Я не називала його «сциклом»: телеведуча розповіла, чому її «кинув» Зеленський. Відео

Телеведуча Яніна Соколова прокоментувала свій конфлікт з Зеленським, повідомляє 40ka.info.

Володимир Зеленський кілька разів переносив інтерв’ю з української ведучою Яніною Соколовою, яка нещодавно подолала онкологію. Про це сама телезірка розповіла в інтерв’ю «Українській правді». На питання, чи багато гостей відкладали зустріч, ведуча відповіла, що це був тільки президент Володимир Зеленський.

«У нього внутрішня структура емоційно нестабільна … Але з Зеленським мені було б дуже цікаво, саме тому, що він емоційно нестабільний. Є дуже багато речей, які могли б його зачепити. А я дівчина досить щира. Тому я йому б просто ва-банк говорила те, що думаю, і те, що запитують мене глядачі. Було б класно», — сказала Соколова.

Також Соколова спростувала інформацію про те, що під час передвиборної кампанії назвала Зеленського «сциклом».

“Я не називала його «сциклом», я говорила: «Якщо ти не ссикун». Подивися уважно це відео. Я в кінці сказала: “Володимир, прийди на «Рандеву „, якщо ти не сцикло“. А потім вже коли двічі мені пообіцяли, що „ось-ось прийде“ і не прийшов, тоді я просто написала у своєму Facebook „таки сцикун“, але не писала там „Зеленський“ або „Порошенко“. Кожен зрозумів, що він зрозумів», — пояснила ситуацію ведуча.

По темі:

Комментарии закрыты.Close
Приєднуйтесь!
Читайте нас у соцмережах: