30 січня на Донбасі в #АТО загинув захисник України Анатолій Гаркавенко, йому відірвало ноги. Фото

Garkavenko-Anatolyi-RIP1

У суботу, 30 січня 2016 року, в зоні антитерористичної операції на Донбасі загинув військовослужбовець Анатолій Гаркавенко з позивним «Морячок». Про це у фейсбуці написла його наречена, боєць 93-ї бригади Збройних сил України Лєра Бурлакова, повідомляє sprotiv.org.

«10:30. Ти прокидаєшся, обіймаєш його ще міцніше, тицяєш пальцем: — Кохаю тебе, зайченя. Ось тебе. — За що-о-о? — За те. Що ти. Найкращий. Хлопець. У. Світі. — Не перебільшуй, Лєріка, — сміється.

Ми разом п’ятий місяць. Я люблю його так, як ніколи і нікого не любила. А він каже, що якою б не була ця війна — добре, що почалася. Бо інакше б не зустрілися. «Де ти була раніше?..»

Ми хотіли поїхати у відпустку й розписатися. Вперше по-справжньому, не здуру як і він, і я минулого разу. Назавжди. Попередньо домовлялися звалити після 20 січня. Але відклалося. Трохи.

…15:10. Ти сидиш на колінах біля нього. 200й. Ноги відірвані. Цілуєш у плече. Грієш скривавлені пальці диханням. Цілуєш ті пальці. Тільки б не відпускати. Диктуєш щось медикам. Так, позивний Морячок. Так. Так. Анатолій Гаркавенко. Сліз немає.

… Люблю тебе, зайченя. І зовсім не знаю, що далі. Я просто сиджу і курю. У твоїй куртці. Вона в крові. Але пахне тобою», – написала Бурлакова в Фейсбуці.

Вона не уточнила причину загибелі. Імовірно, «Морячок» підірвався на міні.

26 вересня 2015 року в квартирі Лєри Бурлакової в Києві пройшов обшук в рамках кримінального провадження про зіткнення під будівлею Верховної Ради 31 серпня.

2 жовтня Бурлакову, яка воює за Україну на Донбасі допитали в Головному слідчому управлінні Міністерства внутрішніх справ Авакова.

На сторінці батальйону «ОУН» в Facebook опубліковано наступне: «Сьогодні при виконанні бойового завдання в підрозділі ОУН 93-ї ОМБ загинув сапер Анатолій Гаркавенко, друг „Морячок“. За своє недовге життя двадцятип’ятирічний хлопець з Івано-Франківщини встиг поборотися: бився в рядах ДУК ПС, ОУН, 93-ї ОМБр. Мріяв про перемогу і про достойне життя українців на своїй землі. Знайшов на війні своє кохання».

Картка ПриватБанку для бажаючих допомогти фінансово: 5168 7572 5234 9529 Лисенко Наталія Сергіївна (картка належить мамі нареченої бійця, Лєри).

По темі:

Комментарии закрыты.Close
Приєднуйтесь!
Читайте нас у соцмережах: