Архив Жовтень 7th, 2018

Нардеп Грановський заступився за російського олігарха Фукса: з Павла намагаються зробити одіозну людину

fuks-klichko1-500x249

За словами депутата, він давно знає підприємця, але в частині бізнесу його з ним ніколи нічого не пов’язувало, повідомляє 40ka.info.

З бізнесмена Павла Фукса намагаються зробити одіозну людину, хоча при цьому з ним тісно спілкуються багато чиновників самого різного рівня.

Таку думку висловив народний депутат Олександр Грановський (фракція «Блок Петра Порошенка») в інтерв’ю РБК-Україна.

За словами нардепа, вони з Фуксом є членами опікунської ради всесвітньої єврейської організації Гілель.

«Я знаю багато років Павла Фукса. Мене в частині бізнесу з ним ніколи нічого не пов’язувало. Були якісь заяви в пресі про те, що я допомагав йому в якихось його судових чварах, що не відповідає дійсності, – сказав він. – З Павла сьогодні намагаються зробити одіозну людину ті чи інші люди, напевно, у них є якась мотивація. Але, знову-таки, є претензії – кладіть на стіл папери, будемо на них дивитися».

При цьому Грановський рекомендував звернутися до Фуксу «з інформаційним запитом з проханням прокоментувати хоча б орієнтовно кількість різних чиновників самого різного рівня, з якими він тісно спілкується».

«Ви здивуєтеся: майже всі. І всі ці люди нічого поганого в цьому не бачать. Але в будь-якому випадку, некоректно з мого боку коментувати поведінку інших людей», – сказав нардеп.

Нагадаємо, раніше журналісти з’ясували, що народний депутат Грановський їздить на 10-х незадекларованих авто (відео).

#Крим сьогодні є Росією, – #Медведчук похвалився відпочинком на окупованому півострові

Medvedchuk-mitnyi-souz11-500x327

Лідер руху «Украинский вибір» і кум президента Росії Володимира Путіна Віктор Медведчук, коментуючи свій відпочинок у Криму, заявив, що півострів сьогодні де-факто є територією Росії.

Про це він заявив у ефірі одного з російських пропагандистських телеканалів, повідомляє Національне бюро розслідувань України.

«Крим – місце, яке я любив і люблю. Там я відпочивав і відпочиваю сьогодні, і це не є секретом ні для кого в Україні. Я і в цьому році відпочивав, і в минулому, і буду відпочивати далі», – наголосив політик.

Крім того, він відповів на питання, кому насправді належить Крим.

«Я можу сказати, що Крим, згідно з чинним законодавством та Конституцією, – це Україна. Де-юре – це Україна, а де-факто – це, на жаль, Росія. Хочемо ми з цим погоджуватися, чи ні, але за фактом це саме так», – підкреслив він.

Також Медведчук заявив, що з Росією слід вести перемовини та домовлятися щодо претензій, які висловлює Україна. За його словами, не потрібно говорити з позиції образи, позиції помсти й протистояння.

Раніше Віктор Медведчук підтвердив інформацію, що його дружина відома телеведуча Оксана Марченко має бізнес в Росії, але керує ним він.

Хто такий Віктор Медведчук: дивіться відео.

#Бахматюк — рейдер-олигарх украл у Украины и украинцев 5,3 млрд

Bahmatuk-borg1

 

Прямое попадание в ТОП-3 крупнейших украинских должников Олег Бахматюк заработал с помощью своего агропромышленного холдинга Укрлендфарминг, сообщает 40ka.info.

Наблюдатели шутят: “Крупнейшему концерну — крупнейший долг!”.

Но шутка выходит весьма горькой: на сегодняшний день “предприниматель” задолжал перед государством, бизнесом и населением $5,345 млрд.

Сумма сформированного долга через “свой” банк достигла $3,891 млрд, перед прочими кредиторами — $1,454 млрд что в итоге определило “чистую” стоимость личного состояния Бахматюка — ныне она составляет -$5,207 млрд.

Bahmatuk-borg2

Журналисты разъяснили, что в процессе расследования оценивали размер задолженностей самых богатых украинцев перед отечественными и иностранными банками, прочими кредиторами (включая обязательства перед ФГВФЛ, а также их личные финансовые поручительства перед НБУ по кредитам рефинансирования), используя данные из открытых источников и реестра судебных решений.

Также они отметили, что в бизнес-орбиту Олега Бахматюка помимо агрохолдинга UkrLandfarming (основная деятельность — производство зерна, яиц, сахара и животноводство) входят, помимо одного из крупнейших земельных банков в мире, банки Финансовая Инициатива и VAB-банк.

В случае с Бахматюком следователи-добровольцы из СМИ отмечают, что :”В 2010-12 гг UkrLandfarming провел более 10-ти поглощений и вырос почти в пять раз, во многом за счет заимствований: кредита в $600 млн Deutsche Bank и Сбербанка России и $500 млн от размещения евробондов в 2013 году. В Украине банки Бахматюка привлекали депозиты населения и прокредитовали его бизнес на 31 млрд грн, и получили 8,5 млрд грн кредитов рефинансирования от НБУ, по которым Бахматюк дал финансовое поручительство”.

Bahmatuk-shema1

Уже в 2014 году акционер исчерпал возможности привлечения дополнительного капитала, а Финансовая Инициатива и VAB банк были не в состоянии выполнить обязательства перед вкладчиками и были признаны банкротами с общей суммой задолженности перед населением 15 млрд гривен.

Недопуск преси на засідання #ЦВК був незаконним, — ОПОРА

pidrahuy2

Громадська організація ОПОРА заявляє про незаконність обмеження новоствореною ЦВК доступу ЗМІ на її засідання, повідомляє 40ka.info.

Про це йдеться в заяві, опублікованій на сайті організації.

Там нагадали, що 5 жовтня 2018 року відбулось перше засідання Центральної виборчої комісії, під час якого було обрано голову, двох заступників та секретаря комісії. Засідання було проведено у закритому режимі із порушенням права на присутність представників ЗМІ.

«ОПОРА звертає увагу новосформованої ЦВК на незаконність дій із обмеження доступу ЗМІ на всі без винятку її засідання, порушення засад та принципів публічності і відкритості, чого комісія зобов’язана неухильно утримуватися», — йдеться в заяві.

Організація звертає увагу, що Центральна виборча комісія є колегіальним органом. Відповідно до законодавства про доступ до публічної інформації, громадянам гарантується допуск до засідань колегіальних суб’єктів владних повноважень.

Розпорядники інформації зобов’язані оприлюднювати плани проведення та порядок денний своїх відкритих засідань. Частина 2 статті 25 закону «Про інформацію» гарантує безперешкодне відвідування ЗМІ приміщень суб’єктів владних повноважень, відкритих офіційних заходів.

Натомість згідно зі статтею 2 закону «Про порядок висвітлення діяльності органів державної влади та органів місцевого самоврядування в Україні засобами масової інформації» журналісти мають право висвітлювати всі аспекти діяльності органів державної  влади та органів місцевого самоврядування.

Згідно зі статтею 4 закону «Про Центральну виборчу комісію» діяльність комісії здійснюється відкрито та публічно. Відповідно до закону на засіданні без дозволу чи запрошення мають право бути присутніми представники засобів масової інформації.

«Регламент визначає порядок обрання керівного складу Центральної виборчої комісії та передбачає процедуру відкритого обрання лічильної комісії, затвердження форми бюлетенів, висунення та обговорення кандидатур. Лише саме голосування за окремі кандидатури має таємний характер», — наголосили в ОПОРІ.

«Процес висунення та обговорення кандидатур керівного складу належить до суспільно важливої інформації. Таким чином позбавлення можливості для представників преси бути присутніми на засіданні порушує принцип відкритості та публічності діяльності комісії», — йдеться в заяві.

В організації вважають, що суспільно-політичні виклики напередодні загальнонаціональних кампаній 2019 року вимагають від організаторів виборів найвищих стандартів діяльності.

«Якщо комісія комплексно не дотримається таких стандартів, це стане передумовою для конфліктного виборчого процесу», — наголошується в тексті.

Як повідомлялося, 5 жовтня оновлена Центральна виборча комісія на закритому засіданні обрала головою члена ЦВК за квотою «Волі народу» Тетяну Сліпачук.

Представники громадськості обурилися, що перше засідання оновлена ЦВК вирішила провести без преси, відрядивши представників ЗМІ очікувати до прес-центру.

Представники ГО «ОПОРА» навіть викликали поліцію, аби зафіксувати порушення ст. 171 ККУ — перешкоджання законній професійній діяльності журналістів.

20 вересня Верховна Рада призначила до Центральної виборчої комісії 14 нових членів.

Перед тим Верховна Рада збільшила кількість членів ЦВК з 15-ти до 17 осіб.

За вільне володіння вогнепальною зброєю у Києві вийшли півтисячі людей

zbroya-u-hati1-500x375

 

Близько 500 людей вийшли на акцію за вільне володіння вогнепальною зброєю у Києві.

Про це повідомляє 40ka.info.

Учасники акції йшли від парку Шевченка повз головне управління Служби безпеки України до Майдану Незалежності. Організували ходу партія «Традиція і порядок», а також організація «Демократична Сокира».

Мітингувальники скандували гасла: «Вільні люди мають зброю» та «Самозахист!».

Попереду колони йшла дівчина, яка грала на волинці, а також два чоловіки з барабанами.

Колону супроводжували кілька десятків поліцейських.

У 2015 році петиція про вільне володіння зброєю була першою, яка зібрала необхідні 25 тисяч голосів.



Close
Приєднуйтесь!
Читайте нас у соцмережах: