Архив рубрики: ‘авторитаризм Зеленского’

Зеленые человечки захоплюють український парламент, — Ірина Геращенко. Відео

 

 

Верховна Рада прийняла за основу законопроект про зміни до регламенту, яким пропонується обмежити індивідуальну ініціативу народних депутатів реєструвати проект постанови про скасування прийнятого парламентом рішення.

«За проголосували» 234 зебень, повідомляє 40ka.info.

Законопроект розкритикувала парламентська опозиція, яка заявила зокрема про порушення процедури розгляду.

Крім цього виникла конфліктна ситуація навколо виступу народного депутату фракції «Європейська солідарність» Ірини Геращенко.

«Друзі ви знаєте, 5 років тому „зеленые человечки“ захопили Крим, зараз „зеленые человечки“ захоплюють український парламент. І насправді повністю його перекреслюють», – почала нардеп.

Після цього Геращенко виключити мікрофон.

«При всій повазі, я думаю, що не варто порівнювати народних депутатів з тим, що ми спостерігали в 2014 році. Це неприпустимо в парламенту нашої держави», – звернувся до неї Разумков.

«Захищати» Геращенко до парламентської трибуни вийшли народні депутати з фракції «Європейська солідарність», яких закликала Ірина Луценко.

Петро Порошенко звернувся до Разумкова з проханням дати Геращенко завершити свій виступ. Спікер зазначив, що обов’язково дасть їй слово.

Коли Геращенко включили мікрофон, вона попросила 2 хвилини і продовжила так:

«Верховна Рада незалежної України перетворюється на парламент АРК Крим…»

Депутати фракції «Слуга народу» почали скандувати «Вибачення!».

«Я прошу голову парламенту заспокоїти свій югенд. І не давати права перекрикувати опозиції».

 

Зеленский порушує Конституцію, ветуючи закони після відведеного терміну

 

 

Зеленський повернув Раді закон про підтримку «Пласту», переданий йому ще 19 червня 2019 року — тобто, президент витратив на його повернення значно більше часу, ніж через п’ятнадцять днів, відведених Конституцією, повідомляє 40ka.info.

У статті 94 Конституції України зазначено: «Президент України протягом п’ятнадцяти днів після отримання закону підписує його, беручи до виконання, та офіційно оприлюднює його, або повертає закон зі своїми вмотивованими і сформульованими пропозиціями до Верховної Ради України для повторного розгляду.
У разі, якщо Президент України протягом встановленого строку не повернув закон для повторного розгляду, закон вважається схваленим Президентом України і має бути підписаний та офіційно оприлюднений.»

30 травня Верховна Рада 8 скликання ухвалила закон «Про державне визнання і підтримку Пласту – Національної скаутської організації України».

19 червня тодішній голова Верховної Ради Андрій Парубій підписав його й передав на підпис новому президенту Володимиру Зеленському.

3 липня Андрій Парубій нагадував, що термін для підписання закону про «Пласт» спливе 4 липня.

У Зеленского почали сінхронізувати тоталітарні законопроекти з російськими?

 

 

Депутати від партії «Слуга народу» подали у Верховну Раду, але потім відкликали законопроект, який передбачає з 2024 року нововведення – щоб українці при купівлі SIM-карти обов’язково укладали договір з оператором і реєстрували телефон. Подібна норма вже давно діє в Росії.

Про це свідчить проект закону 1083 “Про електронні комунікації” на сайті парламенту, повідомляє Національне бюро розслідувань України.

Ініціаторами вказані нардепи з фракції «Слуга народу» Олександр Федієнко, Михайло Крячко, Єгор Чернєв, Роман Соха і Сергій Штепа. Разом з народними обранцями ініціатором законопроекту виступає віце-прем’єр-міністр, міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

«Постачальник електронних комунікаційних послуг з 1 січня 2024 року призупиняє надання електронних комунікаційних послуг абонентам, які отримують послуги без укладання договору у письмовій формі та без реєстрації», — йдеться в проекті.

«Відсутність в Системі контролю кодів ІМЕІ оригінального (такого, що не повторюється) коду ІМЕІ термінального обладнання є підставою для блокування постачальником електронних комунікаційних послуг доступу до електронної комунікаційної мережі такого термінального обладнання», — зазначено в документі.

У пояснювальній записці до законопроекту його ініціатори обгрунтовують нову норму вимогами часу та євроінтеграцією.

«Цілями та завданнями (закону) є встановлення засад державного управління та регулювання у сфері електронних комунікацій, що відповідатимуть вимогам часу та євроінтеграційним процесам, для розвитку сфери електронних комунікацій в Україні», — пишуть вони.

У випадку ухвалення законопроект мав набути чинності 1 січня 2020 року.

Видання AIN.ua зазначає, що проект зіткнувся з критикою з боку Facebook-спільноти. Законопроект містить норми тоталітарних російських законів.

«Піздец» — презедент Зеленский звернувся до Верховної Ради. Відео

 

 

Спікер Верховної Ради України Дмитро Разумков виставив на голосування проект постанови №1095 про попереднє схвалення законопроекту №7203 про депутатську недоторканність. Після цього Разумков сказав про «ухвалення в цілому». Ці слова не сподобалися депутатам опозиційних фракцій, які почали кричати про те, що законопроект не може ухвалюватися в цілому.

Голова Верховної Ради наголосив, що він уточнював про попереднє схвалення законопроекту, повідомляє 40ka.info.

У відповідь з сесійної зали пролунав вигук про те, що Разумков сказав про схвалення законопроекту в цілому.

«Ну і сказали. Шо ви арьотє всьо врємя? Піздец» – заявив суржиком президент Володимир Зеленський. Після своїх слів він стукнув руками по столі під сміх та схвальні вигуки сесійної зали.

 

http://prGU6GvFdDQ

Хроніки окупації. 24 серпня під час виконання Гімну України на Майдані Незалежності поліцаями побито ветерана АТО. 3 фото. Відео

 

 

Під час ганебної пародії, влаштованої Зеленским на військовий парад до Дня Незалежності, побито ветерана АТО, повідомляє sprotiv.org.

Начальник столичної поліції Андрій Крищенко заявив, що під час виступу президента Володимира Зеленського затримали чоловіка, який озброївся гранатою і відмовився злазити з металевої огорожі.

«Людина, попередньо в стані алкогольного сп’яніння, упала з конструкції і була затримана працівниками поліції», — розповів поліцейську байку Крищенко.

У той же час  журналіст Андрій Сухраков з theБабель стверджує, що чоловіка стягнули з конструкції, після чого почали бити. Як розповів свідок, при затриманні чоловіка били, хоча він показував посвідчення учасника бойових дій на Донбасі. Він був тверезим і просив оглянути його сумку. Там лежала їжа.

Поліція склала на затриманого два адміністративних протоколи, хоча при затриманні ніяких заборонених речей у нього виявлено не було!

Видання theБабель опублікувало у Твіттері відео побиття ветерана війни за Незалежність під час виконання гімну України, яке демонструє поліцейське свавілля.

theБабель@theBabelUA

Інцидент трапився під час виконання гімну України

Встроенное видео

Смотреть другие твиты theБабель

 

Ще пару тижнів тому українські блогери фотожабили з затримань у Москві 3 серпня 2019 року. А зараз знайдіть різницю між ним, і фото з Майдану Незалежності у Києві 24 серпня 2019 року.

Зеленский відцензурував Гімн України, — розслідування

 

 

Зеленский та його манкурти відцензурували Гімн України, що звучав у День Незалежності України 24 серпня 2019 року на догоду Кремлю?

6 березня 2003 року Законом України «Про Державний Гімн України» затверджено текст Державного Гімну України в основу якого покладено пісню «Ще не вмерла Україна» на музику Михайла Вербицького із словами першого куплету та приспіву твору Павла Чубинського. У 1-й статті Закону зазначено: «Державним Гімном України є національний гімн на музику М.Вербицького зі словами першого куплету та приспіву П.Чубинського в такій редакції:
„Ще не вмерла України і слава, і воля,
Ще нам, браття молодії, усміхнеться доля.
Згинуть наші воріженьки, як роса на сонці.
Запануєм і ми, браття, у своїй сторонці.
Приспів:
Душу й тіло ми положим за нашу свободу,
І покажем, що ми, браття, козацького роду»

Коли Тіна Кароль СИДЯЧИ виконала третій куплет Гімну України:
«А завзяття, праця щира ще свого докаже,
Ще ся волі в Україні піснь гучна розляже,
За Карпати відіб’ється, згомонить степами,
України слава стане поміж народами»
https://www.instagram.com/p/B1inMThDaO-/
стало зрозуміло, що на Майдані Незалежності звучав Гімн України старої редакції, у якому є такий другий куплет:
«Станем, браття, в бій кривавий від Сяну до Дону,
В ріднім краї панувати не дамо нікому.
Чорне море ще всміхнеться, дід Дніпро зрадіє.
Ще у нашій Україні доленька наспіє».
Але він був відцензурований.
Pамість цього Аліна Паш виконала якийсь репчик:
https://www.facebook.com/100017215395992/videos/454650398452136/

 

Ганьбу зебені нам кинули просто в очі у наше найголовніше державне свято, День Незалежності!

Чому Алан Бадоєв та Владимир Зеленский порізали історичний текст Гімну України?

 

http://YlbS4h6V7y8

Зеленский вперше таємно надав громадянство України 10 особам

 

 

Президент Володимир Зеленський напередодні Дня незалежності 23 серпня 2019 року надав громадянство 11 іноземцям, повідомляє Національне бюро розслідувань України.

Водночас на сайті президента вказано прізвище лише одного іноземця, який став громадянином України.

Як повідомляє «Українська правда» її редакція звернулася до офісу президента з питанням, чому немає повного переліку імен. Там відповіли, що перелік містить персональні дані, які, згідно з законодавством про захист персональних даних, вони не розголошують.

29 червня Зеленський підписав указ про надання громадянства 14 особам. Тоді перелік громадян було оприлюднено.

18 липня Зеленський прийняв до громадянства України 9 осіб. Зокрема, Нікіті Макєєву та Дмитру Фоміну, який готував військових медиків ЗСУ в умовах бойових дій. Повний перелік імен також оприлюдили.

Раніше Зеленский своїм указом спростив надання громадянства України деяким категоріям росіян.

На посаду в АМКУ претендує донька викладача Зеленського з Кривого Рогу

 

 

Ірина Копайгора із Кривого Рогу претендує на посаду державної уповноваженої Антимонопольного комітету України, повідомляє 40ka.info.

18 серпня 2019 року вона подала до реєстру Національного агентства з питань запобігання корупції декларацію кандидата на посаду державної уповноваженої АМКУ.

Ірина Копайгора зареєстрована та проживає у Кривому Розі. Працює у Криворізькому економічному інституті при «КНЕУ ім. В. Гетьмана» у якості доцента кафедри правового регулювання економіки.

У цьому ж інституті викладає батько претендентки на посаду в АМКУ Іван Копайгора. Будучи завідувачем кафедри правознавства, він викладав Зеленському теорію держави і права.

Іван Копайгора коментував успіх Зеленського, високо оцінюючи його якості та досягнення: «Володимир ні разу просив порад і ніколи не пропускав пар, хоча грав у спектаклях і виступав у театрі».

Ірина Копайгора, крім викладання у КНЕУ, також отримує заробітну плату за сумісництвом у МАУП Кривий Ріг.

На початку липня президент Володимир Зеленський звільнив першу заступницю голови АМКУ Марію Ніжнік та держуповноважених Агію Загребельську, Андрія Вовка і Валерія Полюховича. Звільнення відбулися без подань прем’єр-міністра, передбачених законом.

Політична цензура. Партія диктатора Зеленского вимагає від ЗМІ утриматись від оціночних суджень щодо нардепів

 

 

Партія «Слуга народу» назвала неприпустимими слова депутата Максима Бужанського, який назвав журналістку «тупою вівцею», але при цьому закликала ЗМІ утримуватися від оціночних суджень щодо нардепів, повідомляє 40ka.info.

«Ми засуджуємо висловлювання обраного народного депутата Максима Бужанського стосовно журналістки журналу „Новое Время“. Керівництво партії та фракції „Слуга народу“ принесло пані Духніч вибачення», — йдеться у повідомленні партії «Слуга народу» у Facebook.

Водночас у партії додали, що образливі слова Бужанського були, хоч і неетичною, але «достатньо зрозумілою реакцією» на оціночні судження стосовно особистих почуттів, які він нібито має до СРСР та певних українських політиків.

«Слуга народу» закликала представників ЗМІ утримуватися від такого роду оціночних суджень, щоб не сприяти наклеюванню ярликів та упередженому ставленню до політиків.

Обраний від партії «Слуга народу» нардеп Максим Бужанський назвав журналістку «Нового времени» Ольгу Духнич “тупою вівцею”.

Під час інтерв’ю з лідером «Слуги народу» Дмитром Разумковим Духнич сказала, що Бужанський «ностальгує за СРСР і часами Віктора Януковича». Разумков, зі свого боку, закликав судити майбутніх депутатів за їхніми новими справами і вчинками.

Раніше глава офісу президента Андрій Богдан заявив, що команда президента спілкується із суспільством «без посередників і без журналістів».

 

Слузі урода не потрібні парламентські комітети з прав людини та ветеранів, інвалідів, молоді

 

 

Партія «Слуга народу» пропонує скоротити 5 комітетів шляхом об’єднання їх з іншими, повідомляє 40ka.info.

Про це йдеться у дописі народного депутата від «Слуги народу» Євгенії Кравчук у Facebook.

«Отже, підготовча депутатська група розпочала свою роботу. На першому засіданні представники партії „Слуга Народу“ запропонували колегам зменшити кількість комітетів у Верховній Раді України 9-го скликання з 27-ми до 22-х», — написала наймитка Коломойського-Зеленского.

Відтак пропонується, щоб у Раді залишилося 22 комітети:

  1. 2. Комітет з питань бюджетних відносин.
    3. Комітет з питань економічного розвитку.
    4. Комітет з питань гуманітарної та інформаційної політики.
    5. Комітет з питань освіти, науки та інновацій.
    6. Комітет з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій у Донецькій та Луганській областях, деокупації Криму, прав людини, національних меншин, міжнаціональних відносин.
    7. Комітет з питань цифрової трансформації.
    8. Комітет з питань правової політики.
    9. Комітет з питань аграрної та земельної політики.
    10. Комітет з питань антикорупційної політики.
    11. Комітет з питань правоохоронної діяльності.
    12. Комітет з питань енергетики та житлово-комунальних послуг.
    13. Комітет з питань інфраструктури.
    14. Комітет з питань державного будівництва, місцевого самоврядування, регіонального розвитку, містобудування та житлової політики.
    15. Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки.
    16. Комітет з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування.
    17. Комітет з питань екологічної політики та природокористування.
    18. Комітет з питань свободи слова.
    19. Комітет з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради України.
    20. Комітет з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва.
    21. Комітет з питань інтеграції України з Європейським Союзом.
    22. Комітет з питань соціальної політики.

Також передбачається, що у Верховній Раді 9-го скликання діятиме Спеціальна контрольна комісія з питань приватизації.

Таким чином у Раді можуть зникнути комітети з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки; з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин; з питань промислової політики та підприємництва; з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту та туризму та комітет у справах ветеранів та осіб з інвалідністю.

Вони будуть включені в інші комітети.

Також низка комітетів у нові Раді можуть змінити назву.

П’ятий президент Петро Порошенко вважає, що ініціатива «Слуги народу» щодо скорочення Комітету у справах ветеранів — це постріл у спину армії.

«Скорочення комітету у справах ветеранів — це ще один постріл у спину армії. Перший крок до згортання державної політики щодо захисників — соціального захисту ветеранів, членів їх родин, родин загиблих, учасників революції Гідності.

Скорочення комітету може призвести до ліквідації стратегічно важливого Міністерства у справах ветеранів», — заявив Порошенко.



Close
Приєднуйтесь!
Читайте нас у соцмережах: