Архив рубрики: ‘Романов Роман’

Стало відомо хто «кришує» корупційні схеми «Укроборонпрому». Подробиці

Ukroboronoprom1

 

Посадовці держпідприємства «Спецтехноекспорт», що входить в держконцерн «Укроборонпром», при укладенні контракту з індійською компанією «Hindustan Aeronautics Limited» на постачання балкових тримачів до літака СУ — 30 МКІ безкарно вкрали з державного бюджету України $610 тисяч.

За інформацією з перевірених джерел, головні особи по відмиванню коштів в «Укроборонпромі» — гендиректор концерну Роман Романов і директор Спецтехноекспорта Павло Барбул, повідомляє Національне бюро розслідувань України.

Зокрема, саме Павло Барбул за встановленою схемою регулярно передає першого заступника секретаря РНБО Олегу Гладковскому половину всіх коштів, отриманих ним при укладенні зовнішньоекономічних контрактів, ще 20 % — Роману Романову.

Крім того, директор Спецтехноекспорта щомісяця передає Олегу Гладковскому близько $100-150 тисяч за «оренду даху», який дозволяє йому представляти державу в банківських та міжнародних структурах.

Також особливу увагу ЗМІ звернули на скандал навколо контракту з «Hindustan Aeronautics Limited».

Організатором всієї схеми виявився Павло Барбул, виконавцями — його підлеглі в «Спецтехноекспорте» Петро Федорук і Денис Панасенко.

Як наголошують журналісти, «завдяки заступництву з боку голови Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назара Холодницького, незважаючи на всі встановлені факти і викриті схеми, злочинці не тільки не несуть ніякої відповідальності, але й далі залишаються на своїх посадах». Як уточнюється, за «вирішення питання» Назар Холодницький отримав від Олега Гладковського $500 тисяч.

«Єдине логічне пояснення, чому президент України досі не звернув уваги на скандал, який досяг Індійського океану — так це те, що за прикриттям злочинних схем „Укроборонпрому“ стоять Ігор Кононенко (перший заступник голови фракції „Блок Петра Порошенко“ — ред.) і його партнер Олександр Грановський (нардеп від „БПП“)», — пишуть ЗМІ.Close
Приєднуйтесь!
Читайте нас у соцмережах: