Архив рубрики: ‘епідемія грипу’

Непотопляемый Романченко. “Наши” в МЧС

Автор этих строк несколько лет своей жизни (в середине семидесятых) прожила в Узбекистане. «Рашидовщина» цвела в то время буйным цветом. Место в ларьке по продаже обычной газированной воды (та, что за 1 копейку была, а если с сиропом то 3, а с двойным — 5) по тогдашним расценкам стоила от пяти до семи тысяч советских рублей. Поначалу я немало удивлялась этому факту, но когда увидела, как мой сосед Анвар после года (!) работы в таком ларьке приехал домой на новенькой «Волге», поняла если не все, то многое.

(більше…)

ПИаР во время чумы

Выйдя сегодня из дома, я увидел полупустые улицы, людей в масках и очереди в аптеках, панические настроение и ожидание худшего. У меня возникло чувство дежавю. И я вспомнил, где я подобное видел – в американском фильме про конец света.

(більше…)

Юлячий грип

Оце дивився я сьогодні новини про те, як Юля героїчно з косою напереваги кидається грудьми на амбразуру епідемії – і таке зло брало, що прямо слів немає. Бо ніхто інший, як вона особисто несе повну відповідальність за смерті двох десятків (поки що) людей.

Ця відповідальність лягає на неї як на голову уряду, який не займається нічим, окрім дерибану позиченого бабла. Але для тих, хто сумнівається – я можу навести переконливіші докази.

(більше…)

Час надівати і зривати маски

Епідемія так званого свинячого грипу, або А/Н1/N1, звалилася на нас, як сніг на голову. Хоча ще навесні фахівці застерігали про можливий спалах небезпечної вірусної інфекції з настанням нового епідемічного сезону. А європейські експерти вже в серпні прогнозували істотне зростання кількості інфікованих штамом вірусу А/Н1/N1. Однак іще в четвер увечері ми лягали спати, будучи впевненими, що ніякої епідемії в Україні немає, а прокинулися вже «у світовій пандемічній зоні так званого каліфорнійського грипу, який раніше називали свинячим». Принаймні так охарактеризував ситуацію міністр охорони здоров’я України Василь Князевич. Із вечора на всіх телеканалах лунала одна й та сама інформація — епідемії немає, вірус іще не ідентифіковано, результати аналізів будуть наступного тижня. І ми повинні були цьому вірити. Навряд чи щось кардинально змінилося за одну ніч, крім позиції міністерства, звісно. І ми знову повинні йому вірити.

(більше…)Close
Приєднуйтесь!
Читайте нас у соцмережах: