Архив рубрики: ‘Носаль Олександр’

В команду Саакашвілі затесався колишній регіонал Носаль, який фальсифікував оцінку вартості землі для Януковича. Фото

Nosal-Oleksandr1-500x377

 

У команді очільника Одеської обласної держадміністрації Саакашвілі «засвітився» одіозний екс-голова Вишгородської районної ради Олександр Носаль, який був обраний від Партії регіонів і який фальсифікував оцінку вартості землі під мисливські угіддя Віктора Януковича.

В команду Саакашвілі затесався колишній регіонал, який фальсифікував оцінку вартості землі для Януковича, повідомляє Національне бюро розслідувань України.

Про це написав на своїй сторінці у Facebook автор програми розслідувань «Гроші» на «1+1» Олександр Дубинський.

«Саакашвілі черговим гаслом розродився — обіцяє прорватися до влади і показати усім „кузькіну мать“. Тільки чомусь не уточнює, хто ж буде показувати. А персонажі у нього за спиною прекрасні. Наприклад, такий собі Олександр Носаль — колишній глава Вишгородської райради, який фальсифікував для Януковича оцінку землі під мисливські господарства».

За інформацією журналіста, до роботи у Вишгородській райраді, куди Олександр Носаль був обраний по списку Партії регіонів, він встиг попрацювати у компанії “Торговий дім «Мегаполіс». Нагадаємо, ця компанія була заснована російським олігархом, близьким до ФСБ і сім’єю Януковича. Вона — монополіст з торгівлі сигаретами.

Зараз акціонером компанії є одеський бізнесмен Борис Кауфман. «Той самий, який разом з партнером Олександром Грановським контролює Одеський аеропорт і володіє готелем „Брістоль“. Тим самим, який прихистив перший „антикорупційний“ форум Саакашвілі», — відзначає Дубинський.

Зазначимо, що і Грановський, і Кауфман за даними видання «Наші гроші» є чільними спонсорами Михайла Саакашвілі.

Зараз Олександр Носаль очолює «Міжнародний центр реформ» — структуру, яка привозить «грузинських реформаторів» в Україну.Close
Приєднуйтесь!
Читайте нас у соцмережах: