Архив рубрики: ‘Головач Андрій’

Екс-глава податкової міліції Головач відкупився від тюрми, а тепер судиться з журналістами через сюжет про стріп-клуб. Відео

Golovach-Andryi1-500x269

 

У суді засуджений за вчинення злочинів, передбачених ч.1 ст.255, ч.4 ст.28, ч.5 ст.191, ч.4 ст.28, ч.1 ст.366 КК України генерал-полковник Андрій Головач захищає свою честь, гідність та ділову репутацію.

Перший заступник голови Державної податкової служби України-начальник податкової міліції України (2010—2014 роки) генерал-полковник Андрій Головач разом зі своїм сином Олександром подали до суду на журналістів-розслідувачів та ведучого Дениса Бігуса.

Про це повідомляє Національне бюро розслідувань України з посиланням на дані сайту «Судова влада України».

Предметом позову є захист честі, гідності та ділової репутації. 27 лютого 2019 року автоматизований розподіл визначив головуючою у справі суддю Шевченківського районного суду Києва Олену Кондратенко.

Нагадаємо, що наприкінці січня поточного року журналісти програми «Наші гроші з Денисом Бігусом» зробили сюжет про головного податкового міліціонера часів президента Януковича Андрія Головача. Зазначалося, що в справі про розкрадання 3 млрд грн. бюджетних коштів Головач відбувся умовним терміном та зберіг численні активи.

За даними розслідувачів, у родини екс-податківця лишилося 13 будинків під Києвом у елітному котеджному містечку «Сонячна долина». З них 11 записані на свата Головача, пенсіонера Валентина Шкільова, ще по одному – на дружину та сина. Приблизна вартість цих нерухомих інвестицій – $15 млн, або 420 млн грн.

Також на сина Головача Олександра записано по третині в столичних ресторанах «Tiesto Grill» та «Vodka Grill».

Як відомо, у серпні 2016 року правоохоронці затримали колишнього першого заступника голови Державної податкової служби генерал-полковника Андрія Головача за підозрою в незаконному відшкодуванні податку на додану вартість на 3 млрд грн. Під час обшуків у помешканнях підозрюваного топ-посадовця було знайдено бюст колишнього президента Віктора Януковича.

Однак у лютому 2017 року Головач пішов на угоду зі слідством і заплатив в бюджет 130 млн грн. За рішенням суду Андрія Головача було визнано винним у вчиненні злочинів, передбачених ч.1 ст.255, ч.4 ст.28, ч.5 ст.191, ч.4 ст.28, ч.1 ст.366 КК України і призначено покарання у вигляді 5 років позбавлення волі з іспитовим строком 1 рік.

25 січня 2018 року Обухівський районний суд Київської області погасив судимість.

«Головач був керівником податкової міліції довгий час, в СІЗО він провів десь з півроку… Він дав викривальні покази… розписав схеми та дієвих осіб мафіозного утворення», — прокоментував генпрокурор Юрій Луценко.

Правоохранителями задержан бывший начальник налоговой милиции Андрей Головач

Golovach-Andryi1-500x269

 

Поступила информация из правоохранительных органов, как сообщает Национальное бюро расследований Украины, что был задержан бывший начальник налоговой милиции Украины Андрей Головач.

Именно Головач осуществлял таможенные схемы и помогал бывшему президенту Украины Виктору Януковичу в незаконном обогащении.

Так, за свою деятельность Головач получил прозвище «Кефирчик», т.к. имел 0,5 процентов с каждого проворачиваемого дела. Он курировал так называемый проект «Украина», — обнальная схема, которая помогала бывшей власти набивать карманы с граждан Украины. Правоохранители сообщили, что Головач был куратором и в схемах Януковича младшего, который помог бывшему начальнику избежать конфликтных ситуаций, когда тот попался на своих схемах.

У Головача было много конфликтов при Януковиче. Так, он был противником программы Клименко по ликвидации налоговой милиции. Теперь «Кефирчик» содержится под стражей до выяснения обстоятельств его преступлений.Close
Приєднуйтесь!
Читайте нас у соцмережах: