Архив Лютий 16th, 2017

ОБСЄ засуджує підпали авто журналіста і двох телестудій в Україні. Подробиці

OBSE2-500x315

 

Представниця ОБСЄ з питань свободи медіа Дуня Міятович засудила нещодавні підпали автомобіля журналіста на Дніпропетровщині та приміщень телеканалів «М1» та «М2», повідомляє sprotiv.org.

За її даними, 12 лютого 2017 року у Кам’янському на Дніпропетровщині невідомі підпалили машину шеф-ректора місцевого видання “Город 5692” Сергія Гузя, 27 січня та 10 лютого зафіксовано неодноразові спроби підпалів студій музичних телеканалів “М1” та “М2” у Києві.

“Ці випадки повинні турбувати медійників і не можуть бути толеровані, — заявила Міятович. — Я вітаю той факт, що поліція почала провадження атаки на Серій Гузя, і я сподіваюсь, що цей випадок буде швидко і ретельно розслідуваний”.

Дуня Міятович нагадала, що 15 серпня минулого року зафіксовано випадок підпалу автомобілю журналістки Ксенії Зайцевої у Дніпрі, і закликала українську владу активізувати розслідування злочинів проти медійників.

Представник ОБСЄ з питань свободи медіа моніторить ситуацію щодо свободи слова у всіх 57 державах-учасницях ОБСЄ, повідомляє про порушення та сприяє повному дотриманню зобов’язань ОБСЄ зі свободи ЗМІ.

#Порошенко зі своїми спільниками кинув банк «Київська Русь» на 6 мільйонів доларів. Розслідування. Відео

Poroshenko-Petro8

 

Підконтрольне президенту Петру Порошенку та його друзям «Автотранспортне підприємство-2240» відмовляється повертати кредит у сумі 6 мільйонів доларів неплатоспроможному банку «Київська Русь».

Про це йдеться в матеріалі видання «Слідство.Інфо», повідомляє Національне бюро розслідувань України.

Як зазначається, поки вкладники «Київської Русі» домагаються відновлення роботи банку і виплат своїх депозитів у повному обсязі, президент Порошенко та його давні друзі й бізнес-партнери: народний депутат Ігор Кононенко та заступник секретаря РНБО Олег Гладковський зовсім не проти, щоб банк був ліквідований.

«Підконтрольне їм АТП взяло в 2007 році в банку „Київська Русь“ 6 мільйонів доларів кредиту. Заставою була будівля по вулиці Павла Усенка неподалік Дарницької площі в Києві. Але кредит транспортне підприємство Порошенка і друзів так і не повернуло. Заставу за кредитом, яка могла б покрити збитки банку,
фірма також не віддала», — йдеться у матеріалі.

За словами журналістки «Радіо Свобода», яка досліджувала цю тему, АТП мало віддати банку «Київська Русь» все своє заставне майно, в рахунок свого боргу, але раптом з’являється компанія, яка каже, що ми все це встигли забрати раніше.

Вона раніше дослідила, як фірма друзів президента залишила банк і без грошей і без нерухомості.

«Підприємство Порошенка і друзів оголосило банкрутство, а всі будівлі перед ліквідацією передало фірмі „Про Девелопмент Тім“. Продаж мав ознаки фіктивності, оскільки майно так і залишилося в руках друзів президента. Засновником „Про Девелопмент Тім“ виявилася віргінська компанія „Інтрако Менеджмент Лімітед“, а її  власником, як раніше з’ясувало „Слідство.Інфо“, виявився інший друг президента — заступник генерального директора корпорації „Рошен“ Сергій Зайцев», — пише видання.

«Виходить така ситуація: у нас є боржник, який має віддати банку або гроші, або свою територію, у нас є ймовірно пов’язана з цим боржником компанія, яка стверджує, що встигла забрати все його майно раніше. І в нас є банк, який залишається ні з чим. А потім ще у стані ліквідації перебуває», – додає журналістка.

В самому банку вже не сподіваються повернути від оточення президента ані кредит, ані нерухомість.

Адвокатка Тетяна Кілічава, яка допомагає повернути заощадження населення, стверджує, що якби компанія Порошенка та його друзів повернула банку кредит, а разом з нею те ж саме зробили й інші великі боржники, це дозволило б виплатити всі депозити, які звичайні вкладники втратили на рахунках «Київської Русі».

“Та поки що впливові боржники «Київської Русі» можуть почувати  себе спокійно. Настільки, що позбувшись претендента на нерухомість, вони вже отримали й величезну ділянку землі під нею. 11 гектарів під АТП та навколо восени 2015 Київрада передала в оренду на двадцять п’ять років іншій фірмі друзів Порошенка – товариству з обмеженою відповідальністю «Автоекспо», — зазначає «Слідство.Інфо».

6 грудня 2016 року Київський апеляційний адміністративний суд визнав незаконною ліквідацію банку «Київська Русь».

1 листопада Київська місцева прокуратура повідомила про підозру екс-директору Київського центрального відділення ПАТ “Банк «Київська Русь» у службовому підробленні та привласненні грошових коштів в особливо великих розмірах.

Раніше про підозру у вчиненні зазначених злочинів було повідомлено начальнику відділу та завідувачу каси, які діяли спільно зі своїм керівником.

У серпні 2016 року СБУ викрила екс-топ-менеджера банку «Київська Русь» у розкраданні 44 млн доларів, він був оголошений в міжнародний розшук.

19 березня 2015 року НБУ відніс банк  до категорії неплатоспроможних.

«Ах ты вонючий скунс», — украинский журналист показал как генпрокурор #Луценко борется с коррупцией. 2 фото

Lucenko-rigi1

 

Украинский журналист Дмитрий Гнап опубликовал разгромный пост, адресованный антикоррупционной работе генпрокурора Украины Юрия Луценка. На своей странице в «Фейсбуке» Гнап выразил возмущение по поводу фейковой борьбы с коррупцией кума Порошенка, сообщает Национальное бюро расследований Украины.

«Минутка скунс-активизма. Посмотрите на неистовую борьбу с коррупцией в исполнении генпрокурора Луценко. Это фото с сегодняшнего совещания в ГПУ. В первых рядах слушают выступление генпрокурора известные борцы с коррупцией:

1. Антон Яценко — король коррупционных сделок «Тендерной палаты».

2. Юрий Мирошниченко — верный служака режима Януковича, любитель России, при этом, владелец имения в Калифорнии за 3 млн долларов. Нынешняя власть с этими деятелями последние 20 лет просто регулярно меняется местами «зал» — «президиум», и это называется «борьба с коррупцией». Вам это не нравится? Ах, вы вонючие скунсы!» — написал Гнап.

В добавок журналист опубликовал фото.

Lucenko-corupt1



Close
Приєднуйтесь!
Читайте нас у соцмережах: