Архив Серпень 18th, 2018

#Пашинський нацькував Нацполіцію однопартійця Авакова на свою підлеглу Блистів, якій погрожував вбивством

Pashinskyi-Sergyi8-470x500

 

ГПУ відкрила кримінальне провадження проти Пашинського за підозрою у погрозі вбивством Блистів, повідомляє Національне бюро розслідувань України.

Шевченківський районний суд Києва надав Національній поліції доступ до інформації про виплати зарплат помічникам-консультантам народного депутата від «Народного фронту» Сергія Пашинського у справі про шахрайство голови секретаріату комітету з питань національної безпеки й оборони Тетяни Блистів. Про це йдеться в матеріалах суду.

9 липня 2018 року Нацполіція почала розслідування за фактами замаху на шахрайське заволодіння коштами помічника-консультанта Пашинського, розкрадання державних коштів шляхом безпідставної виплати зарплати й премій помічникам-консультантам і заступнику голови секретаріату з нацбезпеки, а також за фактом декларування Блистів недостовірної інформації.

Суд задовольнив клопотання й надав поліції доступ до деяких документів, зокрема до оригіналів відомостей про нарахування зарплати співробітникам секретаріату комітету з нацбезпеки із грудня 2015 року по липень 2018 року, а також до документів, які стали підставою для виплати помічникам Пашинського зарплат, премій, надбавок і соціальної допомоги.

Rонфлікт між Пашинським та Блистів виник під час підготовки до розгляду Верховною Радою законопроекту щодо внесення змін до законів України про вирішення деяких питань заборгованості підприємств державного концерну «Укроборонпром» перед державою-агресором.

Пізніше ГПУ відкрила кримінальне провадження проти Пашинського за підозрою у погрозі вбивством Блистів.

Нагадаємо, Служба безпеки України засекретила інформацію про хід розслідування можливих загроз Пашинського на Блистів.

Суддю Тетяну Денисюк, що передала газ «Укргазвидобування» компанії Онищенка, відправили під суд

sud_kapusta1

 

Тетяна Денисюк — дочка колишнього голови харківської податкової Станіслава Денисюк, повідомляє 40ka.info.

Обвинувальний акт у справі судді, яка передала газ «Укргазвидобування» компанії Онищенка, відправили в суд для розгляду по суті, повідомляє прес-центр НАБУ.

«Служителька Феміди підозрюється в ухваленні завідомо неправосудного рішення у господарській справі. Зокрема, суддя зобов’язала ВАТ „Укргазвидобування“ (100% акцій належать НАК „Нафтогаз України“, яка є власністю держави) передати на користь приватного товариства природний газ, попередньо заарештований постановами слідчого судді в кримінальному провадженні Національного бюро (так звана „газова справа“)», — йдеться у повідомленні.

Рішення про передавання арештованого природного газу приватному товариству суддя ухвалила на підставі розгляду зустрічної позовної заяви від приватного товариства. На думку слідства, розгляд зустрічного позову відбувся в умовах, коли компанія не сплатила судовий збір, в результаті чого державний бюджет недоотримав понад 200 тис. грн.

За даними слідства, в рамках цієї ж господарської справи суддя задовольнила клопотання представника приватного товариства — зменшила розмір пені, що підлягає стягненню з ТОВ за основним позовом, відстрочила на один рік виконання рішення про стягнення понад 3 млн грн боргу на користь «Укргазвидобування».

Надалі рішення судді господарського суду Харківської області було скасовано постановою Харківського апеляційного господарського суду.

Судді повідомили про підозру 21 березня за 2 ч. ст. 364 і ч. 1 ст. 375 Кримінального кодексу України.

17 травня 2018 року судді та її захисникам були відкриті матеріали кримінального провадження для ознайомлення. Розслідування наведених фактів детективи НАБУ почали в січні 2017 року.

За даними з відкритих джерел, мова йде про суддю Тетяну Денисюк. Вона є дочкою колишнього голови харківської податкової Станіслава Денисюка, який зараз перебуває під вартою у справі про податкові майданчики екс-міністра податків і зборів Олександра Клименка.

У грудні 2016 року Денисюк передала «Карпатнадраінвесту» газ, видобутий компанією «Укргазвидобування» втікача нардепа Олександра Онищенка.

Из-за кур Бахматюка Херсонщине грозит экологическая катастрофа. Видео

ptahofabriki-Bahmatuka17

 

Птицефабрика Бахматюка несанкционированно выгружает необработанный куриный помет на открытый грунт, сообщает Национальное бюро расследований Украины.

Херсонцы страдают от ужасной вони, причиной которой стала работа птицефабрики «Авангард» в селе Схидном Белозерского района.

Больше всего достается школе потому, что фабрика расположена от нее примерно в 600-та метрах.

Жители района опасаются, что в случае, если птицефабрика будет расширяться в сторону села, и строить еще птичники, и тогда в селе будет вообще нечем дышать.
В этом случае придется закрывать школу, а пустые классы переоборудуют под общежитие для рабочих комплекса.

Оказалось, что ПАО «Агрохолдинг Авангард» из Восточного выгружает на поля в 5 км от Таврического микрорайона куриный помет.

Помимо этого обнаружены 2 трубы, по которым в р. Веревчину сливают фекальные стоки. Начато уголовное производство по ч. 1 ст. 239 УК (загрязнение или порча земель).

В департаменте экологии установили, что источник запаха — куриный помет. На поле заметили машину птицефабрики, которая выгружала помет на землю.

На птицефабрику составили админпротокол.

Из-за смрада и ядовитых испарений от птичьего помета есть огромная вероятность увеличения онкозаболеваний, инсультов, инфарктов и приступов астмы в регионе.

Видео того, во что превратили территорию возле села, снял активист и депутат Днепровского райсовета Александр Власов.

Вскоре после этого Мангер создал комиссию и отправил ее искать источники неприятных запахов. Комиссия обнаружила кучу куриного помета за городом, и сразу поехала на птицефабрику Олега Бахматюка. К сожалению, туда комиссию не пустили.

Отметим, что накапливание годами жидкого помета возле птицефабрик и близлежащих районах приводит к образованию так называемых «пометных озер» в которых нет признаков жизни флоры и фауны, а это в свою очередь  может привести к экологическому бедствию.

Так, к примеру, от птицефабрики средней мощности (приблизительно 400 тысяч кур или 10 циплят ежегодно поступает  до 35 × 83 тыс. тонн пометной массы и более 400 тысяч кубометров квадратных сточных вод с повышенной концентрацией органических компонентов.

Птицами выделяется как нормальная, непатогенная микрофлора, так и отдельные виды патогенной микрофлоры, в частности, протей, кишечная палочка (F43) и сальмонелла.
Ранее ВОЗ отмечала, что навоз, помет и сточные воды животноводческих и птицеводческих предприятий могут передавать около 100 возбудителей инфекционных и инвазионных болезней, в том числе зоонозов

Напомним, владельцем крупнейшего в стране агропромышленного холдинга «Укрлендфарминг» является Олег Бахматюк, который  построил свою империю на уничтожении экологии и здоровья украинцев.

БОРГ-МАТЮК: борги Бахматюка втричі перевищили вартість його бізнесу

Bahmatuk-yaica2

 

Компанія UkrLandFarming за підсумками 2017 року отримала $658 млн доходу, що на 31% менше, ніж у попередньому році.

Таке зниження стало результатом скорочення виручки в сегменті дистрибуції сільгоспмашин та сільгоспсировини на 45%, до $157 млн. А дохід від рослинництва скоротився на 20%, до $278 млн, повідомляє антикорупційний портал «Гривна».

Чистий збиток UkrLandFarming упав на 9,4%, склавши $158,6 млн. Активи збільшилися на 2,8%, до $2,128 млрд.

Валовий прибуток у звітному періоді склала $62,6 млн (67%), EBITDA — $91,0 млн (44%). При цьому загальний борг збільшився на 5,3% і склав $1,758 млрд, чистий борг зріс на 6%, досягнувши $1,684 млрд.

Як коментує Олександр Паращій, керівник аналітичного відділу Concorde Capital, результати компанії за 2017 рік виявилися слабкішими, ніж у фінансовій моделі, підтвердженій аудиторами і представленій в кінці 2017 року деяким кредиторам.

За його словами, зараз все здається гіршим, ніж компанія очікувала рік тому. Це означає, що кредитори навряд чи будуть сильно розраховувати на умови реструктуризації боргу, пропоновані в грудні минулого року, в тому числі за облігаціями і UkrLandFarming, і Avangardco.

«Власники облігацій повинні також розглянути намір власника компанії Олега Бахматюка вирішити свої непогашені боргові питання з Національним банком України та Фондом гарантування вкладів — деякі з таких боргів не консолідуються UkrLandFarming, але, швидше за все, будуть погашені з його грошового потоку, — говорить Паращій. — Більш того, рішення проблем заборгованості державним органам може бути головним пріоритетом Бахматюка».

За оцінками Concorde Capital, додатковий борг Бахматюка перед державними органами (поза межами балансу UkrLandFarming) становить $500-600 млн, що призводить до того, що загальна заборгованість Бахматюка перед кредиторами компанії і українськими державними органами складає близько $2,3 млрд.

«Це приблизно в три рази більше, ніж справедлива вартість бізнесу Бахматюка, як ми оцінили у звіті за серпень 2016 року. В цілому продовжуємо дотримуватися позиції, що ніякої цінності в єврооблігаціях UkrLandFarming чи Avangardco немає», — резюмував фінансист.

UkrLandFarming станом на 2017 року має земельний банк в 570 тис. га. У його структуру входять 16 силосних елеваторів, 216 горизонтальних зерносховищ, 5 насіннєвих заводів, 19 птахофабрик, 10 ферм з вирощування курей-несучок, 3 репродуктора, 3 селекційних господарства, 6 комбікормових заводів, завод з виробництва яєчних продуктів, склади тривалого зберігання яєць, цукрові заводи, м’ясокомбінати і 2 заводи з виробництва шкіри.

#США передали украинской армии 2 контрбатарейных радара

USA-UKR1

 

Правительство США передало Вооруженным силам Украины очередную партию военного оборудования — два контрбатарейных радара.

Об этом пишет Генштаб ВСУ в Фейсбуке, сообщает Национальное бюро расследований Украины.

Церемония передачи состоялась в пятницу в Киеве при участии посла США в Украине Мари Йованович.

Начальник Генштаба Виктор Муженко отметил, что помощь США в оснащении украинской армии современными образцами военной техники, а также в подготовке персонала для их обслуживания и ремонта «является критически важным фактором в процессе военной реформы».

«Украина стала первой страной, которой США предоставили разрешение обслуживать и ремонтировать такие радары. Это еще раз подчеркивает, что военнослужащие ВСУ способны пользоваться высокотехнологичным оружием», — заявил Муженко.

Американские радиолокаторы контрбатарейной борьбы AN/TPQ позволяют по траекториям снарядов, ракет или мин определять местонахождение орудий противника. С 2014 года США в рамках контракта на международную техническую помощь передала ВСУ более 30 таких радаров различных модификаций.

Всего за этот период ВСУ получили от США техническую и гуманитарную помощь почти на $250 млн. Она включает, в частности, медицинское оборудование, приборы ночного видения, станции контрбатарейной борьбы, автомобили, радиостанции, GPS навигаторы, лицензионное программное обеспечение для центров подготовки, лазерные системы имитации боевых действий и др.

Кроме того, 14 августа 2018 года президент США Дональд Трамп одобрил выделение Украине $250 млн на усиление безопасности в 2019 году.



Close
Приєднуйтесь!
Читайте нас у соцмережах: