Архив Жовтень 2nd, 2018

У «Новому економічному курсі» #Тимошенко виявили плагіат і компіляцію, — дослідження

kurva-Timoshenko1

У «Новому економічному курсі» Юлії Тимошенко знайшли випадки плагіату і самоплагіату, посилання на недійсні джерела та довільне трактування результатів іноземних досліджень, повідомляє 40ka.info.

Про це пише видання VoxUkraine, редколегія якого прочитала 401 сторінку програми, яку Юлія Тимошенко презентувала 21 вересня 2018 року.

На думку членів редколегії, «опис наявних в Україні проблем авторам удався набагато краще, ніж пропозиції з їх вирішення», а програма містить суперечності.

Більше того. розділи щодо банків та монетарної політики (7,8,18,19) практично повністю переписані зі «Стратегії розвитку банківської системи», підготовленої експертною групою комітету Верховної Ради з питань фінансової політики і банківської діяльності ще 2016 року.

Розділ 23 з аргументами проти відкриття ринку сільгоспземлі – практично повністю скопійована доповідь аналітичного центру «Оптіма» від 2017 року, автори якої складали й «Новий курс».

Визначення місії інноваційного чи технологічного парку (с.308), нібито запропоноване Інноваційною радою Квінсленда, можна з невеликими відмінностями знайти в низці статей вітчизняних науковців, зазначає VoxUkraine.

Ідею інноваційного розвитку активно просував ще уряд Миколи Азарова.

Основна проблема з спеціальними економічними зонами загалом (та технологічними парками зокрема) – це те, що вони знижують ефективність розподілу ресурсів в економіці і переважно є збитковими, зазначає VoxUkraine.

Також редколегія вважає, що текст про теорії технологічних устроїв автор «Нового курсу» запозичили в російських джерелах, бо називають їх «укладами», а їх визначення – з Вікіпедії.

Переваги відкритого банкінгу (с. 319-320) дублюють дані на сайті Мінфін.

Кілька абзаців опису проблем електронних послуг (с. 174-175) – аналітичну записку Національного інституту стратегічних досліджень (с.7-8).

В обґрунтуванні нової податкової системи вказано невірні дані,заявляють оглядачі.

Так, стверджується, що у країнах «нордичної системи» через бюджет перерозподіляється до 56% ВВП, а в Італії, Греції та країнах Східної Європи – медіанно 22%. Але за даними МВФ найнижчий рівень урядових видатків до ВВП у Європі 2017 року мала Румунія – 31%.

VoxUkraine також знайшла низку неточностей із посиланнями на джерела й факти: у згадках про Антикорупційний звіт ЄС та про макроекономічний консенсус Transparency International і Світового банку, у посиланні на діаграму TI & The World Bank замість Eurobarometer тощо.

За даними організації «Чесно», партія «Батьківщина» у квітні-червні 2018 року витратила 22 мільйони гривень на організацію форуму «Новий курс України» та його інформаційний супровід.

Майно на мільйони доларів та громадянство РФ, — розслідування про першого заступника керівника Служби зовнішньої розвідки Семочко. Відео

Родина першого заступника керівника Служби зовнішньої розвідки та екс-керівника економічної контррозвідки СБУ Сергія Семочко має будинки під Києвом, вартістю в  мільйони доларів, їздить на Ленд Крузері, а також крім українського, має громадянство Росії.

Про це йдеться у розслідуванні програми «Наші гроші з Денисом Бігусом», повідомляє 40ka.info.

Зазначається, що попри засекречені декларації, журналістам вдалося довідатися про майно та родину розвідника.

Так, повідомляється, що по місту Семочко пересувається на чорному, наглухо тонованому, Ленд Крузері з номерами, зареєстрованими на неіснуючу людину.

Повідомляється, що добротний будинок на 333 квадрати, в лютому 2016 року  офіційно придбала жінка на ім’я Тетяна Лисенко, а неподалік, є ще два величезних будинки, оформлених на її дочку.

«Ще у 2013 році вони приватизували сусідні ділянки під Ялтою, де, нагадаємо, Семочко працював до анексії. Але ці двоє – більше ніж сусіди», — кажуть журналісти.

Повідомляється, що низка доказів дозволила журналістам зробити висновок, що Тетяна Лисенко є дружиною — офіційною чи неофіційною — Сергія Семочка. А Анастасія Лисенко (у шлюбі Котон), Станіслав та Ілля Лисенки — перебувають з розвідником-сбушником у родинних стосунках. І яскраво висвітлюють його справжній майновий стан”, — йдеться у програмі.

Зазначається, що у Конча-Заспі, неподалік від будинку Тетяни Лисенко, падчерка Семочка Анастасія взимку 2017 року купила ще один, який за даними журналістів міг коштувати  два мільйони доларів.

Разом з тим журналісти наголошують, що будинок за $2 млн – не найдорожче, що придбала тієї зими Анастасія.

Повідомляється, що у сусідньому містечку, поряд із будинками екс-міністра Євгена Червоненка, сина екс-мера Києва Леоніда Черновецького Степана та інших ймовірна родичка Семочка у 2017 році  придбала третій маєток на майже 700 квадратів.

Також журналісти наголошують, що принаймні тричі за останні три роки на фото Анастасії та Станіслава з’являється яскраво-блакитний гелікоптер.

«Наприклад фото, зроблене під Одесою на виноробні ШАБО: „С винзавода уезжать с пустыми руками – плохой тон“. Переліт маршрутом Київ-Одеса на сайті фірми-експлуатанта коштує від 4 до 6 тис дол», — сказано у розслідуванні.

«Підсумуємо. Три будинки в Козині – дуже грубо це близько 8 мільйонів доларів. Ленд Крузер на „непробивних“ номерах і недешеві польоти на гелікоптері. А тепер найважливіше питання: звідки це все взялося? Чи є хоч якесь зрозуміле джерело таких статків?», — питають журналісти у програмі.

Зазначається, що автори розслідування проаналізували доходи Семочка та його родини за останні вісім років і не знайшли жодного реалістичного легального джерела.

Так, повідомляється, що ймовірна дружина розвідника Тетяна Лисенко, загалом за останні 8 років заробила близько 135 тис дол, при чому все до 2014 року, 30-літня дочка Анастасія Котон останні кілька – доглядає за дитиною, а до цього загалом заробила близько 59 тис дол.

Зять Володимир Котон сам за останні 8 років офіційно заробив півтори тисячі гривень, його батьки теж не мають статків. Старший син Станіслав Лисенко заробив близько 18 тис грн. офіційних доходів. А молодший син неповнолітній.

Журналісти наголошують, що доходи самого розвідника, як і дані про родину, засекречені разом з декларацією.

Попри те, вони порівняли старі декларації найвищого керівництва, щоб зорієнтуватися у ймовірних доходах, які б у нього могли б бути.

«Наприклад, очільник СБУ Василь Грицак у 2015 році отримав 254 тис грн., це при „найщадящому“ курсі долара – 1,5 тис дол./міс. Виходить, що Грицаку знадобилося б 120 років служби на будинок, в якому найвірогідніше живе Семочко», — йдеться у програмі.

Зазначається, що батьки Семочка бізнесу ніколи не мали і донедавна були прописані у звичайній «панельці» в Енергодарі Запорізької області.

За даними програми, наразі родина Лисенків-Котонів постійно курсує між Києвом та анексованим Кримом.

Зазначається, що у серпні Інтернет-видання ОРД опублікувало копії російських паспортів – нібито виданих Тетяні Лисенко, Анастасії Котон і Володимиру Котону.

«Копії виглядали цілком реалістично. Формат бланку – відповідав формату російського паспорта. Фото на них – це й справді Тетяна Лисенко, її дочка та зять. Дати народження також співпадали», — наголошують автори.

Вони перевірили дані і заявляють, що родина заступника головного розвідника України має російське громадянство.

«Хоча МВС РФ відмовились підтвердити паспортні дані за нашим запитом, ми верифікували їх на сайті податкової служби Росії. Там за номером паспорта, ПІБ і датою народження можна дізнатися – чи існує валідний паспорт з такими даними, та чи надавався його власнику індивідуальний податковий номер», — кажуть розслідувачі.

«За даними Федеральної потаткової служби РФ, Тетяні Лисенко і її зятю – російський ІПН присвоєно. Це означає, що російські паспорти з такими персональними даними – існують. За номером оприлюдненого паспорта, нібито виданого дочці, ІПН не пробивається», — додали вони.

Також повідомляється, що крім цього в Єдиному реєстрі юридичних осіб РФ знайшовся витяг на повного тезку Станіслава Лисенка з Ялти (старший син Лисенко), де він також зазначений громадянином Росії.

Журналісти зазначають, що такі ж витяги ЕГРЮЛ видає – на дружину і тещу Станіслава, і на батьків Котона.

«Тобто загалом 8 родичів з підозрою на подвійне громадянство. Подвійне, в котрому друге – це громадянство країни, з якою Україна вже п’ятий рік воює», — йдеться у розслідуванні.

Повідомляється, що на запит програми про коментар Сергій Семочко прислав письмову відповідь, у якій зазначив, що питання про родинні зв”язки з Лисенко це конфіденційна інформація про його особисте та сімейне життя. Пояснень щодо природи цього звязку, походження майна та громадянств РФ Семочко не надав.

«На хуй пішов бігом», — нардеп з #БПП #Барна обматюкав журналіста після питання про кнопкодавство. Відео

knopkodavam-ni1-500x312

Народний депутат від фракції «Блок Петра Порошенка» Олег Барна обматюкав журналіста Ігоря Колтунова після запитання, чому він тричі кнопкодавив під час голосування у парламенті, повідомляє 40ka.info.

Відповідне відео журналіст опублікував у Facebook,

«Пане Олеже, вам не соромно кнопкодавити? Я бачив як ви кнопкодавили. Чому ви так вчинили?», — запитав у нього журналіст в кулуарах Верховної Ради.

У відповідь Барна сказав: «Якого хрена ти до мене підійшов? На хуй пішов бігом, підарас!»


На запитання журналіста, чому він так зневажливо спілкується, нардеп запитав: «Ти що нетрадиційної орієнтації?», після чого зайшов до зали парламенту.

Раніше Олег Барна неодноразово фігурував у різноманітних скандалах.

Зокрема, у грудні 2015 року він намагався підняти на руки екс-прем’єра Арсенія Яценюка та відтягнути його від трибуни. Після чого в Раді почалася бійка.

У жовтні минулого року йому влаштували «коридор ганьби», коли він намагався зайти до Верховної Ради.

Крім того, влітку 2017 року він в’їхав у трамвай. В результаті ДТП, трамвай зійшов з рейок.



Close
Приєднуйтесь!
Читайте нас у соцмережах: