Архив рубрики: ‘Данилюк Олександр Олександрович’

НАБУ не розслідує офшори та ухилення від сплати податків міністра фінансів Олександра Данилюка

Poroshenko-ofshori2 (1)

 

Національне антикорупційне бюро не розслідує наявність у міністра фінансів Олександра Данилюка офшорних компаній.

Про це йдеться у відповіді на запит бюро «Українських новин», повідомляє sprotiv.org.

«Детективами НАБУ кримінальні провадження за фактами (викладеним у запиті про наявність офшорних компаній) не починалися, не розслідуються і до проваджження не приймалися», – йдеться у відповіді.

Разом з тим бюро прийняло інформацію ЗМІ про наявність у міністра фінансів офшорних компаній до уваги і проводить з цього приводу інформаційно-аналітичну роботу.

Як відомо, перед призначенням на посаду міністра з’явилася інформація, що Данилюк, працюючи на держпосадах в Україні, залишався директором лондонських компаній Rurik Real Estate Investment і CEE Investment&Advisory LLP.

Данилюк все заперечував, заявляючи, що не має відношення до бізнесу з 2010 року.

Однак 21 квітня 2016 року Данилюк написав на своїй сторінці у Facebook, що справді є директором трьох компаній: двох — на Кіпрі та однієї на Кайманових островах.

Журналіст програми «Схеми» Наталія Сідлецька заявила, що Данилюк зізнався після того, як журналісти «притисли» його документами.

Прем’єр Володимир Гройсман заявив, що компетентні органи повинні розслідувати цю справу.

Новый министр финансов Александр Данилюк имеет 2 оффшорные компании, не внесенные в его налоговую декларацию

http://photo.unian.net

 

Новый министр финансов Александр Данилюк имеет 2 оффшорные компании, которые зарегистрированы в Лондоне и не внесены в его налоговую декларацию, заявил лидер «Радикальной партии» Олег Ляшко. Об этом сообщает sprotiv.org.

«Сегодня мы получили информацию, и завтра ее обнародуем – две офшорные компании не задекларированы новоизбранным министром финансов Александром Данилюком. Более того, перед назначением Данилюка министром финансов, у него была встреча с президентом Порошенко и с премьером Гройсманом, и они знают об этих офшорных компаниях. Несмотря на это, Данилюка рекомендовали и утвердили министром финансов. Это подследственность НАБУ, и мы требуем от НАБУ и ГПУ расследования и освобождения Данилюка с должности министра финансов», — заявил Ляшко.

Министерство финансов Украины возглавил замглавы администрации президента Украины, представитель президента в Кабинете министров Александр Данилюк после принятия нового состава правительства Верховной Радой 14 апреля 2016 года.Close
Приєднуйтесь!
Читайте нас у соцмережах: