Архив Вересень 5th, 2018

На владельца банков «VAB» и «Финансовая инициатива» мошенника Олега Бахматюка подано 7 исков в суд, — Нацбанк

Bahmatuk-yaica2

 

Несмотря на ряд исковых заявлений, Бахматюк, являясь ответчиком, всячески препятствует рассмотрению дел, сообщает Национальное бюро расследований Украины.

Национальный банк Украины подал семь исковых заявлений в суд с требованием о взыскании задолженности с Олега Бахматюка, как финансового поручителя ПАО «ВиЭйБи Банк» («VAB Банк») и ПАО «КБ «Финансовая инициатива». Об этом в ответ на запрос издания «Комментарии» рассказали в пресс-службе НБУ.

Отмечается, что несмотря на ряд исковых заявлений, Бахматюк, являясь ответчиком, всячески препятствует рассмотрению дел. Так, поручитель делает все для затягивания судебных процессов, чтобы в итоге избежать выполнения взятых на себя обязательств.

«Национальный банк пока еще не получил судебных решений, которые вступили в законную силу и предоставляли бы возможность взыскать денежные средства или изъять бизнес активы в счет погашения долгов банков в рамках финансового поручительства Бахматюка О.Р.», — отметили в НБУ.

В то же время в пресс-службе регулятора подчеркнули, что на сегодняшний день в суде находятся три производства, предметом которых является аннулирование решения НБУ о признании банков «VAB Банк» и «Финансовая инициатива» неплатежеспособными. В отношении первого из них начато два судебных производства, по второму банку – одно.

13 августа 2018 года в пресс-центре информагентства «ЛИГАБизнесИнфрм» состоялась прес-конференция, во время которой представители обманутых вкладчиков «VAB Банка» объявили о дальнейшем намерении бороться за возвращение своих денег. Это стало ответом на заявления Олега Бахматюка о реструктуризации своих долгов. По мнению бывших клиентов его банка, это следует делать только после возвращения им денег.

Депутати вимагають зустрічі з Луценком через доступ ГПУ до телефону журналіста Радіо Свобода Седлецької

Lucenko-love-Poroshenko1

 

Група депутатів підписали звернення до генерального прокурора Юрія Луценка з проханням про невідкладний прийом через рішення суду про надання доступу ГПУ до телефону журналістки «Схем» Наталії Седлецької протягом 17 місяців, повідомляє Національне бюро розслідувань України.

Про це йдеться у їхньому зверненні.

Відповідне звернення підписали народні депутати Мустафа Найєм, Світлана Заліщук, Сергій Євтушок, Сергій Лещенко, Ольга Червакова, Олена Сотник, Вікторія Войціцька, Юрій Левченко, Олексій Рябчин, Альона Шкрум, Іван Крулько, Оксана Юринець, Павло Різаненко, Леонід Ємець.

Раніше Радіо Свобода висловило обурення ухвалою суду, який дав Генеральній прокуратурі доступ до інформації з телефону журналістки та головного редактора програми розслідувань «Схеми» Наталії Седлецької протягом 17 місяців.

В редакції зазначали: такий запит, що охоплює тривалий період спілкування з телефона, який належить відомій українській журналістці, що успішно викриває високопосадову корупцію, викликає серйозне занепокоєння про справжні наміри тих, хто шукає інформацію.

Водночас у Генеральній прокуратурі запевняють, що жодним чином не втручатимуться у професійну діяльність та особисте життя журналістки та головного редактора програми розслідувань «Схеми» Наталії Седлецької.

Генпрокуратура з 2017 року розслідує кримінальне провадження проти директора НАБУ Артема Ситника через ймовірне розголошення даних слідства на підставі опублікованого в інтернеті аудіо-запису, де людина з голосом, схожим на Ситника, розповідає журналістам деталі деяких резонансних справ.

Провадження щодо директора НАБУ було відкрите за зверненням депутатки від «Народного фронту» Олени Масоріної та цивільної дружини у минулому військового прокурора сил АТО Костянтина Кулика Ірини Німець.

За даними слідства, розмова Артема Ситника з низкою українських журналістів не під запис відбулася в Києві у травні 2017 року. Керівник НАБУ відкидає звинувачення, що під час неформального спілкування порушив законодавство.

У вересні 2018 року стало відомо, що ГПУ почала перевіряти дзвінки журналістів, з якими Ситник обговорював матір дітей Кулика.

Депутат звинуватив зятя Юлії Тимошенко у 7 поїздках у Росію

Chechetkin-Timoshenko1-500x332

 

За інформацією Мельничука, цього року Артур Чечоткін сім разів літав до Москви, повідомляє Національне бюро розслідувань України.

Депутат від «Блоку Петра Порошенка» Іван Мельничук поцікавився, чому зять лідера «Батьківщини» Юлії Тимошенко Артур Чечоткін досить часто їздить до Росії.

Про це нардеп сказав у вівторок, 4 вересня 2018 року, виступаючи у Верховній Раді.

«Ми сьогодні знову розглядаємо дуже важливі законопроекти, і хочу звернути вашу увагу на те, що в нас знову в залі немає Юлії Володимирівни Тимошенко. Її не було, коли розглядали питання про посилення обороноздатності нашої країни, її не було, коли визнавали РФ агресором, її немає і зараз. Її не буде під час розгляду будь-яких ключових питань», — заявив нардеп.

Далі він звернувся до членів фракції «Батьківщина».

«В мене запитання, яке ви можете передати Юлії Володимирівні. Перше: чому тільки цього року сім разів улюблений зять Юлії Володимирівни пан Чечоткін літав до Москви? І друге питання: про що він там спілкувався з емісарами Путіна», — сказав Мельничук.

Нардеп додав, що чекає відповіді від Тимошенко в прямому ефірі або в залі засідань.



Close
Приєднуйтесь!
Читайте нас у соцмережах: