Архив рубрики: ‘Барна Олег’

БППшник Барна просить позбавити акредитації журналіста, якого він обматюкав. Відео

rada-udalit1-1

 

Народний депутат від БПП Олег Барна хоче позбавлення акредитації при Верховній Раді України журналіста програми «Гроші» каналу «1+1» Ігоря Колтунова, якого він обматюкав у кулуарах парламенту 2 жовтня.

Про це йдеться у зверненні нардепа до голови Комітету Верховної Ради України з питань свободи слова та інформаційної політики Вікторії Сюмар, повідомляє 40ka.info.

Зокрема Барна просить голову Комітету рекомендувати прес-службі апарату ВР припинити акредитацію при парламенті журналіста Ігоря Колтунова “задля унеможливлення в майбутньому відвідування Верховної Ради України даним журналістом”.

Нардеп вважає, що журналіст непрофесійно виконує свої обов’язки.

Перша заступниця голови Комітету свободи слова Ольга Червакова у коментарі «Детектору медіа» повідомила, що вона так само отримала звернення Барни щодо позбавлення журналіста «1+1» акредитації. За її словами, Комітет розгляне звернення найближчим часом.

«Я вбачаю особисто в цьому конфлікт інтересів, тому що не може депутат звертатися за покарання журналіста, якого він обматерив. Але Комітет розглядає всі звернення, які надходять, тому ми це розглянемо на одному з найближчих засідань. Сьогодні, на жаль, не встигли, тому що це звернення до мене надійшло в понеділок, а в п’ятницю вже був підписаний порядок денний Комітету», – сказала вона.

Червакова додала, що в законодавстві не прописані механізми позбавлення журналіста акредитації.

У своєму зверненні Барна також зазначає, що чотири рази звертався до генерального директора телеканалу «1+1» Олександра Ткаченка з проханням надати йому прямий ефір “для законного права захистити свою честь, гідність та ділову репутацію шляхом спростування неправдивої інформації щодо мене”.

За словами Барни, він не отримав жодної відповіді.

Нагадаємо, 2 жовтня 2018 року Барна обматюкав журналіста Колтунова після запитання, чому він тричі кнопкодавив під час голосування у парламенті.

Нецензурну лайку нардепа з БПП Барни знову винесуть на регламентний комітет ВР. Відео

Skryabin-Rada1

Регламентний комітет Верховної Ради вирішив продовжити розгляд інциденту з народним депутатом від БПП Олегом Барною, який стався у кулуарах парламенту 2 жовтня 2018 року.

Відповідне рішення було прийнято на засіданні комітету 8 жовтня, повідомляє 40ka.info.

«Ми продовжимо обговорення в середу (17 жовтня — ред.)», — сказав в.о. голови комітету Павло Пинзеник.

На початку засідання секретар комітету Дмитро Лубінець (БПП) повідомив, що є лист Барни, у якому він інформує комітет, що перебуває у своєму виборчому окрузі і не може взяти участь у засіданні комітету. У цьому зв’язку комітет вирішив заслухати на засіданні позицію журналіста, який брав участь у інциденті з Барною.

За словами журналіста, телеканал вимагає від фракції БПП виключити Олега Барну зі складу фракції, а від Голови ВР Андрія Парубія — позбавити нардепа депутатських повноважень.

3 жовтня голова Комітету ВР з питань свободи слова та інформації Вікторія Сюмар на засіданні комітету вибачилася за дії свого колеги по парламенту Олега Барни, який використав нецензурну лайку у розмові з журналістом, та закликала Регламентний комітет дати оцінку його діям.


2 жовтня у мережі з’явилося відео, на якому видно, як народний депутат Барна в кулуарах Верховної Ради нецензурно облаяв журналіста після запитання про кнопкодавство парламентарія під час голосування у сесійній залі ВР.

«На хуй пішов бігом», — нардеп з #БПП #Барна обматюкав журналіста після питання про кнопкодавство. Відео

knopkodavam-ni1-500x312

Народний депутат від фракції «Блок Петра Порошенка» Олег Барна обматюкав журналіста Ігоря Колтунова після запитання, чому він тричі кнопкодавив під час голосування у парламенті, повідомляє 40ka.info.

Відповідне відео журналіст опублікував у Facebook,

«Пане Олеже, вам не соромно кнопкодавити? Я бачив як ви кнопкодавили. Чому ви так вчинили?», — запитав у нього журналіст в кулуарах Верховної Ради.

У відповідь Барна сказав: «Якого хрена ти до мене підійшов? На хуй пішов бігом, підарас!»


На запитання журналіста, чому він так зневажливо спілкується, нардеп запитав: «Ти що нетрадиційної орієнтації?», після чого зайшов до зали парламенту.

Раніше Олег Барна неодноразово фігурував у різноманітних скандалах.

Зокрема, у грудні 2015 року він намагався підняти на руки екс-прем’єра Арсенія Яценюка та відтягнути його від трибуни. Після чого в Раді почалася бійка.

У жовтні минулого року йому влаштували «коридор ганьби», коли він намагався зайти до Верховної Ради.

Крім того, влітку 2017 року він в’їхав у трамвай. В результаті ДТП, трамвай зійшов з рейок.

Трьом автомайданівцям оголосили підозру у побитті нардепа Олега Барни яйцями

Barna-Oleg1-500x302

 

Поліція повідомила про підозру в побитті курячими яйцями народного депутата Олега Барни активістам «Автомайдану» Сергію Хаджинову, Олегу Пушаку та Богдану Мельнику.

Про це «Українській правді» розповіли в «Автомайдані», повідомляє 40ka.info.

З отриманої підозри випливає, що 13 липня 2017 року поруч із Верховною Радою в Києві активісти перекрили дорогу Барні, який йшов до ВР, та нанесли йому удари, «у тому числі використовуючи заздалегідь заготовлені курячі яйця».

Зокрема, заявляють правоохоронці, Хаджинов, тримаючи в руці яйце, наніс нею Барні удар по лівому плечі, а Пушак і Мельник по разу вдарили Барну курячими яйцями по голові.

Таким чином, кажуть правоохоронці, активісти вимагали від депутата голосувати за зняття недоторканості з кількох нардепів.

Зокрема підозру оголошено за ч.2 ст.346 Кримінального кодексу (погроза або насильство щодо державного чи громадського діяча, легкі чи середні тілесні ушкодження). Карається позбавленням волі на строк від 4 до 7 років.

Як повідомив УП один з керівників «Автомайдану» Олексій Гриценко, за його інформацією, підозра лежала в поліції понад місяць. «А команда надійшла після того, як „Автомайдан“ з’їздив до Луценка», — сказав він.

За словами автомайданівців, у день інциденту, 13 липня, Барна заявив у бік активістів, що ті «не є народом», і спробував закрити рот протестувальникам. У відповідь у нардепа полетіли яйця.

13 липня фракція БПП звернулася з вимогою до СБУ та поліції розслідувати інцидент, який стався з Барною біля Ради того ж дня.

Лідер фракції Артур Герасимов заявив, що близько опівдні депутата закидали яйцями активісти ГО «Автомайдан», а близько 17:30 в парламенті почалося голосування за позбавлення недоторканості нардепа Михайла Добкіна.

13 грудня двоє учасників «Автомайдану» отримали повістки із запрошенням з’явитися до Головного слідчого управління Національної поліції для участі у слідчих діях.

В «Автомайдані» припустили, що ці повістки пов’язані із їхньою акцією «Ковдра для генпрокурора» біля будинку Юрія Луценка з вимогою його відставки.

9 грудня у день протидії корупції учасники «Автомайдану» та громадські активісти вирушили до помешкання Луценка, вимагаючи припинити тиск на НАБУ та піти у відставку через те, що генпрокурор розкрив дані агентів НАБУ. Картату ковдру Луценку привезли як «символ корумпованості».

21 грудня у приміщенні Міністерства внутрішніх справ у Києві мав відбутися допит активістів «Автомайдану» Сергія Хаджинова, Олега Пушака і Богдана Мельника щодо інциденту із киданням яйцями в Барну. Про це повідомляв сайт ГО.

Стали известны имена друзей коррупционера Яценюка, спасших его яйца от Барны. Расследование. 3 фото

yacenuk-yaica3

 

Премьер-министру Украины Арсению Яценюку во время скандала в парламенте пришли на выручку его давние соратники, которые имеют выгоду от дружбы с главой Кабмина.

Об этом говорится в статье «Радио Свобода», сообщает Национальное бюро расследований Украины.

В статье-расследовании говорится, что драка в Верховной Раде во время выступления Яценюка 11 декабря стала не только лакомым блюдам для интернет-троллей, но и изюминкой, которая показала, что на помощь к премьеру рванулись ближайшие к нему люди — давние друзья и соратники в парламенте, бизнес которых расцвел при нынешнем правительстве.

yacenuk-druzi1

“Утром ничто не предвещало драку. Депутат от «Блока Петра Порошенко» Олег Барна подошел к премьеру с букетом цветов. Но тут случилось непредвиденное: он ударил премьера букетом, а затем попытался поднять Яценюка и вынести из-за трибуны. После этого в зале началась драка между депутатами фракций БПП и «Народный фронт».

Максим Бурбак

Первым, кто успел прибежать защищать Яценюка, был Максим Бурбак. Он сразу схватил нардепа Барну за шею.

«Такая преданность премьер-министру – дань давним отношениям. Бурбак – земляк Яценюка, родом из Черновцов, они вместе учились в Черновицком национальном университете имени Федьковича. Бурбак в близких отношениях и с другими земляками Яценюка – нардепом и экс-мэром Черновцов Николаем Федоруком и председателем правления „Сбербанка“ Андреем Великолепным», — говорится в статье.

С 1998 по 2005 Бурбак занимался коммерцией, с 2006 по 2008 годы был заместителем директора ООО «Финтраст», которое занималось предоставлением в аренду помещений. Затем работал в «Буковина Авто Аьянс» и был председателем общественной организации «Первый аграрный кластер». Бурбаку приписывают кураторство над черновицким рынком «Добробут».

Политический путь он начал в 2010 депутатом Черновицкого областного совета и председателем фракции партии «Фронта перемен». За два года стал народным депутатом VII созыва (ВО «Батьківщина», 43-й номер в списке).

С 27 февраля по 2 декабря 2014 он занимал должность министра инфраструктуры в правительстве Яценюка. За время его руководства было несколько скандалов, в частности относительно преференций от «Укрпочты», которые получала пропремьерская партия «Народный фронт».

Евгений Дейдей

Почти одновременно с Бурбаком спасать премьера бросился «фронтовик» Евгений Дейдей. Его имя на политической арене не так известно, как у коллег по фракции. 28-летний Евгений Сергеевич из Одессы, закончил Киевский национальный университет имени Тараса Шевченко по специальности политология. Стал известным на Майдане – был сотником 7-й сотни Евромайдана, «Сотни Льва», затем – координатором батальона патрульной службы милиции специального назначения «Киев-1» (подчиняется МВД).

В парламенте Дейдей работает чуть больше года, впрочем, и этого времени молодому нардепу хватило, чтобы попасть в скандал. 6 февраля 2015 в сети появилось фото SMS-переписки Дейдея с однопартийцем Александром Кодолой. В сообщении предлагалось задать вопрос Виталию Яреме (в то время генеральному прокурору) в парламенте, за которое Кодоле пообещали «благодарность в твердом американском переплете».

Dedey-Evgen2-483x500

«Озвучь, пожалуйста, генеральному о Печерско-Одесском прокурике. То, что мы обсуждали. У меня 1,5 „спасибо“ для тебя в твердом американском переплете и личная благодарность», — говорится в SMS.

Андрей Иванчук

Также одним из первых на помощь Яценюку прибежал его друг и соратник – Андрей Иванчук, которого называют правой рукой и серым кардиналом премьер-министра. Яценюк вместе с Иванчуком работали в юрфирме «ЮРЭК» в конце 1990-х. В середине 2000-х, когда Яценюк был сначала министром экономики, а затем иностранных дел, он пролоббировал назначение Иванчука заместителем председателя правления государственной компании НАК «Энергетическая компания Украины». В 2008 году, когда Яценюк занимал должность председателя Верховной Рады, он добился назначения Иванчука директором государственного предприятия «Укринтерэнерго». «Укринтерэнерго» — это монопольный экспортер электроэнергии в стране.

Иванчука считают одним из «спонсоров» «Народного фронта». Сам же народный депутат финансирование партии объясняет туманно, списывая все на скромных и неизвестных «бизнесменов-благотворителей». Авторы публикации сообщили, что Иванчук признался в том, что “за ним закреплены Ивано-Франковска и частично Киевская области, где он «собирает деньги».

«Ко мне можно применить пословицу „Не имей сто рублей, а имей сто друзей“. Это просто я, имея хорошие отношения со многими людьми, которые приходят и не хотят быть известными, потому что… это вы помните, был режим, преследовались эти вещи. <…> Не знаю, скромность это или определенная дальновидность», — прокомментировал финансирование премьерской партии соратник Яценюка.

«Иванчук, как и оба других спасателя Яценюка, пришли в парламент по спискам его партии „Народный фронт“», — говорится в публикации.

Напомним, нардепа Барну исключили из фракции БПП якобы за нарушение депутатской этики,  а президент Порошенко поддержал такое решение своих кнопкодавов.



Close
Приєднуйтесь!
Читайте нас у соцмережах: