Архив рубрики: ‘Бородянський Володимир’

Міністр Бородянський заявив, що українські спортсмени зобов’язані виступати в Росії

Міністр культури, молоді та спорту Володимир Бородянський переконаний, що українські спортсмени зобов’язані виступати, зокрема і в Росії, щоб потім ефективно боротися за медалі в світі, повідомляє 40ka.info.

«Треба розрізняти виступи спортсменів за кордоном, зокрема і Російській Федерації, і виступи артистів. Для того щоб ефективно боротися за медалі у світі, ми маємо виступати на території держави-агресора», — заявив міністр-ватник на пресконференції 7 лютого 2020 року.

За словами міністра, у спортсменів немає вибору, бо за виступи вони отримують бали. І якщо спортсмен не виступає за кордоном, то він автоматично позбавляється балів, а це в свою чергу обмежує можливості спортсмена боротися за медалі.

5 лютого тренерський штаб збірної України вирішив відправити Єву Мелещук і Христину Пограничну на змагання з художньої гімнастики в Росії.

Перша віцепрезидентка Федерації гімнастики й головна тренерка збірної Ірина Дерюгіна пояснила, що участь українських спортсменок у Гран Прі в Москві підвищує рейтинг України та впливає на підготовку до Олімпійських ігор.

Бородянський є розробником кількох тоталітарних законів, які є копією російських і впроваджують політичну цензуру, відновлючи кримінальну відповідальність за наклеп як у радянські часи.

Володимир Бородянський виступив за введення в Україні відповідальності (в тому числі кримінальної) для журналістів за поширення недостовірної або маніпулятивною інформації.

Бородянський був комерційним директором видання Московський комсомолець. У 2000 році Бородянського призначили головою відділу по управлінню медіа-активами російського Альфа-банку, серед яких Новий канал і Наше радіо.

Народний депутат від “Слуги народу”, глава комітету з питань гуманітарної та інформаційної політики Олександр Ткаченко анонсував розгляд у Верховній Раді нового “закону про медіа”.

Депутатка «Слуги народу» Ольга Василевська-Смаглюк заявила, що в Україні «пора приглушити свободу слова».

Прессекретар президента Володимира Зеленського Юлія Мендель заявила, що в його оточенні розглядають питання про заборону Фейсбуку в Україні.

Про це вона розповіла в ефірі програми «Vласть vs Vлащенко».

“Насправді, президент знає більше, ніж будь-хто, президент, по-перше, читає все сам. Є люди, які кажуть: «Так треба взагалі заборонити цей Facebook, інтернет, щоб він не читав».Close
Приєднуйтесь!
Читайте нас у соцмережах: