Архив рубрики: ‘Турчинов Олександр’

Наказ не штурмувати луганське СБУ надійшов від Турчинова. Відео

Turchinov-zradnik1-500x437

 

У 2014 році спецпризначенці «Альфи» п’ять діб чекали на наказ штурмувати Луганське СБУ, яке окупували війська агресора. Втім виконувач обов’язків президента України Олександр Турчинов наказав не захоплювати приміщення.

Про це розповів голова Служби безпеки України у 2006—2010 та 2014—2015 роках Валентин Наливайченко на телеканалі ZIK, повідомляє Національне бюро розслідувань України.

«У 2014 році я поїхав на передову з офіцерами «Альфи», які залишилися вірними присязі. Ми прибули в Луганськ, щоб дати відсіч агресору, який на той час захопив тільки одне приміщення СБУ. Адже на думку росіян, саме у Службі безпеки працювали такі люди, які добровільно не підкоряться окупанту», – пригадав Наливайченко.

За словами екс-голови СБУ, штурм був повністю підготовлений, і п’ять діб українські спецпризначенці чекали команди.

«Наказ не штурмувати Луганське СБУ надійшов від Олександра Турчинова. Втім, незважаючи на це, частина «Альфи» під керівництвом мого заступника пішла в бій під Слов’янськом проти російського спецназу ГРУ.

На жаль, були і втрати, адже військові на ворога йшли з автоматами, які навіть не мали оптичних прицілів. Армія та СБУ були тоді повністю розграбовані людьми Януковича. Зокрема, на всю країну ми нарахували всього два приціли на озброєнні спецпризначенців СБУ», – констатував Валентин Наливайченко.

Відтак, підсумовує він, сьогодні українські військові потребують сучасної зброї. На думку Наливайченка, не потрібно зупинятися тільки на поставках «джавелінів», а переконувати наших партнерів більше підтримувати Україну.

#Турчинов зізнався, що брехав про наявність армії під час окупації Криму

Turchinov-pro-Ukr1

 

Секретар РНБО Олександр Турчинов заявив, що публічно сказав неправду про наявність бойових підрозділів в Україні, які зможуть відстояти Крим у березні 2014 року, аби не сіяти «хаос та паніку». Про це повідомляє Національне бюро розслідувань України.

Про це він розповів в Оболонському райсуді Києва, що слухає справу про держзраду екс-президента Віктора Януковича, відповідаючи на запитання адвоката щодо того, чому раніше він казав, що в України були сили та засоби відстояти Крим та Донбас, а зараз спростовує це.

«Після того, як в країні розпочалась російська агресія,  після того, як російські війська почали захоплювати військові частини, почались сепаратистські заколоти в різних регіонах, в країні була паніка», — розповів Турчинов.

За його словами, щоб паніка не переросла «в хаос і безлад», треба було негайно щось робити.

«Я знав, що буде багато диванних героїв, які будуть розповідати, що можна було зробити якось інакше… Але я змушений був говорити, що є армія, яка захистить народ. Я ж не міг вийти і сказати перед всіма, що у нас нічого нема, а ви всі — беззахисні» — зазначив він.

Секретар РНБО зазначив, що він повністю усвідомлював відповідальність за сказане і усвідомлено взяв на себе цю відповідальність.

На уточнююче запитання адвоката, яку саме відповідальність він поніс за свої неправдиві слова, Турчинов відповів:

«Під присягою я тоді ніяких заяв не робив. Обов’язок захистити Україну був важливіший, ніж будь-які розмови».

Він додав, що якщо захисник Януковича вважає, що він робить чи робив щось незаконне, то може подати на нього до суду.

Раніше Турчинов розповів у суді, що новосформовані органи державної влади не могли вживати ефективних заходів для спротиву окупації Криму Росією в лютому-березні 2014 року через плачевний стан української армії та загрозу повномасштабного вторгнення РФ.

Як відомо, Віктора Януковича підозрюють у скоєнні злочинів, передбачених ч. 1 ст. 111 (державна зрада), ч. 5 ст. 27, ч. 3 ст. 110 (пособництво в умисних діях, вчинених з метою зміни меж території та державного кордону України) та ч. 5 ст. 27, ч. 3 ст. 437 (пособництво у веденні агресивної війни) Кримінального кодексу України.

29 червня 2017 року у суді зачитали обвинувальний акт у справі про сприяння російській владі в анексії Криму та веденні агресивних воєнних дій на території України.

5 липня 2017 року Янукович оголосив, що не бажає брати участь в ініційованому Україною судовому процесі в справі про державну зраду і відкликає з суду своїх адвокатів.

Але 11 грудня адвокат Віталій Сердюк, який бере участь у процесі щодо розстрілів на Майдані, знову почав захищати Януковича у справі про держзраду.

З того часу суд допитує свідків.

31 січня засідання суду не відбулося. Розгляд справи про держзраду Януковича перенесли на 7 лютого у зв’язку з тим, що на засідання не з’явилися захисники Януковича.

За словами прокурора Руслана Кравченка, зі сторони обвинувачення залишилось допитати 18 свідків.

Раніше захист подавав список із 35 осіб, яких просить допитати у суді у якості свідків.

Також повідомлялося, що 21 лютого у суді мають допитати як свідка президента Петра Порошенка.

Эксперты назвали «абсурдными» диктаторские попытки Турчинова контролировать #биткоин

Turchinov-pro-Ukr1

 

Украинские власти не смогут установить контроль над оборотом криптовалют.

Об этом заявил профессор кафедры финансов Национального университета «Киево-Могилянская академия» Александр Мертенс, сообщает 40ka.info.

«Это какой-то пример очередного абсурда – как будто нечем больше заняться. Более того, это решение, скорее всего, просто нереализуемо. Эта какая-то имитация деятельности. Во-вторых, это прикрытие для возможностей что-то изымать», – сказал он.

В свою очередь, глава Интернет-ассоциации Украины Александр Федиенко расценил подобную инициативу как первый шаг на пути к полному запрету криптовалюты в стране.

«Под предлогом того, что у нас идет антитеррористическая операция, под предлогом того, что с помощью криптовалют может закупаться вооружение и прочее, то давайте мы вообще это запретим в Украине, потому что это зло. Может и такое быть – я этого не исключаю», – резюмировал эксперт.

Развитие рынка криптовалют не может оставаться контроля государства.

Об этом в четверг, 11 января 2018 года, сказал секретарь Совета национальной безопасности и обороны Украины Александр Турчинов на заседании Национального координационного центра кибербезопасности.

По словам Турчинова, дальнейшее отстранение государства от этого вопроса и правовой вакуум на рынке криптовалют из-за отсутствия законодательной и нормативной базы «создает угрозы для экономики и безопасности государства».

Решением Национального координационного центра кибербезопасности было поручено соответствующим органам власти создать рабочую группу с участием представителей Национального банка Украины, Министерства финансов Украины, Национальной комиссии по ценным бумагам и фондовому рынку Украины, Службы безопасности Украины, Национальной полиции Украины, Государственной службы финансового мониторинга Украины, Государственной фискальной службы Украины и Государственной службы специальной связи и защиты информации Украины для наработки нормативно-правовых предложений для регулирования криптовалют.

В частности, планируется определение функционирования рынка криптовалют, порядка проведения мониторинга транзакций и идентификации субъектов криптовалютных операций, а также порядка налогообложения доходов от их осуществления в соответствии с требованиями законодательства Украины.

Также отмечено, что Национальным банком Украины прорабатывается вопрос целесообразности выпуска собственной криптовалюты.

Кроме того, поручено разработать механизм обеспечения доступа правоохранительных органов к данным криптовалютных бирж с обязательством указанных субъектов хранить информацию обо всех транзакциях в течение срока, установленного законодательством для финансовых организаций, и раскрытия информации о клиенте по мотивированному запросу.

#Турчинов покладе мохнату лапу на криптовалюти

moe1

 

Національний координаційний центр кібербезпеки доручив створити робочу групу, яка має визначити порядок функціонування ринку криптовалют, їх оподаткування, а НБУ опрацьовує питання доцільності випуску власної криптовалюти, повідомляє 40ka.info.

Про це йшлося на засіданні Національного координаційного центру кібербезпеки під головуванням секретаря РНБО Олександра Турчинова, передає прес-служба відомства.

До робочої групи мають увійти представники НБУ, Міністерства фінансів, Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку України, СБУ, Нацполіції, Державної служби фінансового моніторингу, Державної фіскальної служби та Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації.

Група має напрацювати нормативно-правові пропозиції щодо регулювання цього питання, визначити державного регулятора та порядок функціонування ринку криптовалют.

Також має бути визначено порядок проведення моніторингу транзакцій з використанням криптовалют та ідентифікації суб’єктів криптовалютних операцій.

Крім того, група має визначити порядок оподаткування доходів від здійснення криптовалютних операцій відповідно до вимог законодавства України.

Нацбанк опрацьовує питання доцільності випуску власної криптовалюти.

Окрім того, доручено розробити механізм забезпечення доступу правоохоронних органів до даних криптовалютних бірж із зобов’язанням вказаних суб’єктів зберігати інформацію про всі транзакції протягом терміну, встановленого законодавством для фінансових організацій, та розкриття інформації про клієнта за вмотивованим запитом.

Розробка та впровадження всіх цих заходів передбачатиме також розвиток міжнародної співпраці для впровадження комплексного регулювання обігу криптовалют і уникнення криміналізації цього сегменту.

Перед цим на засіданні Турчинов зазначив, що подальше відсторонення держави від цього питання та правовий вакуум на ринку криптовалют через відсутність законодавчої та нормативної бази «створює загрози для економіки та безпеки держави».

«Зважаючи на швидкий розвиток криптовалют у світі, це питання не може залишатися поза увагою держави», — наголосив cекретар РНБО України.

#Турчинов и #Наливайченко не захотели остановить захват Крыма, — Маломуж. Видео

Turchinov-pro-Ukr1

 

По словам бывшего главы Службы внешней разведки, украинские спецслужбы сразу передали руководству государства всю информацию о крымских сепаратистах, однако она была проигнорирована, сообщает Национальное бюро расследование Украины.

У нынешнего секретаря СНБО Александра Турчинова и бывшего главы СБУ Валентина Наливайченко не хватило политической воли дать разрешение на арест сепаратистов и остановить оккупацию Крыма, заявил бывший председатель Службы внешней разведки Украины Николая Маломуж.

«У Турчинова и Наливайченко не хватило воли одобрить план по задержанию руководителей крымских сепаратистов, не дожидаясь решения СНБО.
Предлагалось привлечь 5500 милиционеров из центральных и западных областей и 3500 из „Альфы“.

В течение ночи их должны были завезти в Крым. Они должны были задержать всех объектов разработок. Согласно Конституции, они должны были это сделать, а не советоваться о том, Путин нападет или нет. Дело не только в свободе. Здесь есть перспективы расследования, почему эти должностные лица не действовали, возможно были какие-то внешние воздействия», — сказал Маломужв эфире телеканала ZIK.

По его словам, украинские спецслужбы сразу передали руководству государства всю информацию о крымских сепаратистах, однако она была проигнорирована. «Разведка и СБУ с самого начала имели всю информацию о работе и России, и западных спецслужб, Турции и Румынии. Она была передана руководителям государства.

Все было так же, как в 1993—1994, когда (Юрий — Ред.) Мешков и компания планировали захватить Крым. Тогда я этим занимался. Мы провели спецоперации, и были задержаны сепаратисты. Эта же модель предлагалась Турчинову и Наливайченко. СБУ, согласно Конституции, она ответственна за подавление экстремизма, сепаратизма и шпионажа. Эта работа не была проведена», — отметил разведчик.

Крым был оккупирован РФ в 2014 году. Украина и ее международные партнеры не признают присоединение полуострова к России, признав это аннексией, в связи с чем против Москвы был введен ряд международных санкций.

Підозрюваний у несплаті податків нардеп від «Народного фронту» Лук’янчук йде в Рахункову палату. Відео

Lukianchuk-Ruslan1

 

Пов’язані з Лук’янчуком та Турчиновим обмінники систематично не направляють автоматичну податкову звітність в ДФС, повідомляє Національне бюро розслідувань України.

Народний депутат від фракції «Народний фронт» Руслан Лук’янчук висунув свою кандидатуру на участь у конкурсі на посаду члена Рахункової палати, до повноважень якої входить контроль за використанням бюджетних коштів і проведення фінансових перевірок органів державної влади.

Про це йдеться на сайті Bihus.Info.

Нардеп Лук’янчук раніше фігурував в розслідуванні «Наші гроші», де журналісти з’ясували, що мережу з більш ніж тисячі обмінників, пов’язаних з народним обранцем, систематично не направляють автоматичну податкову звітність в ГФС.

Тобто Руслан Лук’янчук не відповідає, щонайменше, двом вимогам до члена Рахункової палати — про бездоганну ділову репутацію та відсутність членства в політичних партіях, оскільки числиться в списках «Народного фронту».

Раніше повідомлялося, що ГПУ просить Верховну Раду дати згоду на притягнення до кримінальної відповідальності і арешт нардепа від «Народного фронту» Максима Полякова, підозрюваного в отриманні 7,5 тис. доларів хабара і зловживанні службовим становищем.

Суд обязал НАБУ расследовать дело об $800 млн в офшорах Турчинова. Документ

Turchinov-ofshor1

 

Суд обязал НАБУ возбудить уголовное дело против Турчинова за хищение и вывод в офшоры $800 млн.

Об этом заявил адвокат и бывший первый заместитель генерального прокурора Ренат Кузьмин в Facebook, сообщает Национальное бюро расследований Украины.

«Сегодня суд обязал НАБУ возбудить уголовное дело против Турчинова, Лукьянчука и Шепелева по факту хищения и вывод в офшоры $800 млн.», — написал он.

Также он опубликовал скан решения.

Turchinov-ofshor2

В тоже время, в СНБО эту информацию опровергли.

«Анализ содержания этого решения свидетельствует, что ни ее мотивировочная, ни резолютивная части не содержат данных Секретаря Совета национальной безопасности и обороны Украины Турчинова как лица, в отношении которого совершаются любые процессуальные действия», — говорится в заявлении СНБО.

В СНБО заявляют, что процессуальное решение следователя судьи, фигурирует в публикации, принято во исполнение требований ст. 214 УПК Украины, регламентирующей порядок внесения сведений в Единый реестр досудебных расследований. Согласно предписаниям частей 1 и 4 данной статьи единственной формой процессуального реагирования следователя, прокурора на заявление любого гражданина об уголовном правонарушении является внесение сведений в Единый реестр досудебных расследований. При этом судья выполнил формальные действия, применяя предписания ст. 214 УПК Украины, но не принимал и не мог, согласно закону, принять процессуальное решение о возбуждении уголовного дела в отношении лица, как утверждает Кузьмин, — отмечается в заявлении СНБО.

«Мои люди паковали и передавали Турчинову миллионы долларов», — мафиози Шепелев сдал подельника. Подробности

Turchinov-pro-Ukr1

 

Беглый экс-нардеп Александр Шепелев, в свое время успевший побывать во фракциях Партии регионов и БЮТ и посидеть в украинском и российском СИЗО сообщил новые подробности своих обвинений в адрес нынешнего главы СНБО Александра Турчинова в интервью изданию Юрия Ельцова «ТЕМА». Об этом сообщает Национальное бюро расследований Украины.

«Откуда я знаю о преступлениях Турчинова? — говорит Шепелев. — Я был свидетелем и очевидцем многих из них, лично выполнял его поручения. Мои люди паковали и передавали ему миллионы долларов в целлофановых пакетах. Я лично выводил для Турчинова миллионы в оффшоры. У меня есть банковские документы, подтверждающие каждое мое слово».

«Вы посмотрите, как Турчинов отреагировал на мои обвинения, — продолжает экс нардеп. — Он обратился к руководителю финмониторинга с просьбой расследовать мои, как он их назвал, «провокативные обвинения». А кто сегодня возглавляет финмониторинг? Правильно, господин Игорь Черкасский. А кем работал Черкасский при Турчинове-первом вице-премьере? Правильно: тоже руководил финмониторингом».

«Черкасский был соучастником преступных схем по расхищению средств государственного бюджета Украины, — утверждает Шепелев. — Турчиновские фирмы-дыры, или фирмы-помойки работали под крышей украинского финмониторинга. Как правило, действовали не больше месяца, после чего закрывались, а все документы уничтожались. Только после этого финмониторинг выявлял уже не существующие «помойки», отправлял материалы в ГПУ – и концы в воду. Фирм нет, денег нет, документов нет, виновных нет… И за все это Черкасский получал долю, которая составляла десятки миллионов долларов… И вот этому Черкасскому его подельник Турчинов направил заявление с просьбой проверить мои обвинения о хищениях Турчинова, в которых принимал участие Черкасский!»

Ранее в СНБО сообщали, что «секретарь Совета национальной безопасности и обороны Украины Александр Турчинов обратился в Государственную службу финансового мониторинга Украины и Национального антикоррупционного бюро Украины с просьбой провести оперативную проверку провокационных заявлений в отношении него со стороны беглых преступников из команды Януковича (имелись в виду заявления Шепелева и Кузьмина — прим.), и проинформировать о результатах общественность»,

До этого нардеп 5-6 созывов Александр Шепелев повторно обратился к директору НАБУ Артему Сытнику через своего адвоката Александра Косенка с обвинениями в адрес Александра Турчинова, Юрия Луценко, Бориса Колесникова и других политиков.

«Хочу официально заявить, эту информацию я подтверждаю полностью. Действительно, первый вице-премьер Александр Турчинов и народный депутат Роман Лукьянчук украли, вывели в офшоры и легализовали в Европе и Украине более 800 млн долларов США из государственного бюджета Украины и международной помощи МВФ», — в частности, утверждал Шепелев.

Теща і син Турчинова минулого року придбали розкішні будинки під Києвом. Відео

Turchinov-pro-Ukr1

 

Родина секретаря Ради національної безпеки та оборони Олександра Турчинова у 2016 році придбала розкішні маєтки під Києвом.

Про це йдеться у сюжеті «Слідство Інфо», повідомляє Національне бюро розслідувань України.

Журналісти знайшли маєток у селищі Білогородка Київської області площею понад 1 тис кв.м., з прилеглою територією близько півгектара, обслуговуючим персоналом і охороною.

Маєток і земля оформлені на створену у серпні 2016 року фірму «Екостильком», власницею якої є теща секретаря РНБО Тамара Белиба.

По сусідству є будинок, записаний на 23-річного сина Олександра Турчинова – Кирила. Хлопець отримав будинок у подарунок на початку 2016-го. Будинок йому подарувала бабуся – Валентина Турчинова, мати секретаря РНБО.

Майно тещі і сина у декларації Олександра Турчинова не відображено, оскільки вони проживають окремо.

Розкішний будинок тещі Турчинов пояснює її діловими якостями.

«Унікальна жінка. Вона дуже пишається, що понад 20 років працювала на найпотужнішому ракетному підприємстві. Але коли прийшла перебудова. У неї неуйомний характер… Вона пішла в практичну економіку. Займалась торгівлею металом. Сама їздила на розборки з чеченцями», – розповів байку журналістам Олександр Турчинов.

У своїй декларації Турчинов зазначив тільки квартиру на 382 кв.м., яку має у спільній власності з дружиною.

Секретар РНБО розповів, що до приходу в політику також займався бізнесом.

«Я вважаю себе непоганим фахівцем у практичній економіці, у питаннях фінансового консалтингу. Було кілька підприємств, якими я керував, які консультували дуже поважних людей,» – сказав Турчинов.

Однак журналісти зауважують, що бізнесові успіхи тещі Турчинова збігаються з періодами його ж успіхів у політиці.

Після Помаранчевої революції родичі і партнери Турчинова придбали офісний центр в Києві на вулиці Турівській,13-15. Потім тут розмітився офіс партії «БЮТ-Батьківщина».

Після Революції гідності фірми тещі Турчинова, окрім маєтку у Білогородці, придбали низку об’єктів нерухомості в Києві. Йдеться про приміщення на 6 тис кв.м. на проспекті Корольова,1, а також три приміщення по 200 кв.м. кожне на вули. Коновальця, 32-В. Ще у 2014 році тесть Турчинова відкрив ресторан разом з бізнесменом Ігорем Тинним.

Любовники? Кадры интимных встреч Виктории Сюмар и Александра Турчинова. Видео

TurchinovSumar1-500x298

В Интернете набирает популярности рашистский пропагандистский ролик о тайных встречах секретаря СНБО Александра Турчинова и главы комитета по свободе слова Виктории Сюмар, сообщает Национальное бюро расследований Украины.

В частности, на видео видно, как они пересаживаются друг к другу в автомобили, пытаются скрыться от преследования в Киеве и заезжают на анонимно арендованный домик в предместье Киева.

Пророссийские авторы видео утверждают, что им удалось снять романтическую встречу политиков 8 марта, хотя публично оба этот праздник называют “советским” и не отмечают.

“Это первое видео подтверждение, что отношение Турчинова и Сюмар давно вышли за рамки служебных и перешли в разряд интимных. Видео сделано 8 марта 2015 года”, – отмечается в релизе под видео.

Авторам видео удалось заснять Сюмар и Турчинов в 1 минуте ходьбы от Верховной Рады. “Возле отеля “Киев” останавливается автомобиль Турчинова – черный ауди с блатными номерами – АА 7777 ТО. Серия ТО означает Турчинов Олександр. Под моросящим дождем “кровавый пастор” пересаживается в белую ауди – его подарок Виктории Сюмар. Автомобиль быстро удаляется”, – пишут авторы видео.

Также на новых фрагментах видео Виктория Сюмар заснята возле супермаркета. Авторы утверждают, что она покупает ему еду.

На другом фрагменте, где Сюмар идет к свей машине с пакетами утверждается, что она покупает ему бутерброды на утро.

В финале выложен короткий зомбофильм руссопропаганды про роман Виктории Сюмар и Александра Турчинова в котором более детально описано видео и подробности их встреч.

Стоит отметить, что секретарь СНБО Александр Турчинов также известен как баптистский проповедник, исповедующий християнство. Он женат, воспитывает сына. А вот Виктория Сюмар не так давно разошлась с мужем, которому оставила на воспитание дочь-подростка.Close
Приєднуйтесь!
Читайте нас у соцмережах: