Архив рубрики: ‘Василевська-Смаглюк Ольга’

«Бєй жидов» — «слуга народу» Ольга Василевська-Смаглюк антисемітським гаслом пояснила, що значить «приглушити свободу слова»

Нардеп від «Слуги народу» Ольга Василевська-Смаглюк заявляє, що її слова про «пора приглушити свободу слова» вирвали з контексту, для пояснень застосувавши антисемітське гасло «бєй жидов», повідомляє 40ka.info.

Цитата — пост Василевської-Смаглюк у Facebook: «Можна бути тисячу разів правим, але який в цьому сенс, якщо твої слова вирвали з контексту… Контекст помер. І сьогодні я це перевірила на собі.Відверто здивувалась, що якісні і притомні міжнародні ЗМІ, як Радіо свобода та їхній проєкт Настоящее время, дозволяють собі вирвані з контексту репліки.Я вважаю погрозу життю президента погрозами його життю… А якщо хтось може скористатися цими заявами і втілити їх в життя?..

Так скоро для нас може стати нормою „бєй жидов“, або заклики до переслідування секс-меншин тощо. Тоді і газ, і печі, і вбивства стануть повторенням помилок, які передували трагедіям Голокосту. А я боюсь цього на генному рівні».

«Слуга народу» відзначила, що засуджує заклики до насильства і тому своїми словами «звертала увагу на доцільність самоцензури в людей, у яких є схильність до думок про убивства та знищення».

Вона також додала, що намагалась донести до глядачів думку, що між свободою слова і погрозами розправи в адресу президента є велика різниця.

Раніше народна депутатка від партії «Слуга народу» Ольга Василевська-Смаглюк заявила, що в Україні «пора приглушити свободу слова», повідомляє Національне бюро розслідувань України.

Про це вона сказала у коментарі виданню «Настоящее время».

«Мені здається, що у нас в країні наскільки сильна свобода слова, що її пора б уже приглушити, з поваги до інституту президентства фільтрувати свою мову» — сказала Василевська-Смаглюк.

 Close
Приєднуйтесь!
Читайте нас у соцмережах: