Архив рубрики: ‘Єфімов Максим Вікторович’

Янукович продав «Донбасенерго» нардепу від БПП Максиму Єфімову

Yanuk-babki1-500x354

 

ПАТ «Донбасенерго» змінило свого бенефіціара.

Про це Економічній правді розповіло джерело на ринку, повідомляє Національне бюро розслідувань України.

За його словами, старший син Віктора Януковича Олександр втратив відношення до «Донбасенерго», поступившись роллю її куратора депутату Верховної Ради Максиму Єфімову.

«Операція була відкрита в червні і зараз знаходиться на завершальній стадії оформлення», — каже джерело.

За його словами, структурам Єфімова буде проданий весь пакет Януковича і його молодшого ситуативного бізнес-партнера Ігоря Гуменюка в «Донбасенерго» — 60,8% акцій.

Наразі цей пакет оформлений на ПрАТ «Енергоінвест холдинг».

Як повідомляла ЕП, у 2016 році бенефіціарами «Енергоінвест холдингу» стали Андреас Церні (Греція) та Роберт Бенш (США).

Справжнє ім’я Андреаса Церні — Андрій Чорний. Він є вихідцем з України і на енергетичному ринку сприймається в ролі вихованця господаря шахти ім. Засядька (Донецьк) Юхима Звягільського.

У свою чергу Роберт Бенш відомий учасникам ринку в ролі представника інтересів Михайла Афендикова — американського бізнесмена українського походження, який володіє Cub Energy Inc, яка контролює в Україні газовидобувні компанії «Куб-газ» і «Тісагаз».

На момент опосередкованого придбання мажоритарного пакету акцій «Донбасенерго» (в 2015—2016 роках) Церні і Бенш позиціонували себе в ролі нових господарів цієї енергокомпанії.

Джерела ЕП стверджують, що вони були номіналами, які фронтували Олександра Януковича, який саме в той момент відчував максимальні проблеми зі збереженням контролю над своєю власністю в Україні.

Сьогоднішня угода, в рамках якої бенефіціаром «Донбасенерго» став Єфімов, реальна: компанія дійсно вийшла з-під контролю Януковича.

До цього придбання ключовим активом Єфімова в Україні був завод «Енергомашспецсталь» (Краматорськ), який він контролює в ситуативному партнерстві з російською державною групою «Росатом».

Нардеп з БПП Максим Єфімов за місяць купив державних облігацій на понад 413 мільйонів

Efimov-Maxim1

 

Народний депутат від фракції «Блоку Петра Порошенка» Максим Єфімов за останній місяць витратив більше 410 млн гривень на облігації державної позики Міністерства фінансів.

Відповідні зміни до майнового стану нардеп заніс до Єдиного державного реєстру декларацій, повідомляє Національне бюро розслідувань України.

Так, починаючи з 29 листопада, Єфімов задекларував купівлі облігацій Мінфіну на 413 431 055 грн у ПАТ «Розрахунковий центр з обслуговування договорів на фінансових ринках».

Останні зміни до майнового стану про купівлю акцій були внесені 19 грудня 2017 року.

Крім того, в той самий період Єфімов задекларував також продаж тому ж самому «Розрахунковому центру…» облігацій на 251 009 900 грн.

ПАТ «Розрахунковий центр з обслуговування договорів на фінансових ринках» на 83,5% належить Національному банку України. Серед інших акціонерів банку також Мінфін та Кабінет міністрів.

Максим Єфімов був обраний до ВР у 2014 році як самовисуванець по виборчому округу № 48, у Краматорську.

Дохід Єфімова за 2016 рік, відповідно до його декларації, становив 160 707 грн. Нардеп має 13 159 грн на банківських рахунках, 4 820 тис доларів – готівкою, та ще 5 124 800 доларів позичив ТОВ «Зовнішпромресурси».

Окрім чисельної нерухомості в Україні, якою володіють депутат та його дружина, Єфімов декларує квартиру в США.

Крім того, у власності подружжя різноманітні ювелірні вироби, дорогоцінні годинники та чотири автомобілі, один з яких, Lexus 2005 року, належить самому депутату, а два Mercedes-benz та ще однин Lexus – дружині.

Єфімов також є власником великої кількості підприємств, розташованих в різних областях України, а також на Кіпрі, на Британських Віргинських островах, в Швейцарії та Німеччині.

5 млн долларов под матрацем, шубы, машины, квартиры в США, — нардеп Максим Ефимов из прифронтового Краматорска задекларировал доходы

Efimov-Maxim1

 

Активисты движения «Сильные громады» изучили декларацию Максима Ефимова — депутата от фракции БПП, который баллотировался в избирательном округе №48 с центром в Краматорске Донецкой области, сообщает sprotiv.org.

«Депутат вовремя подал электронную декларацию, в которой отметил, что вместе с семьей является владельцем почти 50 га земли, задекларировал коллекцию элитных ювелирных и меховых изделий, четыре автомобиля премиум-класса, а также сохраняет 5 миллионов долларов наличными», — отмечает координатор движение «Сильные громады» Алина Денисова.

Удивило общественников большое количество недвижимости народного избранника — два дома возле Краматорска, квартиры в Киеве и даже в США, дома в Новых Петровцах Киевской области, в Лиманском районе, дом в Донецке. Еще две квартиры в США не достроены.

Семья Ефимовых владеет большим количеством нежилых помещений сельскохозяйственного направления, ремонтных мастерских.

Общее количество земельных участков — 24, стоимость пяти из них – неизвестна. Девятнадцать земельных участков стоят 37 605 953 грн.

Жена политика является владелицей восьми шуб элитных итальянских марок из меха соболя, рыси, шиншиллы, белой и черной норки. Стоимость шуб не указана, но цены на подобные модели начинаются от 7 до 60 тыс. евро.

Как и другие состоятельные депутаты, Максим Ефимов любит дорогие часы швейцарских марок. В коллекции политика 8 элитных часов, некоторые из которых из белого и желтого золота стоимостью несколько десятков тысяч долларов.

Жена нардепа имеет 5 часов из драгоценных металлов и 13 наборов ювелирных изделий, среди которых украшения из разных видов золота, жемчуг.

Также семья депутата владеет двумя автомобилями «Lexus», двумя «Mercedes-benz» и гидро циклом «Bombardier».

Максим Викторович имеет акции в: ЗАО «Урожай», ЧАО «Краматорское автотранспортное предприятие 11410», ПАО «Энергомашспецсталь», ПАО «Старокраматорский машиностроительный завод».

Корпоративные права в ООО «Авангард 1955», ООО «Гольф Вижн Украина», ООО «Донкримбуд», Strateg Invest GroupInc, LTD, Hold Activity Group, LTD, Ukrmash GroupInc., LTD «WINDENERGYGROUPSA», «Strategy Financial Group Ltd», общей стоимостью на 20 301842,1 грн. Пять предприятий, конечным владельцем которых является депутат, зарегистрированные в офшорной зоне.

За прошлый год Ефимов заработал 71 399 грн по основному месту работы. По совместительству он получил 373 307 грн. От предоставления имущества в аренду доход депутата составил 90 000 грн. Его жена заработала 25 195 грн за прошлый год, дополнительно 295 477 грн – за предоставление имущества в аренду.

В 2015 году супруги получили доходы от отчуждения движимого имущества, а также от занятия предпринимательской деятельностью. Интересным пунктом является авторское вознаграждение Максима Викторовича -1 560 000 грн. Депутат держит на банковских счетах только 494094 грн. Средства, одолженные третьим лицам, общей стоимостью 11 732 200 грн.

Наличные супруги Ефимовы хранят в долларах – $5 000 000, что в пересчете на гривни составляет более 127 миллионов.

«Максим Ефимов в прошлом году неоднократно обвинялся общественностью в том, что ведет бизнес в оккупированном Крыму, — обращают внимание представители движения «Сильные громады». — ООО «Домкримстрой» было зарегистрировано в феврале 2015 года в Ялте, где он был совладельцем. На сегодня в декларации народного депутата этого предприятия нет».Close
Приєднуйтесь!
Читайте нас у соцмережах: