Архив рубрики: ‘Драюк Сергій’

Нардеп Сергій Драюк із партії Яценюка не задекларував 10 компаній

Drauk-Sergyi1

 

Народний депутат з «Народного Фронту» Сергій Драюк не задекларував внесок до статутного фонду принаймні десяти фірм.

Про це стало відомо з Єдиного державного реєстру підприємств та організацій, повідомляє Національне бюро розслідувань України.

Згідно з затвердженою формою подачі декларації про доходи, Драюк був зобов’язаний надати інформацію про розмір внесків до статутного капіталу товариства, підприємства або організації — своїх та своєї родини.

У декларації за 2014 рік нардеп не вказав внесків до статутного капіталу жодної фірми. А в декларації за 2013 рік Драюк вказав лише 2 тис грн статутних внесків.

Утім, за даними ЄДРПОУ, нардеп уже понад п’ять років є співвласником щонайменше восьми юридичних фірм та ще двох компаній, що займаються нерухомістю. Сума статутних внесків Драюка наразі перевищує 117 тис грн.

Драюк має частки в таких фірмах з правової та адвокатської сфери:

ТОВ «Верітас Альфа» , частка 33%, співвласник з 2000 року

Адвокатське об’єднання “Адвокатська Компанія «Верітас», частка 21%, співвласник з 2011 року

ТОВ Фірма правового захисту «Верітас», частка 1,3%, співвласник з 2000 року

ТОВ «Верітас Інформ», частка 33%, співвласник з 2003 року

ТОВ «Верітас Пік», частка 33%, співвласник з 2003 року

ТОВ Фірма «Верітас», частка 33%, співвласник з 2003 року

ТОВ «Верітас Дельта», частка 23%, співвласник з 2000 року

ТОВ «Верітас Лекс», частка 23%, співвласник з 2000 року.

Окрім того, Драюк є одним з кінцевих бенефеціарів корпорації «Верітас», яка також займається правовою діяльністю. Її власниками значаться згадані вище ФПЗ «Верітас», «Верітас Лекс» та «Верітас Дельта», у яких Драюк має частку.

Також нардеп є одним зі співвласників двох фірм, які займаються орендою та експлуатацією нерухомого майна:

ТОВ «Верітас Плюс», його частка складає 0,12%. Також однією зі співвласниць значиться компанія ТОВ «Верітас Абсолют». Драюк є співвласником з 2000 року

ТОВ «Верітас Абсолют» з часткою Драюка 1,3%, співвласник з 2003 року.

Згідно з декларацією, Драюк у 2014 р. мав загальний дохід 174 тис грн., а члени його родини — 25 тис грн. Також нардеп з родиною має дві земельні ділянки розміром 0,6 га кожна, квартиру 42 кв м, авто Toyota Corolla та Chevrolet Aveo 2007 року випуску.

Окрім того, Драюк з родиною задекларували 470 тис грн на банківських рахунках.

Драюк став депутатом ВР від «Народного Фронту» у 2014 році. Наразі він є також Головою підкомітету з питань державного соціального страхування Комітету ВР з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення.

До парламенту Драюк працював у Державній виконавчій службі на посаді начальника управління організаційного та кадрового забезпечення. Служба підпорядкована Мін’юсту, очолюваному Павлом Петренком також з «Народного фронту».

Як відомо, закон «Про засади запобігання і протидії корупції» зобов’язує чиновників декларувати розмір внесків до статутного капіталу товариства, підприємства, організації. Також у 2015 році набрали чинності зміни до антикорупційного законодавства, зокрема – до Кримінального кодексу, які можуть призвести у таких випадках до кримінальної відповідальності.Close
Приєднуйтесь!
Читайте нас у соцмережах: