Архив рубрики: ‘Ощадбанк’

Банкрот #Бахматюк требует от государственного Ощадбанка прощения своих долгов

Bahmatuk-yaica2

 

ООО “Имперово фудз” (Ивано-Франковск), ПАО “Агрохолдинг Авангард” (Киев) и ПАО “Райз-Максимко” (Киев) подали заявку на реструктуризацию обязательств перед государственным Ощадбанком (Киев) в рамках процедуры, определенной законом “О финансовой реструктуризации”. Об этом сообщает БанкИск.

Как пишется на веб-сайте административного секретариата при Независимой ассоциации банков Украины (НАБУ), который курирует систему финансовой реструктуризации, первые собрания привлеченных кредиторов назначены на 16 августа 2018 года.

В сообщении отсутствует информация об объеме обязательств структур.

Срок наложения моратория на имущество заемщиков и завершение процедуры реструктуризации установлены до 5 ноября 2018 года.

На веб-сайте секретариата также приводится список связанных с заемщиками юрлиц. В их числе — Ukrlandfarming PLC (Кипр, холдинговая компания агрохолдинга “Укрлендфарминг”), ПАО “Компания “Райз” (Киев), ООО “Европа-транс” (Ивано-Франковск), ООО “АФ “Олипекс-агро” (Киев), “Ямныця”, “дочка” ОАО “Ивано-Франковскцемент”, ООО “Компания “Сити Регион”, ООО “Компания Новый Регион”, ООО “Прайм Лидер” и ООО “Юнайтед Логистик” (все — Хмельницкая обл.).

Давайте почнемо посадки з Пишного, а чому б і ні?, — блогер про махінації в Ощадбанку

Pishnyi-Andryi1

 

В гостях у Кафки:

Нацбанк оштрафував «Ощадбанк» майже 3 мільйони гривень за порушення службовими особами банку закону при здійсненні переказу 40 млн доларів у інтересах нардепа Ігоря Котвіцького.

Ще раз: Нацбанк оштрафував «Ощадбанк» на 3 мільйони гривень за виведення 40 000 000 доларів. Відал міндал? Це якби я придавила дверима свою праву руку як покарання за то шо вона взяла з холодильника пірожне після 6 вечора.

От ви за то шоб посадить Пишного, а може людина не знала, вона захворіла якраз в цей день, коли переводили гроші. Пишний — прекрасна людинонька, як видно з його щоденничка: патріотичненька, елегантненька, діточки в нього завжди в віночки вбранні і в вишиваночки, сім’я така прекрасна і сімейна. Донечька не поїхала до кацапів на якийсь там пісенний конкурс, хотя могла, а не поїхала. Щас підожди, я сльози витру і прийду. А як він дбає про свій банк: там же ж тоже все заквітчано і в іконах, і інклюзивність — вот ето всьо. А щоденничок на Укроправді ти читав? Там все про прощеня, про то шо нада одне одному прощать і буть добрішим одне до одного, а не то шо ви. Про то шо нада дивитись в будуще, а не озиратись хто шо спиздив з банка в минулому році, чорнороті ви і злоязикі жлоби.

Но як можна посадить Пишного, коли Аваков не сидить?

А бач, можна і нужно. І даже луче так, шоб Аваков ходив по волі, а ця прекрасна людина, шо оступилася трошечки влітку, да, шоб ця людина сиділа. Бо хай бляді жадні і тупорилі знають, шо ніхто за тебе не заступиться, коли ти будеш немножечко закривать глазоньки на то шо робиться в тебе в баночку. Так шо давай, сідай, котик, так нада.

Давайте почнем посадки з Пишного, а чому б і ні?

Faina Kaplan, фейсбук, БанкІскClose
Приєднуйтесь!
Читайте нас у соцмережах: