Архив рубрики: ‘Василь Пісний’

Хто такий Василь Пісний і за що його бити: цікаві факти з біографії. Розслідування. 3 фото

Pisnyi-Vasyl1

Журналісти блискавично відреагували на бійку депутата з працівником СБУ Василем Пісним і пригадали факти корупційного минулого «жертви» Парасюка.

Повідомивши про наступні сторінки біографії заступника керівника управління «К» СБУ Василя Пісного.

Генерал Пісний все життя працює на держслужбі в силових структурах.

За даними Zaxid.net, у 1995 році Пісний провів п’ять місяців у СІЗО за підозрою у причетності до рекету.

У нього є розкішна заміська вілла у Брюховичах. Маєток вражає своїми розмірами та масштабами вирубки лісу. Це добре видно з карт Yandex та Google.

Pisnyi-Vasyl-villa1

Pisnyi-Vasyl-villa2

Його дружина Ольга Костик стала дуже крутим бізнесменом, і володіє цілою низкою підприємств у Львові та Львівській області. Їй належить готель у центрі Львова «Наталія 18», готельно-відпочинковий комплекс «Колиба» у Брюховичах з територією понад 10 га, ресторан «Форос» у Львові.

Сам Пісний був у дуже хороших стосунках з «діамантовими» прокурорами. Саме керівництво управління «К» оперативно супроводжує справу по цих «діамантових» прокурорах.

Після низки скандалів його звільнили з МВС і він тут же влаштувався заступником начальника Головного управління по боротьбі з корупцією СБУ.

Народний депутат України Володимир Парасюк побився з працівником Служби безпеки України Василем Пісним. У мережі з’явилося відео, як Парасюк копає ногою працівника СБУ по шиї.

Це відбулося посеред засідання Комітету з питань запобігання і протидії корупції.

Нардеп Володимир Парасюк пояснив, що вдарив СБУшника Пісного через те, що останній принизив його участь в Євромайдані. Депутат заявив, щр готовий скласти мандат.

Вікторія Полець, Національне бюро розслідувань України

 

 Close
Приєднуйтесь!
Читайте нас у соцмережах: