Архив рубрики: ‘Зеленський Володимир Олександрович’

Зелені гниди заборонять українцям оренду чи продаж нерухомості без рієлторів та створять корупційну схему грабунку власників житла

Народні депутати зареєстрували законопроєкт «Про рієлтерську діяльність», яким хочуть дозволити купувати чи орендувати нерухомість виключно через рієлторів, які проходитимуть іспити на кваліфікацію.

Про це йдеться у проєкті закону зареєстрованому у парламенті, повідомляє Ua3.info.

Серед ініціаторів — більшість депутатів «Слуги народу». Зокрема 9 з 11 членів профільного комітету Ради, який буде розглядати законопроєкт у п’ятницю.

Згідно законопроєкту купити (продати) чи орендувати (здати в оренду) нерухомість буде законно тільки через рієлторів.

Також рієлтори вноситимуть інформацію щодо договорів (з присвоєнням унікального номеру) у новий сервіс — Єдину інформаційну базу. Незареєстровані у базі рієлтерські договори вважатимуться нікчемними. Сама база буде публічною і доступною онлайн.

Передбачається, що база забезпечить систематизацію та швидкий пошук перевіреної інформації про нерухоме майно (юридичної, технічної, цінової, тощо) та надасть можливість користуватися інструментами при проведенні операцій з об’єктами нерухомості.

Окрім цього, рієлтор буде проводити паспортизацію об’єктів, без якої, наприклад, прорекламувати свою квартиру (скажімо на сайті оголошень) — неможливо. Передбачається, що реклама нерухомості міститиме в собі номер паспорта об’єкта. За невиконання цієї вимоги законопроєкт передбачає штраф у 47,2 тисячі гривень.

Рієлтори будуть зобов’язані пройти профпідготвку та здавати кваліфікаційний іспит. Атестовані рієлтори будуть вноситися у ще один новостворений сервіс — Єдиний реєстр рієлторської діяльності (Єдиний реєстр фізичних осіб, юридичних осіб та професійних об’єднань у сфері рієлтерської діяльності).

Іспит проводитиме комісія «Національної федерація фахівців у сфері рієлтерської діяльності».  До складу комісії входитимуть фахівці, яких делегуватимуть професійні об’єднання. Ця федерація також стане держателем Єдиного реєстру рієлторської діяльності.

За роботу без рієлторських свідоцтв передбачено штрафи від 8,5 до 17 тисяч гривень із конфіскацією прибутку. Повторне порушення буде каратися від 17 до 34 тисяч гривень (також з конфіскацією прибутку).

Асоціація фахівців з нерухомості підтримує ідею детінізації галузі, проте охарактеризувала цю редакцію законопроєкту такою, що несе суттєві ризики для ринку.

Фахівці вбачають в законопроєкті обмеження прав громадян на розпорядження своєю власністю, що гарантовані Конституцією. Також там відмітили можливі корупціогенні ризики законопроєкту.

Наразі Асоціація подала звернення до комітету, який збирається розглядати законопроєкт 26 червня, з проханням врахувати правки ринку.

Зеленые гниды хотят как в РФ блокировать сайты и запрещать видео в YouTube

В доработанный проект закона «О медиа», который должны внести в Раду после 1 июля 2020 года, значительно расшили возможности блокировки СМИ в сравнение с первоначальным вариантом, сообщает 40ka.info.

Так, предполагается ввести 5 видов санкций: штраф, аннулирование регистрации медиа, аннулирование лицензии, запрет онлайн-медиа на территории Украины, запрет иностранного аудиовизуального медиа-сервиса на территории Украины.

Нацсовет сможет устанавливать штраф самостоятельно. Остальные санкции будут вводить по решению суда.

Кроме того, в законопроекте появился отдельный блок о реализации блокировки онлайн-медиа.

Для медиа, доменное имя которых UA или УКР, будут требовать от регистратора доменных имен прекратить регистрацию или сопровождение доменного имени. Также обяжут поставщика услуг хостинга (если он является резидентом Украины), прекратить предоставление этих услуг.

В случае, если медиа зарегистрированы в других доменных зонах, тогда обяжут провайдеров блокировать ресурс.

Для онлайн-медиа, которые подают информацию через платформы общего доступа к информации (например, Youtube) — будут требовать ограничить доступ к страницам этого ресурса от собственника платформы.

Также Нацсовет получит право обращаться к собственникам поисковых систем и соцсетей, в том числе иностранным, с требованием исключения или блокирования в результатах поиска или каталогах информации, которая подпала под санкции в Украине.

Другими словами, Нацсовет будет требовать не просто заблокировать сайт в Украине, но и закрыть страницы этого медиа в соцсетях, например в Facebook, и не выдавать его статьи или другие информационные материалы в поисковиках Google, Yahoo, Bing и прочих систем.

Отметим, что сейчас заблокировать сайт можно лишь после того, как будут доказаны в юридическом порядке случаи нарушения закона — например, расследованы уголовные дела по контенту сайта.

Санкционные ограничения для СМИ, как и в прошлой версии проекта, будут зависеть от трех групп нарушений: незначительных, значительных и грубых.

К примеру, незначительные нарушения — это нарушение сроков ответов на запросы Нацсовета, нарушение сроков внесения изменений в реестр или несоблюдение требований по исходящим данным.

Значительные нарушения — это обнародование любой общезапрещенной информации. Статья о том, какая информация подпадает под запрет для медиа в новый проект перекочевала практически в полном объеме из старого закона.

Список поводов, за которые СМИ могут быть наказаны, очень напоминает перечень «Роскомнадзора», для которого обычная практика требовать немедленно удалить контент, который противоречит кремлевской политике, иначе — блокировка!

Недоторканий правопорушник! Cуд відмовився оштрафувати Зеленського за порушення карантинних вимог у Хмельницькому

Суд у Хмельницькому призупинив адміністративне провадження щодо порушення карантинних вимог президентом Володимиром Зеленським.

Таке рішення 19 червня 2020 року оголосив суддя Андрій Місінкевич, повідомляє 40ka.info.

Суд мав розглянути питання щодо адміністративного порушення президента Володимира Зеленського. Йдеться про відвідування президентом та делегацією кафе у Хмельницькому, коли це було заборонено згідно з карантинними обмеженнями.

Суддя призупинив провадження і звернувся до Верховного суду для розтлумачення, чи може бути голова держави притягнутий до адміністративної відповідальності, адже відповідно до Конституції президент є недоторканим.

Порушення правил щодо карантину людей тягне за собою накладення штрафу на громадян – від 17 000 до 34 000 гривень.

  • Президент Володимир Зеленський 3 червня відвідав кав’ярню у Хмельницькому, хоча заклади харчування мали відкрити для відвідувачів зали лише з 5 червня, а доти працювали на відкритому повітрі. Разом із ним у кафе були щонайменше ще 5 осіб.
  • Наступного дня головний санлікар виправдовував прихід у кав’ярню перевіркою закладів на готовність до нового пом’якшення карантину, а Зеленський висловлював готовність сплатити штраф, якщо порушив вимоги Кабінету міністрів.
  • Нацполіція повідомила, що власник хмельницького закладу відновив роботу й «обслуговував відвідувачів» усупереч карантинним обмеженням щодо діяльності кафе (окрім терас) – тому було складено адміністративні матеріали, які направили на розгляд суду.
  • Після перевірки поліцейські склали адмінматеріали за ст. 44-3 (порушення правил щодо карантину людей) на власника кафе та відвідувачів. Це: президент України Володимир Зеленський, керівник Офісу президента Андрій Єрмак, його перший заступник Сергій Трофімов, головний державний санітарний лікар України Віктор Ляшко, голова Хмельницької обласної держадміністрації Дмитро Габінета та хмельницький міський голова Олександр Симчишин.

Величезний кортеж Зеленського: порахуйте скільки машин. Відео

Українці зафільмували президента Володимира Зеленського у супроводі кортежу автомобілів. Колишнього блазня з безліччю машин побачили під час його робочого візиту до Чернігова. Оприлюднило відео «Суспільне Чернігів», повідомляє 40ka.info.

Кортеж Зеленського потрапив на відео, коли він виїжджав з аеродрому Півці. Якщо подивитися відеоролик, можна нарахувати як мінімум 15 автомобілів.

Нагадаємо, що на початку свого президентства Володимир Зеленський брехав людям, що громадяни країни ніколи не побачать кортежі президента, а сам він вибирає велосипед.

В коментарях українці обурені побаченим, але деякі вважають, що все нормально.

  • Ще з кварталу видно було його гниль. Вибрали — тепер радійте.
  • Ви дибіли???? Це ДЕЛЕГАЦІЯ… В неї входить більше 100 осіб. А в Києві його кортеж складається з 5 авто, а інколи і з трьох.
  • Клоуни !!!!!

Коронавірусна диверсія. У Києві зафіксували сплеск заражень, а режим Зеленського розпочав наступний етап пом’якшення карантину. Відео

Протягом суботи найбільше в Україні випадків захворюваності на Covid-19 виявили у Києві – 81, що у півтора рази перевищує статистику по місту за останні дні, коли максимум фіксувалося трохи більше 50 випадків, повідомляє 40ka.info.

Про це йшлося на недільному брифінгу міністра охорони здоров’я Максима Степанова: «За останню добу  найбільша кількість підтверджених випадків зареєстрована в Чернівецькій області – 43, Харківській області – 41,а також в місті Київ — 81».

Водночас, міністр охорони здоров’я Максим Степанов нагадав, що з понеділка, 1 червня 2020 року, в Україні розпочинається черговий етап послаблення карантинних обмежень: “«Починаючи з завтрашнього дня, з 1 червня, у нас настає наступний етап пом’якшення карантинних заходів. Хотів би зосередити, що з завтрашнього дня у нас буде дозволена робота спортивних залів, фітнес-центрів, басейнів, також починається міжобласне сполучення всіма видами транспорту».

Режим путінського посіпаки Зеленського незаконно обмежує виїзд громадян України в Європу

У посольстві Британії знову кажуть, що Україна обмежує виїзд своїх громадян за кордон, повідомляє 40ka.info.

Як пише «Європейська правда», про це свідчить повідомлення посольства Британії в Україні щодо можливості скористатися спеціальним рейсом компанії SkyUp з Києва до Лондона.

«Звертаємо Вашу увагу, що українська влада проінформувала нас про те, що лише громадяни України з дозволом на постійне проживання в іноземних країнах зможуть виїхати з території України», — йдеться у повідомленні.

Зазначений спецрейс SkyUp анонсований на 3 червня і має вилетіти з Києва о 13:30.

Також у посольстві повідомляють, що британський візовий центр у Києві відкриється для відвідувачів з 1 червня.

Нагадаємо, посольство Британії вже оголошувало про такі обмеження на початку травня.

Спершу у посольстві заявляли, що для виїзду необхідний окремий дозвіл від МЗС. Після медійного розголосу, британська дипмісія оновила своє повідомлення. В оновленій версії фрази про необхідність дозволу немає, але йдеться про те, що статус громадян як тих, що мають дозвіл на проживання у ВБ, має бути підтверджений.

Нагадаємо, після скандалу з блокуванням чартерів із заробітчанами, протягом травня відбулася низка спеціальних рейсів, які доставляли українських сезонних працівників за кордон, один з останніх – до Варшави.

Уряд Дениса Шмигаля раніше намагався отримати право на запровадження повної заборони на виїзд, однак його ініціатива зустріла критику експертної спільноти як неконституційна та сумнівна за користю

Реформа Зеленского. Квартиры украинцам разрешат взламывать без решения суда из-за долгов за коммуналку

Верховная Рада уже приняла проект закона «О внесении изменений в некоторые законы Украины относительно урегулирования отдельных вопросов в сфере предоставления жилищно-коммунальных услуг».

За принятие соответствующего законопроекта №2458 в первом чтении проголосовали 239 народных депутатов (из них 220 «за» — это «Слуги народа»), сообщает 40ka.info.

Согласно пояснительной записке к документу, проект документа призван урегулировать вопросы переходного периода в связи с введением в действие закона «О жилищно-коммунальных услугах» с 1 мая 2019 года и необходимостью принятия совладельцами многоквартирных домов решений о модели организации договорных отношений с исполнителями коммунальных услуг.

Среди прочего, законопроектом предлагается внести изменения в ч. 4 ст. 29 закона «О жилищно-коммунальных услугах», предусмотрев возможность доступа к жилью или иному объекту недвижимого имущества без получения согласия его владельца (пользователя) (несанкционированный доступ) для ограничения (прекращения) предоставление коммунальной услуги.

Также устанавливается, что «несанкционированный доступ к жилью, иного объекта недвижимого имущества для ограничения (прекращения) предоставление коммунальной услуги происходит без получения согласия его владельца (пользователя), если такой собственник (пользователь) отказывается допустить в принадлежащее ему жилье (другой объект недвижимого имущества) представителя исполнителя».

Ранее возможность несанкционированного доступа  в жилье была предусмотрена только в неотложных случаях, связанных с необходимостью спасения жизни и здоровья людей или имущества, в случае аварии. Теперь проникновение в жилье без согласния собственника также предложено разрешить «для ограничения (прекращения) предоставление коммунальной услуги».

Главное экспертное управление Верховной Рады в своих выводах отмечает, что предложение о возможности несанкционированного доступа к жилью противоречит ст. 30 Конституции относительно неприкосновенности жилища. Кроме того, положение не согласуется также ч. 1 ст. 233 Уголовно-процессуального кодекса Украины.

Кроме того, законопроектом предлагается отнести к полномочиям органов местного самоуправления вопросы принятия решения о начале и окончании отопительного периода.

Также предусмотрена возможность включения в состав услуги по управлению многоквартирным домом «других работ (услуг), согласованных сторонами договора». По мнению ГНЭУ, это закладывает риск потенциальных конфликтов между управляющим многоквартирного дома и его совладельцами.

Законопроект также предусматривает ряд нововведений при установлении тарифов на управление многоквартирным домом, а также установить, что тарифы на отопление должны учитывать себестоимость тепловой энергии и обеспечивать рентабельность предприятия.

Зеленський хоче політичну цензуру для ЗМІ за згадки про його сім’ю та визнав, що «погано» ставиться до критики

Президент Володимир Зеленський закликав ЗМІ не критикувати його дружину Олену та дітей, тому що вони не мають відношення до політики.

Про це проросійський диктатор заявив на пресконференції 20 травня 2020 року, повідомляє 40ka.info.

«Хочу попросити, щоб не чіпали моїх дітей і мою дружину. Вони не мають до цього відношення. Вони, крім добра для мене і якщо є якісь соціальні проєкти моєї дружини, вони, крім добра, нічого не несуть».

Зеленський відзначив, що він як і раніше «погано» ставиться до критики, але уже «спокійніше»: «До критики того, що я роблю, я вже звик, до критики з усіх каналів я теж звик. Я вже спокійно це сприймаю».

Президент зазначив, що у той час його сім’я відпочивала в Омані і він провів там 2-3 ночі.

За його словами, він летів туди офіційно із квитком, де було написано «Володимир Зеленський», а не «Петро Інкогніто».

Зеленський відзначив, що у нього є й приватні справи та поїздки, принаймні у нього є на це право.

Андрій Богдан знущався з Зеленського, — ексміністр фінансів Уманський розповів нові шокуючі подробиці. Відео

Ігор Уманський розповів про дивні стосунки Володимира Зеленського з Андрієм Богданом, повідомляє 40ka.info.

«Президент ходить по кабінету і шукає документи, а Богдан сидить їх читає і мовчить», — згадує Уманський

Ексміністр фінансів України, теперішній радник глави офісу президента Ігор Уманський розповів про стосунки президента Володимира Зеленського з тодішнім главою офісу президента Андрієм Богданом.

Про це Ігор Уманський заявив в інтерв’ю.

«Я нечасто був на нарадах в офісі президента, але вони викликали у мене дисонанс. Для прикладу, ходить Володимир Зеленський по кабінету, шукає якісь документи, не може їх знайти, у нього якась важлива зустріч. Він хвилин 15 шукає ці документи і бачить, що Андрій Богдан  їх читає і не реагує», – розповів Ігор Уманський.

Ігор Уманський вважає, що надто була інтегрована робота Володимира Зеленського та  Андрія Богдана між собою. «Це неправильно з однієї простої причини: Володимир Зеленський є президентом України, повноваження і відповідальність лежать на ньому. Якщо хтось, виходячи з особистих взаємин, намагається створити ситуацію, щоб в той чи інший спосіб зловживати цим особистим фактором, не враховуючи інституціональний фактор, то це точно іде на зло», – сказав Ігор Уманський.

Нагадаємо, 11 лютого 2020 року президент України Володимир Зеленський  розповів, що  в офісі президента можливі відставки через конфлікти в команді.  У цей день Зеленський призначив керівником офісу президента Андрія Єрмака замість Андрія Богдана. День перед тим 10 лютого керівник офісу президента Андрій Богдан зареєстрував заяву про відставку.

Буде бордель? Зеленський порадив українцям чергове заняття на карантині

ПреЗЕдент Володимир Зеленський рекомендує українцям, поки вони сидять вдома на карантині, вчити іноземні мови, повідомляє 40ka.info.

Про це йдеться відеозверненні шостого, опублікованому в інтернеті.

“Зараз, перебуваючи вдома, ми можемо всією країною «прокачати» власні навички та знання іноземних мов. Обов’язково настане день, коли все це закінчиться й до нас у країну зможуть завітати іноземні туристи. Давайте за час карантину підвищимо свій рівень іноземної мови та зустрінемо гостей чистим і бездоганним «Welcome to Ukraine».

 

В одному з своїх минулих відосиків ЗЕ також радив громадянам України на карантині займатися сексом.

Раніше у фракції «Слуга народу» виступали за легалізацію проституції.  Зокрема, депутат Верховної Ради від фракції «Слуга народу» Микита Потураєв агітував за легалізацію проституції. «Існує підтверджена статистика, що в таких країнах, як наша — країнах третього світу — тільки легалізація секс-послуг дозволяє стабілізувати темпи поширення ВІЛ/СНІДУ. Тому що тоді ми контролюємо цей процес, а зараз ми не контролюємо. У нас навіть немає, щоб ви розуміли, верифікованої інформації про кількість співробітниць в цій сфері і співробітників. У нас накладається історія з ін’єкційною наркоманією з історією з проституцією», — казав Потураєв.Close
Приєднуйтесь!
Читайте нас у соцмережах: