Архив Грудень 17th, 2020

Ілля Павлюк керує депутатами «Слуги народу» за спиною Зеленського? Відео

Окремі нардепи від партії «Слуга народу» перед важливими голосуваннями відвідують офіс бізнесмена Іллі Павлюка, який був долучений до президентської кампанії Володимира Зеленського. Його також пов’язують із олігархом Рінатом Ахметовим, повідомляє 40ka.info.

Офіс бізнесмена знаходиться в урядовому кварталі біля Офісу президента та трохи далі від Верховної Ради та Кабміну.

Журналісти вказують, що нардепи ходять в гості до офісу Павлюка перед голосуваннями за важливі законопроєкти, зокрема щодо грального бізнесу, бюджету та е-декларування.

Неодноразово сюди приходили Олег Марусяк, Богдан Торохтій, Сергій Бунін та Олександр Горобець. Журналісти також зафіксували візит нардепа Дмитра Соломчука.

Окрім того, вказують у Bihus.info, Павлюк контролює близько 30 депутатів президентської партії. Їх координацією в Раді займається Олег Марусяк.

Журналісти також з’ясували, що Павлюк і сам відвідував Офіс президента. Зазначається, що заходив він через службовий вхід.

У своїх відповідях нардепи заперечували як відвідування бізнесмена, так і знайомство з ним. А Павлюк заявив, що його не цікавить політика.

  • Раніше Павлюк був соратником скандального депутата-комуніста Ігоря Калєтніка, якого в часи Януковича вважали «смотрящим» за митницею. У нього він був оформлений помічником у 2007—2011 роках. У ті часи ЗМІ називали Павлюка “королем контрабанди західної митниці”.

НАБУ перехопило розмову топ-менеджера ДТЕК Ахметова про призначення Ольги Буславець главою Міненерго

НАБУ у рамках справи «Роттердам+» опублікувало фрагмент перехопленої розмови (березень-квітень 2020) топ-менеджера ДТЕК та іноземної особи про жінку-кандидата на посаду глави Міненерго (згодом т.в.о. призначили Ольгу Буславець — ред.).

Про це йдеться у презентації НАБУ по справі «Роттердам +», яке відомство презентувало під час засідання Комітету ВР з питань антикорупційної політики 15 грудня 2020 року, повідомляє 40ka.info.

На фрагменті, який опублікувало НАБУ, топ-менеджер говорить, зокрема, що «є кандидат, жінка, з якою у нас добрі відносини… якщо за неї проголосують — це достатньо полегшить наше життя», «її остання посада була Директор Департаменту електроенергії», “вона — моя остання надія”.

Також топ-менеджер, зокрема, говорить, що «нам потрібен хтось, хто може консолідувати все це, потоки та різних людей в секторі…».

Слідство у справі «Роттердам+» зафіксувало факти, які можуть свідчити про вплив групи компаній («ДТЕК» — ред.) — ініціатора запровадження формули — на кадрові призначення у владі, «наслідком чого стала кардинальна зміна позиції профільного міністерства у питанні відшкодування збитків», завданих через дію формули.

Кабмін на позачерговому засіданні 16 квітня звільнив з посади в.о. міністра енергетики та захисту навколишнього середовища Віталія Шубіна та призначив на цю посаду Ольгу Буславець.

Буславець — колишня директорка Директорату енергетичних ринків Мінекоенерго, яку вважають близькою до ДТЕК Ріната Ахметова.

20 листопада на позачерговому засіданні Кабінету міністрів було ухвалено рішення звільнити тимчасово виконуючу обовʼязки міністра енергетики Ольгу Буславець.

При цьому, Буславець залишається на посаді першої заступниці міністра енергетики.

Буславець звинувачували в ухваленні рішень на користь енергохолдингу ДТЕК, що належить олігарху Рінату Ахметову. 

Суд признал законными требования Укрэксимбанка к компании мошенника Бахматюка на 2,5 млрд гривен

Хозяйственный суд Киев в рамках дела о банкротстве ЧАО «Райз-Максимко» удовлетворил иск Укрэксимбанка к указанной компании и ООО «СП «Нива» и решил взыскать с ответчиков в пользу истца 2,5 млрд гривен задолженности по кредитному договору.

Об этом сообщает Национальное бюро расследований Украины.

Добавим, что 12 декабря 2020 года суд в рамках этого же судебного разбирательства о банкротстве ЧАО «Райз-Максимко» признал требования многочисленных кредиторов на несколько десятков миллиардов гривен.В частности, суд признал требования кредиторов:«Дойче Трасти Кампани Лимитед» — на 18,77 млрд грн (4 очередь); Укрэксимбанка — на 3,1 млрд грн (обеспеченные залогом); Сбербанка — на 1,75 млрд грн (из которых 1,5 млрд грн — обеспеченные залогом);«СП Кэпитал Менеджмент, ЛЛС» (США) – 2,06 млрд грн (4 очередь); Экспортно-импортного банка США – 1,67 млрд грн (4 очередь); Альфа-Банка – 156,7 млн грн (4 очередь); Avonex Limated — 299 млн грн (4 очередь); ООО «Финансовая компания «фингарантий» — 334 млн грн (из них 318,5 млн грн — 4 очередь); ООО «Финансовая компания «Монополиум финансы» — 276,1 млн гривен (4 очередь); ООО «Сельскохозяйственное предприятие «Нива» — 611,3 млн грн (4 очередь).

Отметим, ЧАО «Райз-Максимко», как и ЧАО «Компания «Райз», связаны с «Укрлендфарминг» которые принадлежат Олегу Бахматюку. Вместе с тем в Госреестре конечным бенефициарным собственником компании указан гражданин США Николас Пиацца.



Close
Приєднуйтесь!
Читайте нас у соцмережах: