Архив Січень 31st, 2018

Участь #Порошенко у Давоському форумі фінансували люди з «кремлівського списку»?

Poroshenko-rus1-500x333

 

Участь Петра Порошенка у Всесвітньому економічному форумі в Давосі фінансували люди, яких міністерство фінансів США внесло у «кремлівську доповідь».

Про це написав у Facebook журналіст Ростислав Демчук, повідомляє 40ka.info.

«Кажуть, що Всесвітній економічний форум в Давосі – це таке місце, де можна увійти в історію, а можна й добряче вляпатися у неї. Схоже, що Петро Порошенко в Давосі вляпався. І, причому, двічі. Перший ляпас він одержав від директора-розпорядника МВФ Крістін Лагард, яка відмовила президенту в наданні чергового кредитного траншу. А інший ляп випірнув сьогодні», – написав він.

«Одним із головних спонсорів участі Петра Порошенка, усієї української делегації та гостей в «Українському сніданку» був російський «Альфа-Банк», – продовжив він.

Журналіст зазначив, що співвласник і глава наглядової ради консорціуму «Альфа-Груп» – Михайло Фрідман, акціонер «Альфа-Груп» – Герман Хан, а представник консорціуму – Петро Авен.

Всі вони, будучи наближеними до президента РФ Владіміра Путіна, внесені в так званий «кремлівський список», складений в США з метою запровадження проти них санкцій.

«Ох і невдало розпочався нинішній рік для президента України: як не мальдівський скандал, так відмова МВФ надати наступний транш Україні. І ось ще одна неприємна несподіванка – спонсори президента України знаходяться в «кремлівському списку», – додав він.

Оточенння #Порошенко запустило фейкову новину про Антикорупційний суд та Світовий банк

poroshenko-chort1-500x346

 

У ЗМІ з’явилася інформація, що Порошенку нібито вдалося переконати МВФ та Світовий банк у пом’якшенні вимог щодо Антикорупційного суду, повідомляє 40ka.info.

Адміністрація президента (АП) створила та оприлюднила фейк-новину про те, що президенту Петру Порошенку нібито вдалося переконати керівників Міжнародного валютного фонду та Світового банку (СБ) пом’якшити вимоги щодо Антикорупційного суду.

На Банковій почали розпускати чутки про «нібито» звільнення регіонального директора СБ Сату Кахонен за критичний лист щодо Антикорупційного суду, який він надіслав до АП та у Верховну Раду, пише «Європейська правда».

Першим про інформацію від міжнародних кредиторів повідомив сайт «Главком». Неназване «джерело» розповіло «Главкому», що керівниця МВФ «не знала про ультимативний лист», надісланий до Києва 11 січня, і «пообіцяла провести розслідування щодо його появи у пресі». Водночас Світовий банк, мовляв, взагалі гарантував звільнення Кахонен, яка підписала жорсткий лист, надісланий представникам української влади.

Після опублікування новина-фейк набрала неабияку популярність у соцмережах. Там її почали просувати «інформаційні бійці» Банкової, а також провідні популярні блогери, які системно співпрацюють з АП.

На думку «Європейської правди», Порошенко в черговий раз перейшов «червону риску» у питанні етики.

Нагадаємо, Порошенко є бізнес-партнером олігарха Ріната Ахметова в чітко налагодженій схемі «Ротердам +» з обкрадання громадян України.

Як #Порошенко і Ко оптимізують податки, купуючи сир та сухе молоко на 220 млн грн. Відео

Poroshenko-Petro8

 

Завод «Кузня на Рибальському» придбав близько 3 тисяч тонн сиру, щоб оптимізувати щонайменше 13 мільйонів гривень податків.

Про це йдеться в сюжеті програми «Наші Гроші».

У 2013—2015 роках на рівні з закупівлею виробничих матеріалів для свого промислового виробництва, «Кузня» у таких же промислових масштабах купує сир та сухе молоко.

За даними програми, за ці три роки завод перерахував фірмам “Консалтингова Фірма «Прометей», «Миргородський сироробний комбiнат» та «Рось» (всі три входили до групи компаній Milkiland) загалом понад 220 млн грн за 2,721 тисячі тонн сиру та 215 тонн сухого молока.

Чверть цих закупівель провели в один день — 31 грудня 2014 року. Тоді «Кузня» списала на сир 52 млн грн.

На запит програми завод зазначив, що не може надати інформацію щодо цих закупівель, оскільки не зберіг документацію. Питання про податки «Кузня» проігнорувала.

В групі компаній Milkiland підтвердили продаж сиру «Кузні». Водночас зазначили, що після продажу сир «Кузні» фізично не постачався, а експортувався компаніями Milkiland від імені «Ленінської кузні» за договором комісії.

«Ми через завод „Ленінська Кузня“ експортували товар, ми віддавали їм товар, потім забирали його на комісію, „Мілкіленд-Україна“ відправляла його на експорт», — описує контракт виконавчий директор Анатолій Юркевич.

Метою операції для Milkiland було відшкодування ПДВ, яке заборгувала групі держава, за рахунок «Ленінської кузні».

Загальна схема виглядає наступним чином: коли експортери продають товар за кордон, то держава має компенсувати їм податок на додану вартість.

Ця компенсація нараховується, однак її виплата затримується на невизначений час.

Тоді експортер, якому держава винна компенсацію, «на папері» продає свій товар компанії, яка навпаки, має податкову заборгованість перед бюджетом. І потім від імені цієї компанії проводить експорт.

Компенсацію ПДВ, яку держава має провести цьому «транзитному» експортеру — немає необхідності очікувати.

Оскільки в нього самого існує борг перед бюджетом, «транзитер» просто списує його «взаємозаліком».

«Ми вирішували свої проблеми з компенсацією ПДВ, котрі на той момент були в державі. Вони нам віддавали ПДВ і ми були щасливі», — пояснює Юркевич.

Якщо вигода виробника в описаній схемі очевидна, то користь від оптимізації «транзитному» експортеру — незрозуміла. Купуючи сир — він живими грошима втрачає ту ж суму, на яку «скосив» собі податків.

Юркевич розповідає, що вигода «Кузні» полягала у знижці, яку фірмі робили на товар.

«Грошей від експортера заходило більше, нам перераховувалося трохи менше. На той момент це було 5-10% від суми компенсованого ПДВ. Від 13 млн грн ПДВ, якщо ми говоримо про 10%, — то це 1,3 млн грн. От, відповідно, ми продали їм на 67 млн грн продукції, а від наших клієнтів їм зайшло 68,3 млн. Мільйон і триста тисяч залишилися в них у якості винагороди», — заявив він.



Close
Приєднуйтесь!
Читайте нас у соцмережах: