Архив рубрики: ‘Гриценко Анатолій’

#Гриценко єдиний з кандидатів у президенти назвав свого прем’єра, міністрів МЗС та Міноборони, голову СБУ

gricenko-vibori1-500x236

 

Кандидат у президенти Анатолій Гриценко назвав ім’я майбутнього глави уряду у разі перемоги на виборах 2019 року — Андрій Садовий.

Про це Гриценко написав на своїй сторінці у Facebook, повідомляє sprotiv.org.

«Мене часто питали, кого на посту президента України я хотів би бачити прем’єр-міністром. Це Андрій Іванович Садовий», — заявив кандидат.

«Я упевнений, ця людина зробить гідну справу. Тепер вже у загальнодержавному масштабі. Він знає економку, соціальну сферу, знає, що болить у людей. У нас не буде конфлікту між президентською та урядовою вертикаллю. Ми отримаємо більшість у парламенті», — додав він.

Гриценко також заявив, що у разі перемоги на виборах президента України він призначить на посаду глави МЗС Світлану Заліщук, Міноборони очолить Іван Апаршин, Нацбанк –  Олександр Савченко, СБУ — Віктор Трепак, а на посаду генпрокурора — Давида Сакварелідзе.

Міський голова Львова Андрій Садовий заявив, що більше не балотуватиметься у мери міста.

1 березня Андрій Садовий відмовився від участі у виборах президента на користь Анатолія Гриценка.

7 березня лідер партії «Громадянська позиція» та кандидат у президенти Анатолій Гриценко та очільник партії «Самопоміч» Андрій Садовий підписали угоду з одного пункту: «Бути чесним».

Вибори президента України відбудуться 31 березня, участь у них візьмуть 39 кандидатів.

#Гриценко відмовив #Тимошенко: «Сезонний авітаміноз»

Gricenko-Anatolyi3-500x283

Кандидат у президенти України, лідер «Громадянської позиції» Анатолій Гриценко відповів на слова лідерки «Батьківщини» Юлії Тимошенко про «єдину демократичну команду після політичних перегонів».

Свою реакцію Гриценко опублікував 26 березня 2019 року у Twitter, повідомляє sprotiv.org.

«Заголовки новин: „Тимошенко допускає об’єднання з Гриценком“ До того: „Бойко допускає об’єднання з Тимошенко“… Весна прийшла — сезонний авітаміноз? Чи гормони закипіли? Чому вони заметушилися?», — написав він.

Раніше Тимошенко заявила, що «було б прекрасно бути з Анатолієм Гриценком в одній демократичній команді після політичних перегонів». Також вона допустила, що вони можуть бути опонентами.

1 березня на користь Анатолія Гриценка відмовився від участі у виборах президента мер Львова Андрій Садовий.

23 березня Гриценко заявив, що у разі його перемоги на виборах 2019 року прем’єр-міністром України стане Андрій Садовий.

Вибори президента відбудуться 31 березня, участь в них візьмуть 39 кандидатів.

Суд за позовом #Гриценко визнав дії ЦВК з фальсифікації виборів незаконними

Gricenko-Anatolyi3-500x283

Верховний суд зобов’язав Центрвиборчком розглянути заяву кандидата у президенти, лідера «Громадянської позиції» Анатолія Гриценка про внесення змін до постанови ЦВК щодо доступу до Державного реєстру виборців.

Про це заявив сам Гриценко на своїй сторінці у Facebook, повідомляє sprotiv.org.

«Виграли у Верховному Суді за моїм позовом до ЦВК. Суд визнав дії ЦВК протиправними і незаконними», — зазначив Гриценко.

За його словами, суд «змусив ЦВК зібратися на засідання і розглянути заяву щодо надання доступу до Реєстру виборців».

Гриценко додав, що має намір звернутися до прокуратури з вимогою притягти голову ЦВК до кримінальної відповідальності, оскільки вона «цього не зробила (не надала доступ до Реєстру — ред.), як мала би».

Раніше повідомлялося, що ЦВК надала можливість Гриценку працювати із Реєстром виборців лише особисто та лише у приміщенні Центрвиборчкому. Як повідомляв довірена особа кандидата у президенти Руслан Чорнолуцький, дане рішення ЦВК суперечить законодавству.

31 січня кандидат у президенти, лідер партії «Громадянська позиція» Анатолій Гриценко подав до суду на Центрвиборчком, який не дав йому можливості віддалено працювати з Держреєстром виборців.

4 лютого суд відмовив Гриценку у позові проти ЦВК, 7 лютого він подав апеляцію до Верховного суду на дане рішення суду.

Пошли за #Гриценко, а пришли за собой. Расследование

Gricenko-Anatolyi3-500x283

Как родилось обвинение в подрыве обороноспособности и почему теперь даже Ющенко надо вести на допрос?!

Власть часто переоценивают. Думают, что в высоких кабинетах сидят какие-то особенные люди, которые знают больше или просчитывают на несколько шагов дальше.

Но в большинстве случаев оказывается, что они просто реже сомневаются в себе, чем обычные граждане. Ну или стараются, чтобы так казалось. Придумают что-нибудь – и сразу давай реализовывать.

Конечно, и у них случаются ошибки и неудачи. Но в целом попыток что-то сделать – больше, а оттого больше и вероятность успеха. Ну то есть как — успеха? Более вероятно, что они таки урвут свой кусок и залезут в высокий кабинет.

А в кабинетах этих – другие правила. Там крайне редко попадаются люди, в окружении которых есть хоть кто-то, кто способен сказать «нет». Ну, бывает такое чудо. Некоторые возражают. Но это путь не к дискуссии, а к увольнению.

За долгие годы борьбы за власть в окружении топов остаются только те, кто всегда соглашается и готов поддерживать любую инициативу. Обычно они это оправдывают словами типа «когда решение принято, я должен на него работать, даже если мне лично это решение не нравится».

Поэтому, в конечном счёте, хозяева высоких кабинетов всегда могут реализовать любую глупость. Во-первых, если они сами её придумали, то она кажется им вовсе не глупостью, а эталонно крутой идеей. Которую ещё и готов поддержать каждый прихлебатель.

А во-вторых, если идею подбросил кто-то из соратников, то многолетнее соглашательство и сама спайка в борьбе за власть не позволяют смотреть на предложение критично, одёргивать, замечать возможные негативные последствия. Даже когда ну сразу видно: не надо в это влезать.

Именно так они пошли за Анатолием Гриценко. Решили повесить на него обвинение в подрыве обороноспособности. Мол, военную технику распродавал, пока был министром обороны. А теперь без этой техники ой как сложно на фронте…

На первый взгляд, такой наезд на Гриценко может выглядеть эффектно с точки зрения контрпиара. Он ведь старается показать альтернативу Петру Порошенко, в первую очередь, в области военного командования. Мол, мог бы даже лучше. Поэтому и ответочка ему пришла на уровне военных образов – якобы преданная армия, якобы должностное преступление, якобы пропавшая военная техника.

Но если присмотреться внимательнее, то удар получился вовсе не по Гриценко.

Генпрокурору Юрию Луценко на заседании временной следственной комиссии Верховной Рады, которая вроде как и должна разобраться с распродажей военной техники с 2005 года, а на деле служит просто площадкой для чёрного пиара, – даже пришлось краснеть и специально пояснять: министр обороны сам ничего не решает.

Мол, такая у нас система. Министр обороны работал по постановлению Кабмина, все его решения по военной технике утверждались этим же коллегиальным органом. Ну а сама техника в итоге попадала либо в государственный Оборонпром, либо в государственный же Спецэкспорт, и уже там реализовывалась.

То есть ключевые вопросы — зачем это всё было продано и по какой цене? – стоит адресовать не министру обороны, а коллегиальному органу – Кабинету министров. Ещё раз: это же правительство проводило все решения. А в нём вместе с Гриценко, министром обороны, успел потрудиться и нынешний главный обвинитель – Юрий Луценко, тогдашний министр внутренних дел. Получается, что и он тоже соучастник подрыва обороноспособности, если уж обвинять в этом Гриценко.

А ведь был ещё в 2005 году секретарь Совбеза по фамилии Порошенко… Который мог бы заблокировать незаконный расход военной техники, если бы это его тогда интересовало. Да и нынешний секретарь СНБО Александр Турчинов в далёком 2005 году возглавлял СБУ, то есть должен был заботиться в том числе и об обороноспособности и выяснять, кто и при каких обстоятельствах что-то списывает в армии.

Впрочем, и это ещё не всё. Виктор Ющенко. Теперь он, конечно, политический пенсионер. Ничем особенно не занимается. Разве что иногда посещает предвыборные мероприятия, как, например, съезд по выдвижению Порошенко на второй срок.

Но в те годы именно Ющенко должен был заботиться об украинской армии, как сегодня это делает Порошенко. Тоже был, так сказать, верховным главнокомандующим. Почему его не волновала распродажа военной техники, если, как говорят сейчас обвинители Гриценко, она достигла каких-то преступных масштабов?

И почему вообще именно при Ющенко смог начать политическую карьеру в Украине будущий министр обороны Януковича – Павел Лебедев? Это ведь именно он добил обороноспособность нашего государства. Сейчас, кстати, Лебедев скрывается в России, и это показывает, на кого в реальности он работал.

А то получается странно – бывшего министра обороны засыпают претензиями, а бывшего верховного главнокомандующего полностью игнорируют, как будто его и не было вовсе. Может, это с него стоило бы начать разбирательство?

Вся эта история с наездом на Гриценко – классический пример глупости, которую вовремя не остановили на этапе обсуждения.

Атаковать Гриценко вот так – могли придумать и в президентском кабинете, и где-то отдельно технологи Порошенко. Да и в самой нынешней прокуратуре вполне могла созреть такая идея. Как и в умах у некоторых особо подлых, но пробивных депутатов из правящей коалиции, которые сейчас её отрабатывают на заседаниях соответствующей следственной комиссии парламента. Даже не важно, как именно у них это «родилось».

Важно, что теперь им всем придётся допрашивать друг друга и заодно своего бывшего патрона – Ющенко. Придумали ведь обвинение – вот и расследуйте.

Дмитрий Литвин, Национальное бюро расследований Украины

Гриценко через брехню позивається до партії Порошенка

Gricenko-Anatolyi3-500x283

 

Лідер партії «Громадянська позиція» та кандидат у президенти України Анатолій Гриценко подав позов до суду проти БПП з вимогою спростувати інформацію про продаж ним військового майна на більш як 1,3 мільярда гривень.

Про це Гриценко написав у Facebook, повідомляє sprotiv.org.

«За поширення завідомо неправдивої інформації через їхню тимчасову слідчу комісію вони тепер відповідатимуть у суді — і партія БПП, і її брехливі депутати, персонально», — зазначив лідер «Громадянської позиції».

За його словами, судовий позов 20 листопада 2018 року вже зареєстровано у Дніпровському районному суді Києва.

За результатами цього засідання нардеп від БПП Олександр Бригінець 17 вересня оприлюднив на своїй сторінці у Facebook пост, в якому стверджує, що Анатолій Гриценко з 2005 по 2007 рік «продав військового майна на 1,3 мільярда гривень», коли був міністром оборони.

Відповідачами в позовній заяві Гриценка вказані Бригинець та партія “Блок Петра Порошенка «Солідарність».

#Гриценко перемагає у 2-му турі, — соцопитування

Gricenko-Anatolyi3-500x283

 

Лідер партії «Громадянська позиція» Анатолій Гриценко перемагає своїх потенційних суперників у 2-му турі виборів президента в комбінаціях з 4-х претендентів.

Про це свідчать дані спільного опитування Центру «Соціальний моніторинг», Українського інституту соціальних досліджень ім. Яременко, Київського міжнародного інституту соціології та соціологічної групи «Рейтинг», повідомляє sprotiv.org.

Як показує дослідження, в разі виходу в другий тур Гриценка і президента Петра Порошенка лідер «Громадянської позиції» виграє у нинішнього глави держави з результатом 33,1% проти 14,3%.

У разі виходу до другого туру Гриценка і Тимошенко він перемагає лідера «Батьківщини» з результатом 26,9% проти 24,8%.

Співголову фракції «Опозиційний блок» Юрія Бойка Гриценко перемагає з результатом 31,3% проти 15,9%.

У разі виходу в другий тур Тимошенко і Порошенка лідер «Батьківщини» виграє у чинного президента з результатом 30,7% проти 15,1%.

У разі виходу в  другий тур Тимошенко і Бойка вона перемагає з результатом 30,2% проти 16,8%.

Якщо до другого туру вийдуть Порошенко і Бойко, рівень їх підтримки серед респондентів приблизно однаковий — 20% у президента проти 20,2% у його потенційного опонента.

У ході дослідження було опитано 13684 респонденти. Опитування проводилося з 28 вересня по 16 жовтня 2018 року на всій території України за винятком АР Крим та окупованих територій Донецької і Луганської областей. Стандартні відхилення при достовірних 95% не перевищують 0,85%.

#Саакашвили вернется, — #Гриценко заявил о своем первом указе на посту президента. Видео

Saakahvili-Miho8-500x405

 

Один из кандидатов на президентских выборах в 2019 году Анатолий Гриценко начинает раскрывать свои первые шаги на предполагаемом посту президентства, сообщает 40ka.info.

Так, он рассказал, что первым же приказом на посту будет предложение экс-губернатору Одесской области Михеилу Саакашвили вернуться в страну.

Также Гриценко рассказал, что аннулирует указ Порошенко о лишении Саакашвили гражданства Украины.

Лидер «Гражданской позиции» также предположил, что Саакашвили не захочет вернуться в Украину, так как у него есть еще одна родина — Грузия. Хотя даже в этом случае он планирует отменить укза Порошенко о лишении гражданства.

#Гриценко кличе кремлядь #Тимошенко на дебати щодо змін Конституції. Відео

Gricenko-Anatolyi1

 

Лідер партії «Громадянська позиція» Анатолій Гриценко запрошує лідера партії «Батьківщина» і нардепа Юлію Тимошенко на публічні дебати щодо зміни Конституції.

Про це він заявив у Тернополі у Facebook, повідомляє 40ka.info.

«Запрошую Тимошенко Юлію Володимирівну на відкриті дебати в прямому ефірі на тему нової Конституції України. Замість монологів чи закулісних домовленостей щодо змісту Основного закону», – написав Гриценко.

Він нагадав, що Тимошенко висловилася за обмеження повноважень президента, перетворення України на парламентську республіку «з ключовою роллю канцлера чи канцлерші як глави держави з опорою на парламент».

«Не вперше: минула її спроба змінити Конституцію таким чином була 9 років тому, тоді разом з Януковичем і Медведчуком (за кадром). Зараз цю ідею Тимошенко підтримує команда Яценюка, напевно з радістю підтримає і олігархат, потужно представлений у парламенті», – зазначив Гриценко.

«Моя позиція з цього питання — абсолютно протилежна: протистояння двох центрів виконавчої влади має бути скасоване, але іншим шляхом, і ключовою фігурою має бути президент, всенародно обраний», – заявив він.

На думку Гриценка, «на нинішньому етапі категорично неприйнятно обмежувати повноваження і як верховного головнокомандувача, і як ключової фігури в сфері дипломатії для пошуку миру, і для боротьби з корупцією».

«Я переконаний: претенденти на президентський пост, які, станом на сьогодні, мають найбільші шанси на перемогу, повинні вийти до людей відкрито і представити свої аргументи у прямому ефірі — щоб люди могли визначитися і зробити свідомий вибір», – написав лідер «Громадянської позиції».

«Сподіваюся, попри тиск з боку влади, в Україні залишилися телеканали, які нададуть нам з пані Тимошенко таку можливість. Зі свого боку, гарантую повагу і толерантність до іншої думки», – заявив він.

«Головне для нас усіх – це справа і результат, щоб було прийняте і реалізоване не хибне, а вірне рішення. Вірне для країни і держави», – додав політик.

Захід не зацікавлений залишити #Порошенко при владі, – #Гриценко. Відео

Poroshenko-angl1

 

Наші західні партнери хочуть, щоб українська влада робила те, що говорить. Коли вони бачать, що нічого не виконується у них зникає бажання допомагати. Зараз немає жодної західної країни, яка була б зацікавлена, щоб Порошенка залишити при владі.

Про це на телеканалі ZIK заявив лідер партії «Громадянська позиція» Анатолій Гриценко, повідомляє 40ka.info.

«Я був членом уряду, брав участь у серйозних конференціях включаючи Мюнхенську. Не може приїхати глава держави і отак меншовартісно виступати. Тоді краще туди зовсім не їхати. Подивіться як Китай, Індія приїздить, вони говорять про світові проблеми. Петро Олексійович мабуть думає, що тільки він один спілкується з міжнародним оточенням, що тільки він має монополію. Немає зараз жодної західної країни, яка була б зацікавлена, щоб Порошенка залишити при владі. Дістав усіх», – переконаний Гриценко.

Зокрема, за словами пана Гриценка, наші західні партнери хочуть, щоб українська влада робила те, що говорить. Щоб виконувала угоди, які підписує з ЄС, МВФ. Коли вони бачать, що нічого не виконується у них зникає бажання допомагати Україні.

«От як колись носилися з Яценюком, казали, що кращий прем’єр всі часів і народів. А потім приїхав Байден і каже, що хоч Яценюк, хоч Гройсман, хто-завгодно, аби тільки нас залишили в спокої і Яценюка поміняли. На Порошенка вже махнули рукою давно, бо побачили що неможливо домовитися. Підписали Мінськ – значить виконайте. Коли західні партнери бачать електронні декларації наших урядовців і що це ще не вся інформація. І те, що в них є на рахунках набагато перевищує те, що ми просимо в МВФ. Коли вони бачать скільки на офшорах відмиває Порошенко і інші олігархи то в них підривається довіра», – зазначив екс-міністр оборони.

Анатолій Гриценко: ”зараз братва хоче повернути собі право торгувати землею”

Члени коаліції ”бютівець” Олег Черпіцький та ”регіонал” Григорій Калетнік подали до парламентського комітету нацбезпеки та оборони законопроект про повернення Міністерству оборони права відчужувати власне майно.

Держдепартаментом надлишкового майна у Мінобороні керує брат нардепа Олександр Черпіцький. Анатолій Гриценко, колишній міністр оборони, голова відповідного комітету, проти такої пропозиції. Черпіцький натякнув, що Гриценка треба звільнити і що той на посаді міністра сам розпродував майно відомства в ручному режимі.

— Зовні законопроект спрямований на важливе завдання — збільшити фінансування армії та силових структур, — коментує 52-річний Анатолій Гриценко. — Але те, що там пропонують, дає право керівникам силових структур торгувати землею. Така комерційна діяльність може закінчитися тільки зловживанням. За це мають відповідати, і зараз так є, структури поза межами військових формувань. Фонд держмайна, наприклад. Коли я був міністром, позбавив Міноборони права торгувати чим завгодно. А зараз братва хоче повернути собі це право.

Черпіцький заявляє, що раніше ви розподіляли землі міністерства у ручному режимі.

— На його істерику я не хочу реагувати. Він образився тому, що я не пускаю його на засідання комітету. Стосовно Олександра Черпіцького інша історія. Я минулої середи звернувся до прем’єра Миколи Азарова з наполегливим проханням звільнити його. Бо ця людина перебуває на посаді вже п’ять місяців. Двічі були подання на оформлення йому допуску до державної таємниці й двічі Служба безпеки України йому у цьому відмовляла. Тобто людина не має права перебувати на посаді.

Коли прийшов на засідання комітету інший заступник міністра оборони, я йому сказав: ”Передайте міністру Михайлові Єжелю, що людину без допуску я на засідання не пущу. Хай приходить сам міністр або інший заступник”.

Чому Черпіцькому відмовили у допуску до держтаємниці?

— Є серйозні проблеми з його минулим, яке могли б прояснити правоохоронні органи. Коли він готував свою біографію для подання в СБУ, то випустив кілька років. Крім того, написав, що проходив військову службу у Житомирському окрузі. Такого не існує.

У вас є приклади сумнівних оборудок при новому керівництві Міноборони?

— У квітні Єжель своїм наказом ліквідував підприємство Міноборони завод ”Металіст” у Криму в Балаклаві. А 30 червня написав листа керівнику Севастопольської міськради, що Міноборони відмовляється від землі заводу. Там близько 4 гектарів — мінімум 10 мільйонів доларів. Прокуратура зараз його повертає.

 

Анастасія РЯБОКОНЬ, Gazeta.ua

 

 Close
Приєднуйтесь!
Читайте нас у соцмережах: