Архив рубрики: ‘Персоналії’

Нардеп ”Слуги народу” Руслан Іванісов відсидів за зґвалтування неповнолітньої, — Генпрокуратура

Народний депутат «Слуги народу» Руслан Іванісов має погашену судимість за обвинуваченням у зґвалтуванні, повідомляє Національне бюро розслідувань України.

Про це сказав генеральний прокурор Руслан Рябошапка на брифінгу 20 листопада2019 року, відповідаючи на запитання журналістів.

Зокрема на запитання, чи була перевірка, чи відсидів Іванісов за зґвалтування Рябошапка відповів.

«Перевірка була здійснена. Не Генеральною прокуратурою, а відповідними органами, ті факти, про які ви говорили вони підтвердилися. Його судимість погашена, тому вважається, що людина не судима на даний момент».

Іванісов, у свою чергу, в своєму Facebook назвав цю інформацію «чорнухою» і «заказухою» і оприлюднив довідку про відсутність судимості.

Спікер Верховної Ради Дмитро Разумков під час свого візиту в Дніпро, відповідаючи на запитання журналістів зазначив, що цьому інциденту буде дана відповідна оцінка.

41-річний Руслан Іванісов пройшов до Верховної Ради по виборчому округу №153 на Рівненщині.

Голову «Укрексімбанку» Олександра Гриценка звинувачують у сприянні Курченкові та Арбузову

Генеральна прокуратура звинувачує голову правління «Укрексімбанку» Олександра Гриценка в сприянні зняття арештів з депозитів і застав «злочинного оточення екс-президента Віктора Януковича» за виданим банком кредиту на покупку «Українського медіа холдингу».

Про це заявляє Генеральна прокуратура, повідомляє «БанкІск».

«Намагаючись забезпечити інтереси [екс-глави адміністрації президента і екс-власника УМХ Бориса] Ложкіна, [президента в 2014-2019 роках Петра] Порошенка, [екс-заступника голови АП Олексія] Філатова і [екс-1-го віце-президента УМХ Григорія] Шверка Гриценко у вересні 2014 року вирішив використовувати свої службові повноваження всупереч інтересам державного банку щодо звернення на його користь активів групи компаній УМХ і заставного майна на суму 506 млн доларів, тим самим приєднався до злочинної організації», — повідомив прокурор в суді.

За словами прокурора, йдеться про один з епізодів справи по нібито легалізацію 406 млн доларів екс-першим віце-прем’єром Сергієм Арбузовим, екс-главою Міндоходів Олександром Клименком і бізнесменом Сергієм Курченком шляхом придбання холдингу УМХ.

«Реалізуючи злочинні наміри, в другій половині 2012 року Арбузов і Курченко, діючи за попередньою змовою з Януковичем, Клименком та іншими учасниками злочинної організації, запропонували Ложкіну та іншим бенефіціарним власникам групи компаній УМХ сприяти злочинній організації Януковича і взяти участь в легалізації коштів на понад 406 млн доларів шляхом складання ряду угод з купівлі групи компаній УМХ», — стверджує прокурор.

За даними Генпрокуратури, Ложкін та інші бенефіціари УМХ достовірно знали з різних джерел про участь Арбузова, Клименка, Курченка та інших осіб у складі злочинної організації та здійсненні ними злочинів проти держвласності.

За даними слідства, в рамках угоди ТОВ «СЄПЕК Медіа Інвест» отримало в державному Укрексімбанку за договором від жовтня 2013 року кредит 160 млн доларів, в якості забезпечення за яким були ряд депозитів на 50 млн доларів і казначейські зобов’язання на 50 млн доларів, нерухомість і обладнання, а без твердого забезпечення залишалася сума 45,27 млн ​​доларів.

Сторона звинувачення вказала, що в 2014 році з ініціативи Генпрокуратури заарештовані зазначені депозити і казначейські зобов’язання, а в середині серпня того року Гриценко став головою правління.

“Намагаючись продовжити реалізацію плану щодо легалізації коштів злочинної організації, а також для недопущення обігу належних їй активів в сумі 506 млн доларів на користь Укрексімбанку, в серпні 2014 року Курченко запропонував … Шверку продовжити реалізацію попередньо узгодженого злочинного плану спільно з Ложкіним, Філатовим з відома і за погодженням з президентом Порошенко “, — стверджує прокурор.

За версією слідства, за це Курченко запропонував передати право власності на «Наше Радіо».

У суботу деякі ЗМІ, зокрема телеканали «Прямий» та «5 канал», повідомили про викрадення глави «Укрексімбанку» Олександра Гриценка.

В СБУ заявили, що Гриценка затримала СБУ за дорученням Генпрокуратури в межах кримінального провадження за ознаками вчинення злочинів, передбачених ч.1 ст. 255, ч.5 ст. 191, ч.3 ст. 209 КК.

Гриценко очолив державний «Укрексім» у 2014 році. За даними ЕП, банкір є наближеною до колишнього президента Петра Порошенка особою.

Гриценко з червня 2007 року до лютого 2013 року працював вiце-президентом департаменту ринку капiталiв у країнах Схiдної Європи, Близького Сходу й Африки Standard Bank PLC, а з лютого 2013 року до липня 2014 року — на посадi асоцiйованого директора, члена Комiтету з управлiння активами Banque Havilland S.A.

В 2004—2005 роках Гриценко працював на посадi начальника управлiння комерцiйних боргових зобов’язань департаменту фiнансової полiтики Мiнiстерства фiнансiв.

Укрексiмбанк засновано 1992 року. Усi його акцiї належать державi.

Жулик и проходимец Игорь Мизрах — оказывается «политический эксперт» телеканала кума путина! Расследование

Сегодня, когда мир тонет в океане лжи, фейков и манипуляций, мы, к большому нашему удивлению, о свободе слова и ущемлении права журналистов слышим от телеканалов вроде «112» и «NewsOne».

Информационных каналов, которые говоря о высоком имени журналистики, говоря о необходимости нести правду в массы, не стесняясь демонстрируют, какой должна быть продажная бульварная пропутинская журналистика.

Нет, скажите мне, о каком уважении к изданию может идти речь, если приглашенный «эксперт», да еще и политический — винницкий аферист и жулик Игорь Мизрах?

О каком качестве информации может идти речи и о какой ее достоверности, если этого жулика, который представлялся как «человек Зеленского» еще 2 месяца назад задержали на взятке и дело по нему еще не закрыто?

Да и вообще о чем может идти речь, если у «эксперта», которого называют политическим нет ни специального образования, ни сколько-нибудь оцененной монографии в этой области!

Но!

Зато есть десятки криминальных дел, которые он мастерски удерживает от постановки в работу, благодаря чему он собственно на свободе и может ходить на каналы «настоящей» как и он сам журналистики и давать безумно ценные советы и комментарии правительству!

Игорь — мы не на киче, где вам самое место.

И наше правительство, не группа уголовников, которым нужны советы бывалого жулика, обвесившего себя регалиями и наградами через сетку желтушных интернет СМИ, такого же качества, как и его репутация.

Ну, а самому «честному» и «правдивому» телеканалу «112» можно дать хороший совет:

Если аферист Игорь Мизрах еще на свободе — то это не заслуга вашего телеканала, это недоработка ДБР.

И это не повод вызывать его в качестве эксперта! Даже если очень хочется.

Не мешайте человеку строить карьеру уголовника. Время криминала в украинском парламенте уже прошло. Несмотря даже на то, что ряд мест там еще все еще занимают ваши владельцы.

Сергей Федорчук, Национальное бюро расследований Украины

Екснардеп Денис Дзензерський приховав 4,7 мільярда боргів, — повідомили про підозру

Екснародному депутату Денису Дзензерському повідомили про підозру у недекларуванні 4,7 мільярдів гривень фінансових зобов’язань, повідомляє 40ka.info.

«Детективами НАБУ повідомлено про підозру народному депутату України VIIІ скликання у декларуванні недостовірної інформації за 2015—2018 роки», –  пише пресслужба САП.

Офіційно у відомстві не називають прізвища колишнього нардепа, але за інформацією, йдеться про Дениса Дзензерського (нардеп 2014—2019 рр від «Народного фронту»).

Правоохоронці встановили, що протягом 2015—2018 років колишній депутат, з метою приховування інформації про свій реальний майновий стан, не задекларував наявність у себе невиконаних фінзобов’язань перед банківськими установами на суму понад 4,7 млрд гривень.

Дії колишнього парламентаря кваліфіковані за ст. 366-1 (декларування недостовірної інформації) КК України.

Наразі він не перебуває за місцем свого проживання письмове повідомлення про підозру йому надіслали поштою та засобом електронного зв’язку.

Що було раніше: Торік НАЗК направило до НАБУ обґрунтовані висновки за результатами повної перевірки декларацій за 2015 та 2016 роки, поданих Дзензерським.

Загалом Дзензерський не вказав у деклараціях фінансові зобов’язання на суму 4 823 675 079,14 грн.

Зобов’язання у колишнього нардепа виникли на підставі рішень Бабушкінського та Жовтневого районних судів Дніпропетровська. Рішення набрали законної сили, суди ухвалили стягнути з нардепа як поручителя у зобов’язаннях заборгованість за кредитними договорами.

Йдеться про ПАТ «ВТБ банк», ПАТ «Банк Кредит Дніпро», ПАТ «БТА Банк».

Також Дзензерський приховував наявність корпоративних прав у ПАТ “МНК «Веста».

Водночас у 2018 році прокурор САП закривав кримінальне провадження щодо Дзензерського. В НАБУ стверджували, що «усунули недоліки в поданні на зняття недоторканності з нардепа».

У липні 2017 року САП вносила на погодження генпрокурора подання про зняття недоторканності з Дзензерського.

Мафіозі Бахматюку і його спільнику Мальцеву офіційно оголосили підозри

Національне антикорупційне бюро повідомило власнику VAB Банку Олегу Бахматюку та ексголові правління фінустанови Денису Мальцеву про підозру у заволодінні 1,2 млрд грн стабілізаційного кредиту, наданого Нацбанком.

Про це йдеться на сайті НАБУ, повідомляє БанкІск.

Підозру оголосили 13 листопада 2019 року.

Оскільки місцезнаходження Бахматюка і Мальцева наразі не встановлено, письмові повідомлення про підозру надіслані поштою житлово-експлуатаційній організації за місцем реєстрації підозрюваних.

Таким чином, коло підозрюваних у заволодінні кредитом НБУ зросло до 10: восьми особам, серед яких чинні та колишні посадовці НБУ, VAB Банку та низка приватних компаній, афілійованих із власниками «ВіЕйБі Банку» про підозру повідомлено 11-12 листопада.

11-12 листопада 2019 року детективи Національного бюро під процесуальним керівництвом прокурорів САП повідомили 8 особам про підозру у заволодінні 1,2 млрд грн стабілізаційного кредиту, наданого Національним банком України ПАТ «ВіЕйБі Банк».

Серед підозрюваних – Олександр Писарук, який у 2014—2015 роках працював першим заступником голови Нацбанку Валерії Гонтарєвої і відповідав за банківський нагляд, а зараз є головою правління Райффайзен Банку Аваль.

Обвинувачення клопотатиме про арешт Писарука з альтернативою внесення 30 млн грн застави.

Серед інших підозрюваних:

ексдиректор Генерального департаменту банківського нагляду;
колишній в.о. начальника управління НБУ по м. Києву та Київській обл.;
ексголова спостережної ради ПАТ «ВіЕйБі Банк»;
ексзаступник голови правління ПАТ «ВіЕйБі Банк»;
три посадові особи приватних компаній, пов’язаних з бенефіціарними власниками ПАТ «ВіЕйБі Банк»;

У жовтні 2014 року Нацбанк виділив «ВіЕйБі Банку» стабілізаційний кредит на суму 1,2 млрд грн. ВіЕйБі належав власнику аграрного холдингу «Укрлендфармінг» Олегу Бахматюку.

В листопаді 2014 року НБУ визнав банк неплатоспроможним і ввів тимчасову адміністрацію. Рішення про ліквідацію фінустанови ухвалене в березні 2015 року.
НАБУ почало розслідувати справу Бахматюка в жовтні 2016 року.

Коли слідчі вийшли на фінішну пряму, генпрокурор Юрій Луценко вирішив віддати справу в поліцію.

Сто томів кримінальної справи щодо зловживань у «ВіЕйБі банку» зберігалися поліцією у підвалі стороннього підприємства і були затоплені.

12 листопада власник аграрного холдингу «Укрлендфармінг» Олег Бахматюк заявив, що планує повернутися в Україну і пропонує поетапно погасити 8 мільярдів гривень боргів належним йому і виведених з ринку банків VAB Банк і «Фінансова ініціатива» і внести 500 мільйонів гривень гарантійного внеску.

Затримано 7 спільників банківського афериста Бахматюка. Сам VIP-мафіозі втік з України

Національне антикорупційне бюро та Спеціалізована антикорупційна прокуратура 11 листопада 2019 року затримали 7 осіб, яких підозрюють у заволодінні 1,2 мільярда гривень.

Про це БанкІску стало відомо від НАБУ, джерела Української правди в правоохоронних органах, Telegram екснардепа Сергія Лещенка.

Йдеться про стабілізаційний кредит, наданий у 2014 році Національним банком України ПАТ «ВіЕйБі Банк».

Затримані – колишні та чинні посадовці Національного банку України, ПАТ «ВіЕйБі Банк» та приватних компаній, пов’язаних із кінцевими бенефіціарами «ВіЕйБі Банку».

Дії затриманих кваліфіковані за ч. 5 ст. 191 КК (привласнення чи розтрата чужого майна в особливо великих розмірах або організованою групою) і караються позбавленням волі на строк від 7 до 12 років. Вирішується питання про підозру та обрання запобіжного заходу.

Серед затриманих — ексзаступник голови Нацбанку та голова правління Райффайзен Банку Олександр Писарук.

За словами співрозмовника, банкіра затримали через підозру в зловживаннях навколо стабілізаційних кредитів, виданих ВіЕйБі Банку, коли Писарук був на посаді заступника голови НБУ.

Як зазначило джерело, банк аграрного олігарха Олега Бахматюка отримав рефінансування обсягом 1,2 млрд гривень, але вартість застави, яка була надана, виявилась значно меншою за відповідну суму.

Разом з тим джерело не уточнило, чому був затриманий саме Писарук. Рішення про виділення рефінансування ухвалює правління НБУ, який є колегіальним органом.

За словами Лещенка, Писаруку оголосили підозру та відпустили. У вівторок Вищий антикорупційний суд обиратиме йому запобіжний захід.

Олександр Писарук у 2014—2015 роках працював першим заступником голови Нацбанку Валерії Гонтарєвої. Відповідав за банківський нагляд.

У жовтні 2014 року Нацбанк виділив «ВіЕйБі Банку» стабілізаційний кредит на суму 1,2 млрд грн. ВіЕйБі належав власнику аграрного холдингу «Укрлендфармінг» Олегу Бахматюку.

В листопаді 2014 року НБУ визнав банк неплатоспроможним і ввів тимчасову адміністрацію. Рішення про ліквідацію фінустанови ухвалене в березні 2015 року.

НАБУ почало розслідувати справу Бахматюка в жовтні 2016 року.

Коли слідчі вийшли на фінішну пряму, генпрокурор Юрій Луценко вирішив віддати справу в поліцію.

Сто томів кримінальної справи щодо зловживань у «ВіЕйБі банку» зберігалися поліцією Авакова у підвалі стороннього підприємства і були затоплені.

Новые стандарты Зеленского написания новостей для СМИ. Сатира

Во славу подписи господина товарища Зеленского под указом «О неотложных мерах по проведению реформ и укреплению стандартов новостей» предлагаем вниманию компетентных органов новые стандарты новостей, обязательные к выполнению украинскими СМИ под угрозой уголовной ответственности, потому что так хочет народ.

Нижеследующие положения публикуются на правах манипуляции, недостоверной информации, саморегуляции, сорегулирования, самоковоркинга, олигархического агентинга и антизелебобинга, о чем имеется соответствующая маркировка, ожидающая цифровой подписи на ресепшене оупенспейса господина товарища министра культуры и спортинга Владимира Бородянского.

Слава дорогому товарищу Зеленскому, богу нашему, несущему радость, аминь. Исполняя решения второй стодневки великого вождя украинского народа господина товарища Зеленского, спешим доложить в компетентные органы, что гражданин чорт Порошенко П. А. с сообщниками по ночам пишут плохие новости, подпадающие под определение дерзкой манипуляции недостоверной информацией, совершаемой повторно, с отягчающими последствиями, и рассылают их в заведомо убыточные издания, подпадающие под определение нуждающихся в крупных штрафных санкциях в пользу господина товарища Александра Ткаченко по адресу: Труханов остров, Ткаченко Александру.

Во славу подписи господина товарища Зеленского под указом “О неотложных мерах по проведению реформ и укреплению стандартов новостей” предлагаем вниманию компетентных органов новые стандарты новостей, обязательные к выполнению украинскими СМИ под угрозой уголовной ответственности, потому что так хочет народ.

– Любая новость, способная вызвать необоснованную негативную реакцию отсталых слоев населения, например, об отсутствии денег на выплаты учителям вследствие отсутствия кассовых аппаратов у таксистов и прочих самозанятых дельцов, злоупотребляющих уклонением от процедуры налогового кешбека, должна сопровождаться пометкой “так хочет народ”. Варианты: “этого хотел народ, когда голосовал за Владимира Зеленского”, “этого не хотят майдауны”, “Порошенко – мародер”.

– Любая новость должна готовиться с неукоснительным соблюдением баланса мнений и рассмотрения разных точек зрения. Так, к примеру, новость о том, что господин товарищ Зеленский построил дорогу “Запорожье – Мариуполь”, должна также нести в себе информацию о том, что Порошенко разворовал армию. Варианты: “Порошенко сдал Крым”, “Порошенко спаивает Сергея Сивохо”, “В молодости Порошенко убивал капитанов КВН”.

– В целом любая новость может быть равноценно заменена новостью о том, что господин товарищ Зеленский построил дорогу “Запорожье – Мариуполь”. Варианты: “Мариуполь – Запорожье”, “Дорога Зеленского”, “Дорога жизни”, “Порошенко украл телефонную будку”. Каждый вариант можно подать отдельной новостью, особо подчеркнув, что господин товарищ Зеленский лично принимал участие в строительстве в красивой оранжевой каске, а также что строительство дороги “Запорожье – Мариуполь” является главной должностной обязанностью президента Украины. С учетом дороги “Мариуполь – Запорожье” Владимир Зеленский выполнил свои предвыборные обещания на 200%.

– Запрещается написание и публикация новостей, в которых фигурируют клавишные музыкальные инструменты, как то: пианино, рояль, вариант – аккордеон и, конечно, ионика. Запрещаются новости о том, что господин товарищ Зеленский В. А. владеет всеми этими инструментами. Категорически запрещены новости с подробным описанием передовых методов звукоизвлечения, обычно используемых господином товарищем Зеленским В. А.

– Запрещается обсуждение наличия и/или отсутствия растительности на прекрасной груди господина товарища Зеленского В. А., а также способов, которыми ему удалось достичь столь замечательного эффекта, для кого он это сделал, составление на этой основе народных примет на зиму и пр. Исключение составляет искреннее восхищение грудной и икроножной мускулатурой господина товарища Зеленского, а также общей мужественностью этого высокого силача. Варианты: Порошенко толстый.

– В новостях категорически запрещено употребление слов “Бубочка”, “Моника”, “Мурчик”, “Бобик”, “Лох”, “Нелох”, “Лопух”, “Нелопух” и пр., если речь не идет о кличках домашних животных позитивных пород. В то же время новости о том, что кто-то купил кабанчика и назвал его “Нелох”, категорически запрещены и приравниваются к попытке свержения власти и покушению на высшее должностное лицо государства.

– Запрещаются новости по принципу наблюдения за мобильными телефонами народных депутатов. Если журналист видит, как народный депутат практикует анал, он должен подбодрить такого народного депутата, а случае необходимости – помочь советом и/или деньгами. Исключение составляет Кива.

– Запрещаются новости об авариях с участием автомобилей “Тесла”.

– Запрещаются новости о выбитых зубах, в том числе и электросамокатом.

– Запрещаются новости об отравлениях шаурмой.

– Запрещаются новости, в которых думают про Валерьича.

Тезисно:

Критические новости о президенте Зеленском приравниваются к войне с собственной страной.

Зеленский – это Украина.

Крым – это полуостров.

Та сторона – это та сторона, что хочет мира и вечно совершает благо.

Война – это мир.

Встреча в “нормандском формате” – день победы.

Владимир Александрович Зеленский – не лох.

Владимир Александрович Зеленский – наш бог.

 

Василий Рыбников, 40ka.info

Проросійський диктатор Зеленський указом доручив Кабміну розробити вимоги новин до мас-медіа

Президент Володимир Зеленський доручив Кабінету міністрів до кінця 2019 року розробити та внести на розгляд Верховної Ради законопроєкт щодо врегулювання діяльності медіа в Україні, де передбачити, зокрема, стандарти новин, повідомляє sprotiv.org.

Про це йдеться в указі президента №837/2019 «Про невідкладні заходи з проведення реформ та зміцнення держави» від 8 листопада, оприлюдненому на сайті президента в суботу, 9 листопада 2019 року.

До 31 грудня 2019 року Кабміну доручено розробити та внести на розгляд Верховної Ради законопроєкт щодо врегулювання діяльності медіа в Україні, «передбачивши, зокрема, положення щодо вимог та стандартів новин».

Також у законопроєкті мають бути передбачені механізми запобігання розповсюдженню недостовірної, викривленої інформації, її спростування, заборона фізичним та юридичним особам держави-агресора володіти або фінансувати медіа в Україні, а також посилення відповідальності за порушення законодавства про інформацію.

Редактор часопису sprotiv.org Вадим Гладчук у фейсбук, звернув увагу на те, що Зеленський та Ленін підписали свої укази в один день.
«ДВА ДИКТАТОРИ ЗАБОРОНИЛИ СВОБОДУ СЛОВА
9 листопада 1917 року Володимир Лєнін підписав Декрет про пресу, яким заборонив усі ЗМІ окрім більшовицьких
9 листопада 2019 року Володимир Зеленський підписав указ, відповідно до якого пропонує законодавчо врегулювати „стандарти новин“»

Нижче хроніка наступу на свободу слова в Україні.

6 листопада президент Володимир Зеленський утворив раду з питань свободи слова та захисту журналістів як консультативно-дорадчий орган при президентові.

17 липня офіс президента повідомив, що створює Раду з питань свободи слова при президентові і кличе туди журналістів. Деяких журналістів обрали без їхнього відома, хоча потім їх замінили іншими.

Керівник Офісу президента Андрій Богдан вважає журналістів корумпованими й бажає, щоб засоби масової інформації здійснили самостійне «очищення».

Раніше Богдан заявляв, що новій владі не потрібні журналісти, бо вони спілкуються з суспільством без посередників.

31 жовтня народний депутат від «Слуги народу» Богдан Яременко у Верховній Раді нагадав журналістам, які опублікували його особисте листування з повіями, про кримінальну відповідальність.

У вересні стався конфлікт між журналістом видання «Схеми» Сергієм Андрушком і речницею президента Юлією Мендель. Андрушко намагався напряму поставити запитання президенту Володимиру Зеленському та керівнику ОП Андрію Богдану. Речниця Зеленського та охорона президента не давали йому це зробити – притримували його, заважаючи підійти до Богдана.

Мендель пізніше пояснила, що «зупиняла» Андрушка, бо той «втручався в особистий простір» першої особи держави.

Редакція програми «Схеми: корупція в деталях» оприлюднила повне відео спілкування Андрушка з Мендель.

Також було опубліковано відео, як 13 вересня Мендель відтягнула іншого журналіста Крістофера Міллера від Зеленського, не давши йому поставити запитання.

10 жовтня під час спілкування з журналістами на фудмаркеті президент Володимир Зеленський виправдовував поведінку свого прессекретаря Юлії Мендель, відзначивши що «здоровий мужик» Андрушко стрибав на Мендель, що він «не може мікрофоном бити його по обличчю», і що у такому випадку він захищатиме «дєвочку».

Таємні зустрічі членів команди президента Зеленського з Коломойським, Хорошковським, Мхітаряном. Відео

Журналісти програми «Схеми: корупція в деталях» зафіксували таємні зустрічі членів команди президента Володимира Зеленського із українськими олігархами та бізнесменами: Ігорем Коломойським, Валерієм Хорошковським, Артуром Мхітаряном, повідомляє Національне бюро розслідувань України.

Деталі: Із вказаними особами зустрічались перший помічник президента Сергій Шефір, Андрій Смірнов, заступник керівника Офісу президента Андрія Богдана, прем’єр-міністр Олексій Гончарук та очільник МВС Арсен Аваков.

Як зазначають розслідувачі, 28 жовтня 2019 року пізно ввечері Шефір мав зустріч із Ігорем Коломойським, хоча сам це заперечує. Натомість олігарх підтвердив, що бачив помічника президента, проте зазначив, що той відвідував не його, а бізнес-партнера по «95 кварталу» Тімура Міндіча.

Журналісти також зафіксували зустріч Авакова з тим же Коломойським. Останній пояснив це «старою дружбою».

Окрім цього, в кінці серпня Ігор Коломойський зустрічався ж вже колишнім генпрокурором Юрієм Луценком. За день до того Рада схвалила його відставку. На цій же зустрічі був присутній Ігор Палиця, народний депутат та бізнес-партнер Коломойського.

30 жовтня «Схеми» помітили автівку заступника керівника Офісу президента Смирнова біля офісу Валерія Хорошковського, колишнього очільника СБУ часів Януковича, що нещодавно повернувся до України. Заступник Богдана відмовився коментувати можливу зустріч з Хорошковським. Хоча сам бізнесмен не спростував цей факт.

17 вересня, близько 22:00, до будинку уряду навідувався столичний забудовник Артур Мхітарян. Тоді ж Міка Фаталов, учасник «95 кварталу», який був разом із бізнесменом на зустрічі з прем’єром, підтвердив, що Гончарук та Мхітарян дійсно мали розмову.

Пояснив він цей факт підготовкою до форуму.

Цим журналістським розслідуванням «Схеми» доводять, що прем’єр-міністр, заступник керівника Офісу президента, перший помічник президента та міністр внутрішніх справ продовжують грати з суспільством у хованки.

Игорь Мизрах или секта «Люди Зеленского — папарулит». Расследование

С момента резонансного задержания группы аферистов, которые от имени президента Украины торговали государственными должностями, прошло больше месяца.

«Задержана группа мошенников, которые, представляясь доверенными лицами президента, работающих на руководящих должностях Офиса президента Украины, требовали от бывшего сотрудника ГП „Укрспецэкспорт“ 570000 долларов США», — так о громком аресте года сообщил Анатолий Матиос, глава Военной прокуратуры.

Кроме работников Военной прокуратуры, в операции по ликвидации «президентских» мошенников участвовали оперативники Службы безопасности Украины и следователи Государственного бюро расследований.

Аферистов с поличным арестовали под порогом Администрации президента. Здесь, на Банковой в Киеве, как раз напротив главного Офиса страны и было расположено их логово.

Вместе с основным вещдоком — деньгами, из офиса преступников изъято 40 листов А4 с фамилиями и цифрами. Эти листы это — потенциальные «клиенты» мошенников. Расходный материал для торговли госдолжности.

Жирный же куш, полмиллиона долларов, преступники выманили за пост в «Укроборонпроме». За эти деньги обещали «порешать» кресло заместителя генерального директора этой государственной структуры.

Клеймо «элитные» мошенникам предоставили военные прокуроры. Владимир Зеленский, президент Украины, который, собственно, одним из первых обнаружил мошенническую группу, назвал аферистов прозаичнее — секта.

“Хочу вам рассказать о новой секте под названием «Мы — люди Зеленского». Они говорят: «Мы пришли к вам от Зеленского. Мы здесь все теперь решаем. Все теперь будет так, как мы скажем», — такое заявление Владимир Зеленский сделал еще во время выборов.

А мошенники, называя себя «людьми Зеленского», исправно ходили к судьям, предпринимателям, прокурорам и чиновникам. Предлагали «решить проблемные и должностные вопросы». Каждый имел свою цену.

Зеленский предостерегал не вестись на предложения мошенников, а еще лучше — помочь эту «гадость» поймать. Пусть и не так быстро, но отвратительных «сектантов Зеленского» таки поймали с поличным.

Аферистам инкриминируют мошенничество в особо крупных размерах. За подобное преступление закон предусматривает до 12 лет заключения.

И инсайдерские источники уверяют: самое интересное впереди. Преступную группировку, которая от имени президента Украины торговала государственными должностями, подозревают не только в мошенничестве, но и педофилии, создании секс-индустрий, инфокиллерстве и сотрудничестве с российскими специнститутами и интенсивном внедрении их черных, тайных технологий для уничтожения Украины.

Задержанных мошенников — четверо. Самым интересным из группы оказался главный «сектант» Игорь Мизрах.

Он есть на видео задержания, которое прокуроры выложили в интернет сразу же после разоблачения банды.


Зачем выложили? Чтобы не пропало. Военную же прокуратуру ликвидировали. Всякое может быть. В Украине еще не так вещественные доказательства исчезали бесследно и без ликвидации государственных структур. А это дело имеет все шансы исчезнуть, как корабль в Бермудском треугольнике. Потому, очевидно, здесь зазвучит много публичных имен.

А кто же такой Игорь Мизрах, тот главный из преступной шайки?

Сам о себе он рассказывает следующее: известный политический эксперт, известный шоумен, который организует конкурсы красоты и детские лагеря. Еще Мизрах — бизнесмен, известный обществу как экономический эксперт и педагог. Мизрах — правовед, музыкант, модельер, проректор института, член Союза журналистов, продюсер и блогер.

Также Игорь Мизрах — крестный отец музыкального «шедевра» «Папа вырулит», занимается морскими перевозками, логистикой, инвестициями, строительным бизнесом. Работает в двух комитетах — по борьбе с коррупцией и организованной преступностью и в комитете народной люстрации, является главным редактором журнала.

А еще «эксперт» Мизрах является помощником депутата Верховной Рады и личным советником президента. Также он — советник в реформировании судебной и прокурорской систем и правоохранительных органов.

И даже, что уж совсем странно — недавно был избран в Общественный Совет при ГБР. Большей насмешки над этим правоохранительным органом и придумать трудно. Орденов и медалей на груди нашего «героя» — что на собаке блох. Но все эти регалии и титулы — блеф. Легенда. Фейк для серых масс. Правдивые только шансон, где Мизрах снялся в главной роли папика-решала, и то, что был в Виннице проректором бывшего училища.

На самом деле Мизрах — обычный уже пожилой мошенник из Винницы. После того, как его чуть не посадили за то, что рассчитывался за «решение вопросов» телами студенток своего вуза, из Винницы убежал. Отсиделся в Харькове, а потом отправился в Киев. В поле зрения правоохранителей Игорь Мизрах попадал несколько раз. За ним целый шлейф криминала. Главный почерк афериста — называл себя «человеком президента и его советником». Какого президента? А того, который был. Потому президенты менялись, а Мизрах оставался. Свою мошенническую карьеру «решала» аферист начал еще при Ющенко.

«Человеком Зеленского» Мизрах стал во время избирательной гонки.

Главный конек, на котором сидел винницкий аферист, «решение вопросов». Тех «вопросов», если следователи хорошо поработают и мошенник в очередной раз не ускользнет из буцыгарни, хватит не только на несколько томов уголовного производства, но и на мошенническую хрестоматию.

Что «решала» компания Мизраха? Все. Мало кому что надо. Уничтожить бизнес конкурента? Без проблем. Выиграть тендер на большую сумму государственных закупок? Без вопросов. Хочешь должность в Кабмине, Администрации президента? Да Какие вопросы?! Кресло чиновника в госструктурах области или района? Что два пальца хруснуть. Заказуху? Утопить неугодного политика или предпринимателя черным пиаром? «Заказ» — святое от клиента. Дела прокурорские закрыть? Сделаем. Посадить, открыть уголовные дела? Да не вопрос.

«Делали» все. Одних «топили», других извлекли из тюрем. В главных офисах Украины очередь к «решалам» стояла. С чемоданчиками. Суммы в гривнах — не комильфо. Только доллары. И только пачками. Невозможного для «решал» не было. Танцевали для всех кто платил. Все, все имело свою цену, свой тариф. В Администрации президента, Кабмине, ЦИК, Верховной Раде, СБУ, милиции, прокуратуре, в суде — везде, везде были свои люди. Свои извращенцы, которые имели свою долю в решении вопросов. Все держалось на деньгах.

С помощью этих элитных мошенников на руководящие должности государства попадали преступники. С их помощью преступники становились жертвами, а пострадавшие превращались в преступников.

Рейдеры работали с «президентскими» мошенниками рука об руку. Первые «рулили», стреляя людям в головы, вторые — в грудь, где сердце. Для выстрелов в головы украинцев мошенническая группа разработала детальный план. На имя винницкого мошенника было зарегистрировано … несколько сотен интернет-сайтов. Между собой аферисты называли свои медиа «мочилово». Заработки на «мочилове» были постоянным источником дохода. В псевдомедиа мошенники вовлекли десятки спецов.

В политических, чиновничьих и бизнес кулуарах сейчас много разговоров о «секте папарулив». Одни говорят: мошенники откупятся, мол, слишком много в этом деле задействовано публичных людей. Другие уверены: откупиться не удастся, Зеленский — крепкий орешек. И это резонансное задержание — экзамен для гаранта и «слуг народа».

А пока в кулуарах делают ставки кто кого: секта — Зеленского или Зеленский — секту, мы продолжаем следить за развитием резонансного ареста «решал» с Банковой и изучать их «работы». Задержанных аферистов на сегодня уже пятеро. Есть информация, например, что Сергей Жданов, помощник Мизраха, кроме торговли должностями занимался рейдерством.

О высокой цели мошенников, схемах секты «папарулив», которые были усовершенствованы при трех президентах Украины, о том, как организовывали «мочилово» в псевдомедиа и не только об этом — уже скоро.

Илья Винников, Национальное бюро расследований Украины

 Close
Приєднуйтесь!
Читайте нас у соцмережах: