Архив рубрики: ‘Литвин Володимир’

Литвина уже позвали в «За жизнь!» Медведчука?

Litvin-ne-sci

 

Динозавр украинской политики, нардеп Владимир Литвин в эфире одного из телеканалов заявил, что надо предоставить Будапештскому меморандуму статус реального юридического документа, в том числе на уровне ООН. Об этом сообщает 40ka.info.

Комментируя заявление Литвина, украинский политолог Олеся Яхно-Белковская отметила Владимиру Михайловичу не лишним будет знать, что, во-первых, Будапештский меморандум – это документ. Другое дело, что там не прописаны реальные механизмы реагирования в случае его нарушения. Ну, а если Владимир Литвин хочет, чтобы такие механизмы появились, то пусть напишет письмо Владимиру Путину о том, чтобы Россия как постоянный член Совбеза ООН прописала и проголосовала за четкие механизмы привлечения к ответственности саму себя за аннексию Крыма и оккупацию Донбасса.

Также Литвин заявил, что войну может остановить внеблоковый статус Украины. Олеся Яхно отмечает, что складывается мнение о том, что Литвина уже позвали в «За жизнь!» Медведчука. Политолог отмечает, что Владимиру Михайловичу хотелось бы задать вопрос: что ж тогда произошла аннексия Крыма, если в 2014 году у Украины как раз и был внеблоковый статус?

Володимира Литвина застукали за непристойним заняттям у Раді: кадри ганьби. 2 фото

Litvin-bot1

 

Парламентський журналіст Богдан Бортаков сфотографував, як народний депутат Володимир Литвин лайкає свої дописи у соціальній мережі Facebook зі сторінки бота.

Відповідні фото, зроблені у залі парламенту, він опублікував у соцмережі, повідомляє Національне бюро розслідувань України.

На фото видно, як політик зі сторінки бота “Антон” натискає “Подобається” під постами на своїй публічній сторінці у Facebook.

Відзначимо, що у четвер, 17 травня 2018 року, до Верховної Ради більшість народних депутатів прийшли в вишиванці. Однак деякі політики проігнорували Всесвітній день вишиванки і прийшли в парламент у звичайних ділових костюмах.

Серед таких були Михайло Добкін, Наталія Королевська, Олександр Вілкул і Сергій Ківалов. Не одягнув вишиванки і колишній спікер ВР та фігурант плівок Мельниченка Володимир Литвин.

Колегія суддів видалила із протоколів заяву Пукача про Кучму та Литвина

gongadze20011-2

 

Колегія суддів видалила із протоколів заяву засудженого за вбивство журналіста Георгія Гонгадзе офіцера МВС Олексія Пукача про екс-президента України Леоніда Кучму і екс-спікера Верховної Ради Володимира Литвина.

Про це розповіла адвокат потерпілого громадського діяча Олексія Подольського Тетяна Костіна, повідомляє Національне бюро розслідувань України.

«Дійсно, в протоколах справи ці відомі на весь світ слова Пукача відсутні. Колегія суддів на чолі з Андрієм Мельником вирішила, що цих слів у протоколі не має бути. На нашу думку, це безпрецедентне порушення і стало останньою краплею для суддів касаційної інстанції, які прийняли рішення — розсекретити всі протоколи у справі Пукача. Звичайно, ми розуміємо, що це продовжує процес, але для всіх також очевидно — те, що відбувалося в суді першої інстанції, назвати судом не можна. Тому потрібні розсекречення і публічність», — сказала Костіна.

Вона додала, що коли завершиться цей процес – поки незрозуміло.

«Ми порахували, що загальний час судових засідань у Печерському суді складає 165 годин. Процес розсекречення розпочато, до цієї роботи залучені фахівці з різних державних установ. Потрібно прослухати всі ці записи і порівняти їх із протоколами засідання, а головне, перевірити — чи дійсно там були секрети, через які суддя Мельник одноосібно вирішив засекретити протоколи. Особисто я з минулого року знайомлюся з матеріалами цієї справи, але поки ніяких секретів там не зустріла. У нашої сторони із самого початку виникло питання — чому та за яких підстав було засекречено обвинувальний висновок? Скоріше, причиною було не дати суспільству дізнатися правду і залишити замовників безкарними», — сказала Костіна.

Вона додала, що чим більше знайомиться з матеріалами справи, то більше переконується в правильності своїх здогадок.

Позитивно те, що процес розсекречення аудіозаписів розпочався, і, швидше за все, кропітка робота займе ще кілька місяців. Після чого ми будемо перевіряти, досліджувати, порівнювати матеріали справи із протоколами судових засідань, зокрема, і з приводу слів Пукача щодо Кучми й Литвина”, — підкреслила Костіна.

Дело #Гонгадзе: исчезло громкое заявление Пукача о заказчиках убийства Кучме и Литвине

gongadze20011-2

 

Из уголовного дела об убийстве украинского журналиста Георгия Гонгадзе исчезло громкое заявление осужденного Алексея Пукача о экс-президенте Украины Леониде Кучме и экс-спикере Верховной Рады Владимире Литвине.

Об этом заявила адвокат пострадавшего общественного деятеля Алексея Подольского Татьяна Костина, сообщает Национальное бюро расследований Украины.

«Например, ярким доказательством несоответствия протокола судебного заседания суда первой инстанции реальным обстоятельствам дела является отсутствие в протоколе известных на весь мир слов Алексея Пукача о том, что приговор суда будет ему понятен тогда, когда Кучма и Литвин будут сидеть вместе с ним. В 2015 году эти записи незаконно не рассекретил тот же судья Андрей Мельник, который в 2011 году сам незаконно закрыл процесс в суде первой инстанции. Обществу важно узнать правду о том, что в действительности происходило на незаконно закрытых заседаниях суда первой и апелляционной инстанций», — подчеркнула она.Close
Приєднуйтесь!
Читайте нас у соцмережах: