Архив рубрики: ‘Богдан Андрій’

Андрій Богдан знущався з Зеленського, — ексміністр фінансів Уманський розповів нові шокуючі подробиці. Відео

Ігор Уманський розповів про дивні стосунки Володимира Зеленського з Андрієм Богданом, повідомляє 40ka.info.

«Президент ходить по кабінету і шукає документи, а Богдан сидить їх читає і мовчить», — згадує Уманський

Ексміністр фінансів України, теперішній радник глави офісу президента Ігор Уманський розповів про стосунки президента Володимира Зеленського з тодішнім главою офісу президента Андрієм Богданом.

Про це Ігор Уманський заявив в інтерв’ю.

«Я нечасто був на нарадах в офісі президента, але вони викликали у мене дисонанс. Для прикладу, ходить Володимир Зеленський по кабінету, шукає якісь документи, не може їх знайти, у нього якась важлива зустріч. Він хвилин 15 шукає ці документи і бачить, що Андрій Богдан  їх читає і не реагує», – розповів Ігор Уманський.

Ігор Уманський вважає, що надто була інтегрована робота Володимира Зеленського та  Андрія Богдана між собою. «Це неправильно з однієї простої причини: Володимир Зеленський є президентом України, повноваження і відповідальність лежать на ньому. Якщо хтось, виходячи з особистих взаємин, намагається створити ситуацію, щоб в той чи інший спосіб зловживати цим особистим фактором, не враховуючи інституціональний фактор, то це точно іде на зло», – сказав Ігор Уманський.

Нагадаємо, 11 лютого 2020 року президент України Володимир Зеленський  розповів, що  в офісі президента можливі відставки через конфлікти в команді.  У цей день Зеленський призначив керівником офісу президента Андрія Єрмака замість Андрія Богдана. День перед тим 10 лютого керівник офісу президента Андрій Богдан зареєстрував заяву про відставку.

Андрій Богдан подав до суду позов проти трьох журналістів Радіо Свобода щодо інформації про його перельоти в Росію

 

 

Глава офісу президента Андрій Богдан подав позов про захист честі і гідності проти журналістів програми «Схеми» Радіо Свобода та Національної суспільної телерадіокомпанії України.

Позов був поданий до Шевченківського районного суду Києва 20 серпня 2019 року, повідомляє Національне бюро розслідувань України.

Відповідачами у справі вказані ПАТ «Національна суспільна телерадіокомпанія України» та журналісти Валерія Єгошина, Максим Савчук і Наталія Седлецька.

У чому суть претензій Богдана, на порталі Судової влади не вказано.

За даними джерел УП, суть позову в інформації про його перельоти в Росію.

 

 

Пізніше головний редактор Київського бюро «Радіо Свобода» Інна Кузнецова повідомила, що наразі ні журналісти, ні редакція «Радіо Свобода» тексту позову ще не отримали.

Навесні журналісти програми «Схеми» повідомили, що юрист Зеленського Андрій Богдан 13 березня таємно відвідував Конституційний суд, де мав зустріч із головою суду Станіславом Шевчуком.

Згодом Шевчук заявив, що з Богданом вони говорили про скасовану статтю Кримінального кодексу про незаконне збагачення.

Крім того, «Схеми» з’ясували, що Андрій Богдан, який здійснював юридичний супровід кампанії команди кандидата в президенти Володимира Зеленського, щонайменше п’ять разів, починаючи із січня 2019 року, літав з Києва до Тель-Авіва, де на той час мешкав олігарх Ігор Коломойський.

3 серпня глава Офісу президента України Андрій Богдан заявив, що команда президента спілкується із суспільством «без посередників і без журналістів».

Пізніше обраний від партії «Слуга народу» нардеп Максим Бужанський назвав журналістку «Нового времени» Ольгу Духнич «тупою вівцею». Партія «Слуга народу» після цього закликала ЗМІ утримуватися від оціночних суджень щодо нардепів.

Глава адміністрації преЗЕдента Богдан причетний до афер на сотні мільйонів, – розслідування. Відео

zel-bogdan-rozki1-375x500

Керівник адміністрації президента Андрій Богдан причетний до кредитних афер на сотні мільйонів гривень, має маєток в Конча-Заспі та багато землі у Київській області, повідомляє Національне бюро розслідувань України.

Про це йдеться в журналістському розслідуванні «Наших грошей з Денисом Бігусом».

Відзначається, що у 2011 році Богдан став власником маєтку на понад 1,5 тис. кв.м у Конча-Заспі. У 2013 році дружина Богдана купила дві квартири у центрі Києва на 300 кв.м. Потім Богдан оформив на себе низку нежитлових, найвірогідніше, офісних приміщень на Дніпровській набережній. Їх він здає в оренду.

Сам Богдан пояснює свій статок, тим що він багато працював та займався підприємницькою діяльністю, хоча з 2007 року працював у держслужбі.

Журналісти стверджують, що Богдан фактично консультував у кредитних шахрайствах.

Зокрема, у 2016-му році Фонд гарантування вкладів виявив кредитну аферу із залученням офшорної компанії «Айдельберг ресорсіс ІНК.» (Idelberg resources INC.), до якої був причетний Богдан і його бізнес-партнери Ігор Пукшин, Олександр Баулін. У 2014 Богдан отримав довіреність на представництво Idelberg resources INC від Бауліна.

Офшорна компанія Idelberg resources з Віргінських островів допомогла «Світловодському маслосиркомбінату» з групи «Клуб сиру» не розрахуватися за кредит у банку «Фінанси та кредит».

Маслокомбінат взяв кредит у банку у 2007 році під заставу майна. У 2009-му банк звернувся за стягненням застави, адже борг перед банком уже становив близько 150-ти мільйонів гривень, тоді Idelberg resources заявила, що теж претендує на гроші комбінату, бо нібито позичала їх ще до позики у банку.

Двома позовами в Господарському суді Київської області офшорка вимагала повернути 202 млн гривень, за які комбінат нібито поручився за позикою «Карлівського заводу сухого молока». Маслосирокомбінат на суді офіційно визнав свій борг, а 23.06.2009 суд підтримав обидва позови фіктивної фірми Айдельберг.

За даними журналістів, Богдан добре знайомий з членом правління маслокомбінату Олександром Коваленком, наразі Коваленко за довіреністю Богдана продає його землю під Києвом у селі Забуяння.

Також про зв’язок із Богданом свідчить дружба з Романом Бабієм, який у 2009 представляв інтереси комбінату в суді і працював в одній фірмі з Богданом «Пукшин та партнери».

Сам Богдан підтвердив журналістам зв’язок з віргінською офшоркою, на чию користь у 2009-му добровільно збанкрутував комбінат групи «Клуб сиру».

Після падіння банку, маслосиркомбінат ініціював банкрутство і вивів майно з іпотеки банку. Після цього, майно комбінату продали за втричі нижчою ціною у 10 мільйонів гривень афільованій компанії «Дніпровська молочна компанія» з групи «Клуб сиру».

У кримінальному провадженні за цим фактом слідчі напишуть: «реалізуючи злочинну схему, службові особи ВАТ „Світловодський маслосиркомбінат“ за попередньою змовою з посадовими особами „Клуб сиру“ від імені фіктивної компанії Айдельберг ресорсіс ІНК.»…

Крім того журналісти навели приклад іншої подібної схеми, до якої причетний глава АП.

Зокрема, у 2008 році банк «Надра», акціонерами якого на той час були брати Сегаль — Ілля та Вадим — видав фактично їхній же компанії «Каховка Пром-Агро» кредит у 25 мільйонів доларів під заставу соєпереробного заводу.

Потім банк продали Дмитру Фірташу і банк Фірташа через суд відібрав завод і продав його спорідненим структурам. Завод опинився у власності «Місто банку» молодшого партнера Фірташа Івана Фурсіна.

У 2015-му році, коли «Надра» почав банкрутувати, а представники ФГВ увійшли в управління, прокинулася кіпрська офшорка «Весдікс Інвестментс Лімітед», співзасновником якої була офшорка «Айдельберг ресорсіс ІНК» уже під кервництвом Богдана.

Кіпрська компанія заявила, що позичала власникам соєпереробного заводу більше 125 мільйонів гривень — і хоче їх отримати. Суд став на бік офшорки і повернув уже перепроданий завод першому власнику — фірмі-банкруту братів Сегаль «Каховка Пром-Агро», а «Надра» залишився без повернутого кредиту і заводу.

Офіційно у суді компанію «Весдікс Інвестмент Лімітет» представляв Бабій — колега Богдана, а на слуханнях був присутній брат глави АП Ігор. Бабій опинився на 48 місці у списку партії «Слуга народу».

Журналісти стверджуються, що про зацікавленість Богдана в цій історії можуть свідчити і його часті візити до Генеральної прокуратури за останні півроку. Богдан з жовтня 18-го по квітень 19-го приходив до ГПУ щонайменше 16 разів.

Речниця генпрокурора Лариса Сарган пояснила журналістам: Богдан ходить по адвокатських справах. Частина візитів стосувалася ПриватБанку, інша частина «по підприємству, яке рейдернули».

Люстрированный Андрей Богдан и его младший брат. 3 фото. Расследование

zel-bogdan-rozki1-375x500

Кто ест с президентом шаурму, кто дергает за пиджак и кто поднимает гантели? Чьи улыбающиеся глазки мы видим почти на каждом публичном фото Зе-команды? Кто доброй сказкой вошел в дом к каждому украинцу вместе с Зеленским?

Конечно, это Андрей Богдан. В 2007—2009 годах – помощник Андрея Портнова. По протекции которого в 2008 году он стал заместителем министра юстиции в правительстве Тимошенко. После прихода к власти Януковича Портнов успешно переобулся и стал заместителем главы АП. Пошла вверх и карьера Богдана.

В марте 2010 года он стал заместителем министра Кабмина и правительственным уполномоченным по вопросам антикоррупционной политики. Когда эту должность в 2013 году ликвидировали, премьер Азаров вновь назначил Богдана уполномоченным Кабмина в сфере антикоррупционной политики. Такая благосклонность Николая Яновича объяснялась тем, что Богдан вел его личные дела.

И лишь после Евромайдана и отставки правительства Азаров в марте 2014-го Богдан был уволен. И по протекции Портнова попал к Коломойскому, где прославился как адвокат Корбана. Чем еще знаменит Богдан? Ну, например, тем, что в 2016 году катал на роскошной яхте «украинскую Барби» Лилю Киш, участницу «Дома-2», чем та неосмотрительно похвасталась в ФБ.

А еще у Богдана есть младший брат. И эти два факта – катание Киш и наличие брата – тесно связаны. Брат Богдана, Игорь, работает скромным-прескромным судебным распорядителем в Высшем хозсуде Украины. У Игоря есть страница в российской сети Вконтакте. Игорь, что, в общем, типично для украинского правоохранителя, любит слушать группу «Воровайки», Шуфутинского и песню «малолетние шалавы» Алексина. Ну а еще Игорь фотографируется на фоне приятного автопарка – тюнингованной Audi Q7 и Lexus RX. При этом фото датируются 2011—2013 годами. Как раз тогда, когда старший брат работал у Азарова. А младший два года как закончил Львовский университет. Но уже успел приобрести хорошие средства передвижения.

bogdan-igor1-500x379

Как следует из содержимого фотоальбома Игоря Богдана, Лиля Киш – его любимая женщина. На которой, как свидетельствует его декларация, он впоследствии женился. Но, о чудо, в декларации скромного, напомним, судебного распорядителя (Игорь претендовал на роль судьи, но злочинный режим Порошенко отклонил притязания честного юноши) нет находящихся у него в собственности авто. Есть только Mercedes-Benz ML350, записанный на жену – Лилю Киш, купленный, видимо, на гонорары от ее участия в «Дом-2» или, быть может, исполнения замечательных песен (Лиля записала несколько впечатляющих треков и даже сняла клипы). А еще есть квартира в Киеве площадью 128 метров, купленная в 2007 году, как раз тогда, когда Богдан-старший стал помощником Портнова. Ну и еще есть права на семейную юрфирму «Статус».

bogdan-igor2-500x379

Но почему же такой достойнейший человек, как Андрей Богдан – глава АП Зеленского? И почему он следует везде за ним неотрывно? Ест, пьет, фотографируется, наставляет рожки и даже не представляем что еще. Ответ прост. Потому что Игорь Валерьевич Коломойский любит Зеленского. Но, к сожалению, не может с ним быть постоянно, как того требует сердце. И поэтому с Владимиром Богдан – глаза, уши и другие органы Игоря Валерьевича.

Но вот беда. Чем дальше, тем больше новоизбранный президент стал тяготиться этим зримым и незримым присутствием Коломойского в своей жизни.

«Только потому, что кто-то не любит тебя так, как тебе хочется, не значит, что он не любит тебя всей душой».
Похоже, Зеленский после своего избрания перестал разделять эту мысль Габриэля Гарсии Маркеса. И считает, что чувства Игоря Валерьевича Коломойского к нему носят сугубо утилитарный характер. То есть, что Игорь Валерьевич рассматривает Владимира как ложку, которой он будет есть, а точнее – уже ест, украинский борщ.
Ложку ведь тоже можно любить всей душой, но, как сообщают сразу несколько не связанных источников, Зеленского искренние и нежные чувства Игоря Валерьевича раздражают. Личные отношения натянутые, и развод неизбежен.

В том числе и потому, что Зеленскому не хочется быть политическим аватаром фигуранта расследования о самом масштабном в истории отмывании украинских денег в США. Детали иска Приватбанка в суд штата Делавэр о том, что в 2006—2016 годах через счета Коломойского и Боголюбова прошло $470 млрд, опубликовал американский аналитический центр Atlantic Council. А содействие в подаче иска, напомним, оказывало посольство США.

Появление этой информации в открытом доступе говорит о том, что Коломойский неуклонно движется к статусу второго украинского Лазаренко. И перспективы до конца быть верным вассалом человека, на горизонте которого маячат сто лет одиночества в американской тюрьме, Зеленского не вдохновляют.

Но бракоразводный процесс будет долгим и болезненным, несмотря на то, что ритуальную отстройку от Коломойского в глазах Запада Зеленский начал уже сейчас, сделав заявления в Брюсселе о заинтересованности в сотрудничестве с МВФ, неприемлемости дефолта и желании поддерживать государство и вкладчиков, а не бывших владельцев Приватбанка.

Однако пока что это только витрина, за которой – назначенный вопреки просьбам Запада главой АП адвокат Коломойского Богдан. За которой – письма СБУ об остановке запуска энергорынка, обслуживающие интересы Коломойского. За которой – находящийся на территории Украины Портнов, ведущий спецоперацию юридического преследования личного врага Коломойского – Порошенко. И за которой – портновско-сурковский канал Шарий, ведущий сегодня абонентское информационное обслуживание Зеленского.

У Януковича тоже была витрина – евроинтеграция. Но за этой витриной ВСУ, ВПК и СБУ были отданы под контроль агентам Москвы. А потом и сам Янукович надел на себя российское ярмо. Собирается ли и сможет ли Зеленский наполнить показанную в Брюсселе витрину соответствующим содержанием – станет ясно осенью. Речь здесь идет не столько о его политической воле и уме, сколько об инстинкте самосохранения.

Зеленскому придется отстраиваться от Коломойского, если он хочет иметь политическую субъектность и политическое будущее. Развод и раздел сфер влияния, повторимся, будет долгим. И отдавать эти сферы Коломойскому придется.

Просто потому, что он де-факто является носителем большого объема интересной информации о президенте, его бизнесе и его избирательных кампаниях (президентской и парламентской). И если что – будет бить аккуратно, но сильно. Что сегодня пунктиром обозначает Саша Дубинский, выражающий лаконичное и очень сдержанное недовольство назначениями в СБУ и планами выдвижения некоторых мажоритарщиков.

Понимает вероятность такого развития событий и сам Коломойский. Отсюда – нереальное количество «серокардинальских» интервью и стремление успеть взять как можно больше под контроль уже сейчас, до парламентских выборов. И получить золотую акцию в будущей коалиции.

Потому что до выборов Зеленский выходить за флажки пытаться не будет. Так как в противном случае пропагандистское колесо «плюсов» может остановиться, а в пределе – и закрутиться в другую сторону.

Шантажировать, простите, напоминать Зеленскому о таких возможностях для Игоря Валерьевича – легко и приятно.
Интересный вопрос, кому после развода отойдет «технический сотрудник», как он сам себя называл – Андрей Богдан. Рискнем предположить, что пребывание бывшего подчиненного Портнова и Азарова (а бывших подчиненных у таких людей не бывает) на должности главы АП будет исчисляться месяцами. И в дальнейшем, если он и останется в команде Зеленского, то не на позиции смотрящего Коломойского за надлежащим исполнением президентом своих обязательств.

Полагаем, что развод Зе и Бе — неизбежен, и вопрос только во времени и скандальности этого процесса. И размере куска, который дадут откусить Коломойскому. Потому что Игорь Валерьевич – это не Богдан, который просто скромно купит брату еще один Лексус и еще одну Ауди. Игорь Валерьевич хочет Приватбанк, Укрнафту и отмену запуска рынка электроэнергии с ручным тарифом для его ферросплавного холдинга. Это как минимум.

Команда Зеленського Адміністрація Президента України Служба безпеки України 1+1 ПриватБанк

Сергей Федорчук, Национальное бюро расследований Украины



Close
Приєднуйтесь!
Читайте нас у соцмережах: