Архив рубрики: ‘Табачник Дмитро’

СБУ навіть не розшукує корупціонера на українофоба Дмитра Табачника. Наливайченко вже у долі?

Tabachnik-Dmitro10

 

Екс-міністр освіти часів Віктора Януковича Дмитро Табачник повернувся в Ізраїль.

Про це в ефірі телеканалу новин «24» розповів керівник Головного слідчого управління Служби безпеки України Василь Вовк.

«Я хотів би щоб ми так боляче не реагували на приїзд чи від’їзд високопосадовців. Приїхав він один раз – ще раз приїде. Так сталося, що він приїхав і зразу ж іншою стороною виїхав з України в Білорусь, звідти – в Москву, а звідти – знову в Ізраїль», — зазначив Вовк.

Він додав, що Табачник покинув Україну через день після приїзду. Розшукових заходів щодо нього не було, адже він не перебуває в розшуку. Вовк запевнив, що приліт екс-чиновника контролювався.

«У нас є кілька кримінальних проваджень, в яких досліджуються обставини діяльності Міністерства науки, яке очолював у свій час Дмитро Табачник», — наголосив представник СБУ.

Він зазначив, що ГПУ орієнтується, «коли і що пред’явити Табачнику, коли є достатньо доказів, щоб це не була проста формальність, а щоб це була серйозна робота з пред’явлення підозри і з розслідування до кінця, аж до судового розгляду».

«Я не готовий вам сказати, на якій стадії в Генеральній прокуратурі перебуває кримінальне провадження щодо високопосадовців, в тому числі й Дмитра Табачника», — сказав Вовк.

28 лютого 2015 року жирна аваківська шістка Антон Геращенко повідомила, що Табачник прилетів в Україну, де він потрібен як «цінний свідок злочинів епохи Януковича».

Раніше Наливайченко від СБУ інкорпорував кума Путіна Медведчука не у тюрму, а для переговорів з рашистами начебто про звільнення полонених.

Засновником партії регіонів та членом політбюро СДПУ(0) є Петро Порошенко, який успішно кришує своїх колишніх однопартійців, повідомляє  40ka.info.

Дмитрий Табачник – король “фальшаков”

Киевский рынок заполнили подделки под картины. Уже три года коллекционеры внимательно следят за появлением на рынке новых, дотоле неизвестных работ ценимых художников. 50 на 50 что это подделка. В мире аукционный дом, галерея — это гарантия качества и подлинности лота. В Украине немного не так. Столичная галерея «Корнерс» одно из мест, где подделки появляются чаще других. Сейчас, как правило, они маскируются в общем списке «непопсовых» лотов. Продавцы и организаторы продаж — аукционщики действуют при этом заодно, почти всегда это одни и те же люди. Дошло до того, что ряд художников существенно упали в цене среди настоящих профессионалов, так как определить подлинная это картина или нет, не представляется возможным в громадной волне подделок. Трюки аферистов от искусства, тем не менее, остаются действенными, а «фальшаки» расходятся среди имущего населения. Сил настоящих коллекционеров, без поддержки правоохранительных органов явно недостаточно для того, чтобы сломить еврейскую мафию от искусства.
(більше…)Close
Приєднуйтесь!
Читайте нас у соцмережах: