Архив рубрики: ‘Губський Богдан’

В представлении не нуждается

После некоторого перерыва Интернет – газета «Трибуна» продолжает знакомить читателей с таким, в принципе, малоисследованным, а потому, безусловно, очень интересным жанром депутатского творчества, как «депутатский запрос». Сообщаем: депутатский запрос зачастую – это документ, который фигурирующие в нем лица очень не хотят видеть на страницах средств массовой информации. Также это документ, который в большинстве случаев вообще не хотят видеть чиновники, к которым он обращен. Потому что запрос народного депутата имеет очень неприятное свойство: чиновники обязаны на него как минимум отвечать и как максимум – реагировать.
(більше…)

Чия земля? Губського!!!

Земельна мафія: депутати-БЮТівці Богдан Губський, Сергій Осика, Валерій Писаренко, Ігор Савченко, Уляна Мостіпан через підставні фірми та підставних осіб пограбували українських селян на мільярди доларів…

Менш як за місяць, рівно о нуль годин нуль хвилин новорічної ночі, має бути скасовано мораторій на продаж сільськогосподарських земель. Теоретично. Бо хоча заборона відчужувати паї діє тільки до 1 січня 2009 року, а Верховна Рада не зробила жодного кроку, аби організувати легальний ринок землі, жоден з аналітиків не сумнівається, що нардепи неодмінно зберуться у сесійній залі і продовжать заборону ще на рік. А потім ще і ще. Причина цьому — надто вагома: мораторій є чудовим прикриттям для земельного «дерибану». За існуючої системи влади верхівкою цього масштабного розкрадання були і залишаються люди, наділені владними повноваженнями. Тобто, ті ж самі народні депутати — переважно від більшості.

(більше…)Close
Приєднуйтесь!
Читайте нас у соцмережах: