Архив рубрики: ‘Тихонов Віктор’

«Права рука» Єфремова — Віктор Тихонов сплив у Криму та патякає, як Росія врятувала Луганськ. Подробиці

Tihonov-Viktor1-500x375

 

Віктор Тихонов, який під час захоплення влади російськими диверсантами під виглядом «ЛНР» перебував у Луганську та приймав участь у сесії облради, заснував Кримське земляцтво луганчан, повідомляє Національне бюро розслідувань України.

Тихонов похвалився, що допомагає луганчанам-біженцям, які опинилися у Криму.

Він заявив, що у 2014 році заворушення у Луганську розпочав Єфремов.

«Я зрозумів, що колишній глава обласної адміністрації Єфремов з певною групою людей намагалися показати, що ми теж щось можемо», — сказав Тихонов.

Він також вважає, що «СБУ здали навмисно».

«Так і мене не залишає думка, що Луганське СБУ здали спеціально… Тобто, центр прийняття рішень був все-таки Київ. А потім провокаційні висловлювання, що тут „треба залишити випалену землю“, що це „сепаратисти“ …» — сказав Тихонов.

На його думку, Росія врятувала Луганськ.

«Я зустрічався з людьми, які мають якийсь вплив на Луганськ, намагаюся довести, що взявши владу в Луганську, треба, перш за все, займатися економікою … Луганськ і Донецьк без Росії явно б задавили, і сталася б різанина. Вирізали б просто донеччан і луганчан. Їх і так багато загинуло, багато людей розбіглося», — сказав Тихонов.

У той же час він визнав, що до Майдану призвів режим «сім’ї» Януковича.

«Працювали без будь-якої оглядки назад, своєю поведінкою вони готували і, по суті справи, виправдовували новий майдан. Обклали даниною всіх, працювали здебільшого виключно на себе. Ми вже бачили, що руйнується економіка, і Азаров це бачив, і люди, які працювали при ньому — відкрито намагалися говорити про це Януковичу, але він уже не чув. Він віддалив всіх, хто говорив йому правду. А далі, я думаю, він — як черговий український президент — потрапив під тиск преса американців, почав віддалятися від Росії, сподіваючись, що Америка нам допоможе», — сказав Тихонов.

Нагадаємо, Віктор Тихонов на Луганщині вважався найближчим бізнес-партнером та соратником Єфремова. У той час, коли Єфремов очолював Луганську ОДА, Тихонов був головою облради. Разом вони пішли у Раду та увесь час свого правління нав’язували на Луганщині ідеї «русского міра».Close
Приєднуйтесь!
Читайте нас у соцмережах: