Архив рубрики: ‘шахрайство’

Як авантюристи Дмитро Гнап та Олександр Акименко надурили мільярдера Джорджа Сороса

Дмитро Гнап

Днями на сайті Міжнародного фонду «Відродження», відомого у колах грантожерів як «відро», явилася новина, яка стала шоком дляНаціонального бюро розслідувань України. У цій новині з ентузіазмом повідомляється, що в Україні створено Бюро журналістських розслідувань «Національне бюро розслідувань України»… за підтримки «відра»! А ми тієї підтримки в очі не бачили!

Звичайно, від підтримки ми б не відмовилися. Це ж не замовлення на статті. Але – за умови, що підтримку дадуть саме нам, а не якомусь самозванцю. Проте невтішна реальність влаштована таким чином, що хтось отримав за нас наші грошики.

Грантодавець хвалиться: «Бюро очолює журналіст Дмитро Гнап. До роботи залучатимуть відомих журналістів, які працюватимуть на гонорарній основі. Бюро готуватиме мультимедійні розслідування – тексти з відео чи інфографікою». І наведено логотип та наша електронна пошта [email protected], навіть вказаний лінк на наш сайт, де жодної статті ніякого Гнапа зроду не з’являлося!

 

Ми, звичайно, знаємо, що є такий «професійний опозиціонер» пан Гнап з чітким прайсом послуг (джинса в інтернеті та на телебаченні), який зробив собі ім’я на політичних агітках під виглядом аналітики та викриття корупції, обслуговуючи по черзі штаби Януковича, Тимошенко, Яценюка, Кличка, Гриценка. Але ми досі не здогадувалися, що це потворне дитя епохи небезкоштовної свободи слова настільки ліниве.

Олександр Акименко (спільник Гнапа)

Що вартувало п’яничці та авантюристу Гнапу купити дешевий хостинг, заплатити недорогому дизайнеру якісь півсотні баксів або й самому трохи почитати мануали та й збацати власний сайт під заголовком «Елітний публічний дім грантоїдських розслідувань відомого журналіста Дмитра Гнапа»? А далі – звична процедура: побазарити з «поважними людьми» за відкат, отримати грант і розподілити його між «відомими журналістами» з числа власне себе, а також родичів та приятелів керівництва «відра»…

Ні, Гнап не такий, щоб робити бодай якусь роботу. Отримати хліб з маслом  та ікрою на халяву – от його девіз! І в ті величезні заплутані форми на отримання грантів, які нібито мають гарантувати чесність та всебічну порядність кожного грантоїда, він без вагань домалював назву та адресу нашого сайту як свій власний проект.

Але найбільшим шоком для нас була сума, яку виділив Дмитру Гнапу, Олександру Акименку і Ко довірливий дядечко Сорос. Якщо вірити оголошенню, дрібним злодюжкам від журналістики вдалося вициганити на випивку такий собі «Бюджет проекту: 159680 грн.»!

 

Нам, звичайно, приємна така висока оцінка Національного бюро розслідувань України. Однак неприємно, що ми не отримали з тих грошей жодної копійки. А у нас є купа ідей різноманітних розслідувань, для реалізації яких тільки грошей Сороса й не вистачає.

Тож якщо пан Гнап не віддасть наш грант справжнім журналістам Національного бюро розслідувань України, ми обов’язково проведемо розслідування на тему «Як притягнути до кримінальної відповідальності та отримати через суд компенсацію моральних збитків за крадіжку інтелектуальної власності грантоїда-халявника Дмитра Гнапа».


Національне бюро розслідувань України

 

К афере с «Ливелой» причасны регионал Зубик, олигарх Коломойский и первый вице-премьер Клюев?

kolomoyВ материале «Как провластные бизнесмены давят конкурентов и дерибанят бюджет», опубликованном в начале ноября, излагалась суть мошеннической схемы, с помощью которой фирма «Ливела» легко смогла «нагреть» госбюджет на огромную сумму. Кроме того, благодаря данному мошенничеству, уже с августа сего года лихорадит отечественный рынок нефтепродуктов, в сентябре прекратили перерабатывать нефть Дрогобычский и Надворнянский НПЗ, а в середине октября заявил об остановке Одесский НПЗ.

И вот вчера стали известны некоторые подробности этого скандального дела. В частности, Полтавское отделение Антимонопольного комитета заявило о недопоступлении в государственный бюджет 3 млрд. грн. из-за ввоза нефтепродуктов без уплаты акцизов компанией «Ливела», являющейся дочерним предприятием компании «Тайстра» (Полтавская область).

(більше…)

Хорошковський надіслав чорну мітку “донецьким”?

sbu7Інтриги всередині владної команди набувають обертів.

По різні боки опинилися так звані «донецькі», або команда Ріната Ахметов, і так зване «газове лобі» в складі Льовочкіна-Хорошковського.

Протягом останніх днів з’явилося ще одне підтвердження системного конфлікту всередині владних кланів.

Так, за санкцією СБУ під арештом встиг побувати один з фігурантів справи «Родовід Банку», який одночасно є генпідрядником на ключовому об’єкті Євро-2012.

(більше…)

Комитет избирателей Украины или Комитет политтехнологов Украины?

Chernenko&Popov1

На фото Игорь Попов и Александр Черненко. Просто хочется хорошо кушать?

Для любой общественной организации безукоризненная репутация и раскрученность названия – это признак высшего сорта и высоких достижений в сфере своей деятельности.

К рекомендациям таких организаций прислушиваются, им доверяют, их выводы и заявления прямо влияют на развитие тех или иных событий.

Такой организацией всегда был Комитет избирателей Украины. Это название стало известно едва ли не каждому украинцу, который хоть раз принял участие в голосовании начиная с 1994 года.

(більше…)

Банк “Форум”: кризис продолжается

deneg-netНе так давно одно авторитетное украинское экономическое издание опубликовало на своих страницах интервью с главой Наблюдательного совета банка “Форум” Вильгельмом Нюзе. Понятно, что сделано это было с целью несколько успокоить клиентов и вкладчиков банка, учитывая возросший к нему интерес (в последнее время). Руководство “Форума” постоянно заявляет о “попытках проведения информационной атаки” и не перестаёт жаловаться на неких “провокаторов”. Были даже поданы судебные иски против ряда отечественных СМИ, якобы “распространявших заведомо неправдивую информацию о банке”.

(більше…)

Яценко вже казнокрадствує разом з Цушком у Мінекономіки

Останнім часом візитери в лоно міністерства економіки з жахом розповідають автору, що там завівся Антон Яценко. Мовляв, Яценко розвів діяльність з намаганням замкнути на себе всі контакти нового міністра, аргументуючи свої права тим, що міністр — ставленик лівих сил, а він — «смотрящій» за міністром від тих самих лівих сил, конкретно від Олександра Ткаченка, свого давнього партнера по Тендерній палаті.

(більше…)

Таких изгоев между собой журналисты называют “крысами”

Есть люди, чья биография достойна отдельного исследования. И я верю, что в скором будущем депутат Олег Ляшко станет объектом пристального изучения парламентской следственной комиссии. Вся его биография – вереница наглых, циничных, алчных поступков. Увы, я отношусь к людям, которые «породили» это чудовище. Можно сказать, дал путёвку в жизнь.


(більше…)Close
Приєднуйтесь!
Читайте нас у соцмережах: