По 85 грн за кілограм, — «Київводоканал» закупив солі на мільйон

corupt-golovi1-480x500

 

ПрАТ «Акціонерна компанія «Київводоканал» 10 жовтня 2017 року уклало угоду з ТОВ «Укрхімстандарт» на постачання хлориду натрію на 995 тисяч, повідомляє Національне бюро розслідувань України.

Хлорид натрію (NaCl) – це натрієва сіль соляної кислоти, у побуті відомий як поварена сіль.

«У магазині її можна придбати по 4-5 грн/кг, тобто у 20 разів дешевше від закупівельної ціни водоканалу», — пишуть «Наші гроші» з посиланням на систему «Прозорро».

В оприлюдненому звіті про угоду «Київводоканал» не дав жодних докладних даних про придбаний хлорид натрію.

У квітні водоканал купував сіль таблетовану «Екстра» по 4,14 гривні за кілограм у ТОВ «Укрпродукт» з Бахмута Донецької області. Тоді вона була визначена у тендерній документації як чистий хлорид натрію.

Нинішня закупівля була проведена без відкритих торгів. ТОВ «Укрхімстандарт» зареєстровано у 2015 році на мешканця окупованої терористами ОРДЛО Макіївки Олексія Золотарьова.

Фірма була зареєстрована вже після окупації Донбасу у Києві по вулиці Інститутській, 24/7 офіс 15, де також прописані ще десятки компаній.

«Наші гроші» повідомляють, що наразі «Київводоканал» також намагається провести закупівлю обладнання для очищення води за 19 мільйонів гривень за завищеним майже вдвічі цінами.

Нагадаємо, що ПАТ «АК «Київводоканал» перейшов у ПАТ «Міжнародний інвестиційний банк», який належить gрезиденту Петрові Порошенку.

По темі:

Комментарии закрыты.Close
Приєднуйтесь!
Читайте нас у соцмережах: