Архив рубрики: ‘Бобов Геннадій’

Нардепа Бобова з трибуни Ради звинуватили у замовному вбивстві

Bobov-Genadyi2

 

Народний депутат з групи «Відродження» Геннадій Бобов «замовив убивство» одного з «євромайданівців».

Про це в компанії депутатів від «Свободи» та деяких інших колег заявив з трибуни парламенту народний депутат від «Батьківщини» Ігор Луценко, повідомляє Національне бюро розслідувань України.

«Хочу звернути увагу на збірку поезій Василя Сергієнка. Замовник його вбивства сидить тут, поруч з нами. Зранку в Раді був плакат, з якого ми зверталися до генпрокурора, щоб звернути увагу: вбивця сидить у цій залі, і роздали кожному з вас збірку поезій Сергієнка. Тут, серед нас депутат Бобов, котрого правоохоронні органи Черкащині вважають замовним вбивства – це наша з вами відповідальність», — сказав Луценко.

Нагадаємо, що Бобов відомий тим, що був пійманий на несплаті податків, але заплатив мільйон і таким чином уникнув кримінальної відповідальності.

Нардеп, екс-регіонал Геннадій Бобов пив горілку під час прийняття держбюджету-2017. Відео

Bobov-Genadyi2

 

Геннадій Бобов вирішив, що горілка важливіша за держбюджет-2017, пловідомляє Національне бюро розслідувань України.

Нардеп від групи «Відродження», екс-регіонал Геннадій Бобов не брав участі в голосуванні за держбюджет-2017 – тому що пив горілку.

Про це стало відомо з переписки нардепа зі своїм колегою Станіславом Березкіним, опублікуваною TVgolosnaroda.

При цьому підкреслимо: перед тим, як відправитися під час прийняття бюджетних законів пити «холодну горілочку», Бобов завбачливо лишив Березкіну свою карту для голосування.Close
Приєднуйтесь!
Читайте нас у соцмережах: