Архив Травень 23rd, 2018

Вже вдруге призовники випадають з вікон військкомату у Тернополі. Відео

voenkomat2

 

У місцевому військкоматі постраждав 25-річний призовник, повідомляє 40ka.info.

Молодик спробував втекти з обласного збірного пункту, але йому це не вдалося — зірвався з висоти 5-го поверху.

Інцидент із жителем Бережанського району трапився 20 травня 2018 року. Хлопець мав прийти контрольний медогляд, який би показав, чи придатний призовник до служби в армії. Та, очевидно, хлопець, який мав раніше відстрочку, злякався і хотів втекти.

В результаті падіння він отримав серйозні травми. Зараз перебуває в лікарні, його стан досі важкий.

— Медики висунули хлопцеві наступний діагноз: політравма – перелом двох кісток лівого передпліччя, компресійний перелом хребця Л1 зі зміщенням другого ступеня, перелом правої п’яткової кістки, — повідомляє військовий комісар Тернопільського обласного військового комісаріату полковник Леонід Нечипорук.

Варто зазначити, що за фактом доведення до самогубства правоохоронці розпочали кримінальне провадження. У військкоматі теж взялися з’ясовувати, чи пов’язана ця подія з вищезгаданою статтею ККУ. До слова, це вже другий такий випадок за останній місяць у Тернополі.

Детальніше — у сюжеті програми «Свідок» (НТН):

ЄСПЛ зобов’язав Україну скасувати мораторій на продаж землі

zemlya1

 

Абсолютна заборона в Україні на купівлю та продаж земель сільськогосподарського призначення порушує Європейську конвенцію з прав людини, повідомляє Національне бюро розслідувань України.

Відповідне рішення ухвалив Єврпейський суд з прав людини у справі «Зеленчук та Цицюра проти України».

Справа стосувалася скарги двох громадян України щодо державної заборони на продаж сільськогосподарських угідь, яка, як вони заявили, порушує їх права власності як власників таких ділянок.

Суд зауважив, що після падіння Радянського Союзу Україна переважно віддавала сільськогосподарські угіддя людям, які раніше працювали в колгоспах, але ввела, нібито тимчасово, заборону на продаж такої землі.

«Уряд стверджував, що цей крок перешкодить концентрації землі в декількох руках, зупинить збіднення людей у сільській місцевості та забезпечить, щоб земля і надалі оброблялася. Однак суд встановив, що держава не забезпечила справедливого балансу між загальними інтересами громади та майновими правами заявників», — йдеться у повідомленні.

Суд зазначив, що жодна інша країна, яка входить до Ради Європи, не мала такої заборони і наголосив на невідповідності підходу України щодо припинення мораторію.

«Також незрозуміло, чому не такі жорсткі обмежувальні заходи були б менш ефективними для досягнення тих самих цілей», — зазначається в рішенні.

Суд постановив, що український уряд повинен прийняти законодавчі заходи для забезпечення необхідної справедливості балансу для власників сільськогосподарських земель, хоча це не означає, що Україна повинна негайно запровадити необмежений ринок сільськогосподарських угідь.

Жодної грошової компенсації заявникам не було присуджено. «Однак, якщо держава проявить необґрунтовану затримку у прийнятті необхідних заходів, грошові виплати можуть стати гарантованими», — зазначив суд.

Каплін опублікував документи про ізраїльське громадянство Рабіновича

Rabinovych-Vadym1-500x451

 

Народний депутат Сергій Каплін опублікував документи, які, за його словами, свідчать, що нардеп Вадим Рабінович має громадянство Ізраїля.

Відповідні документи Каплін опублікував у Facebook., повідомляє Національне бюро розслідувань України.

«Нарешті мною були отримані, видані Міністерством внутрішніх справ Ізраїлю та легалізовані для використання в Україні, документи про те, що Вадим Рабінович зареєстрований в Ізраїлі, як громадянин цієї країни Давід Рабінович, ім’я батька — Зиновій, має посвідчення особи №303446132, адреса Ізраїль, Бітан Аарон, 4029400», — написав він.

За словами Капліна, у Давіда Рабіновича та нардепа Вадима Рабіновича «абсолютно ідентичні підписи».

Крім того у них однаковий день народження — 4 серпня 1953 року та збігається ім’я батька — Зиновій.

«Відтак, ще одна шахрайська оборудка Рабіновича розкрита! Давід Рабінович не має права бути громадянином України. Не можна весь час дурити українців- прийшов час відповідати за брехню», — вважає Каплін.

Раніше журналісти неодноразово пов’язували Капліна із олігархом і одним із лідерів «Опозиційного блоку» Сергієм Льовочкіним. Раніше Каплін уже скаржився на Рабіновича у НАБУ, за результатами чого було відкрито дві кримінальні справи.

У Льовочкіна і Рабіновіча уже досить довгий час триває конфлікт, в ході якого Рабіновіч у свою чергу скаржився на Льовочкіна в НАБУ і оприлюднював дані про нібито незадекларовану нерухомість олігарха у Франції.

У фракції «Опозиційного блоку» раніше обіцяли знайти докази того, що у Рабіновича є паспорт Ізраїлю.

У 1999 році СБУ забороняла в’їзд Рабіновичу, який тоді був громадянином Ізраїлю, в Україну. У тодішніх заявах СБУ фігурував той же номер ізраїльського паспорта, що і в документах Капліна.

Раніше народний депутат Андрій Артеменко попросив Вищий адміністративний суд визнати незаконним і скасувати указ президента Петра Порошенка про припинення українського громадянства депутата.

29 квітня президент Петро Порошенко підписав указ про позбавлення громадянства народного депутата Андрія Артеменка. Підставою став закон «Про громадянство», який не допускає подвійного громадянства в Україні. За словами самого Артеменка, у нього є громадянство Канади і не тільки.

Мартиненка з банди Яценюка почали судити

martinenko-mikola2-500x330

 

Справу проти колишнього нардепа Миколи Мартиненка, підозрюваного у заволодінні майном «Енергоатома», передали на розгляд суду.

Про це пише у Facebook прес-служба Спеціалізованої антикорупційної прокуратури.

«Спеціалізованою антикорупційною прокуратурою за наслідками досудового розслідування НАБУ скеровано до суду обвинувальний акт за обвинуваченням колишнього парламентаря Мартиненка М.В., Переломи С.В., Журила Р.М., Сорокіна О.Г., Богданця В.І., Василькова В.О.» – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що обвинуваченим інкримінують заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовим становищем (ч.5 ст.191 КК), легалізацію доходів, одержаних злочинним шляхом (ч.3 ст.209 КК) та створення злочинної організації (ч.1 ст.255 КК).

Зокрема, Мартиненка та керівника дочірнього підприємства «Атомкомплект» у складі «Енергоатома» Валерія Василькова звинувачують у заволодінні коштами ДП “НАЕК «Енергоатом» при виконанні контрактів постачання на підприємство обладнання від чеської SKODA та під час виконання контракту між SKODA і BRADCREST INVESTMENTS, на загальну суму 6,4 мільйона євро.

Окрім того, розповідають у САП, Мартиненко, заступник голови правління «Нафтогазу» Сергій Перелома, в.о. голови ПАТ «Об’єднана гірничо-хімічна компанія» Руслан Журило, гендиректор ДП «СхідГЗК» Олександр Сорокін та заступник директора держконцерну «Ядерне паливо» Володимир Богданець обвинувачуються у заволодінні 17,3 мільйони доларів держкомпанії «СхідГЗК» під час купівлі для неї уранового концентрату через австрійську компанію-посередника STEUERMANN Investitions-und Handelsgesellschaft, підконтрольну учасникам злочинної організації.

«Разом з тим досудове розслідування щодо інших підозрюваних у вчиненні вказаних злочинів наразі триває, зокрема оголошено розшук ще 4 фігурантів, двоє з яких – громадяни Австрійської Республіки, ще одного з підозрюваних, який переховувався, було затримано та обрано запобіжний захід, досудове розслідування триває», — йдеться в повідомленні.

Як повідомлялося, 21 травня Спеціалізована антикорупційна прокуратура вручила екс-нардепу від «Народного фронту» Миколі Мартиненку обвинувальний акт.

20 квітня 2017 року детективи НАБУ та прокурори САП затримали Мартиненка в рамках розслідування за фактом розкрадання коштів ДП «СхідГЗК» при закупівлі уранового концентрату.

За даними САП, з 2013-го до 2016 року злочинна організація, у яку нібито входив Мартиненко, завдала бюджету 17,28 млн доларів збитку, повідомляє Національне бюро розслідувань України.

22 квітня 2017 року Солом’янський райсуд Києва відпустив Мартиненка на поруки народних депутатів з фракції «Народний фронт» та міністрів.

29 січня 2018 року суд відмовився продовжувати покладені на Мартиненка зобов’язання.



Close
Приєднуйтесь!
Читайте нас у соцмережах: