Архив Травень 6th, 2016

По 206 округу від БПП балотуватиметься скандальний київський забудовник Максим Микитась. Подробиці

Mikitas-Maksim3

 

На довиборах до Верховної Ради по 206-му виборчому округу Чернігівщини балотуватиметься скандальний забудовник Максим Микитась. У Чернігові уже з’явилися білборди, на яких кандидат вітає із Великодніми святами.

Максима Микитася висуває «Блок Петра Порошенка «Солідарність», повідомляє Національне бюро розслідувань України.

У своїй сторінці у мережі Facebook Максим Микитась опублікував пост, в якому описує свій Великодній «благодійний» вчинок (організацію гулянь) в одному з сіл Чернігівщини.

Максим Микитась – президент будівельної корпорації «Укрбуд», депутат Київської міської ради VII скликання (2014—2015 роки) – пройшов як безпартійний за списком політичної партії «УДАР».

Головним бізнесовим і політичним партнером Максима Микитася є інший одіозний забудовник і екс-«регіонал» Вадим Столар, якого називають «правою рукою» столичного мера Віталія Кличка. Столар був одним з співзасновників «Еліта-центру», а також будував разом з Валідом Алієвим будівлю над метро «Театральна», яку згодом довелося віддати під музей Києва.

Місцеві мешканці неодноразово влаштовували акції протесту на будівництві, які переростали у силове протистояння з «тітушками».

Активісти і місцеві мешканці наголошують: будівництво ведеться з порушеннями. Зокрема, щоб надати легальних форм будівництву в забороненій 100-метровій зоні Дніпра, було створено висновок «Інституту Генерального плану міста Києва» – про те, що насправді це не берег «великої ріки» Дніпро, а лише «середня річка» Десенка, і захисна смуга тут становить тільки 50 метрів.

У квітні минулого року Київський апеляційний господарський суд заборонив будівництво на вул. Микільсько-Слобідській у Дніпровському районі Києва. Однак 9 червня цей же суд скасував цю заборону. Наразі, за даними місцевих мешканців, роботи на будівництві тривають.

Зараз «вакантні» наступні мажоритарні округи:
– в Полтавській області (округ №151) замість Тараса Кутового (очолив Міністерство аграрної політики);
– в Івано-Франківської області (округ №85) замість Ігоря Насалика (очолив Міністерство палива та енергетики);
– у Чернігівській області (округ №206) замість Владислава Атрошенка (обраний мером міста);
– у Волинській області (округ №23) замість Ігоря Єремеєва (загинув);
– у Дніпропетровську (округ №27) замість Бориса Філатова (обраний мером міста);
– в Луганській області (округ №114) замість Юрія Гарбуза (призначений головою Луганської військово-цивільної адміністрації);
– в Херсонській області (округ 183) замість Андрія Гордєєва (призначений головою місцевої ОДА).

НАБУ не розслідує офшори та ухилення від сплати податків міністра фінансів Олександра Данилюка

Poroshenko-ofshori2 (1)

 

Національне антикорупційне бюро не розслідує наявність у міністра фінансів Олександра Данилюка офшорних компаній.

Про це йдеться у відповіді на запит бюро «Українських новин», повідомляє sprotiv.org.

«Детективами НАБУ кримінальні провадження за фактами (викладеним у запиті про наявність офшорних компаній) не починалися, не розслідуються і до проваджження не приймалися», – йдеться у відповіді.

Разом з тим бюро прийняло інформацію ЗМІ про наявність у міністра фінансів офшорних компаній до уваги і проводить з цього приводу інформаційно-аналітичну роботу.

Як відомо, перед призначенням на посаду міністра з’явилася інформація, що Данилюк, працюючи на держпосадах в Україні, залишався директором лондонських компаній Rurik Real Estate Investment і CEE Investment&Advisory LLP.

Данилюк все заперечував, заявляючи, що не має відношення до бізнесу з 2010 року.

Однак 21 квітня 2016 року Данилюк написав на своїй сторінці у Facebook, що справді є директором трьох компаній: двох — на Кіпрі та однієї на Кайманових островах.

Журналіст програми «Схеми» Наталія Сідлецька заявила, що Данилюк зізнався після того, як журналісти «притисли» його документами.

Прем’єр Володимир Гройсман заявив, що компетентні органи повинні розслідувати цю справу.



Close
Приєднуйтесь!
Читайте нас у соцмережах: