Гладчук вимагає від парламенту та президента повернення спостережної місії Парламентської асамблеї Ради Європи

Ukraina-Evropa

Вадим Гладчук вимагає від Верховної Ради та президента повернення спостережної місії Парламентської асамблеї Ради Європи.

Редактор часопису sprotiv.org, кандидат у народні депутати по 223 округу (Київ, Шевченківський район) у виборчій програмі якого є головною теза «путін-хуйло» Вадим Гладчук називає російським сценарієм скасування запрошення для ПАРЄ здійснювати спостереження за «виборами».

Гладчук пояснює це можливими намірами нинішньої проросійської влади фальсифікувати результати майбутнього волевиявлення українців.

Гладчука обурює, що Центрвиборчком реєструє кандидатами громадян Росії, наприклад, зареєстровано російського (!) громадянина Михайла Соколова кандидатом у народні депутати України від партії «Слуга народу».

Гладчука обурює той факт, що у народні депутати балотується кум президента-країни агресора, солдати якого вбили тисячі громадян України. З 17 березня 2014 року США ввели санкції проти Віктора Медведчука, які діють і понині. А в Україні він йде до парламенту.
Номер 22 у списку партії «Слуга народу» є кумом родини ватників Медведчуків.
https://sprotiv.org/70050

Вадим Гладчук вважає зумисним саботаж Службою безпеки України, Державною прикордонною службою України та МВС, які не дають вчасно до ЦВК відповіді на звернення щодо часу перебування в Україні корупціонерів, сєпарів чи рашистів, які вели підривну діяльність проти нашої держави.

Гладчук нагадує, що саме президент #Зеленский несе відповідальність за роботу Служби безпеки України, Державної прикордонної служби України, тому що він призначає туди керівників, а у випадку з Аваковим з МВС — це його політичний спільник.

Як кандидат у народні депутати Гладчук вважає порушенням його права на вільні вибори будь-які обмеження у роботі спостерігачів, а відтак планує оскаржувати до суду рішення про скасування запрошення для ПАРЄ здійснювати спостереження за достроковими парламентськими виборами в Україні.

Гладчук нагадує, що Небесна сотня у 2014 році своїми життями заплатила за європейський вибір України.

Делегація ПАРЄ перебувала у Києві 2-3 липня для оцінювання передвиборчої ситуації перед позачерговими парламентськими виборами в Україні, які відбудуться 21 липня.
В Асамблеї нагадали, що у листі від 2 липня 2019 року голова Верховної ради поінформував президента ПАРЄ Ліліан Морі Паск’є, що український парламент відкликав своє запрошення для спостереження за достроковими виборами.
«Як наслідок цього рішення передвиборча делегація вирішила припинити свою діяльність достроково», — сказано у повідомленні.
Зазначено, що до ухвалення цього рішення делегація ПАРЄ провела зустрічі з лідерами і представниками ряду партій, що беруть участь у виборах, представниками громадянського суспільства і засобів масової інформації, представниками місії Бюро з демократичних інститутів і прав людини Організації з безпеки і співробітництва в Європі (БДІПЛ/ОБСЄ) зі спостереження за виборами в Україні, а також дипломатами.
Президент Парламентської асамблеї Ради Європи Ліліан Морі зазначила, що Асамблея має тривалу практику, що сягає 1994 року, співпраці з Україною щодо спостереження за виборами, що дозволило «істотно поліпшити» законодавчу базу країни та виборчої практики.
«Я повинна підкреслити, що Україна, як член Ради Європи, перебуває під процедурою моніторингу Асамблеї та має зобов’язання запропонувати Асамблеї спостерігати за президентськими й парламентськими виборами», — додала вона.

Вадим Гладчук вимагає від Верховної Ради та президента повернення спостережної місії Парламентської асамблеї Ради…

Posted by Марцинюк Анастасія on Friday, July 5, 2019

По темі:

Комментарии закрыты.



Close
Приєднуйтесь!
Читайте нас у соцмережах: