Архив рубрики: ‘Фукс Павло’

Нардеп Грановський заступився за російського олігарха Фукса: з Павла намагаються зробити одіозну людину

fuks-klichko1-500x249

За словами депутата, він давно знає підприємця, але в частині бізнесу його з ним ніколи нічого не пов’язувало, повідомляє 40ka.info.

З бізнесмена Павла Фукса намагаються зробити одіозну людину, хоча при цьому з ним тісно спілкуються багато чиновників самого різного рівня.

Таку думку висловив народний депутат Олександр Грановський (фракція «Блок Петра Порошенка») в інтерв’ю РБК-Україна.

За словами нардепа, вони з Фуксом є членами опікунської ради всесвітньої єврейської організації Гілель.

«Я знаю багато років Павла Фукса. Мене в частині бізнесу з ним ніколи нічого не пов’язувало. Були якісь заяви в пресі про те, що я допомагав йому в якихось його судових чварах, що не відповідає дійсності, – сказав він. – З Павла сьогодні намагаються зробити одіозну людину ті чи інші люди, напевно, у них є якась мотивація. Але, знову-таки, є претензії – кладіть на стіл папери, будемо на них дивитися».

При цьому Грановський рекомендував звернутися до Фуксу «з інформаційним запитом з проханням прокоментувати хоча б орієнтовно кількість різних чиновників самого різного рівня, з якими він тісно спілкується».

«Ви здивуєтеся: майже всі. І всі ці люди нічого поганого в цьому не бачать. Але в будь-якому випадку, некоректно з мого боку коментувати поведінку інших людей», – сказав нардеп.

Нагадаємо, раніше журналісти з’ясували, що народний депутат Грановський їздить на 10-х незадекларованих авто (відео).

Афера по-новому: вся виручка київського метро йде на погашення 1,83 млрд грн боргу перед другом #Кличко — росіянином Фуксом

російський олігарх Павло Фукс (посередині)

російський олігарх Павло Фукс (посередині)

 

Державний виконавець Мін’юсту виніс постанову про арешт коштів КП «Київський метрополітен», що знаходяться у всіх касах метрополітену і надходять до них.

Про це свідчить постанова Господарського суду Києва від 22 серпня 2018 року, повідомляє Національне бюро розслідувань України.

Арешт накладений у рамках виконавчого провадження, за яким з метрополітену має бути стягнуто 1,83 млрд грн боргу на користь компанії «Укррослізинг».

Зазначеною постановою визначено, що арешт поширюється також на кошти, що надходять в усі каси метрополітену після прийняття зазначеної постанови.

При цьому зазначено, що всі видаткові операції з кас слід зупинити.

Всі кошти з кас метрополітену повинні зараховуватися на депозитний рахунок Мін’юсту або розрахунковий рахунок комунального підприємства в «Укрсиббанку» до повного виконання рішення суду щодо стягнення 1,83 млрд грн боргу.

КП «Київський метрополітен» оскаржило арешт власних коштів в касах, але суд визнав дії держвиконавця правомірними.

Влітку минулого року близько місяця теж діяла аналогічна постанову Держвиконавчої служби, якою накладався арешт на грошові кошти, що знаходяться в касах КП і надходять в них, а також зупинялися видаткові операції по касам на суму стягнення.

Торішня постанова не оскаржувалася метрополітеном і виконувалася шляхом зарахування грошових коштів на розрахунковий рахунок комунального підприємства в банку.

31 січня 2017 року Київський апеляційний госпсуд ухвалив стягнути з КП «Київський метрополітен» на користь ТОВ «Укррослізинг» 1,97 млрд грн заборгованості за договором фінансових лізингових послуг, згідно з яким фірма у 2009 році передала метрополітену в користування 40 вагонів головних і 60 вагонів проміжних.

У сумі боргу заборгованість за самі вагони становила всього 366 млн грн, решта — відсотки, пеня, інфляційні втрати та «коефіцієнт коригування» на суму 1,19 млрд грн.

Станом на вересень 2017 року з КП «Київський метрополітен» за все було стягнуто 155,92 млн грн, з яких 140,33 млн грн на користь «Укррослізинг» і 15,59 млн грн виконавчого збору.

У 2008 році власником «Укррослізинг» було ТОВ «Київринг» Андрія і Владислава Лебедів, які зараз є помічниками нардепа від БПП Сергія Алексєєва — президента фан-клубу братів Кличко.

Напередодні підписання угод з метрополітеном «Укррослізинг» перейшов у власність кіпрської Impofirm Consulting Limited, близької до екс-регіонала Юрія Іванющенка.

Наразі власником «Укррослізинг» є кіпрська компанія «Укррослізинг Сайпрус Лімітед», бенефіціаром якої з серпня значиться австрійський консультант Уве Крістіан Ешнер.

До нього бенефіціаром компанії з 2017 року був російсько-український бізнесмен Павло Фукс. В Україні Фукс відомий скупкою токсичних активів у оточення Віктора Януковича.

Нагадаємо, з липня 2018 року вартість проїзду в київському метрополітену зросла з 5 до 8 гривень за поїздку.

Российский бизнесмен Павел Фукс получил 5 газовых лицензий экс-компании Ставицкого

ros-gaz1

 

Бывший газовый бизнес окружения Януковича продолжает возрождаться с помощью новых собственников — российского бизнесмена Павла Фукса, сообщает Национальное бюро расследований Украины.

Государственная служба геологии и недр вернула компании Голден Деррик (Киев), которая ранее принадлежала бывшему министру энергетики Эдуарду Ставицкому, а сейчас контролируется российским бизнесменом Павлом Фуксом, как минимум пять специальных разрешений на разработку газовых месторождений в Украине. Об этом говорится в приказах Госгеологии.

Пять приказов от 22 августа этого года стали доступны для просмотра только вечером 10 октября 2017 года. Еще 11 приказов, выданных в этот же день, до сих пор закрыты.

Государственная служба геологии вернула Голден Деррик лицензии на разработку следующих площадей:

Южно-Свистуновское газовое месторождение в Полтавской области (164,2 кв. км);
Вильшанская площадь с запасами сланцевого газа в Полтавской области (136,5 кв. км);
Руновщинское месторождение природного газа в Полтавской области (164,5 кв. км);
Флеривско-Юбилейная газовая площадь в Полтавской области (472,1 кв. км);
Гулаковское месторождение сланцевого газа в Полтавской области (119,8 кв. км).
Без учета указанных пяти лицензий, Голден Деррик владеет действующими лицензиями на разработку трех нефтегазовых месторождений в Днепровско-Донецкой впадине — Ново-Диканской, Попаснянско-Самарской и Северно-Перещепинской.

Голден Деррик — скандальная компания, которая ранее контролировалась Эдуардом Ставицким. Сейчас, по данным Экономической правды, доля Ставицкого перешла крупному российскому предпринимателю, основателю девелоперской компании MosCityGroup Павлу Фуксу.

Фукс известен тем, что скупает активы, которые ранее принадлежали окружению Виктора Януковича. Сейчас российский бизнесмен контролирует ДВ Нефтегазодобывающую компанию, владеющую ТЭЦ Эсхар в Харьковской области. Ранее эта станция принадлежала окружению лидера оппозиционного блока Юрию Бойко.

Во времена Януковича, Голден Деррик была крупнейшим лицензиатом в газодобывающей отрасли. Ей принадлежали около 30 спецразрешений на разведку и добычу углеводородов в разных регионах страны.

С марта—апреля 2010 по декабрь 2014 года компания получила около 28 лицензий и согласований (от местных властей) на разработку нефтегазовых участков.

Такие успехи СМИ связывали с лоббированием бизнеса компании двумя бывшими министрами Эдуардом Ставицким и Николаем Присяжнюком, которых называли главными бенефициарами Голден Деррик. 33%-й долей в компании владеет государственная НАК Надра Украины.Close
Приєднуйтесь!
Читайте нас у соцмережах: