Архив Квітень, 2020

Сестру Бахматюка не заарештували, бо її не розшукує Інтерпол – ВАКС

Cестру аграрного олігарха Олега Бахматюка, колишню голову наглядової ради ВіЕйБі банку Наталю Василюк заочно не заарештували, оскільки слідство в її справі зупинене і її не розшукує Інтерпол.

Про це йдеться у мотивувальній частині рішення слідчого судді Вищого антикорупційного суду Володимира Воронька від 15 квітня 2020 року, повідомляє Національне бюро розслідувань України.

Детектив у клопотанні вказував, що Василюк 22 жовтня рейсом Київ-Відень покинула Україну. Вже 13 листопада їй заочно повідомили про підозру. У зв’язку з численними не явками до НАБУ для вручення особисто підозри підозрювану оголосили у розшук, у тому числі в міжнародний шляхом винесення постанови і направлення її до виконання в Інтерпол. У зв’язку з ухиленням від слідства детектив звернувся до суду з клопотанням про заочний арешт сестри Бахматюка.

Адвокати Василюк заперечували проти задоволення клопотання. Вони вказували, що підозра не вручена у встановленому законом порядку. До того ж, захисники повідомили, що їхня клієнтка не від кого не ховається і постійно проживає у Відні, Австрія, про що відомо детективам.

Суддя встановив, що підозра Василюк обґрунтована. Водночас, він не погодився, що її вже оголошено в міжнародний розшук, оскільки Інтерпол не ухвалював відповідного рішення. До того ж, суддя вказав, що, за інформацією адвокатів, сестра Бахматюка постійно проживає у Відні, що стверджується витягом з Центрального реєстру осіб за місцем проживання, виданим Федеральним міністерством внутрішніх справ Австрії та може вказувати на легальне перебування в країні.

Крім того, 2 січня НАБУ і САП направили до Австрії запит про міжнародну правову допомогу з метою встановлення чи спростування факту проживання Василюк у Відні. Відповіді на вказаний запит матеріали провадження не містять, що позбавляє суд можливості зробити однозначні висновки щодо правових підстав її перебування за кордоном. Зокрема, у разі підтвердження законності перебування та постійного проживання Василюк в Австрії, при здійсненні викликів та направлення повідомлень йому підлягатимуть застосуванню інші положення КПК, аніж під час невстановлення її місця перебування. Суддя також додав, що слідство у справі Василюк було зупинене у зв’язку з розшуком останньої і для розгляду цього клопотання його ніхто не поновлював.

Нагадаємо, слідство з’ясувало, що в жовтні 2014 року ВіЕйБі банк, віднесений до категорії проблемних банків, звернувся до НБУ з клопотанням надати йому стабілізаційний кредит під заставу нерухомого майна. Хоча ВіЕйБі банк не подав всіх необхідних для цього документів (як програму фінансового оздоровлення банку, спрямовану на вирішення впродовж терміну користування стабілізаційним кредитом проблем ліквідності, поліпшення структури активів, дохідності, рентабельності тощо), правління Нацбанку, всупереч вимогам законодавства, надало позитивну відповідь.

При цьому вартість нерухомості, переданої в заставу НБУ, завищили майже в 25 разів шляхом складення підроблених звітів про оцінку. Експертиза під час досудового розслідування встановила, що реальна вартість заставленої нерухомості становить 72,62 млн грн попри 1,8 млрд грн, заявлених ВіЕйБі банком. Тим не менше, знаючи про завищену вартість заставного майна та відсутність усіх необхідних документів, службові особи НБУ надали 1,2 млрд грн стабілізаційного кредиту ВіЕйБі банку. Це на додачу до раніше вже отриманих від Нацбанку та не повернутих 3 млрд грн кредитів.

За 40 днів по тому, у листопаді 2014 року, НБУ визнав ВіЕйБі банк неплатоспроможним. Стабілізаційний кредит у 1,2 млрд грн, отриманий від НБУ терміном на два роки, ВіЕйБі банк не повернув.

Екс-генпрокурор Рябошапка заявил, что друг Зеленского из СБУ Баканов покрывает коррупционеров Микитася, Пашинского, Бахматюка, Жеваго и Альперина

Бывший генеральный прокурор Руслан Рябошапка заявил, что руководство Службы безопасности Украины  во главе с «другом президента» Иваном Бакановым де-факто блокирует предъявление подозрения организаторам коррупционной схемы в Приватбанке, сообщает 40ka.info.

Об этом он написал в колонке для УП, реагируя на фильм о первом годе президента Владимира Зеленского, где тот сказал, что Рябошапка не справился со своей работой.

«О „посадках“. Только суд может осудить за совершение преступления. Мы для этого сделали гораздо больше, чем это происходило до прихода нашей команды в прокуратуру. НАБУ и САП начали работать слаженно, что позволило привлечь к ответственности тех, кто считался неприкосновенным при прошлой власти», — заявил Рябошапка.

В качестве примера бывший генеральный прокурор привел имена Олега Гладковского, Максима Микитася, Сергея Пашинского, Олега Бахматюка, Константина Жеваго, Вадима Альперина.

«Еще одно важнейшее для Украины производство может быть быстро завершено, как только друг президента, председатель СБУ, разблокирует проведение ключевой экспертизы в одном из производств НАБУ по Приватбанку. Уже несколько месяцев заблокированная руководством СБУ экспертиза спасает организаторов миллиардной схемы от сообщения о подозрении. Напомню, что по закону сообщить о подозрении без установления экспертизой ущерба НАБУ/САП не имеют права», — заявил Рябошапка.

Буде бордель? Зеленський порадив українцям чергове заняття на карантині

ПреЗЕдент Володимир Зеленський рекомендує українцям, поки вони сидять вдома на карантині, вчити іноземні мови, повідомляє 40ka.info.

Про це йдеться відеозверненні шостого, опублікованому в інтернеті.

“Зараз, перебуваючи вдома, ми можемо всією країною «прокачати» власні навички та знання іноземних мов. Обов’язково настане день, коли все це закінчиться й до нас у країну зможуть завітати іноземні туристи. Давайте за час карантину підвищимо свій рівень іноземної мови та зустрінемо гостей чистим і бездоганним «Welcome to Ukraine».

 

В одному з своїх минулих відосиків ЗЕ також радив громадянам України на карантині займатися сексом.

Раніше у фракції «Слуга народу» виступали за легалізацію проституції.  Зокрема, депутат Верховної Ради від фракції «Слуга народу» Микита Потураєв агітував за легалізацію проституції. «Існує підтверджена статистика, що в таких країнах, як наша — країнах третього світу — тільки легалізація секс-послуг дозволяє стабілізувати темпи поширення ВІЛ/СНІДУ. Тому що тоді ми контролюємо цей процес, а зараз ми не контролюємо. У нас навіть немає, щоб ви розуміли, верифікованої інформації про кількість співробітниць в цій сфері і співробітників. У нас накладається історія з ін’єкційною наркоманією з історією з проституцією», — казав Потураєв.

Зелені гниди карантин в Україні ввели з порушенням Закону. Документ

Кабінет міністрів з порушенням процедури запровадив в Україні карантин для подолання пандемії коронавірусу, повідомляє 40ka.info.

Про це заявив у Facebook колишній нардеп Олексій Мушак із посиланням на інформацію, отриману від Міністерства охорони здоров’я

У листі від МОЗу зазначається, що головний санітарний лікар України Віктор Ляшко не робив подання про введення карантину в Україні.

Але, звертає увагу Мушак, стаття 29 закону «Про захист населення від інфекційних хвороб» вимагає, щоб таке подання було.

Дослівно в законі має бути так: «Питання про встановлення карантину порушує перед Кабінетом Міністрів України центральний орган виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сфері охорони здоров’я, за поданням головного державного санітарного лікаря України».

Зелені гниди хочуть хакнути Конституційний суд

Народний депутат від «Слуги народу» Галина Третьякова подала до Верховної Ради законопроєкт № 3300, яким пропонується перевезти Конституційний суд України у Харків, повідомляє 40ka.info.

Зокрема, Третьякова пропонує перевезти Конституційний суд України з Києва у Харків.

Серед інших пропозицій нардепа відправляти усіх суддів у відпустку одночасно: «Щорічна оплачувана відпустка повної тривалості надається усім суддям Конституційного суду одночасно».

Також у юридичних осіб пропонують відібрати можливість подавати скарги у КСУ через уповноважених осіб.

Статтю 97 щодо виконання рішень КС пропонується доповнити відповідним підпунктом: «Якщо Конституційний суд визнав неконституційним закон України (його окремі положення), відновлення дії такого закону України (його окремих положень), що регулював відповідні суспільні відносини, здійснюється Верховною Радою відповідно до порядку, встановленого чинним законодавством».

Гладчук зробив два тести на COVID-19 — вони негативні. Подробиці

 

У клініці «Добробут» мені зробили два експрес-тести на COVID-19. Обоє я сфотографував. Результати в обох випадках негативні. Я захворів 16 березня 2020 року — вже минуло 20 діб і мали б були бути антитела до коронавірусу, якби він у мене був:
https://sprotiv.org/70861
Але слава Богу — COVID-19 у мене немає.
Роз’яснення щодо тестів. Якщо вірусу немає — з’являється одна смужка. Якщо вірус є, з’являються дві смужки на відстані одна від одної. Вони свідчать про появу антитіл до коронавірусу типу IgM. Якщо дві смужки розташовані близько одна до одної, значить людина заразилася давно, кілька тижнів тому, але мова не йде про активну інфекцію. Три смужки означають різко позитивну реакцію при активній або повторній інфекції.
Ось відео про експрес-тести:
https://www.youtube.com/watch?v=ZkztVxBG1QM
ПЛР-тест теж мені зробили, але результат лікарі сказали буде за тиждень.
Також зробив комп’ютерну томографію легень — пневмонії немає. Сатурація 99%.
Діагноз: трахеобронхіт.
Ще погана ЕКГ — діагностували міокардит.
Сімейний лікар Немченко мені вже додатково призначила лікування.
Доктори жартують, що навколо COVID-19 дуже багато паніки, тому рекомендують попити настойку валеріани.
Ніколи не займайтеся самолікуванням та одразу звертайтесь до сімейного лікаря, коли відчуваєте симптоми застуди.
Бережіть себе!
Нагадую, що слід виходити на вулиці тільки у разі крайньої необхідності, одягнувши маску або респіратор класом не нижче N95 або FFP2, одноразові рукавички та окуляри, які захистять слизову ока.
https://sprotiv.org/70765

 

 

Вадим Гладчук, фейсбук

ПУТИН НАХОДИТСЯ В РЕАНИМАЦИИ, ЗЕЛЕНСКИЙ ПРОВАЛИЛ ГОДОВЫЕ ГАСТРОЛИ В УКРАИНЕ — головні новини з росії за 1 квітня 2020 року. 4 фото

Головні новини з росії за 1 квітня 2020 року цитує Бандерівський телеграф мовою оригіналу:
https://sprotiv.org

ПУТИН НАХОДИТСЯ В РЕАНИМАЦИИ, ЗА ЕГО ЖИЗНЬ БОРЮТСЯ ЛУЧШИЕ КИТАЙСКИЕ ВРАЧИ

По предварительной информации эпидемиологов Москвы президент РФ заразился от некоего гражданина Проценко (фото):

В тот роковой день путин был без такого скафандра как на этом фото:

«У пациента №1 уже выгорело 95% легких, форма пневмонии очень тяжелая. Медикаментозная кома, мозг подвергся почти полному некрозу, посему у такого „овоща“ нет никаких шансов остаться в живых», — анонимно заявил корреспоненту ТАСС доктор медицинских наук из секретной кремлевской больницы.

Кстати, как только что официально сообщило ТАСС в 17.00 по МСК запланировано внеочередное заседание Государственной Думы, на повестке дня единственный вопрос «Кто вместо путина?»

ПАРАД СУВЕРЕНИТЕТОВ В БЫВШЕЙ РОССИИ
Сибирская народная республика, Чеченская Дудаевская республика, Новгродское княжество, Уральские пельмени, Кубанская Сечь, Донской большой круг, такие иногда все более странные названия получают новые государства, которые 1 апреля 2020 года образовались территории РФ.

Депутаты местных органов самоуправления, узнав о тяжелой и неизлечимой болезни горячо лубимого товарища путина, поспешили и воспользоваться уникальной возможностью для провозглашения независимости.

«Освободиться от многовекового рабтва, выполняя волю наших избирателей, которые вышли на площади городов на несанкционированные митинги», — говорится в декларации о государственом суверените Сибирской народной республики.

ЗЕЛЕНСКИЙ СБЕЖАЛ В РОССИЮ, ПРОВАЛИВ ГОДОВЫЕ ГАСТРОЛИ В УКРАИНЕ

“Москва — мой любимый город, а в Киеве меня все обижают и смеются. #Янелох какой-то,  чтобы терпеть плоские шутки этих порохоботов, заявил в интервью одной из газет «повстанцев» реЗЕдент:

#Зеленский російські окупаційні війська та терористів називає повстанцями

#Зеленский ворогів України, російські окупаційні війська та терористів називає повстанцями.Допомагайте поширювати.Слуга кремлівського виродка не може бути президентом України.Поширюйте серед друзів ці документальні кадри російської агресії.

Posted by sprotiv.org on Saturday, April 20, 2019

«#Какаяразница Киев или Москва, мы же #адиннарод, за меня проголосовали 73%»,  — дал короткое интервью ТСН «величайший лидер современности» ©.

“Мы тут с Сивохою на Арбате снимаем новый сезон сериала «Слуга народу», поделился радостной вестью с со своей подружкой Скабеевой Владимир Александрович.

ВЛАДИМИР ВОЛЬФОВИЧ ЖИРИНОВСКИЙ ПОДОРВАЛСЯ НА МИНЕ

Во время торжественной церемонии возложения цветов возле кафе «Сепар» произошел взрыв. «Это фатальное место», пишет в некрологе Жириновскому агенство Росбалт, видимо намекая на несчастный случай с Александром Захарченко — в 2018 году его убила «чебурашка» прямо в кафе:

РосЗМІ повідомили, що путінського терориста Захарченка вбила «чебурашка»

«Во всем виноват Порошенко», — передают журналисты Лента.ру последние слова умирающего от масивной кровопотери российского депутата Жириновского.

МНОГОЛЕТНИЙ ПРЕДСЕДАТЕЛЬ ФСБ ПАТРУШЕВ СМЕРТЕЛЬНО ОТРАВИЛСЯ КОНСЕРВАМИ «СЕПАР В СМЕТАНЕ»

По информации Скабеевой из российкого «Первого канала», ящик деликатеса из Украины был передан своему другу офицером ФСБ под псевдо Д’Ермак в время тайной встречи  в одном из отелей, где останавливалась украинская делегация во время визита Зеленского в Оман:

Резидент Зеленський таємно зустрівся з багатолітнім директором ФСБ, а тепер секретарем Ради безпеки РФ Патрушевим в Омані? Розслідування. Відео

«Просроченные наверно», — такую причину несчаного случая назвали в ФСБ.

Колеги покойного Николая Платоновича подчеркивают уникальную преданость делу Дзержинского — Берии: «Борщ, вареники, галушки, — Патрушев брал участие в секретном пищевом исследовании российскими разведчиками причин украинского национализма», — рассказывает полковник ФСБ. «Но „Сепар в сметане“, стало роковым блюдом для Патрушева, видимо возраст — 73 года».
https://vezha.ua/separ-v-smetani-kreatyvni-konservy-vid-vinnytskogo-veterana-vyklykaly-azhiotazh-na-rosijskomu-tb-video/
ПЕРШЕ КВІТНЯ — БРЕХНЯ ВСЕСВІТНЯ!
Більше завжди правдивих новин читайте на веб-сторінках інтернет видання Спротив:
https://sprotiv.org
Слава Україні!Слава Нації!

 Close
Приєднуйтесь!
Читайте нас у соцмережах: