Архив Листопад 2nd, 2019

Комітет парламенту підтримав зняття недоторканності з мафіозі-нардепа Дубневича

Регламентний комітет Верховної Ради 30 жовтня 2019 року підтримав подання генпрокурора Руслана Рябошапки щодо зняття недоторканності, затримання та арешту народного депутата Ярослава Дубневича.

Про це повідомляє Національне бюро розслідувань України.

Тепер за зняття недоторканності з Ярослава Дубневича повинна проголосувати Верховна Рада.

Також на засіданні був присутній керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький.

Напередодні Генпрокуратура повідомила, що детективи НАБУ зібрали «достатньо доказів для повідомлення народному депутату про підозру». Руслан Рябошапка подав подання про зняття з недоторканності й арешт Ярослава Дубневича 17 жовтня.

Як стверджують детективи, будучі народним депутатом восьмого скликання і головою Комітету Верховної Ради з питань транспорту, Дубневич разом зі спільниками розробив схему завищення ціни на деталі для «Укрзалізниці». Його дії, ймовірно, спричинили збитки у розмірі понад 93 мільйонів гривень.

НАБУ та СБУ розслідує кілька кримінальних справ, у яких фігурують посадові особи «Укрзалізниці» і компанії братів Дубневичів. Зокрема, детективи розслідують ймовірне розкрадання газу на понад 1,4 мільярда гривень.

Також у січні 2019 року НАБУ повідомило сімом особам про підозру в заволодінні 93,3 мільйона гривень «Укрзалізниці». А 21 лютого детективи НАБУ в аеропорту «Бориспіль» затримали помічника Дубневича і екс-першого заступника керівника філії «Центр забезпечення виробництва» «Укрзалізниці» Едуарда Пушкаренка за підозрою у розкраданні коштів.

Зебеня Богдан Яременко після «секс-листування» з повією у Раді погрожує журналістам тюрмою

Народний депутат від «Слуги народу» Богдан Яременко у Верховній Раді нагадав журналістам, які напередодні опублікували його особисте листування з повіями, про кримінальну відповідальність.

Про це він заявив під час виступу з трибуни Верховної Ради 31 жовтня 2019 року, повідомляє Національне бюро розслідувань України.

«У цій країні існує закон, який захищає мою і кожного з вас особисту переписку. Оприлюднення листування є кримінальним злочином і той, хто зробив це звідти (вказує на ложу журналістів — НБРУ), заробив від трьох до семи років.

Я не погрожую, я просто нагадую про закон і мораль, який для всіх один».

30 жовтня журналісти сфотографували у Верховній Раді, як Яременко, під час роботи в сесійній залі, домовляється в мережі знайомств про зустріч за гроші.

Яременко написав у Facebook, що листування сфабриковане спеціально для журналістів: “Після того, як кілька колег по фракції стали жертвами любителів підглядати і читати через плече ми застосували певні запобіжні заходи і тепер знаємо, коли «журналісти» підглядають в наші телефони. Отримавши такий сигнал я вчинив учора провокацію та дозволив сфотографувати сфабриковане «листування».

Згодом він видалив запис на сторінці-Facebook і попросив вибачення у всіх, кому створив проблеми своїм вчинком: «від дружини і дітей до фракції і президента».

Це не вперше смартфони нардепів «Слуги народу» потрапляють в об’єктив камер фотографів у Верховній Раді.

У жовтні ЗМІ сфотографували телефонну переписку «слуги народу» В’ячеслава Медяника. Нардеп обіцяв абоненту названому «Саша Яровий» поговорити щодо «цукру» і «океану» із заступником генпрокурора Руслана Рябошапки Віктором Трепаком.

До того депутатка Ліза Богуцька випадково розкрила плани «Петі» щодо грудневого путчу, Михайло Радуцький нагнув матюків і назвав міністерку охорони здоров’я Зоряну Скалецьку (Черненко) «своєю людиною», Олена Криворучкіна зі «Слуги народу» після прийняття рішення про скасування недоторканності депутатів вирішила написати «Коханому», що хоче кохатися день і ніч.

Рябошапка «взял за яйца» мошенника Бахматюка: генпрокурор вернул дело ВиЭйБи банка на 1,2 млрд грн в Антикоррупционное бюро

Генеральный прокурор Руслан Рябошапка вернул в Национальное антикоррупционное бюро уголовное производство по VAB банку, конечным владельцем которого является Олег Бахматюк.

Об этом журналисту «Слово и Дело» сказал директор НАБУ Артем Сытник, сообщает БанкИск.

«Генпрокурор Рябошапка вернул в НАБУ дело VAB банка. Там 1,2 млрд грн убытков. Он также отменил постановления о закрытии дел-клонов этого производства», – заявил Сытник.

Ранее бывший генпрокурор Юрий Луценко забрал у НАБУ это дело и передал в Национальную полицию. Позже выяснилось, что полиция закрыла это дело, а также другие, где фигурировали компании Бахматюка.

Должностные лица VAB банка завладели 1,2 млрд грн рефинансирования, которые выдал Национальный банк Украины на финансовое оздоровление банка, чтобы он не обанкротился и не потерял средства вкладчиков.



Close
Приєднуйтесь!
Читайте нас у соцмережах: