Архив рубрики: ‘Лук’янчук Руслан Валерійович’

Народний обранець Руслан Лук’янчук їздить на машині за $145 тисяч

Lukianchuk-Ruslan2-500x322

 

Машина Wiesmann MF3 (2007 р. в.) депутата від «Народного фронту» Лук’янчука увійшла в топ-5 найдорожчих авто нардепів. Вартість цього автомобіля оцінюється в 145 тис. доларів.

Народний обранець Руслан Лук’янчук їздить на машині за $145 тисяч, повідомляє Національне бюро розслідувань України.

Однак, це не єдина машина депутата. Згідно декларації про доходи, Лук’янчук також володіє Audi A4 2006 р. в. та Audi Q5 2009 р. в…

Руслан Лук’янчук задекларував вклади в банках у сумі 23 179 грн. А ось його дружина має вклади у банках в сумі 8 611 824 грн., а також частка у статутному капіталі підприємств у розмірі 1 400 000 грн.

У минулому році Лук’янчук, згідно з декларацією, заробив 86 746 грн, а на його дружину і семирічну доньку записано 3 153 378 грн. доходів.

Також нардеп Руслан Лук’янчук задекларував земельну ділянку 1 200 кв. м, дві квартири – 67 і 47 кв. м. Члени сім’ї народного обранця традиційно виявилися більш состоятельныи – на них записані дві земельні ділянки: 2 500 і 1 000 кв. м, а також дві квартири – на 299 і 48 кв. м.

Руслана Лук’янчука пов’язують з валютно-обмінними бізнесом. Власниками найбільшої мережі обмінників в Україні «Абсолют Фінанс» є помічник нардепа Оксана Бродівська. Напевно, тому Лук’янчук так старанно дбає про інтереси обмінників «Абсолют Фінанс». У травні 2015 р. він направив депутатський запит Генеральному прокурору України, поскаржившись на обшук, проведений слідчими Обухівського ГВ ГУ МВС України в приміщенні компанії «Абсолют Фінанс».

Дружина Лукъянчука Мирослава – бізнес-партнерка матері Турчинова Валентини, його дружини Анни Турчиновой і тещі секретаря РНБОУ Тамари Белиби з ТОВ «Інститут економіки і права».

Підозрюваний у несплаті податків нардеп від «Народного фронту» Лук’янчук йде в Рахункову палату. Відео

Lukianchuk-Ruslan1

 

Пов’язані з Лук’янчуком та Турчиновим обмінники систематично не направляють автоматичну податкову звітність в ДФС, повідомляє Національне бюро розслідувань України.

Народний депутат від фракції «Народний фронт» Руслан Лук’янчук висунув свою кандидатуру на участь у конкурсі на посаду члена Рахункової палати, до повноважень якої входить контроль за використанням бюджетних коштів і проведення фінансових перевірок органів державної влади.

Про це йдеться на сайті Bihus.Info.

Нардеп Лук’янчук раніше фігурував в розслідуванні «Наші гроші», де журналісти з’ясували, що мережу з більш ніж тисячі обмінників, пов’язаних з народним обранцем, систематично не направляють автоматичну податкову звітність в ГФС.

Тобто Руслан Лук’янчук не відповідає, щонайменше, двом вимогам до члена Рахункової палати — про бездоганну ділову репутацію та відсутність членства в політичних партіях, оскільки числиться в списках «Народного фронту».

Раніше повідомлялося, що ГПУ просить Верховну Раду дати згоду на притягнення до кримінальної відповідальності і арешт нардепа від «Народного фронту» Максима Полякова, підозрюваного в отриманні 7,5 тис. доларів хабара і зловживанні службовим становищем.Close
Приєднуйтесь!
Читайте нас у соцмережах: