так взять и устроить 2013-й.

Ну а пока директор цирка решает вопросы о цене гастролей, на арене зрителей веселит клоун. Борьбу титанов пародируют карлики. Президент Зеленский заявил, что «договорился с Ахметовым об отмене формулы «Роттердам+». Внимание, Артем Сытник!

Налицо факт преступного сговора! Гражданин Зеленский заявил, что с использованием служебного положения отменил постановление независимого регулятора, согласованное с АМКУ и Кабмином. Эй, кто-нибудь в окружении президента! Объясните Владимиру, что отмена постановлений НКРЭКУ не входит в его полномочия. И, кстати, советник президента Герус заявил, что Роттердама+ давно нет. Так что – что вы там отменили, Владимир?

А вот что есть – так это растущий дефицит угля на складах ТЭС, которые за 3 недели июня снизились на 14%. В Европе обвал цен на уголь. И в «Укрэнерго» видят «критические предпосылки для возможного ограничения потребителей». То есть, веерных отключений. Может, президенту стоит заняться вопросами реальной энергетической безопасности страны?

НАБУ Н К Р Е К П Спеціалізована антикорупційна прокуратура НЕК «Укренерго» — NPC Ukrenergo Адміністрація Президента України Кабінет Міністрів України

Сергей Федорчук, Национальное бюро расследований Украины

Коломойскому приготовиться. Расследование

kolom-farba1

Похоже, что Коломойский станет не Лазаренко-2, как многие думают, а только Лазаренко-3. Австрийский суд разрешил экстрадировать Фирташа в США. Решение должен утвердить министр юстиции Австрии, после чего Фирташ должен быть экстрадирован.

Да, Игорь Валерьевич. Дорога дальняя, казенный дом. И вот уж старая тюрьма федеральная пожилого парнишечку сегодня ждет. Пока что другого, но вам приготовиться.
А помните, что вы говорили еще в мае?

«Вот Фирташ сидит там в Вене с политически мотивированным обвинениям — и ничем это не заканчивается. Нормально там себя чувствует», — сказали вы «Схемам».

Ничем не заканчиваются только уголовные дела против Коломойского в Украине. Несмотря, а точнее, именно потому, что дела эти – о сотнях миллиардов гривен, похищенных у государства. А вот расследования ФБР всегда чем-то заканчиваются. Мы писали это, Игорь Валерьевич, еще месяц назад, и, как показало решение австрийского суда – были правы.

Фирташ поедет в США, несмотря на то, что дело касается смехотворных для него и вас 20 миллионов долларов, данных в виде взятки индийским чиновникам.
А вот у Коломойского другая, куда более тяжкая история. С основаниями куда более вескими для принудительного путешествия в США, чем у Фирташа. Иск Приватбанка в Канцелярский суд штата Делавэр вменяет Игорю Валерьевичу нарушение специального федерального закона RICO (The Racketeer Influenced and Corrupt Organizations Act).

Поясним, что этот закон был специально принят в 1970 году для борьбы с мафией. С его помощью были посажены тысячи мафиози разного калибра. ФБР брала их сотнями, как это было, например, в ходе операции 2011 года, когда одновременно были арестованы 119 подозреваемых, связанных с семью кланами американской мафии. А год назад Фрэнсис по прозвищу «Кадиллак Фрэнк», которого называли последним мафиози в истории Америки, предстал перед судом в возрасте 84 лет.

Так вот, суть закона RICO в том, что преступлением считается сам факт причастности к нарушающему закон сообществу. Обвинения могут быть выдвинуты всем, кто прямо или косвенно в нем участвовал. Подчеркнем, участвовал даже не преступлениях, а просто в деятельности преступного синдиката. То есть, с помощью RICO берутся не фрагменты, а вся сеть. Так сказать, от главарей до матерей. И именно RICO позволяет судить боссов, которые не грабили, не воровали, не насиловали и не отмывали деньги. А только отдавали распоряжения.

В Украине ведь как? Правоохранительная система вручную срезает только вершки, ботву. И это в лучшем случае – если преступление резонансное. А корешки сидят глубоко и пускают новые ростки еще более буйным цветом. А в США едет комбайн, который выпахивает и бросает в холодный кузов сочные старые клубни.

Это только в Украине неустановленные лица могут взять кредит в банке и вывести его с помощью других неустановленных лиц на Кипр, а потом за его счет купить ферросплавный завод в Западной Вирджинии. А в США лица сразу устанавливаются, идентифицируется цепочка и идейный вдохновитель ее возникновения. И что самое неприятное, Игорь Валерьевич, закон стимулирует сдавать главарей. Предусмотрен механизм осуждения виновного за менее серьезные преступления в обмен на сотрудничество и показания против руководителей преступных организаций. Так что привет вашим американо-украинским партнёрам – Корфу и Лейберу. Боимся, ФБР выведет этих субчиков на свет Божий.
И тот факт, что Приватбанк вменяет Коломойскому закон RICO, говорит о том, что инициатор иска – не только правление Приватбанка.

Незаслуженно забытым в этой ситуации остается только латвийский Приватбанк. Который был такой же грандиозной мойкой, как и кипрский филиал. Только имел статус дочернего банка, а не филиала.

Латвийский Приватбанк работал и работает по похожим схемам. Через него отмывали миллиарды долларов. По данным OCCRP (Центра по исследованию коррупции и организованной преступности), основывающихся на расследовании Kroll, большинство владельцев крупных счетов ПриватБанка на Кипре имели также счета в его латвийском отделении. Даже сам партнер Коломойского Боголюбов имел личный счет в ПриватБанке Латвии.

Через латвийский Приватбанк прогонялись молдавские, российские деньги и средства Януковича. Так, в 2014 году из трех молдавских банков было выведено около 1 млрд долларов (около 12% ВВП Молдовы). Молдова обвинила латвийский Приватбанк в том, что он был одним из двух латвийских кредиторов, участвовавших в отмывании этих денег.

Еще более прекрасная схема – участие латвийского банка Коломойского в российском «Ландромате» 2014 года. В выведении в офшоры 20 миллиардов долларов. В том числе и через Приватбанк, который отмыл около 2 миллиардов. Курировал схему двоюродный брат российского президента Игорь Путин. Это, в принципе, разрушает уже и без того подгнивший миф о Коломойском-патриоте. Но просто еще раз, для памяти. 2014 год, Крым, Донбасс, банк Коломойского, деньги Путина.

И, наконец, родное. Полтора миллиарда долларов Януковича в Ощадбанке. Заказав расследование Аль-Джазире, которая рассказала душераздирающую историю о любовном треугольнике «Курченко-Онищенко-Фукс», Коломойский хотел дать показания на Гонтареву. Но в итоге дал на самого себя. Компания Гонтаревой проводила стандартные брокерские операции клиентов Ощадбанка, покупавших ОВГЗ.

А вот через латвийский Приватбанк, как следует из показанных в расследовании Аль-Джазиры фактов, Курченко выводил через Укрбизнесбанк Саши Януковича украденные Семьей деньги. Проводилось это под видом выдачи и погашения займов через банк Коломойского. И через его же счета кипрские семейные резиденты Кипра и заходили в Ощадбанк и покупали затем ОВГЗ. Работала эта конструкция как минимум в 2011—2013 годах. Отсюда и дружеский тон Януковича и послушные интонации Коломойского в их знаменитом телефонном разговоре во время Майдана.

Показательно, что украинские антикоррупционеры активно оспаривали законность конфискации денег Януковича, но никто ни в расследовании Аль-Джазиры, ни после не сказал о том, что деньги-то воровать Януковичу помогал Коломойский.

Но ничего. Американцы установят истину с помощью украинских коррупционеров, которые отличаются от антикоррупционеров только масштабами. Им особенно легко и приятно будет это сделать, поскольку кроме Коломойского, акционерами этого банка сегодня являются американские партнеры Игоря Валерьевича – Ури Лейбер и Мордехай Корф. И похоже, начнется этот процесс уже совсем скоро.

ПриватБанк FBI – Federal Bureau of Investigation Служба безпеки України Al Jazirah Ощадбанк Схеми: корупція в деталях — RFERL

Сергей Федорчук, Национальное бюро расследований Украины

Станиця-Луганська. Це просто скотство, так ставити перед ворогом наше військо на коліна

Stanica-Luganska1-500x281

Це просто скотство, так ставити перед ворогом наше військо на коліна… І це просто позорище, так ставати війську на коліна…
Ми тримали фронт в районі Станиці-Луганської в 16-му році поруч з першим батальйоном 28-ї бригади. Там тримали фронт інші бригади й батальйони до нас і після нас. Кожен підрозділ перерив гори землі й піску, щоб закріпитись на нашій землі якнайкраще… Кожен підрозділ мав вбитих і поранених від ворожого вогню на тій землі…

В 16-му році місцеві мешканці двічі виходили на мітинги проти розведення військ, не дивлячись на обстріли Станиці з боку ворога… І питання розведення військ там, де стрілянина не припинялась більше ніж на дві-три доби, знялось, серед іншого, і внаслідок тих, неочікуваних ніким протестів місцевого населення…

Не певен, що більшість мешканців Станиці були в захваті від нашої там присутності і від бойових дій взагалі… Але їх побутовий прагматизм був і є сильнішим за їх неприязнь до нас… Місцеві прекрасно знали про сумні наслідки розведення військ в районі Золотого. Бо те розведення негайно призвело до перетворення зони розведення у «сіру» зону «без руля й вітрил»… Ні закону, ні порядку, ні благ цивілізації… Там, де сіра зона, — життя завмирає дуже швидко… Банки, магазини, лікарні, пошта — мінус… Тому що там, де все це не прикрито нашим військом… Воно дуже швидко стає здобиччю озброєних грабіжників, мародерів і окупантів…

Я не знаю, настільки треба бути або зрадником, або дебілом, щоб не розуміти наслідків такої нерозсудливості, маючи перед очима невдалий приклад Золотого і знаючи простий закон: «Росіянам віри немає і не може бути.»… Бо не існує в світі ні однієї домовленості з ними, яку ці тварі рано чи пізно не порушили б…

Я не знаю, наскільки треба бути негідником, щоб одним розчерком пера, перекреслити кількарічні зусилля наших вояків по звільненню нашої землі від ворога і її утриманню, щоб плюнути на пролиту за цю землю українську кров…

Чому мені соромно за це добровільне ставання зеленого гівна раком перед путіним, а головно за те, що були змушені стати раком перед ним і наші вояки? Чому мені соромно все за це перед нашим Домовим, якому прострелив голову в травні 16-го ворожий снайпер в лісі поблизу Станиці? Наші хлопці за нього помстились і були тим хоч якось втішені. Бо коли за одного нашого буває вбито декілька окупантів — це є хоч якась сатисфакція…

А коли після всього цього ми, просто так, з прихоті якихось піда#асів при владі, які отримали її завдяки купі взагалі нічого не вартих (окрім «прильота» телевізором по голові) піда#асів з чомусь українськими паспортами. але зовсім не українців по духу, які змовились з байдужими до України й українців європейцями і московитськими окупантами відступаємо назад, в тил… Це є що???

Це є ганьба й безчестя… І виконання злочинного наказу. Як на мій хлопський розум… Бо немає ні в єдиному українському законі і в українській Конституції такого виду бойових дій, як «розведення сторін»…

Саме так. Те, що зробили ми, коли відійшли без виконання ворогом навіть незаконних за суттю і змістом умов «договорняків» по дотриманню режиму тиші і одночасному відходу зі своїх позицій, точно було виконанням злочинного наказу, виданого злочинцем чи злочинцями по всьому командному ланцюгу… Бо той наказ був виданий без єдиної законної підстави. І наслідком його виконання стала втрата контролю державою Україна над частиною своєї території не внаслідок переваги над нами наступаючого противника, а просто так… по чиємусь приколу.

Ігор Надолько, фейсбук40ka.info

Суд відпустив вбивць журналіста Василя Сергієнка під домашній арешт

07-06-2002-za-vilnu-presu

Суд відпустив під домашній арешт фігурантів справи про вбивство журналіста Василя Сергієнка Романа Недибалюка і Віктора Горбенка.

Про це у Facebook написала адвокат Євгенія Закревська, повідомляє Національне бюро розслідувань України.

Журналіста та громадського активіста Василя Сергієнка було викрадено у м.Корсунь-Шевченківський Черкаської області у дворі власного помешкання.

Наступного дня його тіло знайшли у лісі в Корсунь-Шевченківському районі закатованим, з пакетом на голові, з численними ножовими пораненнями, закутим у наручники.

В організації викрадення, катуванні та вбивстві Сергієнка підозрюють Вадима Мельника, Володимира Воронкова, Віктора Горбенка, Валентина Завражина, Максима Русіна та Романа Недибалюка, яких затримували впродовж 2015—2017 років.

У липні 2017 року прокуратура Черкаської області затвердила і направила до суду обвинувальний акт стосовно організатора та одного з виконавців викрадення і вбивства.

Стало известно почему Украина проиграла в борьбе против возращения России в ПАСЕ. Расследование

putin-zel-shahi1

Зникло відео з камер відеоспостереження з дачі Вадима Гладчука у час, коли нелюди вчинили хуліганські дії. Фото

Screenshot-2019-06-26-21.10.07-2-500x455

Совпаденіє?
На сервері фірми, яка надає послуги відеозапису та зберігання відео з камер відеоспостереження, що знаходяться у дворі недобудованої дачі редактора sprotiv.org Вадима Гладчука трапився «технічний збій».
Про це телефоном повідомила співробітниця фірми Unitel (після 3 дзвінків Гладчука у цю фірму та відсутності відпочатку будь-яких пояснень).
Відсутнє відео з 3.50 до 9.47 ранку. Це видно на скріншоті — візуально відсутня синя полоска. Саме у цей час нелюди вчинили хуліганські дії, використовуючи для цього щонайменше 3 маленьких кошенят.
Беззахисних маленьких тварин якийсь хуліган кинув у двір дачі, де живуть собаки редактора часопису sprotiv.org, кандидата у народні депутати України по 223 округу (Київ, Шевченківський район) Вадима Гладчука.
Гладчуку вдалося врятувати 2 кошенят від смерті.

Вадим Гладчук зателефонував у поліцію о 9.17 та підготував заяву (станом на 10.41 поліція не приїхала).

Текст нижче:
«26 червня 2019 року о о 08.45, перебуваючи на своїй недобудованій дачі у селі я почув, що гавкають мої собаки. Я вийшов у двір і побачив за парканом на вулиці одне маленьке кошеня. Я його врятував від собак та відніс на інший бік проїжджої частини вулиці.
Ще одне котеня о 8.54 зловила Віта Солтик, яка є моєю помічницею (готую документи на реєстрацію довіреною особою кандидата у народні депутати).
Одне котеня нам врятувати не вдалося, воно загинуло у дворі, коли ймовірно злазило з дерева.
Я фотографував цих котенят та зняв на відео. Двох врятованих Віта поклала у ящик, щоб передати поліції чи добрим людям.
Вважаю хуліганськими дії тих, хто закинув маленьких котенят мені у подвір’я. Це треба бути катами та нелюдами, щоб передбачаючи наслідки, кидати беззахисних тварин у двір, де є собаки.
Я журналіст і кандидат у народні депутати, тому переконаний, що основний мотив хуліганських дій – це помста за мою принципову позицію по викриттю корупції та порушення прав громадян України.
Сьогодні, 26 червня 2019 року, у Верховному суді розглядають мій позов за справою №9901/275/19 за позовом Гладчука Вадима Федоровича до президента України Зеленського Володимира Олександровича про визнання протиправним та нечинним указу президента України за моєю апеляційною скаргою на 26 червня 2019 року щодо дострокового розпуску Верховної Ради України.
Справа розглядатиметься у порядку письмового провадження без виклику учасників сторін у приміщенні Верховного Суду за адресою: вул. Пилипа Орлика, 8, м. Київ.
Повний текст апеляційної скарги за цим посиланням:
https://sprotiv.org/69808
Тому вважаю, що замовники цієї провокації переслідують мене за політичними мотивами.
Попередня правова кваліфікація кримінального правопорушення «Жорстоке поводження з тваринами» (ст.199 Кримінального кодексу України) та «Хуліганство» (ст. 296)
В зв’язку з викладеним на підставі ч. 1 ст. 214 Кримінального процесуального кодексу України
ПРОШУ:
1) Внести до Єдиного реєстру досудових розслідувань відомості про зазначене кримінальне правопорушення.
2) Визначити підслідність та розпочати досудове розслідування цього правопорушення.
3) Повідомити мені про результати розслідування.
Про відповідальність згідно із ст. 383 КК України за завідомо неправдиве повідомлення про вчинення злочину попереджений.
26 червня 2019 року (Гладчук В. Ф.)».
Заява внесена до ЄД №30312 від 26.06.2019

Анастасія Марценюк, фейсбук

Суд визнав винною 16-річну Дар’ю Коцюрубу, яка вийшла на пікет за імпічмент Зеленського. Фото

Kucuruba-Darya1-500x281

Рівненський міський суд визнав винною в адміністративному порушенні 16-річну Дар’ю Коцюрубу, яка 25 травня 2019 року у центрі Рівного з товаришем тримали плакати, на одному з яких був напис «імпічмент президенту», повідомляє 40ka.info.

Про це йдеться у повідомленні UA:Рівне.

За словами матері Дар’ї, Наталії Коцюруби Рівненський міський суд виніс відповідне рішення ще 13 червня.

«Була в суді, забрала рішення судді Діонісьєвої. У нас – попередження, штрафу немає. Але ми будемо подавати апеляцію і доводити невинуватість. Щодо моєї справи (неналежне виховання, – ред.) – то її перенесли», – розповіла мати дівчини.

25 травня у Рівному на 16-річну дівчину та 20-річного хлопця у відділку поліції склали адмінпротоколи за імпровізований мітинг за імпічмент президента Володимира Зеленського.

Перший віце-спікер ВР Ірина Геращенко заявила, що готує запит до Нацполіції щодо затримання в Рівному двох молодих людей, які вийшли на мітинг за імпічмент Зеленського.

Речник Національної поліції Ярослав Тракало повідомив, що в поліції проведуть службову перевірку щодо інциденту.Close
Приєднуйтесь!
Читайте нас у соцмережах: