Архив рубрики: ‘Кличко Віталій’

Афера по-новому: вся виручка київського метро йде на погашення 1,83 млрд грн боргу перед другом #Кличко — росіянином Фуксом

російський олігарх Павло Фукс (посередині)

російський олігарх Павло Фукс (посередині)

 

Державний виконавець Мін’юсту виніс постанову про арешт коштів КП «Київський метрополітен», що знаходяться у всіх касах метрополітену і надходять до них.

Про це свідчить постанова Господарського суду Києва від 22 серпня 2018 року, повідомляє Національне бюро розслідувань України.

Арешт накладений у рамках виконавчого провадження, за яким з метрополітену має бути стягнуто 1,83 млрд грн боргу на користь компанії «Укррослізинг».

Зазначеною постановою визначено, що арешт поширюється також на кошти, що надходять в усі каси метрополітену після прийняття зазначеної постанови.

При цьому зазначено, що всі видаткові операції з кас слід зупинити.

Всі кошти з кас метрополітену повинні зараховуватися на депозитний рахунок Мін’юсту або розрахунковий рахунок комунального підприємства в «Укрсиббанку» до повного виконання рішення суду щодо стягнення 1,83 млрд грн боргу.

КП «Київський метрополітен» оскаржило арешт власних коштів в касах, але суд визнав дії держвиконавця правомірними.

Влітку минулого року близько місяця теж діяла аналогічна постанову Держвиконавчої служби, якою накладався арешт на грошові кошти, що знаходяться в касах КП і надходять в них, а також зупинялися видаткові операції по касам на суму стягнення.

Торішня постанова не оскаржувалася метрополітеном і виконувалася шляхом зарахування грошових коштів на розрахунковий рахунок комунального підприємства в банку.

31 січня 2017 року Київський апеляційний госпсуд ухвалив стягнути з КП «Київський метрополітен» на користь ТОВ «Укррослізинг» 1,97 млрд грн заборгованості за договором фінансових лізингових послуг, згідно з яким фірма у 2009 році передала метрополітену в користування 40 вагонів головних і 60 вагонів проміжних.

У сумі боргу заборгованість за самі вагони становила всього 366 млн грн, решта — відсотки, пеня, інфляційні втрати та «коефіцієнт коригування» на суму 1,19 млрд грн.

Станом на вересень 2017 року з КП «Київський метрополітен» за все було стягнуто 155,92 млн грн, з яких 140,33 млн грн на користь «Укррослізинг» і 15,59 млн грн виконавчого збору.

У 2008 році власником «Укррослізинг» було ТОВ «Київринг» Андрія і Владислава Лебедів, які зараз є помічниками нардепа від БПП Сергія Алексєєва — президента фан-клубу братів Кличко.

Напередодні підписання угод з метрополітеном «Укррослізинг» перейшов у власність кіпрської Impofirm Consulting Limited, близької до екс-регіонала Юрія Іванющенка.

Наразі власником «Укррослізинг» є кіпрська компанія «Укррослізинг Сайпрус Лімітед», бенефіціаром якої з серпня значиться австрійський консультант Уве Крістіан Ешнер.

До нього бенефіціаром компанії з 2017 року був російсько-український бізнесмен Павло Фукс. В Україні Фукс відомий скупкою токсичних активів у оточення Віктора Януковича.

Нагадаємо, з липня 2018 року вартість проїзду в київському метрополітену зросла з 5 до 8 гривень за поїздку.

Реформа #Кличко: стоимость проезда в общественном транспорте Киева поднялась до 8 грн

klichko-stop1

 

С 14 июля 2018 года стоимость проезда в наземном коммунальном транспорте Киева выросла с 4 гривен до 8 гривен и с 5 до 8 гривен в метрополитене. Соответствующее распоряжение Киевской городской государственной администрации (председатель Кличко) вступило в силу 13 июля, сообщает 40ka.info.

Новые тарифы на перевозку пассажиров касаются всего пассажирского транспорта, включая фуникулер и городскую электричку.

В метрополитене пассажиры, которые пользуются системой пополнения бесконтактных карточек, смогут платить за 1 поездку в метрополитене от 6,50 гривен (в случае однократного приобретения 50 поездок). Разовый билет стоит 8,00 гривен. Срок действия бесконтактной карточки увеличивается с 6 до 12 месяцев и будет исчисляться не с даты последнего пополнения, а с даты последнего использования. Также до 1 сентября пассажиры метро могут пользоваться старыми жетонами или обменять их на новые.

Залоговая стоимость пластиковой бесконтактной карты установлена в размере 15 гривен.

Стоимость неиспользованных поездок, которые остались на пластиковой бесконтактной карточке, срок которой истек, не возвращается.

Пассажиры, которые пользуются месячными проездными билетами, будут платить за 1 поездку от 6,14 гривен (в месячном проездном билете на 4 вида транспорта) до 6,50 гривен (в месячном проездном билете на 1 вид наземного транспорта).

Количество поездок остается неограниченным.

Стоимость проездного билета на один календарный месяц в наземном транспорте (без ограничения количества поездок) будет стоить 390 гривен, а в метрополитене — 610 гривен; на 2 вида транспорта (наземный+метро на 46 поездок) — 570 гривен; на 2 вида транспорта (наземный+метро на 62 поездки) — 670 гривен.

Кроме того, в КП «Киевский метрополитен» вводятся новые проездные билеты, которые будут использоваться с момента активации: 10 поездок на 5 календарных дней (по 75 гривен), 14 поездок на 7 дней (за 104 гривен) и 30 поездок на 15 календарных дней ( за 210 гривен).

Согласно распоряжению, сохранены льготы на проезд в общественном транспорте для пенсионеров, ветеранов АТО, чернобыльцев и других льготных категорий населения.

Ранее приобретенные проездные билеты остаются действительными на текущий месяц.

Корупційні схеми: #Кличко і нардеп #Микитась розіграли 600 млн на ремонт Шулявського мосту під себе

Klichko-reshali1-500x250

 

Право ремонтувати київський Шулявський міст у непрозорому за конкуренцією тендері отримала фірма пов’язана із нардепом Максимом Микитасем, повідомляє Національне бюро розслідувань України.

Про це йдеться у розслідуванні спільного проекту Радіо Свобода і телеканалу UA: Перший «Схеми».

Реконструкція розв’язки навколо Шулявського мосту, частина якого обвалилась у 2017-му році, стала одним з найбільших затверджених столичних проектів.

Наприкінці червня з підрядником, який виконуватиме ремонтні роботи, підписали контракт. Однак, як виявили «Схеми» цей тендер розіграли непрозоро.

Орієнтовна початкова ціна ремонту розв’язки на Шулявці становила 600 мільйонів гривень.

Для вибору підрядника профільне комунальне підприємство «Дирекція будівництва шляхово-транспортних споруд м. Києва» оголосило тендер, на який свої заявки подали чотири компанії.

Фірму «Альтіс-Спецбуд» не допустили до тендеру через низку невідповідностей у поданих документах.

Заявку фірми «Мостострой» відхилили через те, що вона надаючи як приклад подібного досвіду договір про виконання аналогічних робіт в минулому, не подала додатків до нього. І хоча організатори тендеру запевняють в існуванні такої вимоги, у «Мостострої» наголошують на її відсутності у тендерній документації.

Між тим ненадання додатків до минулих договорів стало перепоною не для всіх. Одна з компаній, які вийшли у фінал, – «Спецбуд-Плюс» – теж їх не мала, але на відміну від «Мостострою», тендерний комітет допустив її до аукціону.

При цьому, як з’ясувалося, ця фірма подала у комітет документ із ознаками підробки. Це відгук-рекомендація, який компанія надала як підтвердження успішного виконання подібного ремонту. У документі не вказана дата складання та стоїть підпис директора, який звільнився ще 4 роки тому. У самому бланку в «шапці» неправильно написали слово «Україна».

Щоб розібратись, «Схеми» звернулись до Державного будівельного комбінату Верховної Ради, який нібито надав відгук фірмі «Спецбуд-Плюс», та з’ясували, що там цей відгук не писали.

За місцем реєстрації компанії «Спецбуд-Плюс»  журналісти знайшли лише гуртожиток. Директор фірми Олександр Єфімчук на питання, чому його фірма подала на конкурс підроблений відгук, телефоном зазначив, що «йому важко прокоментувати ситуацію».

Фінальний аукціон щодо тендеру на ремонт розв’язки відбувся 7 червня і тривав 16 хвилин. Перемогу здобула фірма «Північно-український будівельний альянс», яка запропонувала свої послуги на 1000 грн дешевше за пропозицію «Спецбуд-Плюс».

Досліджуючи історію цього конкурсу і вивчаючи його учасників, журналісти виявили, що обидві компанії, які боролися у фіналі за право реконструювати Шулявський міст, мають стосунок до відомого столичного забудовника народного депутата Микитася.

Офіційним власником компанії «Північно-український будівельний альянс» є Андрій Якусевич, який, згідно з сайтом Верховної Ради, є помічником народного депутата Микитася. Поштова адреса фірми збігається з фактичною адресою компанії «Укрбуд Девелопмент». Сам Микитась вказував цю фірму у своїй власності у декларації за 2017 рік.

Водночас, проаналізувавши фінансово-господарську діяльність цієї фірми, виявилось, що «Спецбуд-Плюс» із 2017 року отримала понад півтора мільярда гривень від фірм з орбіти народного обранця та його дружини. А це – 90 відсотків від усіх грошових надходжень компанії.

Така пов’язаність переможця тендеру та його єдиного конкурента свідчить про можливе порушення законодавства, наголошує експерт з тендерних закупівель Михайло Невдаха.

Журналісти звернулися за коментарем і до самого Максима Микитася, однак на численні дзвінки та повідомлення він не відповів ані усно, ані письмово.

«Схеми» нагадали, що у серпні 2017-го мер Києва Віталій Кличко та Микитась разом прилетіли з Італії приватним літаком. Сам Кличко тоді пояснив, що нібито випадково зустрів депутата і полетів з ним, щоб не робити пересадку та оплативши квиток.

 

Відповідаючи на питання про перемогу на тендері фірми з орбіти його товариша нардепа Микитася, мер Києва заявив, що не може слідкувати за кожним тендером.

#Кличко розповів байку, чому стрімко і удвічі подорожчав проїзд у столиці

Klichko-dibil1

 

Мер Києва Віталій Кличко запевняє, що підвищення вартості проїзду в громадському транспорті столиці – це вимушена міра, повідомляє 40ka.info.

Про це інформує прес-служба міського голови.

«Ми змушені підняти ціну на проїзд. Адже транспорт в Києві має належно працювати, бути безпечним та комфортним, вчасно ремонтуватися та оновлюватися», — цитуються слова Кличка.

За його словами, підвищення вартості проїзду в міському транспорті пов’язане з тим, що нинішня собівартість проїзду набагато вища, ніж вартість квитка.

Водночас, додав Кличко, є необхідність оновлення рухомого складу громадського транспорту в Києві, і на це потрібні значні кошти.

Крім того, підкреслив мер, нині не вистачає водіїв громадського транспорту, оскільки люди не хочуть йти працювати за низьку зарплату.

З середини липня вартість проїзду у метро і наземному транспорті столиці зросте відразу до 8.

#Кличко залишить майже весь Київ без гарячої води до літа

Klichko-reshali1-500x250

 

Гарячого водопостачання у домівках киян щонайменше у 8 районах із 10-ти не буде до 1 червня – проводитимуть гідравлічні випробування, повідомляє 40ka.info.

Цього року ці роботи почали раніше, бо все одно укладають угоди на газопостачання котелень, пояснив заступник голови Київської міськдержадміністрації Петро Пантелеєв.

«Цього року ми розпочали випробування раніше, ніж зазвичай», – зазначив він, цитує офіційний портал Києва.

Це пов’язано з укладанням договорів на газопостачання низки котелень у Святошинському, Шевченківському, Солом’янському, Подільському, Голосіївському, Оболонському, частині Дарницького та Печерського районів.

Зокрема, ідеться про ті будинки, які неможливо підключити до ТЕЦ-5, ТЕЦ-6 та заводу «Енергія».

«Саме тому місто об’єднало у часі ці процеси – технічні регламентні роботи з підготовки мереж до зими та процес переукладання договорів на постачання газу. Для їх виконання районні теплові мережі змушені тимчасово припинити гаряче водопостачання планово до 1 червня», – сказав Пантелеєв.

Заступник голови КМДА наголосив: «У Києві – одна із найбільших у Європі систем теплових мереж, протяжністю майже 3 тисячі кілометрів».

«Проведення гідравлічних випробувань є необхідним технологічним процесом, адже дозволяє усунути пошкодження найбільш слабких ділянок теплових мереж і знизити рівень аварійності на старті опалювального сезону. Однак випробування проводяться за умов, коли у мережах відсутній теплоносій, тому відключення послуги гарячого водопостачання не уникнути», – нагадав він.

Государственной фискальной службы, Мирослав Продан, новый налог, почтовые пересылки, режим Порошенка

Klichko-dengi1-500x398

 

Комунальне підприємство «Київпастранс» пропонує підвищити тарифи на проїзд в наземному комунальному транспорті Києва до 8 гривень, повідомляє Національне бюро розслідувань України.

Про це йдеться у фінансовому плані КП  на 2018 рік, затвердженому 23 квітня.

Там вказується, що пропонується підвищити тариф у громадському наземному транспорті до 8 гривень з 15 липня по грудень 2018 року.

У результаті у КП очікують отримати прибуток у 1117,4 млн. грн, що на 59,1% більше, ніж було заплановано у минулому році і на 53,7% більше фактичного показника.

У коментарі «Українські правді»  прес-секретар підприємства Марина Загородько зазначила, що це рішення ще не ухвалене, хоча пропозиції є.

«Бо у нас собівартість та економічно обґрунтований тариф набагато вищий, ніж чотири гривні. Але рішення про підняття тарифу ще не прийнято. Тому щось говорити про це ще зарано», — сказала вона.

При цьому Загородько не змогла назвати дату, коли рішення про підвищення тарифу може бути ухвалене Київською міською держадміністрацією.

Вона зазначила, що наразі необхідно підвищити тариф на всі категорії наземного транспорту.

У Депаратаменті транспортної інфраструктури КМДА «Українській правді» відмовилися коментувати можливе підвищення тарифу у тролейбусах, автобусах, трамваях та інших видах наземного транспорту. Додали лише, що в найближчий час буде оприлюднена заява з цього приводу.

У липні 2017 року Київська адміністрація вирішила підняти ціни на проїзд у метро до 5 гривень, у наземному транспорті до 4 гривень.

Причинами підняття тарифів на проїзд називали зростання цін на пальне, електроенергію, запчастини та збільшення мінімальної зарплати.

«У мене є 2 бізнеси, 4 з яких в Німеччині», — як #Кличко заробив мільйони

Klichko-dibil1

 

Завдяки власній популярності київський мер Віталій Кличко заробив мільйонні чеки, повідомляє 40ka.info.

Раніше стало відомо, Кличко, який задекларував дохід за минулий рік у 5 мільйонів гривень, заробляє на продажу товарів під своїм брендом.

Згідно з даними німецького торгового реєстру, в Німеччині у сім’ї Кличків є кілька компаній. Компанія Klitschko Management Group заснована в 2007 році Віталієм і Володимиром Кличко та їх менеджером Берндом Бенте.

Фірма Klitschko Management Group GmbH пропонувала консалтингові послуги для західних фірм, які мають намір вийти на український ринок.

Серед партнерів KMG вказані найбільший комерційний телеканал Німеччини RTL, IDermapharm AG, McFIT, S. Oliver, Deutsche Telecom і Porsche.

Також, у 2016 році братом столичного мера Володимиром Кличком зареєстрована компанія KLITSCHKO Ventures GmbH. Вона відповідає за імідж бренду Кличко, а також сприяє «розвитку нових сфер діяльності та дочірніх брендів».

Основний дохід мера це використання особистого бренду.

Торгова марка «Кличко» українською, англійською та німецькою мовами задекларована, і її можна розміщувати на спортивному одязі, продуктах, побутової хімії, в кіно, на машинах, годиннику — всього близько 1000 позицій.

Відомий американський інтернет-магазин amazon.de щосили торгує футболками з брендом Кличка за ціною від €14 до €25, причому на кожній позиції написано, що це офіційна продукція.

На сайті ebay є ще й німецькі джинси «Кличко», і куртки за ціною €20-40. А в інтернет-магазині KLITSCHKO FANSHOP продають чохли для телефонів за ціною $12, спортивні шапки по $11 і спортивні костюми за $70.

За минулий рік чиновник заробив 5 140 932 гривень, з яких 4 942 422 гривень доходів від роялті. У декларації зазначено, що зарплата мера склала 186 668 гривень, подарунок у не грошовій формі від Національного олімпійського комітету — 11 630 гривень, банківські відсотки — 212 гривень.

На рахунках Кличко в «Укрсиббанку» тримає 1 014 євро, 1 265 доларів, 6017 гривень, на банківських рахунках в «Банк Кредит Дніпро» 124 431 гривень і 24 долара.

Київрада заборонила паркування на майже 67 вулицях. Список

Klichko-reshali1-500x250

 

28 листопада 2017 року на пленарному засіданні Київської міської ради депутати затвердили перелік столичних вулиць, де паркування транспортних засобів призводить до зменшення пропускної спроможності та суттєво перешкоджає дорожньому руху. Рішення підтримали 91 депутат, повідомляє 40ka.info.

Відповідне рішення визначає 67 вулиць, де буде заборонено залишати автомобілі. Заборона паркування на цих вулицях надасть правове обґрунтування для евакуації автомобілів.

«Департаментом спільно з поліцією і Держохороною було визначено ті вулиці, де найбільше недобросовісні водії перешкоджають дорожньому руху. На цих шляхах встановлять дорожні знаки, відповідне доручення буде надано «Київдорсервісу». Також КК «Київавтодор» має нанести дорожню розмітку, щоб водії бачили, що там не можна паркуватися. Після всіх цих процедур, поліція, маючи на руках рішення Київради, буде приймати відповідні міри до водія, який суттєво зважає організації дорожнього руху», — зазначив перший заступник директора Департаменту транспортної інфраструктури виконавчого орану Київради (КМДА) Іван Шпильовий.

Таким чином, відповідно до рішення, паркування буде заборонено на наступних вулицях:

1. вул. Михайлівська
2. Львівська пл.
3. вул. Січових стрільців
4. вул. Мельникова від вул. Глибочицька до вул. Дорогожицька
5. вул. О. Теліги
6. просп. Степана Бандери
7. просп. Генерала Ватутіна
8. Броварський просп.
9. вул. Гната Хоткевича
10. Харківське шосе
11. вул. Московська
12. вул. Генерала Алмазова
13. вул. Михайла Грушевського
14. вул. Хрещатик
15. вул. Басейна
16. бульв. Тараса Шевченка
17. вул. Саксаганського від вул. Паньківська до пл. Перемоги
18. вул. Жилянська від вул. Пестеля до вул. Іллі Еренбурга
19. вул. Антоновича від вул. Загородньої до бульв. Дружби Народів
20. вул. Велика Васильківська від бульв. Дружби Народів до вул. Івана Кудрі та від вул. Хрещатик до пл. Льва Толстого
21. просп. В. Лобановського
22. Чоколівський бульвар
23. вул. Вадима Гетьмана
24. вул. Олександра Довженка
25. вул. Дегтярівська від просп. Перемоги до вул. Івана Шевцова
26. вул. Авіаконструктора Ігоря Сікорського
27. вул. Данила Щербаківського
28. просп. Академіка Палладіна (основна проїзна частина)
29. Кільцева дорога
30. вул. Пушкінська від вул. Богдана Хмельницького до вул. Прорізна
31. вул. Верхній Вал від вул. Кожум’яцька до вул. Межигірська
32. вул. Нижній Вал від вул. Межигірська до вул. Кожум’яцька
33. просп. Академіка Палладіна з парного боку
34. просп. Голосіївський
35. просп. Академіка Палладіна (основна проїзна частина)
36. Вокзальна площа
37. вул. Леонтовича з непарного боку
38. вул. Герцена
39. вул. Овруцька від вул. Герцена до Подільського узвозу
40. Подільський узвіз
41. площа Тараса Шевченка
42. вул. Стеценка від просп. Академіка Палладіна до вул. Академіка Туполєва
43. вул. Баггоутівська від вул. Пугачова до вул. Овруцька
44. вул. Пугачова від вул. Мельникова до вул. Баггоутівська
45. вул. Кирилівська від вул. Вишгородська до Подільського узвозу
46. вул. Вишгородська
47. вул. Набережно Рибальська
48. вул. Набережно-Хрещатицька
49. Набережне шосе
50. Надніпрянське шосе
51. бульв. Дружби Народів
52. вул. Короленківська
53. вул. Народного ополчення з непарного боку від вул. Смілянська до Севастопольської площі
54. вул. Задніпровського
55. Севастопольська площа
56. Дарницька площа
57. вул. Глибочицька
58. вул. Межигірська
59. вул. Прорізна
60. вул. Ушинського від вул. Авіаконструктора Антонова до Чоколівського бульвару
61. Володимирський узвіз
62. вул. Шовковична
63. вул. Лютеранська
64. вул. Інститутська
65. Кріпосний провулок
66. вул. Костьольна
67. вул. Петра Запорожця

Покращення по-новому. В центре Киева администация Кличко запретит парковку на 61 улице. Список

Klichko-pro-Chern-flot1

 

В КГГА (председатель Кличко) запретят парковку и стоянку на 61 участке улиц в центре Киева.

Об этом сообщает Украинский информационный портал.

Список улиц, где будет запрещена парковка

— ул. Михайловская;

— Львовская площадь;

— ул. Сечевых Стрельцов;

— ул. Мельникова (от ул. Глыбочицкая до ул. Дорогожицкая);

— ул. Елены Телиги;

— просп. Степана Бандеры;

— просп. Генерала Ватутина;

— Броварской просп.;

— ул. Гната Хоткевича;

— Харьковское шоссе;

— ул. Московская;

— ул. Генерала Алмазова;

— ул. Михаила Грушевского;

— ул. Крещатик;

— ул. Бассейная;

— бульвар Тараса Шевченко;

— ул. Саксаганского (от ул. Паньковская до площади Победы);

— ул. Жилянская (от ул. Пестеля до ул. Ильи Эренбурга);

— Антоновича (от ул. Загородняя до бульв. Дружбы Народов);

— ул. Большая Васильковская (от бульв. Дружбы Народов до ул. Ивана Кудри и от ул. Крещатик до площади Льва Толстого);

— просп. Валерия Лобановского;

— Чоколовский бульвар;

— ул. Вадима Гетьмана;

— ул. Александра Довженко;

— ул. Дегтяревская (от просп. Победы до ул. Ивана Шевцова);

— ул. Авиаконструктора Игоря Сикорского;

— ул. Данила Щербаковского;

— просп. Академика Палладина (основная проезжая часть);

— Кольцевая дорога;

— ул. Пушкинская (от ул. Богдана Хмельницкого до ул. Прорезная);

— ул. Верхний Вал (от ул. Кожемяцкая до ул. Межигорская);

— ул. Нижний Вал (от ул. Межигорская до ул. Кожемяцкая);

— просп. Академика Палладина (с парной стороны);

— просп. Голосеевский;

— просп. Академика Палладина (основная проезжая часть);

— Вокзальная площадь;

— ул. Леонтовича (с непарной стороны);

— ул. Герцена;

— ул. Овруцкая (от ул. Герцена до Подольского спуска);

— Подольский спуск;

— площадь Тараса Шевченко;

— ул. Стеценко (от просп. Академика Палладина до ул. Академика Туполева);

— ул. Багговутовская (от ул. Пугачева до ул. Овруцкая);

— ул. Пугачева (от ул. Мельникова до ул. Багговутовская);

— ул. Кирилловская (от ул. Вышгородская до Подольского спуска);

— ул. Вышгородская;

— ул. Набережно-Рыбальская;

— ул. Набережно-Крещатицкая;

— Набережное шоссе;

— Надднепрянское шоссе;

— бульв. Дружбы Народов;

— ул. Короленковская;

— ул. Народного ополчения (с непарной стороны, от ул. Смелянская до Севастопольской площади);

— ул. Заднепровского;

— Севастопольская площадь;

— Дарницкая площадь;

— ул. Глыбочицкая;

— ул. Межигорская;

— ул. Прорезная;

— ул. Ушинского (от ул. Авиаконструктора Антонова до Чоколовского бульвара);

— Владимирский спуск.

Екс-заступника #Кличко Володимира Бондаренка не покарають за «фальшивий» диплом

Klichko-reshali1-500x250

Шевченківський райсуд Києва звільнив від кримінальної відповідальності екс-керівника апарату Київської адміністрації Володимира Бондаренка, підозрюваного у використанні підробленого диплома про вищу освіту, через закінчення терміну давності.

Про це повідомляє Національне бюро розслідувань України з посиланням на джерело в КМДА.

«Прокурор задовольнив клопотання захисника про звільнення Бондаренка від кримінальної відповідальності у зв’язку із закінченням термінів давнини», — сказав співрозмовник агентства.

Крім того, захист Бондаренко подав у суд скаргу на бездіяльність прокурора Київської місцевої прокуратури №10, що полягає в не зверненні до суду із клопотанням про звільнення колишнього керівника КМДА від кримінальної відповідальності.

3 жовтня 2017 hjre суд відмовив у відкритті такого провадження.

Як відомо, 11 травня журналісти програми «Схеми» опублікували розслідування про те, що керівник апарату КМДА Володимир Бондаренко має підроблений диплом бакалавра Львівського національного університету імені Івана Франка, на підставі якого він отримав ступінь спеціаліста в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка.

Слідчий відділ головного управління Національної поліції у Києві розпочав кримінальне провадження за ч. 4 статті 358 (підробка документів).

Згодом стало відомо, що Бондаренко брав підряд 3 відпустки у травні.

У коментарі «Українській правді. Київ» Бондаренко спростував, що має підроблений диплом, та пояснив, що 3 відпустки брав з об’єктивних причин.

Він також сказав, що за кілька днів вийде з офіційною заявою про підроблений диплом, однак не зробив цього.

31 серпня прокуратура  оголосила Бондаренку підозру за фактом використання завідомо підробленого документу.

31 серпня стало відомо, що мер Києва Віталій Кличко звільнив керівника апарату КМДА Володимира Бондаренка, стосовно якого триває розслідування за фактом використання підроблених документів.

Згодом Бондаренко заявив, що сам пішов з просади і що за свої вчинки готовий нести відповідність.



Close
Приєднуйтесь!
Читайте нас у соцмережах: