Архив Вересень 3rd, 2019

Зеленский объяснил, почему наврал избирателям и роздал должности своим друзьям. Видео

 

 

Президент Владимир Зеленский заявил, что набрал в свою команду друзей, потому что они «близкие люди». Об этом он сказал в интервью телеканалу 1+1, которому отчитался о своих первых 100 днях работы в качестве президента, сообщает 40ka.info.

«Что касается друзей, близкие люди — они близкие люди, поэтому они и были в моей команде. Кому ты можешь доверять, что доверять», — сказал Зеленский.

Президент объяснил назначение, например, Сергея Шефира своим помощником или Юрия Костюка заместителем главы Офиса президента событиями в Донбассе.

«Поезжай — что на Донбассе, почему мост не строится, что в Станице Луганской. Старый губернатор говорит — та здесь все строится, а ты едешь и видишь, что здесь ничего не работает. И поэтому были приглашены мой помощник Сергей Шефир, на информационную политику Юра Костюк, дальше мой давний товарищ, но он профессиональный юрист Андрей Ермак, моя помощница Маша. Это четыре человека. Кстати. Никто из них не кум, не брат и не сват», — сказал Зеленский.

О главе ОП Андрее Богдане Зеленский сказал, что часто спорит с ним.

«Он такой просто нетерпеливый человек, если бы вы знали. Он не может иногда, как говорится, угомониться. Я ему говорю: что ты постоянно выставляешь в инстаграм. Что ты за человек? Что ты в фейсбуке? Куда ты полез к журналистам? Чего ты с ними ругаешься? Он должен успокоиться», — сказал президент.

Зеленский отрицает, что Богдан имеет на него влияние.

Перед выборами Зеленский критиковал Порошенко за «кума или армейского друга», а после инаугурации назначил почти всех своих друзей из «95 квартала» на руководящие должности.

 

 

3 июня 2019 года пресс-секретарь ОП Юлия Мендель заявила, что Зеленский даст большую пресс-конференцию по случаю 100 дней его президентства. Но это тоже оказалось неправдой.

Агрохолдинг «Авангард» Олега Бахматюка збільшив збиток втричі

 

 

Агрохолдинг «Авангард», найбільший виробник яєць в Україні, в січні-червні 2019 року отримав чистий збиток у розмірі 110,89 млн доларів, що в 3,1 рази перевищує показник за аналогічний період 2018 року.

Про це йдеться в звіті компанії, оприлюдненому на сайті Лондонської біржі, повідомляє Національне бюро розслідувань України.

Згідно зі звітом, консолідована виручка зросла на 24,6% — до 84,78 млн доларів, валовий збиток — в 14 разів, до 65,1 млн доларів.

Експортна виручка за звітний період збільшилася в 1,6 рази — до 44,8 млн доларів, а її частка становила 53% від консолідованої виручки компанії.

Виробництво яєць в першому півріччі становило 1,78 млрд штук, що на 44% більше, ніж за аналогічний період 2018 року, їх продажі зросли в 1,9 рази — до 1,59 млрд штук, експорт — у 2,6 рази, до 785 млн штук.

Станом на 30 червня загальне поголів’я птиці становило 16,0 млн, що на 15% більше в порівнянні з аналогічною датою минулого року. Кількість курей-несучок становила 11,2 млн (на 35% більше).

Агрохолдингу належить 19 птахофабрик, 10 ферм з вирощування курей-несучок, 3 інкубатора, шість комбікормових заводів, три елеватори, завод з виробництва яєчних продуктів «Імперово Фудз».

Компанія експортує свою продукцію на ринки Близького Сходу, Африки, Азії, СНД та ЄС. Акції «Авангарду» у формі глобальних депозитарних розписок торгуються на Лондонській фондовій біржі з травня 2010 року.

Власником агрохолдингу є бізнесмен Олег Бахматюк.

Прем’єр-міністр Гончарук був помічником у народного депутата від Партії регіонів

 

 

Олексій Гончарук допомагав екс- «регіоналу» і екс-комуністу Сергію Майбороді, повідомляє Національне бюро розслідувань України.

Призначений Верховною Радою від 29 серпня 2019 року прем’єр-міністр Олексій Гончарук в 2010—2012 роках був помічником народного депутата України від Партії регіонів Сергія Майбороди.

Про це свідчать дані відкритої бази даних помічників народних депутатів Верховної Ради України «Посіпакі».

Вказується, що Гончарук був помічником на громадських засадах, тобто не отримував грошей за свою роботу.

Сергій Майборода був обраний народним депутатом України 6 скликання за списком Партії регіонів і був членом фракції цієї партії. До цього Майборода був активним діячем Компартії: працював в Ленінському районному комітеті Комуністичної партії України в місті Миколаєві, з 1995 року був секретарем Миколаївського обкому КПУ.

Автомати для голосування у зебеніній Раді не знають елементарні речі. Відео

 

 

Троє з чотирьох опитаних журналістами програми Bihus.Info у перший день роботи нової Верховної Ради нардепів від «Слуги народу» не змогли розшифрувати абревіатуру САП (Спеціалізована антикорупційна прокуратура), повідомляє Національне бюро розслідувань України.

Нардеп Сергій Гривко на прохання розшифрувати абревіатуру САП сказав: «Я ще вчусь, пробачте, але я не розшифрую».

Депутат Ольга Коваль також не змогла розшифрувати абревіатуру САП. «Я чула, але я боюся помилитися», — сказала вона.

Крім того, депутат Андрій Клочко не зміг відповісти, що таке АРМА. «Я знаю, але не буду зараз відповідати», — сказав він.

Не змогла розшифрувати абревіатуру АРМА також депутат Аліна Загоруйко. Однак вона знала, чим відрізняється САП і ДБР, а також хто очолює САП і НАБУ.

Ще один депутат від «Слуги народу» Дмитро Костюк, який хоче працювати в аграрному комітеті, не зміг сказати, скільки квадратних метрів землі в одному гектарі (10 тисяч – ред.). «А от не буду відповідати на запитання. Тому що за одним запитанням буде друге, потім третє, а потім підуть такі запитання, яких ну зовсім не буду знати», — сказав він.

 

http://-_JMiEbyCQs

 Close
Приєднуйтесь!
Читайте нас у соцмережах: