Архив Лютий 15th, 2015

Идите нахуй с такими законопроектами, дорогой Василий Васильевич Петёвка

Нажмите, чтобы увеличить

Нажмите, чтобы увеличить

 

12.02.2015 один из аватаров Балоги в Верховной Раде Украины, Василий Васильевич Петёвка, человек, который ведёт себя еще более нелепо, чем выглядит, и еще более странно, чем вечно укокошеннный Добкин Jr., разродился законопроектом №2111 о цензуре в интернете.

На самом деле законопроект носит неброское название «Проект Закону про внесення змін до Закону України „Про інформацію“ (щодо поширення масової інформації в мережі „Інтернет“)». Пояснительная записка к нему снабжена поистине умопомрачительным пассажем, автору которого лично я с удовольствием забил бы в мозжечок железнодорожный костыль:

«Сучасна людина не уявляє власного життя без Інтернету. Однак, надмірна залежність та довіра інформації, що міститься в мережі та часто є досить суперечною і кардинально протилежною, може завдати великої шкоди».

Ооо, да. Украинцы уже более десяти лет активно насилуют себя интернетом, причиняя себе всевозможные виды душевных увечий и психологических травм, но, сука, вдруг пришёл Петёвка и всех спас.

Внутри законопроекта вы сможете найти очень много интересных норм, которые фактически приравнивают блогера к СМИ и могут существенно разнообразить скучную жизнь скромных тружеников блогосферы/социальных медиа — увесистым судебным иском, или тюремным сроком, например.

Немаловажно, что пациент хочет обязать блогеров предавать огласке свои подлинные имена и фамилии, что для некоторых из них равносильно смертному приговору или, как минимум, абонементу в травматологию. Запрет публикации данных о личной жизни граждан (нужно полагать, самого Петёвки и ему подобных), а также оговорка об ущербе деловой репутации организаций тоже имеются в законопроекте.

Но самое святое, на что покушается Петёвка — наше право называть вещи именами. Да-да, этот мукачевский хранитель духовных скреп пытается запретить нам использовать лексику, которую кто-то когда-то, наверное ещё при динозаврах, счёл обсценной и негласно табуировал. Наш герой, следуя заветам Путина, который уже внедрил подобный закон на территории империи зла, пытается сделать то же самое, но уже на законодательном уровне, и это недопустимо.

Почему? Да всё просто.

Допустим, меня напрягают усы Петёвки. Да что там напрягают — они приводят меня в неистовство, унижают моё человеческое достоинство.

Зачем ему усы? Чем он руководствовался, когда обзаводился ими? Кто надоумил его ступить на порочный путь ношения усов в сочетании с глупым выражением лица, и стоит ли рассматривать это как вызов общественной морали? В конце концов, на какие деньги он содержит их?.. Вопросов масса, но я, как благовоспитанный человек, их не задаю, цивилизованно полагая, что усы Петёвки — личное дело [проблема] Петёвки.

Поэтому я предрекаю этому законопроекту забвение. А в завершение, пользуясь тем, что украинский интернет [пока] свободен, скажу простую, но нужную вещь.

Идите нахуй с такими законопроектами, дорогой Василий Васильевич.

Сергей Иванов, 40ka.info

Зрадник Демчишин лизнув у сраку мафіозі Коломойського. Документ

Demchishin-Volodimir3-500x280

 

Міністр енергетики Володимир Демчишин вирішив виключити виконавчого директора «Нафтогазу» Андрія Пасішника зі складу аукціонного комітету з продажу нафти.

Про це на своєму блозі на сайті «Української правди» пише депутат від Блоку Петра Порошенка Сергій Лещенко.

За його словами, виключення Пасішника відбувається під тиском олігарха Ігоря Коломойського, який, контролюючи менеджмент «Укрнафти», намагається не допустити знищення корупційних схем з продажу нафти на аукціонах.

«Пасішника, який останні місяці вів напрямок з поверненню „Укрнафти“ під державний контроль, після наполегливих прохань і шантажу Коломойського виключають з аукціонного комітету з продажу нафти», – написав депутат.

Лещенко нагадав, що аукціонний комітет визначає параметри аукціону та стартову ціну. Його склад формується спільним наказом Міненерго та Мінекономіки.

На даний момент під указом про новий склад аукціонного комітету, в якому відсутній Пасишиник, вже стоїть підпис Демчишина. Для того, щоб документ набув чинності, необхідний ще підпис міністра економіки Абромавичуса.

Demchishin-Volodimir1

Demchishin-Volodimir2

«Тепер черга за Айварасом Абромавичусом, який, всупереч тиску, вже виявляв героїзм у відносинах з Коломойським минулого тижня, заощадивши для країни мільярд гривень», – пише Лещенко.

10 лютого 2015 року «Укрнафта», яка на 51% належить державі, але контролюється Коломойським, подала позов до суду з вимогою виключити з аукціонного комітету чотирьох представників «Нафтогазу», серед яких було і ім’я Пасішника.

Лещенко тоді писав, що причиною позову є те, що комітет ламає схеми Коломойського, за яким його структури купували нафту у «Укрнафти» на підконтрольних йому біржових майданчиках на неконкурентних умовах і за значно заниженими цінами.

У своєму нинішньому посту Лещенко з посиланням на свої джерела стверджує, що нафти у «Укрнафти» вже не залишилося, оскільки вся вона переробляється на Кременчуцькому заводі у Коломойського.

«Завод працює без зупинки, тоді як в Україну немає імпорту нафти. Відповідно, або на Кременчуці переробляють ще непродану сировину „Укрнафти“, або ж – ту технічну нафту з трубопроводів, яку зі скандалом злили в 2014 році. І те, і інше – привласнення в особливо великих розмірах!» – запевнив він.

Лещенко додав, що він та група інших депутатів з цього приводу направили депутатське звернення генеральному прокурору Віктору Шокіну.

Раніше міністр Демчишин за визнав Крим російським федеральним округом.

Рада хоче повернути один з диктаторських законів 16 січня

cenzura10-500x380

 

 

Депутат Василь Петьовка, який є двоюрідним братом одіозного закарпатського олігарха Віктора Балоги, вніс пропозиції щодо доповнень та змін до Закону України «Про інформацію», повідомляє sprotiv.org.

Найбільше привертають увагу цих доповнень наступні пункти: «4. Блогер зобов’язаний розмістити на своєму сайті або сторінці сайту в мережі “Інтернет” свої прізвище та ініціали, електронну адресу для направлення йому юридично значимих повідомлень».

Як стверджують громадські активісти, влада бажає деанонімізувати Інтернет і точно знати імена та інші дані людей, що можуть зводити крамолу на можновладців.

«Так як зараз почались гоніння за активістами, що не погоджуються з тим, як проводиться четверта хвиля мобілізації, так само влада може почати гоніння з будь-якої іншої теми, яка їм не сподобається», – коментують закон в соціальній мережі ВКонтакте.

Крім того, багато інших пунктів є досить непрописаними і можуть використовуватись як завгодно.

«Під вкрай широке визначення «екстремістських матеріалів» або «матеріалів, що пропагують культ насильства і жорстокості» при бажанні можна підігнати що завгодно. Так само як і «порушенням ділової репутації організації» згодом запросто можуть назвати запис про те, як роботодавець кинув найманих працівників на зарплату», – стверджують на сайті лівих активістів «Чорна радуга».

Подібний законопроект було ухвалено 16 січня 2014 року.



Close
Приєднуйтесь!
Читайте нас у соцмережах: