Архив рубрики: ‘Савченко Олексій’

«Я його не боюся», — листування льотчика-героя Волошина, який покінчив життя самогубством ймовірно через губернатора Савченка

Ukr-RIP2-500x325

 

Миколаївське видання «Ніквєсті» опублікувало листування в.о. директора Миколаївського аеропорту, відомого українського льотчика Владислава Волошина, повідомляє Національне бюро розслідувань України.

Спілкування між двома людьми проходило в безкоштовній системі миттєвого обміну повідомленнями WhatsApp. З ким саме спілкувався Волошин — невідомо, але свого співрозмовника він назвав Макс.

В кінці листування льотчик пише, що не боїться «його», але не хочеться дітей залишати без батька.

«Я його не боюся. Дітей якось без батька не охота залишати. Хоча, суко, суїцидальні думки мене вже тиждень не покидають», — пише Волошин своєму співрозмовнику ще 21 лютого.

Далі він ділиться з ним копіями доручень голови Миколаївської ОДА Олексія Савченка, а також копією висновків перевірки Держаудитслужби скандальних ремонтних робіт в аеропорту.

Далі з листування видно, що Владислав Волошин хотів писати заяву на звільнення, але губернатор продовжив йому контракт.

8 березня 2018 року у Миколаєві у власній квартирі покінчив життя самогубством шляхом пострілу з бойового пістолета 29-річний виконуючий обов’язки директора одного з обласних комунальних підприємств. Загиблим є льотчик-герой Владислав Волошин.

Владислав Волошин був пілотом штурмовика Су-25 299-ї Миколаївської бригади тактичної авіації. Він неодноразово завдавав ударів по російським агресорам в Україні, а всього зробив 33 бойових вильотів. Після точного удару по російським десантникам під Новокатеринівкою 29 серпня 2014 року його літак збили. Він катапультувався і приземлився на території, окупованій ворогом. Зі зламаною рукою завдяки координації куратора зі штабу АТО йому вдалося пройти повз блокпости російсько-терористичних військ і вибратися до позицій ВСУ.

З армії Владислав звільнився через сімейні обставини, у зв’язку з хворобою молодшої дитини. Волошин нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня.

Раніше за вказівкою голови Миколаївської ОДА Олексія Савченка аеропорт «Миколаїв» розірвав договір з київською фірмою на капремонт вже відремонтованого аеровокзалу.Close
Приєднуйтесь!
Читайте нас у соцмережах: