Архив Вересень 12th, 2015

Суддя Нагорний з Апеляційного суду Київської області вдався до фальсифікацій, щоб позбавити редактора sprotiv.org Гладчука права на захист. 2 фото

Суддя Анатолій Нагорний розглянув на дві години раніше від назначеного часу апеляційну скаргу шахрайки Вікторії Жданюк на постанову Києво-Святошинського районного суду Київської області, який виправдав редактора часопису sprotiv.org Вадима Гладчука у адмінсправі, сфабрикованій дільничним Мельником на замовлення сільського голови Бобриці Короля за неправдивим звинуваченням у порушенні правил тримання собак.

povistka-nagornyy-11

У повістці, надісланій Гладчуку, був зазначений час розгляду скарги об 11 годині, тоді як суддя Нагорний розглянув скаргу о 9 годині, щоб не дати можливість Гладчуку виступити в суді, повідомляє Національне бюро розслідувань України.

zasydanya-nagornyy-9

Крім того, суддя проігнорував письмові клопотання захисту, подані через канцелярію суду.

“Нагорний поставив все з ніг на голову. У нього шахрайка Жданюк виявилася постраждалою. Зовсім абсурдним його рішення робить те, що він назвав мене редактором газети “Правдошукач”, хоча всім відомо, що редактор цієї газети — Юрій Шеляженко. Я змушений буду скаржитись на грубе порушення присяги суддею Нагорним до Вищої кваліфікаційної комісії суддів України, а також оскаржуватиму його свавілля до Європейського Суду з прав людини” — заявив Вадим Гладчук.

За словами редактора sprotiv.org, свідками фальсифікацій судді Нагорного є десятки людей, які прийшли подивитися на судове засідання. Скаргу на кричущу поведінку судді вже подано голові суду Олексію Данілову.

Крім того, Гладчук сумнівається в тому, чи проводив взагалі суддя Нагорний так зване засідання, і вимагатиме аудіозапис. Адже секретар злополучного судді заявила, що він дуже поспішає у відпустку.

 

У Романа Насирова с правительства Яценюка часы со стеклом из сапфира за 197 тыс. грн. 2 фото

Nasirov-Roman-godinik1

 

Любовь к стильным хронометрам подметили у главы госфискальной службы Романа Насирова, который носит Rolex Sea-Dweller 4000 за 197 тыс. грн, сообщает Национальное бюро расследований Украины.

Корпус выполнен из керамики и водонепроницаемой стали (глубина до 1220 м), стекло из сапфира устойчиво к царапинам.

Nasirov-Roman-godinik2

Ранее сообщалось, что Роман Насиров из правительства Яценюка скрыл квартиру в Лондоне за почти 100 000 фунтов.

Компании Сергея Арбузова являются держателями гособлигаций на $1 млрд, — Генпрокуратура

Arbuzov-simiya1

В Генпрокуратуре заявляют, что конфискация арестованного имущества возможна только после вынесения обвинительного приговора в суде, сообщает Национальное бюро расследований Украины.

Украина является должником экс-вице-премьер-министра и экс-главы Национального банка нашей страны Сергея Арбузова по облигациям внутреннего государственного займа на $1 млрд и на 1, 5 млрд грн.

В сообщении отмечается, что в ходе расследования уголовных дел в отношении представителей прежней политической элиты проводится проверка принадлежности им государственных облигаций, по результатам которой проводится их арест. «Генеральной прокуратурой Украины установлены и арестованы счета компаний-нерезидентов Украины, аффилированных с Арбузовым С.Г., в национальных банковских учреждениях на общую сумму $49,51 млн, среди которых имеются облигации внутреннего государственного займа номинальной стоимостью 1,021 млрд и 1,495 млрд грн», — говорится в сообщении.

ГПУ поясняет, что конфискация арестованного имущества возможна только после вынесения обвинительного приговора в суде и вступления в силу решения суда о конфискации, при этом досудебное следствие в уголовных делах против Арбузова продолжается.

Также в ГПУ заверили, что принимают меры для препятствования выведению арестованных активов из страны.

27 августа 2015 года Украина и комитет кредиторов достигли соглашения о реструктуризации части государственного долга общим объемом $18 млрд. В то же время, по данным СМИ, группа кредиторов, которые давали краткосрочные займы Украине, хотят пересмотреть условия реструктуризации, считая эту сделку невыгодной. По мнению экспертов, среди владельцев долговых бумаг Украины могут быть представители прежней политической элиты, которые отмывали незаконно полученные средства через покупку облигаций и могут тормозить процесс реструктуризации во избежание установления их причастности к этим операциям.

Арбузов, который находится в розыске, в числе других деятелей свергнутого в феврале-2014 режима Януковича, сейчас требует разморозить счета в банках Европейского Союза.

В июне 2015 года Генпрокуратура Украины начала заочное осуждение по подозрению Арбузова в хищении и присвоении государственных средств НБУ на сумму около 118 млн грн. Также на исполнении в компетентные органы Латвии находится международное поручение ведомства, касающееся ареста на основании судебного решения денежных средств Арбузова на сумму свыше $49 млн.

Роман Насіров з уряду Яценюка приховав квартиру у Лондоні за майже 100 тисяч фунтів. Фото. Документи

Nasirov-Roman-hata4 (1)

Дім у Лондоні, у якій знаходиться квартира Насірова

Колишній заступник голови Державної фіскальної служби та керівник митниці Костянтин Лікарчук стверджує, що його колишній начальник Роман Насіров володіє квартирою у Лондоні, повідомляє Національне бюро розслідувань України.

Відповідний витяг з реєстру Лікарчук опублікував на своїй сторінці у Facebook.

Згідно з документами, людина на ім’я Роман Насіров взяла квартиру у лізинг на 125 років 15 листопада 2007 року у компанії Toynbee Partnership Housing Association Limited.

У декларації Насірова за 2014 рік ця квартира не вказана.

Нерухомість знаходиться за адресою Лаймхарбор, 3, квартира 5.

Сума сплати за лізингом становить 96 250 фунтів стерлінгів.

Витяг складений станом на 11 травня 2015 року (Насіров був призначений на свою посаду 5 травня).

У коментарях до свого посту Лікарчук написав, що, за його даними, квартира не продана досі і у ній саме завершився «невеликий ремонт».

Як відомо, 7 вересня 2015 року Кабмін Яценюка звільнив Лікарчука. Він стверджує, що причиною стали його спроби боротися з корупцією на митниці.

Nasirov-Roman-hata1

Nasirov-Roman-hata2

Nasirov-Roman-hata3

Стаття 366-1 Кримінального кодексу України. Декларування недостовірної інформації

Подання суб’єктом декларування завідомо недостовірних відомостей у декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, передбаченої Законом України «Про запобігання корупції», або умисне неподання суб’єктом декларування зазначеної декларації —

карається позбавленням волі на строк до двох років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Примітка. Суб’єктами декларування є особи, які відповідно до частин першої та другої статті 45 Закону України «Про запобігання корупції» зобов’язані подавати декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

{Кодекс доповнено статтею 366-1 згідно із Законом № 1700-VII від 14.10.2014}

 



Close
Приєднуйтесь!
Читайте нас у соцмережах: