Архив рубрики: ‘Гетманцев Данило’

«АвтоЕвроСила» просит США ввести санкции против рашиста Гетманцева. Фото

На акции протеста у здания посольства США в Киеве общественная организация «АвтоЕвроСила» призвала ввести санкции против главы налогового комитета Верховной Рады Даниила Гетманцева. Активисты назвали его «тайным агентом», который целенаправленно «раскачивает» ситуацию в Украине в ущерб интересам США, сообщает 40ka.info.

Участники акции обвинили Гетманцева в связях с пророссийскими и проиранскими силами, а также в подрывной деятельности внутри Украины.

«Он использует свою должность для того, чтобы „раскачивать“ политико-экономическую и социальную ситуацию в Украине в пользу России — геополитического врага Украины и США. Кроме того, он — компаньон и лоббист гражданина Ливана Родрига Мерхежа, который в свою очередь защищает интересы Ирана и находится под санкциями США», — заявляют активисты.

Представители общественной организации уточнили, что Родриг Мерхеж — бизнес-партнер матери Гетманцева Елены Гетманцевой в группе компаний TPG. По данным «АвтоЕвроСилы», компания, прикрываясь туристической деятельностью, занимается ремонтом иранских самолетов и контрабандой авиазапчастей в Иран.

«Для этого она использует самолеты авиакомпаний Anda Air, Bravo Airways, UmAir, Bykovyna, Dream Wind, Jonika, Ruta Air, Ukrainian Wings, YanAir. Они закупают детали для себя, а потом поставляют их в Иран в обход санкций. Часть из этих авиакомпаний в „черном списке“. В декларации Гетманцева отображено, что его мать передала больше полумиллиона долларов этому человеку (Родригу Мерхежу — ред.). Авиакомпанию этого человека в 2017 году поймали на перевозке противотанкового комплекса и запчастей к самолетам. Он под санкциями, но несмотря на это передавались деньги от семьи Гетманцевых», — сказал лидер «АвтоЕвроСилы» Александр Чернявский.

Кроме этого, в «АвтоЕвроСиле» уверены, Гетманцев умышленно провоцирует протестное движение в Украине. Он идеолог тотальной фискализации малого и среднего бизнеса, из-за которой активисты SaveФОП объявили бессрочную акцию протеста. Кроме того, главу налогового комитета обвинили в блокировании законопроекта №3704 о льготной растаможке авто с европейской регистрацией. Инициативы Гетманцева уже вывели на улицы тысячи украинцев.

«Мы подозреваем, что это может быть глобальный план по дестабилизации ситуации в Украине для реванша пророссийских сил», — сказал Чернявский.

Зелена гнида Гетманцев хоче збільшити для українців податок на нерухомість у тисячі разів: 100 000 гривень за хрущовку

Якщо зараз податок на нерухомість нараховується за квадратними метрами (квартира до 60 і будинок до 120 квадратів не обкладаються податком, а за кожен зайвий метр потрібно платити до 1,5% мінімальної зарплати, тобто, 75 гривень за квадрат), то за новою формулою податку зелені гниди прив’яжуть до вартості житла, повідомляє 40ka.info.

При цьому не буде обкладатися податком тільки житло пенсіонерів, інвалідів і пільговиків. За умови, якщо його вартість не перевищує 300 розмірів мінімальної зарплати (з початку наступного року — 1,8 млн гривень або близько 60 тисяч доларів) для великих міст (з населенням більше мільйона чоловік) і до 100 мінімалок (600 тисяч гривень або трохи більше 20 тисяч доларів) для більш дрібних населених пунктів. По домівках цифри, відповідно, 600 і 250 мінімальних зарплат в залежності від розміру населеного пункту.

Нардеп з фракції Слуга народу Данило Гетманцев представив концепцію пропозицій структурних змін місцевих податків представникам Асоціації міст України, про що написав у своєму фейсбуці. Цікаво, що можливість залишати коментарі до цього посту закрита.

Максимальну ставку податку хочуть встановити на рівні 0,2% від оціночної вартості для житла і 0,3% для нежитлової нерухомості за кожен квадратний метр. Але податок на нерухомість — місцевий, тому в різних населених пунктах його розміри можуть змінюватися.

Як приклад, звичайна хрущовка на Лівому березі столиці вартістю 40 тисяч доларів (1,14 млн гривень) і площею 46 квадратів. Сьогодні вона не підлягає оподаткуванню. Але якби не було пільгової площі в 60 квадратних метрів, її господарі повинні були б заплатити максимум 3450 грн. в рік (беремо до уваги максимальну ставку). Якщо новий законопроект буде прийнятий, з 2022 роки за квартиру цих же параметрів при ставці 0,2% оціночної вартості за квадрат доведеться заплатити 104880 грн.

У новому проекті закону прописано, що базою оподаткування є оціночна вартість всього об’єкту, і вона множиться на кількість квадратних метрів. Тобто, виходить, що 2280 — це податок з одного квадрата, а за квартиру в 46 квадратних метрів потрібно заплатити рекордну суму в 104880 гривень. Це майже 10% від її ринкової вартості на рік, тобто, за 10 років потрібні виплатити повну вартість квартири.

Також депутати Зеленського пропонують обкласти податком МАФи і промислові склади, які сьогодні не підлягають оподаткуванню, а також будови сільгосптоваровиробників.

Документом пропонується віднести до об’єктів оподаткування об’єкти нерухомості, завершені будівництвом, що використовуються (або можуть використовуватись) за цільовим призначенням, але не введені в експлуатацію та/або не зареєстровані як об’єкти житлової або нежитлової нерухомості в установленому законом порядку.Close
Приєднуйтесь!
Читайте нас у соцмережах: