Архив рубрики: ‘Король Марія Григорівна’

Банда Короля «порадувала» Бобрицю на 324 268 грн! Документи КРУ

Голова сільради Олександр Король та його братова - секретар сільради Марія Король

Голова сільради Олександр Король та його братова – секретар сільради Марія Король

Києво-Святошинська прокуратура має розібратися з наслідками«панування» банди Короля у селі Бобриця. Такий невтішний висновок напрошується після ознайомлення з матеріалами контрольно-ревізійного управління (КРУ).

Нещодавно до Національного бюро розслідувань України надійшли документи із КРУ під вельми промовистою назвою: «Про факти порушень, виявлених ревізією виконання бюджету Бобрицької сільської ради». Дані порушення були зафіксовані ще понад чотири роки тому. Незважаючи на це, винуватці не покарані й досі. Проте, як казав герой відомого роману, «рукописи не горять». І ми сподіваємося, що «герої» невідомого досі «роману» незабаром опиняться на лаві підсудних. Отже, слово матеріалам КРУ…

Зазначена ревізія проходила на протязі півтора місяця: з 2 вересня по 13 жовтня 2011 року (згідно з планом контрольно-ревізійного відділу Києво-Святошинського району). Фінансові махінації у Бобрицькій сільраді виявили два працівника КРУ – старший контролер-ревізор Тарасенко В.К. і контролер-ревізор Третяк О.М.  Обидва ревізори діяли на підставі направлень №22-24/112 та №22-24/113. Таким чином, було проведено аналіз використання грошових коштів, до яких дорвалися ласі на чуже «королівські» можновладці.

Як свідчать результати перевірки, посадовими особами сільради, яким було надано право розпоряджатися рахунками, на той час були четверо нечистих на руку «ділків»: сільський голова Данченко В.О. і головний бухгалтер Король М.Г. (із квітня-2009 року до листопада-2010), сільський голова Король О.Г. і головний бухгалтер Урманова Л.В. (із листопада-2010 до моменту завершення ревізії).
Відразу зазначимо, що згадана Король М.Г. – це, по-народному, братова нинішнього «керманича» Короля (дружина його брата Сергія). Саме за сприянням Марії Григорівни «королівська» банда нанесла багатотисячні збитки сільському бюджету. Тож варто віддати належне «визначній» братовій, як колишньому головбуху і нинішньому секретарю сільради.

Під час «бухгалтерування» Марії Король сільрада «чесно» перерахувала 29406 грн на рахунок ТОВ «Київський регіональний інститут земельної реформи». Ці кошти буцім-то були призначені для «виконання робіт по топографічній зйомці земельної ділянки орієнтованою площею 12,0 га». Проте, як встановили ревізори, такі витрати дозволяється здійснювати лише згідно інструкції Мінфіну та Держказначества (№330 від 08.12.2006р.): в ній передбачено, що для проведення топографічних зйомок спочатку треба затвердити програму на виготовлення генплану. Оскільки сільрада цього не зробила, то й відповідно кошти використали незаконно.

Щоправда, при попередньому керманичу «спіонерили» не стільки як при нинішньому. З приходом пана Короля його братова відразу замаскувалася під секретаря сільради, а в крісло головбуха посадили не менш «чесну» Урманову Л.Г. Всупереч законам математики від перестановки цих «доданків» сума збитків різко змінилася. Причина банальна: у договорах оренди «забули» врахувати нову нормативно-грошову оцінку, «що призвело до недоотримання орендної плати за земельні ділянки на загальну суму 324268,67 грн» (як сказано у висновках ревізорів).

Згідно з даними КРУ, «за результатами проведеної ревізії направлено інформацію до прокуратури в Києво-Святошинському районі». Нагадаємо, що йдеться про матеріали, які були зібрані й передані ревізорами ще восени-2011. Чому ж нікого зі згаданої «четвірки» не притягнули до кримінальної відповідальності? Сподіваємося, що правоохоронні органи все-таки дадуть належну відповідь на це запитання, а не покриватимуть злочини банди Олександра Короля, як це роблять деякі менти-перевертні у Києво-Святошинськом РВ ГУМВС України в Київській області…

kru-Koroli1

kru-Koroli2

kru-Koroli3

kru-Koroli4

kru-Koroli5

Сергій Федорчук, Національне бюро розслідувань УкраїниClose
Приєднуйтесь!
Читайте нас у соцмережах: