Архив рубрики: ‘Ляшко Олег’

#Ляшко вчинив кримінальний злочин під час голосування. Фото

Lyashko-kriminal2

Комітет виборців заявив про кримінальне правопорушення, яке здійснив Олег Ляшко після голосування, повідомляє Національне бюро розслідувань України.

Під час голосування на одній з дільниць кандидат на пост президента України Олег Ляшко продемонстрував в присутності телекамер та виборців бюлетень із результатами свого волевиявлення. Про це повідомив Комітет виборців України.

Там пояснили, що відповідно до ст. 7 Закону «Про вибори президента України» голосування на виборах президента України є таємним. Фотографування, відеофіксація в будь-який спосіб результатів волевиявлення виборців в кабіні для таємного голосування, а також демонстрація виборцем результатів волевиявлення у приміщенні для голосування забороняються і є порушенням таємниці голосування.

Lyashko-zek2

Відповідно до статті 159 (порушення таємниці голосування) Кримінального Кодексу України:

Умисне порушення таємниці голосування під час проведення виборів або референдуму, що виявилося у розголошенні змісту волевиявлення громадянина, який взяв участь у виборах або референдумі, карається штрафом від ста до трьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до двох років, або обмеженням волі на строк до трьох років.

31 березня 2019 року в Україні проходять вибори президента. Виборчі дільниці по всій країні відкрились о 8 і працюватимуть до 20 години.

На вибори президента 31 березня, згідно соцопитуванню, мають намір прийти 85% українців.

Українці на виборчих дільницях отримають бюлетені завдовжки один метр і 15 сантиметрів. Цьогорічний бюлетень поб’є рекорд 2004 року, коли виборцям видавали «простирадла» завдовжки 67 см.

У день виборів президента України, в неділю, 31 березня, до органів поліції надійшли 25 заяв та повідомлень, пов’язаних з виборчим процесом.

Громадянська мережа Опора повідомила, що у Житомирській області були зафіксовані перші порушення: на дільниці у Коростені виборці проголосували до офіційного відкриття дільниці, а у Черняхівському районі деякі виборці були без паспортів.

#Ляшко признался, что его брат и сестра воюют на стороне путинских террористов «ЛНР». Видео

Lyashko-kolorad1-500x335

 

Лидер Радикальной партии Олег Ляшко признался. что часть его семьи осталась жить на территоррии окккупированной Луганщины, а его брат и сестра служат в армии «ЛНР».

Об этом он рассказал в эфире телеканала NewsОne, сообщает 40ka.info.

Лшко назвал это семейной трагедией и «глубокой раной в сердце». Он рассказал, что неоднократно предлагал брату Сергею выехать на подконтрольную Украине территорию, но тот отказался, «предав присягу и Украину».

«Почему для меня события на Донбассе не просто очень близки, а глубокая рана на моем сердце. Потому что часть моей семьи, например, мой брат Сергей, с которым я вырос, помог пожарником в Харькове поступить, и потом всю жизнь поддерживал, к сожалению, предал Украину, предал присягу и служит террористам в Луганске. Моя сестра Вика тоже им служит. Часть моей семьи живет на оккупированной территории. Они не могут уехать по состоянию здоровья», – рассказал Ляшко.

«Я ему позвонил и сказал: Серега, уезжай оттуда. В Северодонецке, Белокракино или Сватово найдем работу и все будет нормально. К сожалению, он не услышал. Это моя глубокая рана, что мой брат, которого я любил и с которым вырос, предал не только Украину, но и меня», – рассказал нардеп.

 

Ляшко также отметил, что в настоящее время не поддерживает отношения с родственниками.

З #Ляшко зніматимуть недоторканність за декларування недостовірної інформації та незаконне збагачення?

Lyashko-kriminal2

 

Спеціалізована антикорупційна прокуратура і Національне антикорупційне бюро готують подання про зняття недоторканності з лідера фракції Радикальної партії Олега Ляшка.

«Документи про зняття недоторканності готуються», — посилається на співрозмовника у правоохоронних органах 40ka.info.

Йдеться про притягнення Ляшка до кримінальної відповідальності за статтями «декларування недостовірної інформації» та «незаконне збагачення».

Деталей співрозмовник агентства не повідомив.

При цьому САП і НАБУ поки не коментують цю інформацію.

Потоки лжи: #Ляшко поймали на обмане фермеров

Lyashko-krade1

 

Выступая в защиту моратория на продажу земли, Олег Ляшко ударился в ложь и манипуляции, сообщает антикоррупционный портал «Гривна».

Аргументы лидера Радикальной партии Олега Ляшко, защищающего мораторий на продажу земли, не выдерживают никакой критики. Об этом заявил экономический эксперт, блогер Сергей Фурса.

«К меморандуму, призывающему отменить мораторий на продажу земли, присоединились тысячи компаний. Но против них, гордо выпучив грудь, вышел Олег Ляшко… Очень проникновенный текст написал. Оторваться невозможно. Жаль только, что он полностью состоит из лжи и манипуляций, но тут уже никуда не денешься, у Ляшко другого не бывает», — написал Фурса на Facebook.

Так, Ляшко апеллирует к тому, что «хозяином на украинской земле должен быть украинский фермер».

«С этим не поспоришь, фермер должен быть хозяином на земле, которую он обрабатывает. Но пока мораторий действует, фермер физически не может стать хозяином на своей земле. Ведь нет рынка», — отмечает Фурса.

Напомним, ранее сообщалось, что острый интерес Олега Ляшко к аграрной тематике странным образом совпал с его уходом из «Батькивщины» и сближением с олигархами.

Экономист также уличает Ляшко в обмане, что украинские сельхозземли могут скупить иностранные компании.

Иностранцы не смогу покупать украинскую землю. Это запрещено законом, — напомнил Фурса. — Мораторий мешает именно украинцам и украинским компаниям стать собственникам земли. Вот украинцы в Польше могут купить землю, а в Украине не могут», — отметил эксперт.

«Говоря о мифических транснациональных корпорациях, прикрываясь несуществующим риском, Олег Ляшко не дает именно украинским фермерам стать собственниками земли. Но при этом мораторий не помешал самому радикалу бесплатно приватизировать себе землю от государства», — подчеркнул Фурса.

Он также указал на то, что запрет на продажу земли, который отстаивает Ляшко, выгоден только украинским агробаронам.

«От моратория выигрывают агробароны, которые за копейки арендуют у них (фермеров, — ред.) землю. А фермеры не могут даже пойти в банк, потому что у них нет возможности отдать землю в залог и получить кредит. Вот и при моратории крупнейшим агробароном стал Бахматюк. И вряд ли это образец для предпринимателя, которого мы бы хотели видеть в аграрном секторе Украины», — отметил Фурса.

Он также опровергает тезис Ляшко о том, что после отмены моратория земля «будет разбазарена». «По статистике продать землю хотя не больше 10% собственников паев. И это их право», — написал эксперт.

«Логика не останавливает радикала (в конце концов, где Ляшко, а где логика) и его уносит в дальние дали, где он уже с трудом контролирует поток лжи. «Ми пропонуємо унормувати земельне законодавство, зробити облік всіх ділянок і запровадити ринок оренди землі. А потім всі бажаючі її позбутися – зможуть продавати її державі». Этого еще не хватало. Надо за деньги налогоплательщиков скупать землю государству, которое и тем, что имеет, не может нормально распорядится? Это дать еще больше чиновникам земли? Чтобы они бесплатно ее Ляшку передали, в благодарность?» — критикует экономический эксперт идеи Ляшко.

#Ляшко, в футболці за 200 доларів, купив на базарі труси за 40 грн

Lyashko-krade1

 

 

Лідер Радикальної партії Олег Ляшко побував на базарі у Миргороді та зробив там покупку, а саме труси, ціна яких склала 40 гривень.

«Купив у жінки Віри на ринку в Миргороді труси. Росіта (дружина) схвалила», — написав у фейсбуці Ляшко, повідомляє 40ka.info.

Що цікаво, купуючи їх політик був одягнений в біле поло (трикотажна футболка з двома-трьома гудзиками зі стоячим відкладним коміром) відомого британського бренду Burberry.

На офіційному сайті така річ коштує 180 фунтів стерлінгів або 6250 гривень.

Тому враження від такої ініціативи політика дуже суперечливі.

Партия гея Ляшко требует отозвать посла США из Украины из-за участия в «Марше равенства»

Lyashko-kolorad1-500x335

 

«В колоне извращенцев шла посол США Мари Йованович», — утверждают в 5-ой кремлевской колонне.

Радикальная партия Олега Ляшко в Верховной Раде выступает за отзыв посла США в Украине Мари Йованович, сообщает 40ka.info.

С заявлением от имени фракции на заседании Рады выступил нардеп Игорь Мосийчук, а не глава партии Олег Ляшко.

Мосийчук осудил Йованович за участие в «Марше равенства» за права ЛГБТ 17 июня в Киеве.

«В колоне извращенцев шла посол США Мари Йованович. Она делает все, чтобы рассорить украинский народ с американским. Она организовала вмешательство в выборы президента США, направив туда (директора Национального антикоррупционного бюро) Артема Сытника и группу народных депутатов. И она пропагандирует извращения против 95 процентов украинского народа», — сказал он.

Фракция РП требует обратиться к президенту США Дональду Трампу относительно отзыва Йованович.

17 июня в Киеве прошел очередной «Марш равенства». По подсчетам полиции, в нем приняли участие около трех тысяч человек. Йованович возглавляла делегацию посольства США на мероприятии.

Ранее в интернете публиковался видео-ролик допроса Олега Ляшко, в котором он рассказывал как «в рот брал» у Бориса.

Мати #Ляшко має кількамільйонну квартиру. Відео

Lyashko-kolorad1-500x335

 

Мати лідера «Радикальної партії» Олега Ляшка Любов Ляшко оформила свідоцтва про право власності на квартиру площею 77 кв. м і 14-метрове машиномісце на столичному Печерську.

Про це йдеться в сюжеті програми «Наші гроші з Денисом Бігусом», повідомляє Національне бюро розслідувань України.

Нова нерухомість знаходиться у новобудові по вулиці Євгена Коновальця, 36-Е.

Наразі ціни за квадратний метр у цьому будинку стартують від 31 тисячі гривень, тобто приблизна вартість квартири складає 2,4 млн гривень.

Хоча, квартиру Любов Ляшко купила у листопаді 2017 року, згідно інформації із Реєстру речових прав на нерухоме майно, у цю квартиру та машиномісце інвестували ще на етапі будівництва, тому вони могли обійтися їй дешевше.

Крім того, на початку 2017 року Любов Ляшко стала власницею трикімнатної квартири вартістю близько 1,5 млн гривень у новобудові по вулиці Бориса Гмирі 10/40.

У 2012 році мати депутата купила три квартири по 100 кв. м кожна у будинку бізнес-класу по вулиці Євгена Коновальця, 36-В, але наступного року усі вони були продані й зараз у неї залишилося там лише одне 13-метрове машиномісце.

Також на неї оформлений будинок невідомої площі у селі Богданівці поблизу Києва.

До виходу на пенсію мати Ляшка жила у селі Варва на Чернігівщині, де працювала оператором котельні на газопереробному заводі. Вона ніколи не володіла жодним бізнесом і її дохід складає 1600 гривень пенсії на місяць.

Раніше програма «Наші гроші з Денисом Бігусом» вже досліджувала статки Олега Ляшка і його родичів.

Тоді зазначалося, що у 2008 році Любов Ляшко безкоштовно отримала від Вишгородської райдержадміністрації 2 га землі. Потім вони були розбиті на дрібніші ділянки і частина з них продана під забудову. Зараз у неї залишилося 0,84 га. Також вона придбала 72 сотки землі у селі Пухівка поблизу Києва.

Сам народний депутат пояснює такі статки матері «важкою працею», що стосується власних коштів, то радикал неодноразово не міг дати журналістам однозначної відповіді, проте заявляв, що має неабияку вдачу в лотереї.

НАБУ установило фиктивность сделки по продаже машины #Ляшко за 2,2 млн грн

Lyashko-krade1

 

«Покупатель» заявила, что машину не покупала и денег политику не платила, сообщает 40ka.info.

Экспертиза установила подделку документов о продаже главой Радикальной партии Олегом Ляшко автомобиля Mercedes-Benz S 500L Matic за 2,2 млн гривен.

Об этом свидетельствуют два (12) определения Соломенского районного суда Киева от 18 апреля, обнародованные в Едином реестре судебных решений 3 мая 2018 года.

Экспертиза проводилась в рамках расследования Национального антикоррупционного бюро. НАБУ расследует возможное незаконное обогащение, декларирование недостоверной информации и использование поддельных документов Ляшко.

В электронной декларации за 2015 год Ляшко указал получение 2,2 млн гривен дохода от продажи автомобиля кандидату от РП на внеочередных выборах 2014 года Веронике Вьюн, отмечают Українські Новини.

В то же время допрошенная как свидетель Вьюн опровергла факт приобретения этого автомобиля у Ляшко, подписание по этому поводу каких-либо документов, а также передачу Ляшко денег.

По мнению следствия, это может свидетельствовать об использовании Ляшко поддельных документов для «отмывания» 2,2 млн гривен.

В ходе расследования было установлено, что перерегистрацию автомобиля проводила компания «Контракт-Авто».

Основанием для перерегистрации стало, в том числе, заявление, подписанное от имени Вьюн.

В то же время судебная почерковедческая экспертиза установила, что подписи в документах по перерегистрации выполнены не Вьюн, а другим лицом.

Суд удовлетворил ходатайство НАБУ и предоставил доступ к документам, которые содержат сведения об абонентах, которых находились во время перерегистрации автомобиля возле зданий компании «Контракт-Авто» и сервисного центра Министерства внутренних дел.

Напомним, о возбуждении НАБУ дела против Ляшко по статье «Незаконное обогащение» стало известно в апреле прошлого года.

«Касир» Ляшка освоїть 400 млн грн на пожежних вертольотах, – Каплін

Lyashko-vertolit1-500x319

 

Нардеп Сергій Каплін заявляє, що одним із головних вигодонабувачів від ухваленого держбюджету на 2018 рік виявилася Радикальна партія Ляшка.

Про це він розповів журналістам, повідомляє Національне бюро розслідувань України.

За його словами, якщо раніше Олег Ляшко вимагав та отримував кошти лише на пожежні машини, то цьогоріч вийшов на новий рівень — його соратнику Олегу Авер’янову виділили 400 млн гривень на пожежні вертольоти.

Як йдеться у статті видання, дітище Ляшка — чернігівський «Пожмаш», пов’язаний із Авер’яновим, щороку виробляє пожежну техніку, яка на 20% дорожче за ринкову ціну.

Сам Ляшко у соцмережі наголошує, що така ініціатива раніше в Україні не застосовувалася та закликає державу закуповувати гелікоптери вітчизняного виробництва.

Ірина Геращенко вступилася за Ігоря Попова: батько за сина не відповідає

Gerashenko-Irina1

 

Перший віце-спікер Верховної Ради Ірина Геращенко «прикро здивована» заявами деяких народних депутатів про необхідність складення мандата членом фракції Радикальної партії Ігорем Поповим через підозру у вчиненні його сином злочину.

Про це вона написала у Facebook, повідомляє sprotiv.org.

“Я прикро здивована заявами деяких інших колег, що, мовляв, батько має відповісти за сина і скласти мандат. В парламенті, де по десятку депутатів відкриті кримінальні справи за реальні злочини, — й від них ніхто не вимагає скласти мандат; в парламенті, де десятки депутатів мають у біографіях реальні кримінальні історії і тюремні терміни, — і їх присутність в списках нікого не бентежить; в парламенті, де декларуються сотні тисяч кешу «від бабушкі», й ніхто не запитує, де бабушка їх наколядувала; де деяких депутатів небезпідставно підозрюють у співпраці з бойовиками — і до них у моралізаторствующих вождів фракцій претензій немає; раптом намагаються реалізувати сталінський принцип про «родичів ворогів народу», — обурилася Геращенко.

При цьому вона подякувала Попову за гідну поведінку. «Я хочу висловити слова підтримки одному своєму колезі — політику, родина якого сьогодні переживає серйозну драму. Я хочу подякувати йому за гідну поведінку в ці морально важкі для нього дні», — написала Геращенко, побажавши відновити довіру із сином і закликавши інших не втручатися у ситуацію.

29 листопада голова фракції Радикальної партії Олег Ляшко заявив, що Попов має скласти депутатський мандат. При цьому він наголосив, що Попову потрібно «не за депутатський мандат триматися, а зайнятися вихованням власного сина», додавши, що чекає від депутата прийняття політично відповідального рішення.

Син депутата Ігоря Попова Богдан і його спільник були затримані за підозрою в пограбуванні магазину в Києві на Оболоні. За інформацією поліції, погрожуючи продавцям і відвідувачам зброєю, зловмисники забрали з каси 2500 грн.

Прокуратура оголосила затриманим про підозру у скоєнні злочину, кваліфікованого за ч. 3 ст. 187 КК України (розбій).

29 листопада Оболонський районний суд Києва обрав для сина народного депутата Ігоря Попова — 14-річного Богдана Попова, запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту.Close
Приєднуйтесь!
Читайте нас у соцмережах: